Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-11, 22:56   #1
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 194

Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce


Szuka³am szuka³am i nie znalaz³am jeszcze nic na ten temat na forum

Dzi¶ bêd± na zakupach w ZT zatrzyma³am siê przy tym nowym salonie. Uwagê moj± zwróci³ niew±tpliwie wystrój iii plakaty z cenami (niskimi ).
Strzy¿enie+mycie za nieca³e 30z³
Farba nieca³e 80z³ itd..

Czy mo¿e ju¿ kto¶ by³ i mo¿e siê wypowiedzieæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg marco_aldany_foto1.jpg (41,9 KB, 61 za³adowañ)
__________________
Blog snow
W³osy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca æwiczê brzuch i po¶ladki

snowhitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 09:58   #2
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

...ja te¿ widzia³am i ciekawi mnie!!
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 22:06   #3
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Hej

Mnie skusi³ ich wystrój i dzi¶ jestem na ¶wie¿o po wizycie.
Ogólnie jestem zadowolona chocia¿ organizacja mi siê ¶rednio podoba.
Nie ma zapisów na konkretn± godzinê, wiêc jak siê wejdzie to je¶li nie ma klientów to wiadomo jest siê przyjêtym od razu a jak jest kolejka to trzeba siedzieæ i czekaæ. Przede mn± by³y 4 osoby i czeka³am prawie 2 godziny na obs³u¿enie. Ponoæ do 13 i po 20 jest lu¼niej.
Farba jakiej u¿ywaj± to Koleston Welli. W³osy obcinaj± bardzo dok³adnie, bez po¶piechu (nasiedzia³am siê to zd±¿y³am popatrzeæ jak pracuj± ) i z fryzury jestem baaaardzo zadowolona, jest idealna. A z koloru tak sobie...mia³am jasny blond i chcia³am zrobiæ sobie ch³odny ciemny blond lub ch³odny jasny br±z a wysz³a czekolada. Kolor ¶liczny nie powiem, ale ju¿ widzê to spieranie sie na rudo.

Ogólnie pewnie jeszcze tam zajrzê jak najdzie mnie na podciêcie w³osów z tym ¿e w godzinach przedpo³udniowych


A co do cen to tak:
24,99 strzy¿enie bez modelowania
49,99 strzy¿enie + maska + modelowanie
79,99 strzy¿enie + farba
79,99+24,99 strzy¿enie + farba + modelowanie
__________________


Zarêczona i przeszczê¶liwa od 3.01.2011 r.

Edytowane przez onlythebest
Czas edycji: 2011-06-20 o 22:09
onlythebest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 22:12   #4
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 194
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez onlythebest Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Mnie skusi³ ich wystrój i dzi¶ jestem na ¶wie¿o po wizycie.
Ogólnie jestem zadowolona chocia¿ organizacja mi siê ¶rednio podoba.
Nie ma zapisów na konkretn± godzinê, wiêc jak siê wejdzie to je¶li nie ma klientów to wiadomo jest siê przyjêtym od razu a jak jest kolejka to trzeba siedzieæ i czekaæ. Przede mn± by³y 4 osoby i czeka³am prawie 2 godziny na obs³u¿enie. Ponoæ do 13 i po 20 jest lu¼niej.
Farba jakiej u¿ywaj± to Koleston Welli. W³osy obcinaj± bardzo dok³adnie, bez po¶piechu (nasiedzia³am siê to zd±¿y³am popatrzeæ jak pracuj± ) i z fryzury jestem baaaardzo zadowolona, jest idealna. A z koloru tak sobie...mia³am jasny blond i chcia³am zrobiæ sobie ch³odny ciemny blond lub ch³odny jasny br±z a wysz³a czekolada. Kolor ¶liczny nie powiem, ale ju¿ widzê to spieranie sie na rudo.

Ogólnie pewnie jeszcze tam zajrzê jak najdzie mnie na podciêcie w³osów z tym ¿e w godzinach przedpo³udniowych


A co do cen to tak:
24,99 strzy¿enie bez modelowania
49,99 strzy¿enie + maska + modelowanie
79,99 strzy¿enie + farba
79,99+24,99 strzy¿enie + farba + modelowanie
ale fajnie, ¿e kto¶ siê odezwa³

u¿ywaj± welli koleston mówisz zmyli³ mnie trochê tekst na ich ulotce "kolor na 2 tygodnie" czy co¶ w tym stylu, my¶la³am, ¿e farbuj± jakimi¶ farbami typu color sync czy inne, które siê po prostu wymywaj±
__________________
Blog snow
W³osy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca æwiczê brzuch i po¶ladki

snowhitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 18:44   #5
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

a jest jakis rozgranicznik na d³ugo¶æ w³osów strzy¿enia?
__________________

,,cz³owiek jest najwiêkszym drapie¿nikiem na ¶wiecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-12, 17:44   #6
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Marco Aldany otworzy³ siê tez na ul. Wilczej - by³ kto¶ i móg³by opisaæ wra¿enia?
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 13:15   #7
Zebra warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

by³am na Wilczej i szczerze nie polecam!!!
trafi³a mi siê fryzjerka (bardzo m³oda dziewczyna), która poziom umiejêtno¶ci mia³a jak studentka przyuczana do zawodu.

cena nie jest najwa¿niejsza, a w przypadku w³osów raczej jest niskiej jako¶ci promocj±!

Cytat:
Napisane przez Parvati Poka¿ wiadomo¶æ
Marco Aldany otworzy³ siê tez na ul. Wilczej - by³ kto¶ i móg³by opisaæ wra¿enia?
Zebra warszawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 07:04   #8
mimi_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Witam
Ja te¿ odradzam wizytê w tym "salonie". Wprawdzie pierwszym razem wysz³am zadowolona - mi³a obs³uga, dobra cena, bez kolejek. My¶la³am, ¿e to standard. W takim przekonaniu ¿y³am do kolejnego razu. Sytuacja by³a nastêpuj±ca: po umyciu g³owy, dziewczyna co¶ mi na³o¿y³a na w³osy (pewnie maskê, ale tego nie raczy³a powiedzieæ), po czym orzek³a, ¿e trzeba bêdzie chwilkê poczekaæ. Ok, chwilkê to chwilkê. Po ok. 15 minutach oczekiwania w niewygodnej pozycji (umywalka wbija³a mi siê w szyjê; nie mog³am usi±¶æ, bo woda sp³ywa³aby mi z w³osów), poprosi³am czekaj±cego na mnie Mê¿a o interwencjê, bo ile¿ mo¿na czekaæ! Znowu us³yszeli¶my, ¿e "za chwilkê kto¶ do Pani podejdzie". Skoñczy³o siê na tym, ¿e w trybie natychmiastowym sp³ukano mi w³osy, zap³aci³am za mycie i z mokr± g³ow± posz³am na poziom -1 do konkurencyjnego salonu, w którym - choæ cena jest wy¿sza - to obs³uga bez zarzutu.
Tak skoñczy³a siê moja niemi³a przygoda z Marco Aldany. Nigdy wiêcej.
Pozdrawiam
Forumowiczka
mimi_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-19, 14:41   #9
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez bbos Poka¿ wiadomo¶æ
nie polecam, m³odzi nie do¶wiadczeni fryzjerzy
...mog³a bys bardziej sprecyzowac?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-27, 21:20   #10
fededia
Przyczajenie
 
Avatar fededia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

by³am jaki¶ czas temu na Wilczej i dzi¶ posz³am drugi raz, wiêc wygl±da na to, ¿e za pierwszym razem by³am zadowolona. wszystko zalezy od tego na kogo siê trafi. po dzisiejszej wizycie bêdê musia³a sie lepiej zastanowiæ czy wybraæ siê tam kolejny raz. Nie pasowa³o mi dzi¶ to, ¿e najpierw jedna pani farbowa³a mi w³osy, po chwili przysz³a druga (która mia³am wra¿enie ¿e dopiero siê uczy i ¿e wyrwa³a mi po³owê w³osów) a nastêpnie wróci³a pani, która zajmowa³a siê mn± na pocz±tku. Kiedy patrzy³am na te dziewczyny, które tam pracuj± i na ich wyrazy twarzy, zastanawia³am siê czy na pewno nie s± tam za karê. My¶lê, ¿e je¶li nie polepszy siê jako¶æ obs³ugi to bêd± do tego salonu trafia³y jedynie przypadkowe osoby, bo w±tpiê ¿eby kto¶ przychodzi³ tam z polecenia. ja je¶li tam pójdê to tylko do tej Pani, która farbowa³a mi w³osy za pierwszym razem.
fededia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-28, 21:21   #11
Hagenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Odradzam salon na Wilczej. Nigdy wiêcej tam nie pójdê!

Uwa¿ajcie, bo tam pracuj± osoby , które jeszcze nie mia³y szkolenia i nie maja pojêcia o obcinaniu w³osów.

Brakuje mi s³ów ¿eby powiedzieæ jak jestem z³a, ca³e ¿ycie nosi³am d³ugie w³osy a jedna wizyta w salonie, w którym kto¶ uzna³, ¿e mo¿e dopu¶ciæ do obcinania w³osów osobê która siê na tym nie zna spowodowa³a ¿e o moich d³ugich w³osach mogê teraz tylko wspominaæ.

Mia³am d³ugie w³osy i chcia³am podci±æ koñcówki i grzywkê. Dziewczyna o imieniu Magda lub Marta, zaproponowa³a ¿e pocieniuje mi w³osy. Tak postrzêpi³a mi w³osy ¿e wstydzi³am siê i¶æ do pracy. Nastêpnego dnia posz³am z reklamacj±, w³osy poprawia³a mi dziewczyna która powiedzia³a ¿e jest zastêpc± managera i ¿e spodziewa³a siê ¿e wrócê, a osoba która obcina³a mnie wczoraj dopiero siê uczy. Ponownie pocieniowa³a mi w³osy i teraz z moich d³ugich w³osów zosta³y mi w w³osy do ramion. Przynajmniej teraz nie wstydzê siê wyj¶æ na ulicê, ale po moich d³ugich gêstych w³osach zosta³y tylko zdjêcia i wspomnienia.

Nikt nie raczy³ mnie przeprosiæ za to ¿e zniszczyli mi w³osy.
Hagenia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 19:59   #12
AgaWigurska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Jestem zachwycona nowo otwartym salonem Marco Aldany. Kilka dni temu posz³y¶my tam z kole¿ankami i nie ¿a³owa³y¶my. Lokalizacja jest idealna, wiêc od razu po zakupach w Z³otych Tarasach mog³y¶my poddaæ siê zabiegom pielêgnacyjnym w³osów i nie tylko! Oprócz tego masa¿ g³owy by³ genialny . ¦wietnym pomys³em by³o tak¿e stworzenie "k±cika urody paznokci" (tak to sobie nazwa³am ). Dziêki temu mog³y¶my sobie pozwoliæ równocze¶nie na perfekcyjn± fryzurê, a tak¿e paznokcie. Jestem przekonana, ¿e skuszê siê na kolejn± wizytê w tym salonie .
AgaWigurska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-04, 20:50   #13
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez AgaWigurska Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem zachwycona nowo otwartym salonem Marco Aldany. Kilka dni temu posz³y¶my tam z kole¿ankami i nie ¿a³owa³y¶my. Lokalizacja jest idealna, wiêc od razu po zakupach w Z³otych Tarasach mog³y¶my poddaæ siê zabiegom pielêgnacyjnym w³osów i nie tylko! Oprócz tego masa¿ g³owy by³ genialny . ¦wietnym pomys³em by³o tak¿e stworzenie "k±cika urody paznokci" (tak to sobie nazwa³am ). Dziêki temu mog³y¶my sobie pozwoliæ równocze¶nie na perfekcyjn± fryzurê, a tak¿e paznokcie. Jestem przekonana, ¿e skuszê siê na kolejn± wizytê w tym salonie .
naprawdê?

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-04 o 20:56
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 14:47   #14
fededia
Przyczajenie
 
Avatar fededia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

te¿ siê dziwiê sk±d ten zachwyt, ale prawdê mówi±c ten komentarz wygl±da dla mnie jak reklama salonu napisana przez kogo¶ na zamówienie.
fededia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 15:48   #15
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez fededia Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê dziwiê sk±d ten zachwyt, ale prawdê mówi±c ten komentarz wygl±da dla mnie jak reklama salonu napisana przez kogo¶ na zamówienie.
dla mnie te¿, zgadzam siê z tob± w 100%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 21:56   #16
krzysiek900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

calkiem spoko. szybko, latwo i profesjonalnie. polecam
krzysiek900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 22:17   #17
straciatellaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

A ja by³am ju¿ 2 razy w tym salonie w ZT i na razie nie mam siê do czego przyczepiæ. Nie mogê siê jeszcze wypowiedzieæ na temat innych salonów tej sieci,bo nie odwiedzi³am, ale akurat ten jest niez³y. Jestem zadowolona z farbowania, bo mam taki kolorek jak chcia³am i bez ¿adnych utleniaczy. W prawie ka¿dym salonie wmawiaj± mi, ¿e bez rozja¶niacza siê nie obejdzie i sam± farb± nie da rady. Na szczê¶cie tutaj nie poszli na ³atwiznê i dziêki temu nie zniszczyli mi w³osów. Powiem szczerze, ¿e ulga wielka.
straciatellaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 06:30   #18
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-06 o 06:32
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 14:16   #19
straciatellaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?
Na to forum trafi³am wczoraj przypadkowo.Zauwa¿y³am, ¿e komentarze s± pisane w bie¿±cym czasie, wiêc czemu mam nie w³±czyæ siê w dyskusjê? Osobi¶cie nie mam siê do czego przyczepiæ, dlatego chcia³am to przekazaæ. Je¿eli uwa¿acie, ¿e ten komentarz by³ pisany na zamówienie no to szkoda, w takim razie nie ma sensu pisaæ tutaj nic pozytywnego, bo zawsze bêdzie to odbierane jako nieszczere. Beznadziejnie, bo po prostu znalaz³am siê w z³ym miejscu i z³ym czasie i tyle.
straciatellaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 19:53   #20
straciatellaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?
Na to forum trafi³am wczoraj przez przypadek. Zauwa¿y³am, ¿e komentarze s± dodawane na bie¿±co, wiêc równie¿ chcia³am siê w³±czyæ w dyskusjê, bo jednak co¶ wiem na ten temat. Odwiedzi³am ten salon i na prawdê uwa¿am, ¿e jest tam w porz±dku. Niestety widzê, ¿e tutaj akceptowane s± jedynie negatywne opinie, a pozytywne uwa¿ane s± za nieszczere. Beznadziejnie, bo mój wpis znalaz³ siê w z³ym miejscu, w z³ym czasie i pewnie to równie¿ mia³o znacz±cy wp³yw na ocenê jego autentyczno¶ci.
straciatellaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 17:23   #21
fededia
Przyczajenie
 
Avatar fededia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez straciatellaa Poka¿ wiadomo¶æ
Na to forum trafi³am wczoraj przypadkowo.Zauwa¿y³am, ¿e komentarze s± pisane w bie¿±cym czasie, wiêc czemu mam nie w³±czyæ siê w dyskusjê? Osobi¶cie nie mam siê do czego przyczepiæ, dlatego chcia³am to przekazaæ. Je¿eli uwa¿acie, ¿e ten komentarz by³ pisany na zamówienie no to szkoda, w takim razie nie ma sensu pisaæ tutaj nic pozytywnego, bo zawsze bêdzie to odbierane jako nieszczere. Beznadziejnie, bo po prostu znalaz³am siê w z³ym miejscu i z³ym czasie i tyle.
Mo¿e gdyby¶ przeczyta³a uwa¿niej poprzednie komentarze to zauwa¿y³aby¶, ¿e dla mnie komentarz Agi Wigurskiej (a nie Twój) brzmia³ jakby by³ na zamówienie (i nikt w stosunku do Twojego komentarza nie u¿y³ takiego sformu³owania). Mo¿e przeczytaj swój i jej i znajd¼ ró¿nicê przynajmniej w konstruowaniu zdañ, mo¿e zorientujesz siê o co nam chodzi. Gdyby¶ czyta³a uwa¿niej to zauwa¿y³aby¶, ¿e ja tak¿e by³am zadowolona z tego salonu kiedy bylam tam pierwszy raz i gdybym mysla³a, ¿e mój komentarz bedzie nie na miejscu a przynajmniej jego czê¶æ to uwierz, ¿e nie pisa³abym nigdy na ¿adnym forum. Twój komentarz wyda³ mi siê jak najbardziej szczery. Nie bardzo rozumiem po co od razu strzelaæ focha?
fededia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 17:29   #22
fededia
Przyczajenie
 
Avatar fededia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?
to akurat móg³ byæ przypadek
fededia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 19:37   #23
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Dziewczyny, ja bym chcia³a ¿e by tak by³o - ¿eby fryzjer w Z³otych Tarasach okaza³ siê ,,dobry i polecany,, - ale naprawdê i szczerze nie robi dobrego wra¿enia, a robi³am podchody z 2 razy - ze wzglêdu na fajn± lokalizacjê. Otó¿ polecano mi ,,Toucha,, jako koloryzacjê jedyna, a mam ciemny odrost i Touch za chiny by mi nie rozja¶ni³ odrostu z poziomu 5, po rozmowie z fryzjerk± czu³am ¿e ja mam wiêcej pomys³ów na kolor ni¿ ona...zupe³nie bez inwencji, jest tam bardzo du¿o m³odych osób na sta¿ach...niestety nie maj± zbyt du¿ej praktyki....ja mam naprawdê bardzo wymagaj±ce w³osy poniewa¿ s± krêcone, my¶lê ¿e do niektórych grup..ten fryzjer na pewno trafi, ja bêdê unikaæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 08:05   #24
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 417
GG do Carrie85
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

ja by³am 2 razy w salonie na wilczej.
Pierwszy raz - w jakis tydzien po otworzeniu. zostaly mi umute wlosy i tez (jak wizazanka z poprzednich postów) musialam czekac z recznikiem na glowie ok 15 min. :/ pomyslalam, ¿e to pierwszy tydzien, wiec napewno musz± nauczyæ sie organizacji itp.

Strzy¿enie bylo ok, bylam nawet zadowolona...

Drugi raz wybralam sie i juz moje zadowolenie bylo zupelnie inne ( a moze w ogole juz go nie bylo).
Dosc dlugo czekalam na swoj± kolej. w trakcie widzialam, ze jedna fryzjerka czesze drug± fryzjerkê w godzinach pracy i przez to, ze nie ma kto obslugiwac, robila sie coraz wieksza kolejka.... (sic!)

fryzjerka, ktora mnie obslugiwala miala minê jakby siedziala tam doslownie za karê. zadnego u¶miechu ani nic. (moze ja wymagam za duzo..?).
Obciecie wlosów straszne. nie wiem czy ktos tam przechodzil jakies szkolenie... :/

Moja rada- te salony, a przynajmniej ten na wilczej- OMIJAÆ SZEROKIM £UKIEM!
Carrie85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-19, 21:47   #25
uremuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Ostrzegam wszystkich przed us³ug± manicure w Marco Aldany w Z³otych Tarasach… Tak ¿enuj±co niskiej jako¶ci us³ug jeszcze nie spotka³am. Narzêdzia nie s± sterylizowane a jedynie dezynfekowane. Powinien siê temu przyjrzeæ sanepid. Pani podczas wycinania skórek na 10 palców zaciê³a mnie na 3!!! W tym na jednym tak, ¿e krwawi³ przez 2 godziny. Z reszt± wycinanie skórek przypomina bardziej skubanie kurczaka. Na tym moja wizyta siê skoñczy³a. Uciek³am! Dziêkujê za taki manicure. Komentarz pani, kiedy powiedzia³am, ¿e nie bêdê d³u¿ej kontynuowaæ us³ugi: ¿e to jest moja wina, bo mam suche skórki i ¿e to normalne i mo¿e siê zdarzyæ, ¿e zatnie oraz ¿e ona jak sobie robi manicure to te¿ siê zacina!! I ¿e mam zap³aciæ za us³ugê wycinania skórek.
Zap³aci³am 30z³ i wysz³am! Przynajmniej mam dowód, ¿e u nich by³am jak dostanê zaka¿enia Popêdzi³am do apteki po wodê utlenion± i ma¶æ z antybiotykiem. Omijajcie szerokim ³ukiem!
uremuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 09:30   #26
201705250955
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 8 665
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Witajcie!
Tydzieñ zbiera³am siê, ¿eby dodaæ opiniê o tym salonie Bo s± skrajne, ja jestem rozczarowana, za to moja siostra bardzo zadowolona. Mia³y¶my kupony na darmowe strzy¿enie, wiêc kosztów siê nie ba³y¶my- chodzi³o tylko o jako¶æ us³ugi. Mn± zaj±³ siê m³ody, niski facet, moj± siostr± taka mi³a, ruda fryzjerka (piszê, ¿eby¶cie wiedzia³y od kogo uciekaæ). Ja nie jestem zadowolona, bo:
- fryzjer nie mia³ ze mn± ¿adnego kontaktu, nie odzywa³ siê, nie pyta³, nie nawi±za³ niemal ¿adnego kontaktu je¶li chodzi o ¶cinanie w³osów: a moim zdaniem powinien siê pytaæ, czy jest ok, czy krócej/d³u¿ej, w zasadzie opar³ siê tylko na jednym zdaniu: tylko trochê podci±æ i niestety podci±³ z ty³u za krótki;
- pyta siê mnie: na któr± stronê ma pani grzywkê, mówiê, ¿e na praw±, to o ma³o nie obci±³ mi grzywki... ze swojej prawej strony!! ledwo mu uciek³am z w³osami;
- obci±³ mi te w³osy za krótko i nie wiem, czy nie zrozumia³, czy a¿ tak spieszy³ siê do kolejnych klientów (by³a ju¿ kolejka, niedziela, godzina ok. 14.30);
- ca³e ciêcie trwa³o ok. 10 minut + 5 minut suszenie, a w³osy mam pó³d³ugie- dla mnie siê nie przy³o¿y³.
Nie jestem zadowolona z efektów, choæ ju¿ siê przyzwyczai³am, ale jakbym p³aci³a to by³abym ostro wkurzona.
Moj± siostr± zajê³a siê uprzejma, ruda pani i jest zadowolona, bo:
- zrobi³a jej piêknego boba,
- mia³a ci±g³y kontakt, pyta³a, czy nie zbyt krótko, czy dobrze i w ogóle;
- ogólnie bardzo uprzejma fryzjerka i staranna- ciêcie trwa³a ok 30 minut plus 10 minut suszenie.
Siostra zap³aci³aby za to ciêcie.
Tak¿e trzeba uwa¿aæ, na kogo siê tam trafi, a jak ju¿ idziecie, to pilnujcie, kto i jak tnie. Osobi¶cie ja tam wiêcej nie pójdê, ale moja siostra do tej samej fryzjerki raczej tak.
201705250955 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 16:35   #27
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 025
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Ja by³am w salonie nieca³y tydzieñ temu. Za strzy¿enie zap³aci³am 49 z³. Z³ote Tarasy - poniedzia³kowy wieczór. Akurat nie by³o kolejek. Mia³am i¶æ w niedzielê jednak przerazi³a mnie liczba czekaj±cych osób. Oprócz tego pan poinformowa³ ¿e jutro strzy¿enie bêdzie tañsze.
Obcina³a mnie taka ruda pani z d³u¿szymi w³osami. Wykona³a bardzo fajny masa¿ g³owy i generalnie wszystko by³o ok. Jednak my¶la³am ¿e wyjdê z jak±¶ wiêksz± zmian± na w³osach - mo¿e dostanê jaki¶ katalog i wspólnie wybierzemy fryzurê. Tak siê nie sta³o. Jednak to pewnie moja wina bo nie zakomunikowa³am ¿e tego oczekuje. Pani zapyta³a czy zapuszczam w³osy. Gdy odpowiedzia³am ¿e tak podciê³a mi trochê koñcówki. Grzywce nada³a fajny kszta³t i w koñcu j± naprawi³a (zosta³a mi zniszczona u fryzjerki na Ochocie - stanowczo za krótko obciêta chocia¿ tego nie chcia³am).
Moje w³osy by³y d³ugo suszone i na sucho dosz³o jeszcze do kilku poprawek.
Wpierw my¶la³am ¿e pani nie jest zbyt mi³a gdy zapyta³a kiedy farbowa³am w³osy i ¿e na pewno robi³am to sama. Zgodzi³am siê z ni± i równie¿ zauwa¿y³a moje "ró¿ne kolory" na g³owie. Poleci³a farbowanie. Akurat nie mia³am przy sobie takiej sumy ale stwierdzi³am ¿e siê zastanowiê i w³a¶nie bardzo to rozwa¿am bo mam ju¿ dosyæ mojego burego koloru na w³osach.
Przy p³aceniu by³a bardzo mi³a i wgl. Generalnie j± polecem. Podczas nastêpnej wizyty chcia³abym trafiæ w³a¶nie na tê osobê. Mo¿e kto¶ wie jak pani siê nazywa i w jakie dni pracuje?
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-13, 10:14   #28
Beauty Care
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1
1

Edytowane przez Beauty Care
Czas edycji: 2012-12-13 o 10:25
Beauty Care jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-13, 10:41   #29
zawiedziony000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

Ca³a sieæ Marco Aldany to oszu¶ci. Nie wyp³acaj± kontrahentom nale¿no¶ci bo s± sp³ukani. I próbuj± zarobiæ jak najmniejszym kosztem, zatrudniaj±c niedouczonych pseudo fryzjerów.
zawiedziony000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-23, 10:33   #30
illl
Przyczajenie
 
Avatar illl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Marco Aldany w z³otych tarasach - pierwszy w Polsce

By³am w salonie Marco Aldany w Z³otych Tarasach. Skusi³am siê na zni¿kê 10%. Jak wó³ na wej¶ciu pisz± 78z³: mycie strzy¿enie czesanie. Doliczy³am 10% zni¿ki wysz³o 70z³ i 20 groszy. Po zabiegach podchodzi siê do kasy i ze zni¿k± p³aci 117 z³ . Dodam, ¿e mam d³ugie w³osy i poprosi³am tylko o podciêcie o 3cm i wycieniowanie grzywki.
Dro¿szego fryzjera nie znam, Zap³aci³am prawie 50 z³ wiêcej-za co?
NIE POLECAM NIEMI£EGO ZASKOCZENIA NA WYJ¦CIU.
illl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 13:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.