Last minute we wrześniu? Warto czekać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 15:39   #1
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491

Last minute we wrześniu? Warto czekać?


Hej,
Właściwie pytanie jak w temacie warto czekać?faktycznie ceny niższe?
Pytam gdyż chciałam lecieć na tydzień np do Tunezji jednak zależy mi, żeby się zmieścić w 1500zl/os na tydz, oczywiście all inclusive i nie wiem czy mi się uda.
Marzy mi się Egipt ale wyczytałam, że we wrześniu można pomarzyć o lastach do tego kraju i jeszcze za taką kwotę
No chyba, że macie jakiś inny kraj, tak bym się zmieściła w tej cenie?
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:20   #2
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja byłam w zeszłym roku w Turcji w połowie września na dwa tygoodnie z all za 1500 zł. Także spokojnie da radę
wydaje mi sie ze do Egiptu również można pojechac za 1500 zł/tydzien.
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:48   #3
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Niestety w grę wchodzi tylko tydzień, gdyż muszę wziąć urlop jeszcze w sierpniu. A powiedz mi ile dni wcześniej kupowałaś? Ja liczę na to, że kupie 2-3dni wcześniej, może być nawet dzień. Tylko boję się jak to będzie z miejscami wolnymi...
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:18   #4
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja bylam we wrzesniu w Egipcie za 1400zł all , 2tygodnie hotel 4,5 gwiazki kupilam w tym samym dniu co wyjazd
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 09:15   #5
melania785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 35
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

warto, warto czekac sama bede polowac na lasta na kanaryjskie chce odwiedzic znajoma ktora pracuje jako przewodnik z alfastar na teneryfie ale teraz urlopu niedostane i tak :/
melania785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:54   #6
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Jak tak piszecie, to może i ja poczekam i złapie jakąś okazję
a czy można dorwać takie ceny jak piszecie ale w sierpniu?????????
jakie biura polecacie na takie last minute?
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:44   #7
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja byłam z Exim Tours polecam też Itakę ale tu wiecej ciekawych ofert last minute maja w czerwcu
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 06:06   #8
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja leciałam w 2007r. Last minute w październiku do Tunezji.Nie udało mi sie zamknąc w tej kwocie. zapłaciłam 2100zł.I była to jedna z najtańszych ofert
Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Hej,
Właściwie pytanie jak w temacie warto czekać?faktycznie ceny niższe?
Pytam gdyż chciałam lecieć na tydzień np do Tunezji jednak zależy mi, żeby się zmieścić w 1500zl/os na tydz, oczywiście all inclusive i nie wiem czy mi się uda.
Marzy mi się Egipt ale wyczytałam, że we wrześniu można pomarzyć o lastach do tego kraju i jeszcze za taką kwotę
No chyba, że macie jakiś inny kraj, tak bym się zmieściła w tej cenie?
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:41   #9
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Niestety w grę wchodzi tylko tydzień, gdyż muszę wziąć urlop jeszcze w sierpniu. A powiedz mi ile dni wcześniej kupowałaś? Ja liczę na to, że kupie 2-3dni wcześniej, może być nawet dzień. Tylko boję się jak to będzie z miejscami wolnymi...
Szkoda, że możesz wyjechać tylko na tydzień. Ja kilka dni temu wróciłam z tygodniowych wczasów w Tunezji i obiecałam sobie, że w przyszłym roku wolę nie wyjechać w ogóle niż wyjechać na tydzień. To jest zdecydowanie za krótko!
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:23   #10
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Ja leciałam w 2007r. Last minute w październiku do Tunezji.Nie udało mi sie zamknąc w tej kwocie. zapłaciłam 2100zł.I była to jedna z najtańszych ofert
Hmm...ale leciałaś na tydzień? Bo mój szef był i zapłacił troszkę ponad 900zł z all, fakt, że on był w maju ale znajomy, który ma biuro podróży powiedział, że nie powinno być z tym problemu końcem września. Poza tym wyczytałam, że ze względu na kryzys w tym roku wycieczki są tańsze(nie wiem ile w tym prawdy)

Lucrecia3 planowałam tylko tydzień ze względu na osobę towarzyszącą. Niestety chyba moje plany legną w gruzach bo na 99% jednak nie będę miała z kim lecieć a sama się boję
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:25   #11
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja w sierpniu zaczynam polowanie, po raz pierwszy decydujemy się na last. Pod tym względem jestem optymistką i wierzę, że znajdę coś ciekawego w rozsądnej cenie. W grę wchodzi Turcja i Maroko, choć wiem, że to ostanie moze byc trudniejsze do zrealizowania. Chociaż parę dni temu znaleźliśmy z TŻtem świetne oferty na dodatek w interesujących nas hotelach (!) za 2/3 ceny, którą byśmy zapłacili normalnie. Sądzę, że spokojnie coś się znajdzie we wrześniu. Na to liczę.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 07:28   #12
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Leciałam sama z Itaki, hotel 4**** więc musiałam dopłacić ,że sama.Zależało mi na wycieczkach fakulatywnych.Poza tym moi rodzice jechali z tego biura i byli zachwyceni.Faktycznie, teraz można na jeszcze lepsze oferty sie zapałapać.Byłam na tydzień, bo studiowałam zaocznie.
Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Hmm...ale leciałaś na tydzień? Bo mój szef był i zapłacił troszkę ponad 900zł z all, fakt, że on był w maju ale znajomy, który ma biuro podróży powiedział, że nie powinno być z tym problemu końcem września. Poza tym wyczytałam, że ze względu na kryzys w tym roku wycieczki są tańsze(nie wiem ile w tym prawdy)

Lucrecia3 planowałam tylko tydzień ze względu na osobę towarzyszącą. Niestety chyba moje plany legną w gruzach bo na 99% jednak nie będę miała z kim lecieć a sama się boję
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:30   #13
Malwi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Myślę, że spokojnie warto poczekać. Ja byłam jak do tej pory w Hiszpanii i w Egipcie i oba wyjazdy były wykupione tuż przed wyjazdem. Znacznie mniej pieniędzy, a ta sama jakość. Bez względu na biuro.
Malwi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:29   #14
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

ja w zeszlym roku pojechalam do tunezji na przelomie sierpnia /wrzesnia za 1450zl, all inclusive, hotel*** z tym ze wycieczke wykupilismy sobie miesiac wczesniej bo sie balismy ze nam wykupia. pozniej cena spadla jeszcze o okolo 200zl
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:09   #15
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Z jakiego biura???
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:32   #16
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

a po co czekasz az do wrzesnia? np. w TravelTeam.pl znalazlam wyjazd do Turcji z last minute za 699 zl
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:23   #17
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja też nie czekałabym, bo często zostają na lastach drogie hotele, bądź jakieś koszmarne, których po prostu nikt nie chce (nie mówie że zawsze i wszędzie, ale trzeba mieć to na uwadze..)
Druga rzecz - jest mnóstwo atrakcyjnych cen teraz i nie są to lasty, więc nie ma co czekać, tylko w necie przeglądnąć najtańsze i rezerwować
pozdrawiam
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:08   #18
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

nie zgodze sie z poprzedniczka. wystarczy po prostu dobrze szukac.. ja z last minute jezdze od 4 lat i jakos nigdy nie narzekalam. Wyjezdzalam zawsze w lipcu, za wyjazd placilam kilka dni przed wylotem i zawsze byl to strzal w 10. moze po prostu mam szczescie
__________________
" Bo marzenia są po to aby je spełniać ... "

stosuje naj - patenty!

58 > 57 > 56 > 55

się rozwijam i uczę
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 12:31   #19
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

No właśnie...trzeba mieć szczęście z takimi wyjazdami.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 19:59   #20
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Nie no oczywiście, że tak, jeśli ktoś może czekać i kupić na np. 3 dni przed wylotem, to takie super last minute się bardzo opłaca. ale jeśli jest fajna cena i do wyjazdu zostało np. ponad 2 miesiące to opłaca się także. Często są rabaty jednodniowe, że np. dana wycieczka w jakimś dniu jest tańsza o 500zł pod warunkiem, że od razu wpłaci się zaliczkę (30% ceny). Mi się tak udało fuksem, przypadkiem trafiłam w biurze na taką promocję i byłam bardzo zadowolona pozdrawiam!
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 07:54   #21
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

A w jakim biurze takie okazje??
Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Nie no oczywiście, że tak, jeśli ktoś może czekać i kupić na np. 3 dni przed wylotem, to takie super last minute się bardzo opłaca. ale jeśli jest fajna cena i do wyjazdu zostało np. ponad 2 miesiące to opłaca się także. Często są rabaty jednodniowe, że np. dana wycieczka w jakimś dniu jest tańsza o 500zł pod warunkiem, że od razu wpłaci się zaliczkę (30% ceny). Mi się tak udało fuksem, przypadkiem trafiłam w biurze na taką promocję i byłam bardzo zadowolona pozdrawiam!
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:13   #22
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Wiem, że mają to biura, które sprzedają wycieczki różnych firm. Mi się tak udało z firmą Alfa Star. Musisz śledzić w necie ceny, a jeśli nie masz do tego głowy ani chęci to zadzwoń do jakiegoś biura, gdzie mają jak najwięcej innych firm zostaw swój numer, czy e-mail i powiedz jakiejś miłej pani, żeby miała to na oku, a jak coś znajdzie żeby od razu dała znać. W tym roku tak robiłam i również się sprawdziło, bo akurat jak ceny znów skoczyły do góry udało się znaleźć coś w rozsądnej cenie. A te panie szybko i chętnie oddzwaniają, bo klient - nasz pan a druga rzecz, że maja prowizję od sprzedaży + czasem dodatkową od sprzedaży telefonicznej (ale to zależy też jaka firma i jaka polityka) Powodzenia zatem
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 06:38   #23
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cały czas śledze oferte na Alfastar.Nie powiem biuro jest bardzo konkurencyjne ,bo jeszcze żadne nie ma tylu wycieczek fakultatywnych w Sharm el Sheik.Zaletą są ceny dla singli. Niestety muszę się liczyć z tym,że jak Egipt to dwa tyg. i jeszcze kase na samochód musze odkładać
Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Wiem, że mają to biura, które sprzedają wycieczki różnych firm. Mi się tak udało z firmą Alfa Star. Musisz śledzić w necie ceny, a jeśli nie masz do tego głowy ani chęci to zadzwoń do jakiegoś biura, gdzie mają jak najwięcej innych firm zostaw swój numer, czy e-mail i powiedz jakiejś miłej pani, żeby miała to na oku, a jak coś znajdzie żeby od razu dała znać. W tym roku tak robiłam i również się sprawdziło, bo akurat jak ceny znów skoczyły do góry udało się znaleźć coś w rozsądnej cenie. A te panie szybko i chętnie oddzwaniają, bo klient - nasz pan a druga rzecz, że maja prowizję od sprzedaży + czasem dodatkową od sprzedaży telefonicznej (ale to zależy też jaka firma i jaka polityka) Powodzenia zatem
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:37   #24
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez polinea Pokaż wiadomość
a po co czekasz az do wrzesnia? np. w TravelTeam.pl znalazlam wyjazd do Turcji z last minute za 699 zl
Cena jest porażająco niska - co zawiera cena? Bo może to wcale nie być aż taka super okazja...

Co do super lastów, często dwa, trzy dni przed wylotem mozna upolowac naprawdę świetną okazję. Ale z okazjami jest tak, żę zostaja, powiedzmy, 4 wolne miejsca. Taka informacja idzie do wszystkich biur agencyjnych w kraju i często po 15 minutach po tych miejscach nie ma śladu. Dlatego jak chcecie czekac na ostatnią chwilke, to idźcie do biura od razu z gotówką, decydujcie się na miejscu i od razu podpisujcie umowę. Z własnego doświadczenia wiem, jak się kończy, kiedy klient dostanie super ofertę i idzie do do mu jeszcze się zastanowić i obgadać z żoną. przychodza oboje po paru godzinach, już zdecydowani - a miejsc już nie ma. I jest wielki zawód, chociaz uprzedzam, że w przypadku super lastów trzeba się decydować praktycznie od razu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:39   #25
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Witam po krótkiej przerwie Ja dalej czekam na wrzesień Są może jakieś osoby które też czekają na lasty? Bo ja powiem szczerze, że troszkę się obawiam Patrzyłam teraz na oferty i ceny niektórych wycieczek są droższe nawet o 1tys i trochę się boje, że nie zejdą dużo na wrzesień.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:29   #26
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja czekam na lasta ale tak w 2 połowie sierpnia chciałabym wyjechać. Myślicie że da się coś upolować?
Taj w ogóle jak najlepiej szukać takich wycieczek - w necie? (jeśli tak to jakie strony polecacie) czy raczej w stacjonarnych biurach podróży na mieście?
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:50   #27
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

sikorko, fakt wycieczki teraz są bardzo drogie. Mam nadzieję, że do wrzesnia to sie zmieni!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:35   #28
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez paulisia20 Pokaż wiadomość
Ja czekam na lasta ale tak w 2 połowie sierpnia chciałabym wyjechać. Myślicie że da się coś upolować?
Taj w ogóle jak najlepiej szukać takich wycieczek - w necie? (jeśli tak to jakie strony polecacie) czy raczej w stacjonarnych biurach podróży na mieście?
nie ma różnicy gdzie, tylko czasem może być tak, że oferta w necie, która tam się wyświetla już jej nie ma, bo jest sprzedana, a jeszcze w systemie tego nie zaznaczyli.Dlatego widząc fajna oferte dzwoń upewnić się, czy faktycznie jest wolne i wtedy rezerwuj.
Moja wycieczka, którą kupiłam miesiąc temu na wrzesień obecnie podrożała o prawie 300 zł, także teraz się cieszę, ale wiadomo, reguły nie ma i jeszcze przed wyjazdem może być o wiele tańsza jak będą miejsca.

poprzednio ktoś pytał czy warto czekać - zależy też ile osób jedzie,bo jeśli więcej to może być problem,bo czasem zostają np. 2 miejsca promocyjne.
i tak jak ja pisałam wyżej tak na taki totalny last nie czekałabym,bo to jest ryzyko- może będzie coś super, a może nie. Też już nie raz było tak, że np. miejsce w hotelu było do spania, ale nie było miejsca już w samolocie no i w takim wypadku nie da się jechać.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:51   #29
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ja akurat jadę z Tż tylko, muszę wybrać się do biur w moim mieście i zobaczyć co ciekawego mają do zaoferowania, nie wiem może jestem jakaś przewrażliwiona ale jakoś bałabym się przez net kupić wycieczkę

Princeska87 a gdzie lecisz?
i za ile?
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:09   #30
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez paulisia20 Pokaż wiadomość
Ja akurat jadę z Tż tylko, muszę wybrać się do biur w moim mieście i zobaczyć co ciekawego mają do zaoferowania, nie wiem może jestem jakaś przewrażliwiona ale jakoś bałabym się przez net kupić wycieczkę

Princeska87 a gdzie lecisz?
i za ile?
ale jeśli rezerwujesz przez internet to najczęściej wypełniasz formularz, a oni oddzwaniają i to nie jest tak,że zupełnie w ciemno wszystko. Chyba, że biuro jest typowo internetowe.
Ja lecę do Turcji za 2375 zł, ale to z biura podróży, gdzie pracowałam i będę mieć zniżkę, ale jeszcze dokładnie nie wiadomo ile. Także taniej wyjdzie
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-16 17:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.