Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Witaj na forum eksperta KLINIKA AMBROZIAK

Notka

Witaj na forum eksperta KLINIKA AMBROZIAK Na Wasze pytania będą odpowiadali specjaliści z KLINIKI AMBROZIAK

 
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 12:13   #31
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

Witam.
Od urodzenia mam nierówne wargi, jedna strona wargi dolnej jest wykrzywiona, czerwień wargowa jest z lewej strony mniejsza a z prawej większa. Bardzo trudno jest to tuszować. Czy można to jakoś zmienić? Nie chciałabym powiększać strony mniejszej ponieważ jest zdecydowanie ładniejsza a raczej zwęzić stronę szerszą. Czy to możliwe, gdzie mogłabym się udać, o co prosić?
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 09:23   #32
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

Witam, czy od wypełniania osoczem okolic pod oczami mogą popękać naczynka? Jakie zabiegi na zmarszczki nadadzą się do skóry ze skłonnością do pękania naczynek? Czy po wypełnieniu osoczem, stare zmarszczki już nie wrócą? Oczywiście wiem, że nowe się pojawią bo skóra się starzeje ale te, które zostały ,,wypełnione'' nie pojawiają się już?
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:37   #33
KLINIKA AMBROZIAK
Przyczajenie
 
Avatar KLINIKA AMBROZIAK
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

Cytat:
Napisane przez galaksy Pokaż wiadomość
Witam.
Od urodzenia mam nierówne wargi, jedna strona wargi dolnej jest wykrzywiona, czerwień wargowa jest z lewej strony mniejsza a z prawej większa. Bardzo trudno jest to tuszować. Czy można to jakoś zmienić? Nie chciałabym powiększać strony mniejszej ponieważ jest zdecydowanie ładniejsza a raczej zwęzić stronę szerszą. Czy to możliwe, gdzie mogłabym się udać, o co prosić?

Witam,


Najmniej inwazyjnym i najkorzystniejszym kosmetycznie zabiegiem korygującym Pani dolegliwość będzie jednak zastosowanie wypełnienia z kwasu hialuronowego ( o ile przyczyną asymetrii nie jest naczyniak) . Zabieg z użyciem tzw. wypełniacza daje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się do 8-9 miesięcy. Można zastosować również bardziej długotrwałe rozwiązanie- czyli przeszczep własnego tłuszczu, pobranego np. z okolicy brzucha, który nie będzie metabolizowany( w przeciwienstwie do kwasu hialuronowego ) i zapewni pożądany efekt kosmetyczny na wiele lat.


Pozdrawiamy

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Jak kształtują się ceny wizyty i porady eksperta w związku z AZS lub innymi chorobami skóry?

Szanowna Pani, ceny konsultacji zaczynają się od 200 pln. Jeżeli chodzi o AZS i choroby skóry, porady może udzielić każdy z dermatologów przyjmujących w klinice. Serdecznie zapraszamy.


Pozdrawiamy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
KLINIKA AMBROZIAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:09   #34
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

A dlaczego nie zostały udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania?
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:25   #35
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
A dlaczego nie zostały udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania?
Patrz post nr .1

Poczekaj
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 12:25   #36
KLINIKA AMBROZIAK
Przyczajenie
 
Avatar KLINIKA AMBROZIAK
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;60997161]Witam, czy od wypełniania osoczem okolic pod oczami mogą popękać naczynka? Jakie zabiegi na zmarszczki nadadzą się do skóry ze skłonnością do pękania naczynek? Czy po wypełnieniu osoczem, stare zmarszczki już nie wrócą? Oczywiście wiem, że nowe się pojawią bo skóra się starzeje ale te, które zostały ,,wypełnione'' nie pojawiają się już?[/QUOTE]




Problem pękających naczynek to sprawa złożona. Może mieć wiele przyczyn i może być nasilany przez wiele czynników. Zwykle jest on związany z predyspozycja genetyczną. Niektóre bardzo inwazyjne zabiegi mogą nasilać ten problem.
Na początku należy przede wszystkim skupić się na zabiegach, które maja na celu zlikwidowanie nieprawidłowo działający drobnych naczyń krwionośnych. Dopiero w kolejnych etapach można skupić się na zniwelowaniu zmarszczek. Najbardziej efektywny jest zabieg z użyciem toksyny botulinowej, która osłabiając działanie mięśni mimicznych likwiduje przyczynę powstawania zmarszczek. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego może również spłycić drobne zmarszczki ale jego działanie nie jest tak spektakularne jak toksyna. Niektóre, w szczególności głębokie bruzdy lub zmarszczki można również wypełnić kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się nawet do roku.


pozdrawiamy

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Ja mam ważne pytanie. Bo jestem już załamana i nie wiem co robić ... Jakiś rok temu po powrocie z wakacji wyszło mi spore przebarwienie na łopatce, częsci ramienia i kawałku pleców. Byłam u 3 dermatologów i każdy stwierdził że to znamie Beckera , późno ujawniające się i że niby nie da się z tym nic zrobić . Jestem załamana bo nie wiem jak wyjdę na plażę w tym roku, ale nawet pomijając plażę - nie wyobrażam sobie teraz już nosić bokserki na naramkach czy sukienek na naramkach, z połowy rzeczy na lato bede musiała zrezygnować...


Czy naprawde nie da się NIC z tym zrobić ?

Szanowna Pani,
Decyzje o rodzaju i skuteczności zabiegów w Pani przypadku musi podjąć dermatolog po obejrzeniu zmiany przy użyciu dermoskopu. Jeżeli zmiana będzie budzić jakiejkolwiek wątpliwości co do klasyfikacji w grę wchodzi również malutkiej biopsji i badanie histopatologiczne. Jeżeli rzeczywiście jest to znamię Beckera możliwe jest jego znaczne rozjaśnienie przy użyciu lasera pikosekundowego. Ilość potrzebnych zabiegów określi lekarz po wykonaniu pierwszego z nich.



pozdrawiamy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
KLINIKA AMBROZIAK jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Witaj na forum eksperta KLINIKA AMBROZIAK


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 13:25:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.