Projekt "Oddam zmarszczki" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 11:05   #1
alibuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Lightbulb

Projekt "Oddam zmarszczki"


Witam.
Znalazłam w internecie ciekawy projekt "Oddam zmarszczki". Nie ukrywam, że zainteresowałam się nim z racji swojego wieku, no i oczywiście ceny. Mimo to boję się wziąć udział w projekcie, ponieważ nigdy jeszcze nie poddawałam się podobnym zabiegom.
Czy któraś z Was uczestniczyła już w tym projekcie i mogłaby coś więcej powiedzieć na ten temat? Czy to bezpieczne, czy skuteczne, czy warto, itd?
alibuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:57   #2
asia7696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Hej
Jestem umówiona na zabieg w przyszłym tygodniu.Zabieg jest wykonywany w salonie Juwena, przez lekarza.
Wypełnilam ankietę i zadzwoniono do mnie po tygodniu od wypełnienia.
Dam znać co i jak już po
asia7696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:31   #3
alibuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Fajnie asia, bo ja mam termin za 2 tygodnie, więc jestem "za tobą" . Proszę cię, żebyś po konsultacji z lekarzem i ewentualnym zabiegu napisała, o swoich odczuciach.

Chciałabym także usłyszeć opinię kobiet, które stosują ten zabieg.
Czy prawdą jest to, że wykonany raz musi być powtarzany np. co pół roku?
Czy po tym okresie zmarszczki stają się bardziej widoczne i głębsze?
Czy jednorazowy zabieg starczający na ok 6 miesięcy niepowtarzany po tym okresie wpłynie negatywnie na obecny stan zmarszczek?
alibuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 21:34   #4
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Według mojej wiedzy to zabieg z użyciem botoksu, który relaksuje mięsień pod skórą przez co zmarszczki wygładzają się. Botoks nie jest wypełniaczem, działa na zmarszczki mimiczne.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 22:31   #5
szuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Cytat:
Napisane przez alibuc Pokaż wiadomość
Fajnie asia, bo ja mam termin za 2 tygodnie, więc jestem "za tobą" . Proszę cię, żebyś po konsultacji z lekarzem i ewentualnym zabiegu napisała, o swoich odczuciach.

Chciałabym także usłyszeć opinię kobiet, które stosują ten zabieg.
Czy prawdą jest to, że wykonany raz musi być powtarzany np. co pół roku?
Czy po tym okresie zmarszczki stają się bardziej widoczne i głębsze?
Czy jednorazowy zabieg starczający na ok 6 miesięcy niepowtarzany po tym okresie wpłynie negatywnie na obecny stan zmarszczek?
Na stronie jest napisane , ze to botox wiec odpowiadajac na Twoje pytania

1. Nie musi to zalezy od Ciebie czy Ci się spodoba i czy bedzie OK. Botox trzyma nawet 7-9miesiecy -zalezy od dawki i reakcji skóry i mięśni.Moga Ci zrobic delikatnie i na samej gorze bys miala czesc mimiki albo walnac konska dawke w srodek i bedziesz miec nieruchoma patelnie .Zalezy od lekarza - jego rozsadku i doswiadczenia.

2. NIe . Zrobiłam raz i zrobily się zdecydowanie płytsze-praktycznie nie widoczne, ale stosowałam i stosuje sporo peelingów i różnych maseczek nawiliżajacych i odżywczych oraz japońśki masaż twarzy..Bardzo Ci polecam tą metode...zwlaszcza kwasy.

3.Botoks jest odwracalny jednak przy oczach lepiej nie kombinuj..zrob sobie na czole..

Słuchaj - ogólnie to jak bedziesz wyglądać po zabiegu to jednak na swoj sposob niewiadoma... dlatego sie tak asekuruja. Ja mam tendencje do trzymania brwi w górze i mam niskie czolo wiec nieco mi brwi opadły co nadało mi ponury wygląd przez około 2 miesiace, potem zaczeło puszczac i wygladalam normalnie. Moja koleżanka miała za to efekt otworzenia oczu czyli odwrotnie, innej brwi poszły niemal na uszy zas wewnetrzna czesc do dolu wiec musiala miec dodatkowy zastrzyk by to zniwelowac. Okaze sie jak Ci to zrobia.Botox paralizuje miesnie i skora moze sobie nieco odpoczac stad tez efekt splycenia zmarszczek.
O zastrzykach wokol oczu slyszalam rozne rzeczy, i uwazam ze wyglada to zle bo to widzialam. Lepiej nie kombinowac w tak delikatnej okolicy.

I wiesz co? pamietaj o jednym ze jest to zabieg rozleniwiajacy skore wiec jednak nie robic go co pol roku tylko raz na rok , poltora a w tym czasie motywowac skore cwiczeniami, masazami, peeelingami itd...chodzi przeciez o to by sklonic komorki skory do intensywniejszej pracy a nie jej oduczyc. Musimy cwiczyc dupsko by miec jedrne - ta sama zasada dotyczy twarzy.

Ogromny plus botoksu- oduczylam sie ruszac czolem..nie zdawalam sobie sprawy ze ciagle nim ruszam , teraz jest juz grzeczne...
Uczucie po tym jak Ci zrobia zastrzyk jest dziwne.. ja mialam uczucie jakby chłodu. ..No i nie oczekuj efektu od razu. Moja znajoma demratolog, ktora to robiła mówiła, ze twarz się jakby ustawia ostatecznie po 2 tyg i to prawda... inaczej bedziesz wygladac po 4 dniach i nieco inaczej po 3 tyg ...
Zasadniczo to jest bardzo dziwne uczucie jak probujesz poruszyc czolem i NIC... dziwne.

I nie dawaj sobie wcisnac niczego co podgrzewa komorki skory lasery, rf itd.. poczatkowe efekty sa super , po dluzszym czasie ludzie placza bo te zabiegi potrafia uszkadzac komorki tluszczowe a one odpowiadaja za owal twarzy, jak zaczna zanikac to czlowiek blyskawicznie sie starzeje.( wystarczy znalezc forum dotyczace termage-wlos sie jezy na głowie..)

Powodzenia

Edytowane przez szuja
Czas edycji: 2012-10-13 o 22:42
szuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:15   #6
asia7696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Witam
No i odważyłam się
Bardzo miła Pani Doktor wytłumaczyła mi na czym polega zabieg, oraz określiła jednostki jakie zostaną podane. Poki co nie widzę jeszcze różnicy w mimice, ale za to skóra na czole jest trochę gladsza.
Czekam na efekt końcowy i mam nadzieję, że będzie dobrze i , że nie będzie efektu opadającej powieki, bo tylko tego się boję.
Miałam ostrzykiwane czoło-( zmarszczki poziome), lwią zmarszczkę no i kurze łapki.
asia7696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 07:50   #7
alibuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

Dziękuję asia7696 za odpowiedź. Czy zdradzisz mi ile kosztował cię zabieg na czole, lwia zmarszczka i krze łapki?

Dziękuję także szuja. Twoja szczegółowa odpowiedź bardzo mi pomogła w podjęciu decyzji. To są informacje, których oczekiwałam.

Dziękuję także dr Krzysztof Widerkiewicz za "rozjaśnienie" pojęcia botoksu- przydało się.
Za 2 dni idę na konsultację z lekarzem (mimo wszystko wciąż niepewnie), więc jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze jakieś ciekawe informacje, to będę bardzo wdzięczna.
alibuc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 13:00   #8
asia7696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Projekt "Oddam zmarszczki"

W projekcie masz 50% zniżki na wybraną okolicę i cena zależy od ilości jednostek jakie będą Ci potrzebne, a to sprawa indywidualna i dopiero lekarz określi to na wizycie.
Mi osobiście podano tylko 2 jednostki w kurze łapki, za to lwia zmarszczka to była ogromna, tak samo marszczyłam też mocno czoło i mrużyłam oczy.

Dziś jest czwarty dzień no i już widzę efekty

1) w końcu przestałam się mrużyć
2) nie marszczę czoła
3) skóra na czole gładka jak u dziecka- dodam, że teraz mam ładniejsze czoło niż policzki i reszta twarzy.
4) oko się bardziej otworzyło- wyglądam na taką wypoczętą.
5) uniosły się brwi

Poki co podoba mi się, ale to dopiero 4 dzień więc zaczęło tak naprawdę działać.
Gdyby tak zostało to będę megazadowolona

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

źle napisałam odnośnie zniżki.
50% zniżki na każdy wybrany obszar. czyli ja miałam 50% taniej na wszystko.
asia7696 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.