Antykoncepcja na trądzik?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 11:00   #1
Tysia188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23

Antykoncepcja na trądzik??


Witam,

Czy ktoraś z Was stosowala moze leki antykoncepcyjne na trądzik?? mój dermatolog namawia mnie na takie leczenie iż twierdzi ze wyrownaja mi sie hormony itd. Stosowalam juz wiele antybiotykow, plynow na skore, masci i nic mi nie pomoglo. Ciagle mam nie rowny koloryt skory i powracajace wypryski :/ dodatkowo obawiam sie przytycia przy stosowaniu leczenia hormonalnego . Wasze doswiadczenia? pozdrawiam !
Tysia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:41   #2
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Antykoncepcja na trądzik??

Po pierwsze nie "antykoncepcja" tylko leki hormonalne, bo antykoncepcja jest tylko jednym z celów ich stosowania.
Po drugie jest sporo tematów o hormonach, trądziki itd. nie trzeba zakładać nowego tematu.
Po trzecie skutki uboczne to kwestia indywidualna, ja np. biorąc tabletki bardzo mało jem. Ale istnieje możliwość przytycia troche w pierwszym miesiącu ze względu na zatrzymanie wody w organizmie (z tego, co pamiętam coś takiego było przy tabletkach Diane)
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.