Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 5 7,69%
** 3 4,62%
*** 5 7,69%
**** 19 29,23%
***** 33 50,77%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 19:04   #31
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Zamówiłam miesiąc temu, umieszałam niedawno i jestem dziś po trzecim posmarowaniu nim buzi (używam co drugi dzień zamiennie z kremem Acnederm). Dziś po kąpieli, kiedy twarz była tylko wytarta ręcznikiem i jeszcze nic na nią nie nałożyłam (ani toniku ani kremu), zauważyłam, że okolice brody i sama broda zaczynają się delikatnie łuszczyć, skóra jest lekko napięta i taka "zabielona suchością" (nie umiem inaczej tego określić ) Jestem zaskoczona, bo nie sądziłam, że będę się po nim łuszczyć, gdyż jestem po 3 zabiegach kwasami (ostatni był 12 dni temu), więc teoretycznie buzia powinna być przyzwyczajona w jakimś stopniu, a tymczasem niepozorne stężonko 10% ładnie pokazuje co potrafi na pysku To też pewnie zasługa PH, które jest niższe niż standardowe 4 dla toników.
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-03-06 o 12:31 Powód: Watek nie służy do dyskusji. Zamieszczamy tylko recenzje, bez pytań, cytatów, itp.
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 09:19   #32
niciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Nie wiem dlaczego, ale ja po nim mam ogromny wysyp bolących wulkanów, które goją się wiekami. Skóra w ogóle się nie łuszczy a wręcz zrobiła się bardzo tłusta (nigdy tak się nie świeciłam!) przez co żaden podkład nie wygląda na niej dobrze. Dla mnie tragedia, a szkoda bo pokładałam w nim wielkie nadzieje
niciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 09:18   #33
taaayhmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

kurcze ja stosuję już 4 dzień i nic się nie łuszczy. Fakt skóra jest gładka, przyjemna w dotyku, nie przetłuszcza się tak, jak zawsze. Wypryski szybko znikają. ale nic poza tym. chyba jestem zbyt niecierpliwa ale tyle się naczytałam dobrego o tym specyfiku, że nie ,ogę się doczekać, aż zrzucę tę wstrętna skórę
taaayhmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 10:50   #34
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Ja jakis tydzien temu ukrecilam wspomniany tonik i poki co jestem po dwoch zastosowaniach (przeplatanych pillingiem migdalowym i uzywaniem serum z kwasem LHA - wszystko wlasnej roboty).
Po pierwszym uzyciu skora luszczyla mi sie baaaaaardzo. Znacznie, znacznie mocniej niz sie spodziewalam i to zarowno na brodzie, gdzie mam najwieksze problemy skorne (podskorne, niebolesne grudki oraz zaskorniki otwarte i zamkniete), a takze na nosie, co bylo sporym zaskoczeniem.
Po kolejnym uzyciu luszczenie bylo prawie niezauwazalne, stad dzis kolejne smarowanie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 14:54   #35
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Dla mnie to taki "must have". Poradził sobie z moją skórą na twarzy lepiej niż preparaty przepisane przez dermatologa. Od 4 lat już używam regularnie z mniejszymi lub większymi przerwami, nawet latem jego używanie mi nie szkodzi, może dlatego że unikam generalnie słońca. Gdy skóra wygląda gorzej, używam go kilka dni z rzędu i pomaga błyskawicznie, niedoskonałości się pięknie zasuszają a nawet jakby magicznie znikają i nie ma po nich śladu, a gdy jest lepiej to po prostu podtrzymuję ten efekt i przecieram twarz raz w tygodniu. Skóra jest rozjaśniona, produkcja sebum się uspokaja, nowych niedoskonałości brak. Spektakularnego łuszczenia u mnie po nim nie ma, co mi akurat odpowiada. Bardzo udany produkt.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 14:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.