W samych rajstopach!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 23:21   #1
smerfetkaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5

W samych rajstopach!?


Często przyglądam się na ulicy, w galerii jak ubierają się inni. Zauważyłam, że coraz częściej dziewczyny noszą całkowicie kryjące rajstopy, a do nich ...no właśnie- nic! Ani spódniczki ani spodenek. Przy prawie całkowicie odkrytym bucie dokładnie widać że są to czarne rajstopy. Już kilkanaście razy widziałam tak ubrane dziewczyny. Pupa do połowy zakryta jakąś dłuższą bluzką i to wszystko. Podobniej było latem w kilku miejscowościach nadmorskich w których byłam jak również w moim mieście widziałam wiele dziewczyn w rajstopach( jeszcze wtedy bez stóp, no i cieńszych) ubranych jedynie do T-shirtu. Nie wiem co o tym myśleć? Czy tak wypada się ubierać?
smerfetkaala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 00:11   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: W samych rajstopach!?

Cytat:
Napisane przez smerfetkaala Pokaż wiadomość
Często przyglądam się na ulicy, w galerii jak ubierają się inni. Zauważyłam, że coraz częściej dziewczyny noszą całkowicie kryjące rajstopy, a do nich ...no właśnie- nic! Ani spódniczki ani spodenek. Przy prawie całkowicie odkrytym bucie dokładnie widać że są to czarne rajstopy. Już kilkanaście razy widziałam tak ubrane dziewczyny. Pupa do połowy zakryta jakąś dłuższą bluzką i to wszystko. Podobniej było latem w kilku miejscowościach nadmorskich w których byłam jak również w moim mieście widziałam wiele dziewczyn w rajstopach( jeszcze wtedy bez stóp, no i cieńszych) ubranych jedynie do T-shirtu. Nie wiem co o tym myśleć? Czy tak wypada się ubierać?
Moim zdaniem nie :P. Rajstopy/legginsy to nie spodnie, więc należy do nich założyć coś, co tyłek zakrywa. Niezależnie od tego jak bardzo zgrabny czy też niezgrabny jest.

Co innego chodzenie po promenadzie nad morzem w samym wielkim t-shircie i kostiumie, a co innego chodzenie po mieście/do szkoły/na uczelnię itd. itp. z odkrytym tyłkiem.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:12   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: W samych rajstopach!?

a wg mnie nie ma sensu zakładać dwóch takich samych wątków jeden wystarczy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:13   #4
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: W samych rajstopach!?

Ja chodze w bardzo ciemnych i grubych legginsach (z Bershki) i zakladam tuniki zakrywające tyłek. Często nosze koszule z troczkami pod biustem. I nie wygladam dziwnie, uwielbiam legginsy które są kryjące i mogą być uzywane jako spodnie. Bardzo fajnie pasują do kozaczków do których nic nie mozna wsadzić oprocz legginsów.

Natomiast te które chodzą w rajstopach to dla mnie lekka przeginka... ale kazdy lubi co innego. Po tym co widziałam jak dziewczyny są ubrane w Londynie to juz chyba nic mnie nie zaskoczy.. dziewczyna w sweterku zakrywającym poł tyłka a spod sweterka widać było kliny od rajstop i całą resztę którą posiadają rajtki.
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:54   #5
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: W samych rajstopach!?

Najpierw legginsy do krotkich bluzek, teraz rajstopy... niedlugo zwykle bokserki beda traktowane jako sukienki. Cale szczescie, ze u mnie takich widokow nie ma, jakos wieksze wyczucie tu maja...
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.