Czy można gdzieś to zgłosić (I gdzie?)? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 22:09   #1
DepecheKiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24

Czy można gdzieś to zgłosić (I gdzie?)?


Mam delikatną sprawę I proszę o wyrozumiałość. Dzisiaj dowiedziałam się, że osoba mi znana pozwoliła na śmierć głodową 7 małych kociąt. Ponoć kocica nie miała mleka. Osoba ta w żaden sposób nie próbowała zrobić czegokolwiek w kierunku pomocy kociaczkom. Niestety, dowiedziałam się tego długo po fakcie. Czy mam podstawy zgłoszenia tego komukolwiek I gdziekolwiek? Dodam, że zgłaszałam już nieodpowiednie zachowanie tej osoby wobec zwierząt, niestety nie poskutkowało (wielcy miłośnicy zwierząt...). Chciałabym przerwać to jakoś, a nie mam możliwości samodzielnej interwencji (dzieli nas 300 km). Takie sytuacje BĘDĄ się powtarzać, ponieważ osoba ta nie chce wysterylizować kocicy (bo to kosztuje majątek przecież) mimo zaproponowania tej osobie, że znajdę darmową sterylizację bądź nawet dołożę 50% kwoty zabiegu. Nie poskutkowało. Muszę coś z tym zrobić, bo cierpienie maluchów się nigdy nie skończy!
DepecheKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 08:34   #2
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy można gdzieś to zgłosić (I gdzie?)?

Cytat:
Napisane przez DepecheKiss Pokaż wiadomość
Mam delikatną sprawę I proszę o wyrozumiałość. Dzisiaj dowiedziałam się, że osoba mi znana pozwoliła na śmierć głodową 7 małych kociąt. Ponoć kocica nie miała mleka. Osoba ta w żaden sposób nie próbowała zrobić czegokolwiek w kierunku pomocy kociaczkom. Niestety, dowiedziałam się tego długo po fakcie. Czy mam podstawy zgłoszenia tego komukolwiek I gdziekolwiek? Dodam, że zgłaszałam już nieodpowiednie zachowanie tej osoby wobec zwierząt, niestety nie poskutkowało (wielcy miłośnicy zwierząt...). Chciałabym przerwać to jakoś, a nie mam możliwości samodzielnej interwencji (dzieli nas 300 km). Takie sytuacje BĘDĄ się powtarzać, ponieważ osoba ta nie chce wysterylizować kocicy (bo to kosztuje majątek przecież) mimo zaproponowania tej osobie, że znajdę darmową sterylizację bądź nawet dołożę 50% kwoty zabiegu. Nie poskutkowało. Muszę coś z tym zrobić, bo cierpienie maluchów się nigdy nie skończy!
Skontaktowałabym się z jakąś fundacją z okolic tej osoby i ich się doradziła.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-13 08:34:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.