Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 17:05   #1291
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

mój X to już historia, pojechał w świat mimo jego wad będę za nim tęsknić

Radeoniusz jest mega aktywny dzisiaj, szuflady, zabawki, gada non stop po swojemu, jak otwieram drzwi z jego pokoju to w momencie mi znika i myszkuje po całym mieszkaniu
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:14   #1292
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dobry wieczór

Mimbi, Moria, Wy to chyba nie możecie narzekać na brak kontaktu ze mną, HELOŁ

Moria, czy Ty wiesz, że chyba powinnaś zrobić all rights reserved dla Twojego UU? Łaziłam dziś po forum i natknęłam się na wypowiedzi, w których znalazłam podkradzione UU, jako określenie piersi

Mimbi, Misia będzie elektromonterem, natomiast Hania będzie miała serwis komórek i pilotów do TV

Anula, ja wątpię, żeby ktokolwiek miał pretensje do Ciebie, Troskliwy Misiu Oj, no mi tez brakuje Wizażu, ale przyznam się, że po akcji z banem Graży, tych wszystkich odwiedzinach z innych wątków, to mi się odechciało tutaj pisać

Kiara, współczuję akcji! Mam nadzieję, że już nigdy się Wam nic takiego nie przydarzy Biedna Lenka, biedna Ty

Gusia, poszczułaś mnie pierogami z truskawkami

Matall, ale pierwsze koty za płoty, jak nie ta robota, to inna
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:20   #1293
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

to ja tylko sie przywitam i podziekuje Mary za Troskliwego Misia
rozczulilam sie

spac mi sie chceeeee................. ...........

ogladam Hells Kitchen....moj mozg zszedl na psy i zadne ambitne rozrywki mnie nie pociagaja...
gdzie te czasy, ze teatr, opera, ze wiadomosci i gazetka z rana

poszly se w ch..olerke.
nie ma niet

tak wiec hells kitchen season 9

help!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:29   #1294
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Kiaro
cieszę się

za to moja córka ma delikatną wysypeczkę
od czego
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:29   #1295
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Moria, czy Ty wiesz, że chyba powinnaś zrobić all rights reserved dla Twojego UU? Łaziłam dziś po forum i natknęłam się na wypowiedzi, w których znalazłam podkradzione UU, jako określenie piersi
No tak, kiedyś to się tymi "cycami" na lewo i prawo rzucało na forum. Kiedy to było... Ciągle tylko UU i UU albo lewy U, prawy U


Baby, jakie buciki kupić 14 miesięcznej niedługo Igusi na wakacje nad morzem? Myślałam o crocsach ale mało jest opinii o tym, czy te butki zdają egzamin na takich małych stópkach. Niby na allegro używki są i ludzie piszą, że "dziecko chętnie w nich chodziło" no i rozmiarówka jest od nr 19 no ale co jakoś nie jestem przekonana Bucików chciałabym używać tak do przejścia z pokoju hotelowego na basen i przez plażę do morza no i później u nas w ogródku.

mimbi błyszczyki! No żesz, nie pomyślałam o tym! Muszę do Sephory imidietliiii

Promocja obowiązuje do 1 kwietnia
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:52   #1296
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Tadam wyjadaczka konkursowa startuje w konkursie Sephory
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33065954
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:02   #1297
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Matall, ale pierwsze koty za płoty, jak nie ta robota, to inna
No ja mam taką nadzieję, że jakaś to będzie
Najważniejsze, że im więcej rozmów odbędę, tym każda kolejna będzie prostsza i będę do niej lepiej przygotowana. Ta była pierwsza od 2 lat!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Baby, jakie buciki kupić 14 miesięcznej niedługo Igusi na wakacje nad morzem? Myślałam o crocsach ale mało jest opinii o tym, czy te butki zdają egzamin na takich małych stópkach. Niby na allegro używki są i ludzie piszą, że "dziecko chętnie w nich chodziło" no i rozmiarówka jest od nr 19 no ale co jakoś nie jestem przekonana Bucików chciałabym używać tak do przejścia z pokoju hotelowego na basen i przez plażę do morza no i później u nas w ogródku.
Ja myślę właśnie o crocsach na wakacje. Sama takowe posiadam i uważam, że są SUPER! Wiem też, że u niego starszych dzieci (2, 3 lata) już się spokojnie sprawdzają. Myślę, że dla rocznego, chodzącego też będą ok.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

A, no i ja się żegnam, gdyż albowiem rano już komputera nie włączam, tylko lecę na ciapąg

I ubolewam, że będę tak blisko agi_pe i Norbiego, a nie uda nam się spotkać
I zarzekam się, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, by tą niesprawiedliwość naprawić
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 04:45   #1298
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzień Dobry
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 05:47   #1299
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

dzień dobry
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 05:49   #1300
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

dzień dobry !

piszę szybko, bo stękanie z łóżeczka już słychać
ale na razie na leżąco więc jeszcze nie jest źle
mam jakieś 5min aż dźwięki przejdą w fazę pionową i do tego dołączy tupanie nóżką i telepanie wyjomowalnym szczebelkiem

u mnie spokojniejszy tydzień i trochę odpoczywam w pracy
muszę iść do fryzjera ale nie chcę się tam farbować a moje włosy wymagają ewidentnie farby i mi wstyd iść na same ścięcie z siwymi odrostami

szukam miejsca przechowu moich dzieci,
bo mąż złapał fuchę na dwa miechy ale w Wawie i będziemy same przez ten czas ...

to tyle z nowości ...
buziaki !!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

moria po której kawie już jesteś ?
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 07:00   #1301
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
szukam miejsca przechowu moich dzieci,
bo mąż złapał fuchę na dwa miechy ale w Wawie i będziemy same przez ten czas ...

Ojej, jak długo


O jakich wy butach piszecie? muszę poszukać bo nie wiem o co chodzi


Witam!
U nas ciąg dalszy marudzenia, chociaż bywają lepsze momenty. Wczoraj położyłam Paulinę w dzień na jedną drzemkę, bo z dwiema szła spać czasami o 22 (dodam że zawsze pobudka o 6-tej). Jak na razie ok, tylko w nocy trochę jęczała, myślę że z tego powodu.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 07:54   #1302
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

wczoraj odpisąłam i mi sie skasowało
to dziś będzie krótko i mało błyskotliwie niestety



klaterina Sebula ma jedną drzemkę po obiadku, obiadek o 12 30 a potem śpi około półtorej godziny (w tym miejscu pragnę podziękowac Andziot, ponieważ ta zmiana to za jej radą, zreszta nie pierwsza zmiana w życiu seby jest za radą andziotki - bo kiedyś karmiłam sebe kaszką po kąpieli, a andziot mi powiedziała ze robi to przed i dzięki temu mam czyste dziecko po kąpieli :P ) andziot senkju


MoniaK no nabiał lubie, ale nie jakoś w namiętnych ilościach ale na Twoją cześć cała moja rodzina wczoraj na kolację jadła chleb z twarogiem i dzemem malinowym i z Tż wspominaliśmy ze ostatni raz to takie rarytasy jedlismy u swoich babć :P

Kiara wiem co czujesz jeśli mowa o upadku maluszka i nie obwiniaj się bo to się niestety może zdarzyć teraz już wiesz ze Twoje dziecko takie niemobilne nie jest :P


andziotku to super ze tż złapał fuche, niemniej jednak wyobrażam sobie jak będziecie tęsknić. ale myślę ze dobrze top zrobi dla zdrowia psychicznego Twojego męża, choć wiem że on nie narzeka na dziewczynki i jest super hiper i Ci go zazdroszczę


po krótce
Seba ma 'wiosenny wściek macicy" co, zważywszy na fakt ze nie ma macicy jest nieco dziwne
ale piski i jęki są u nas na początku dziennym, lekko już wysiadam, a wczoraj stałam jedną noga na parapecie i rozważałam skok.

dzisiaj jade do oświęcimia podpisać się w bezrobociu
seba jedzie odziwiedzić babcie i pieska (babcie widział co prawda wczoraj, ale oni się kochają ponad życie więc będzie się pewnie cieszył jakby jej miesiac nie widział :P )


lece bo musze umyć włosy i nakarmić sebe, spakowac sie i wyruszyć w drogę.


buziaki
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:56   #1303
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

andziotkuSuper, że mężul fuchę załapał Macie już jakieś pomysły co z dziewczynkami zrobić?

Grazin Jak Ci się udało Sebie jedną, dłuższą drzemkę wprowadzić? Odkąd jesteśmy w Pl Nadia wstaje o 6 i ma 3 drzemki!

Kiara Współczuję




W końcu wrzuciłam nowe foty do albumu
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:04
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:58   #1304
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzień dobry, Polsko!

Nocka przespana, chociaż przez ten katar Hanex chrapie

Anula, u mnie spadek formy intelektualnej zauważyłam, kiedy wybrałam oglądanie któregoś odcinka "Na Wspólnej" [a dodam, że nie znoszę tego serialu i w ogóle jestem nieserialowa, no może z małym wyjątkiem] zamiast czytania książki, która wydaje się bardzo ciekawa

Moria, ja w temacie butów jestem zielona, ale Hanka dostała w spadku rurzowe Crocsy i pewnie w nich będzie latem popylać. Mamy jeszcze takie letnie sandałki i inne butki, ale z miękką podeszwą, jak chcesz to porobię fotki poglądowe

Matall, trzymam kciuki za pracę! No i szerokiej drogi!

Andziotek, a ktoś z dziadków nie ma możliwości wpaść do Was na jakiś czas? dużo tych siwych masz?

PROSZĘ MNIE NIE SZCZUĆ SEPHORĄ!

PS mają cudowne róże i błyszczyki
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:02   #1305
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mary jesteś! wróciłaś! mam nadzieję, że na stałe

Daisy, Paulizia ja baaardzo polecam basen. Tylko dobrze wybrać taki z bajerami dla dzieci. U nas wygląda to tak, że chodzimy oboje z TŻtem najpierw bawimy się w trójkę w średnim basenie tzn,nie głebokim, z ciepłą wodą, a później ja idę popływać na duży, głeboki basen, a mężul idzie do brodzika z Antonuą i tam mały raczkuje sobie w wodzie, wchodiz pod fontanne, bawi kołowrotkami, wspina po żółwikach, foczkach, zalicza wsyztskei wysepki itd. -dlatego fajnie, że basen oferuje dla dzieci takie bajery - później zamiana TŻ na głęboki basen, a ja na brzeg brodziku pilnuje Antusia.. nawet nie bawię się jakoś specjalnie, bo sam sobą się zajmuje, albo bawi z innymi dziećmi Ostatnio jakiś trzylatek zabawiał Antona i podczas zabawy słyszę jak się go pyta : "jak masz na imię"

Daisy szkoda, że dają tą sól do słoików Migotka pisze, że Bobovita nie dodaje, muszę sprawdzić na opakowaniu.. choć z tego co zauważyłam smaki bardzo różnią się w DE i PL i choć z jednej firmy to mieszanki robią różne..
Ja jak już kupuję słoik to od dłużego czasu wybieram te po 10 miesiącu, bo mają większe kawałki, a w domu i tak robię dania Antosiowi z jeszcze większymi. Spokojnie mógłby zjadać gotowe obiadki po 1 roku życia dziecka, ale one są strasznie duże, chyba po 260 g, a tyle Antonek nie wciągnie jeszcze

Mimbi doskonale wiem co przeżywasz! Mój TŻ w ubiegłe wakacje robił prawko na motori też byłam wściekła.. choć ja z motorami od danwa "obcuje", bo mój tato fan i zapalony od lat motocyklista Jeździ właśnoie na chooperze, należy do lokalnej konfederacji motocyklistów itd. no szał jakiś

Kiara ja nadal nie wiesz jak to Lenka fiknęła z łóżka? Mówisz,że jest niemobilna to znaczy, że nie raczkuje, ale obraca sie i turla? Na podłodze rzeczywicie bezpieczniej Ale nie zarzucaj sobie i nie martw się, połowa dzieciaczków z wątku zaliczyła podobne wypadki, jeszcze jak były miejsze i nic im nie jest

Klaterina
wóziol sprzedany? Szybko poszedł Cenę dałaś niewysoką, czy taki fart po prostu

Grazinka a jak serwujesz Sebulkowi na obiad ziemiaki z mięsem i surówką to jakie ilośc tak mniej/więcej zjada Seba? Jak gotuje II danie to zawsze mam problem ile dac Antonkowi, zwłaszcza żeto jest dziekco,które zjada tyle ile mu sie da Z zupkami nie mam takiego problemu, bo mam porównanie odnośnie wilkości słoiczków.. ale II daniem już gorzej :/ Podpowiedz coś


Ahhh... jeszcze tyle chciałabym napisać,każdej odpisać z osobna, ale ktoś mi tu wisi koło nogi i domaga się zabawy, więc muszę uciekać.. ale wrócę jeszcze dziś, bo nadrabiam zaległości od poniedziałku.
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:29   #1306
k190172
Raczkowanie
 
Avatar k190172
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 119
GG do k190172
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Witam wszystkie mamusie i dzieciaczki oczywiście

Dłuuuugo mnie nie bylo .W między czasie miałam problemy z netem no i dziecko mi się popsuło na dobre

O to co u nas nowego

-Mamy 8 ząbków, tzn Igorek
-W ciągu tygodnia moje dziecko nauczyło się siadać ,raczkować i wstawać Co nie było dla mnie proste do ogarnięcia i dalej nie jest
-Mówimy tata, baba,lala mama(tylko jak coś chce)am-am,papa czasami też "asia"
-Umie zrobić papa I machać rączką na cześć oraz zrobić "siema" Bijemy też głośno brawo


Obecnie Igorek ma zapalenie uszka i bardzo cierpi I gdyby nie głupia lekarka na którą trafiliśmy w zeszłą niedziele i która stwierdziła że dziecko po prostu nie lubi jak się go maca po uszach to pewnie by było już po wszystkim

Mieliśmy też problem z kartą która okazała się zablokowana ze względu na bałagan jaki panuje w ZUS-ie przez co dostałam recepte na 100%


Do tego kiepsko z naszymi finansami przez zleceniodawce który stwierdził że nie zamierza zapłacić za wykonany remont

A tak jakoś czas płynie powoli do przodu, powoli zaczyna się wiosna i od razu lepiej człowiek się czuje

Igorek uwielbia spacery od kiedy nauczył się siedzieć to już w ogóle jest szczęśliwy w końcu tyle ciekawych rzeczy do okoła

I tu mam pytanko do Was mamusie
Jak wozicie wasze pociechy? Przodem do siebie czy świata
Wiem że Igutkowi lepiej by się oglądało świat jak by jechał przodem do niego ale z drugiej strony chce go cały czas widzieć jakoś się boje go odwrócićZaznaczam że nie jestem nadopiekuńczą mamusią

Druga sprawa to Jedzonko Igorek bardzo ładnie je obiadki ale ze słoiczków Chcialabym mu sama gotować przynajmniej czasami

Nie chce tknąć to co ja zrobie co innego jak ja czy Tż coś je to bedzo chętnie Mamusie które same gotują dzieciaczką a które wcześniej karmiłyście ze słoiczków miałyście może taki problem? Jeśli tak to proszę powiedzci jak sobie z tym poradziłyście
Boję się że Igusław nie będzie chciał później nic po za słoiczkami

Pisałyście też mamusie ostatnio o tym jak żywicie wasze maluszki i mój Igorek w porównaniu do waszych pociech to malusio je a jest porządnie zbudowany
6-7 180ml mleczka z 4 mirkami kaszki
10-11 jakiś jogurcik twarozek
15-16 obiadek duży raczej zjada cały
19-20 100ml kaszki na gesto zmieszanej z małym słoiczkiem owoców

A może tak jest dobrze skoro głodny nie chodzi i wage ma dobrą
A może czegoś jednak brakuje w jego diecie

ok lece bo gazownik zaraz przyjdziebuziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0622.jpg (110,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0633.jpg (143,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0609.jpg (108,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Igor 27.06.2011r.
Olek25.07.2013r.

Edytowane przez k190172
Czas edycji: 2012-03-22 o 11:44
k190172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:40   #1307
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez k190172 Pokaż wiadomość
I tu mam pytanko do Was mamusie
Jak wozicie wasze pociechy? Przodem do siebie czy świata
to zależy czy masz wyłączane poduszki w samochodzie czy nie i zależy od fotelika
jesli masz ten mały jeszcze typu nosidełko to powinno sie wozić tyłem do kierunku jazdy
i czy z przodu auta czy z tylu to zalezy od poduszek
ja nie mam wyłączanych z przodu, więc Ola musiała jeździć na tylnym siedzeniu
a teraz ma ten duży fotelik i siedzi sobie przodem do jazdy i jest fajnie



moja Ola na pytanie, jak robi piesek, odpowiada "auauauaua" tak spiea robiąc taki dziubek
a krówka "uuuuu"
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 11:52   #1308
k190172
Raczkowanie
 
Avatar k190172
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 119
GG do k190172
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
to zależy czy masz wyłączane poduszki w samochodzie czy nie i zależy od fotelika
jesli masz ten mały jeszcze typu nosidełko to powinno sie wozić tyłem do kierunku jazdy
i czy z przodu auta czy z tylu to zalezy od poduszek
ja nie mam wyłączanych z przodu, więc Ola musiała jeździć na tylnym siedzeniu
a teraz ma ten duży fotelik i siedzi sobie przodem do jazdy i jest fajnie



moja Ola na pytanie, jak robi piesek, odpowiada "auauauaua" tak spiea robiąc taki dziubek
a krówka "uuuuu"

Aguś tak wiem że wtym małym foteliku należy wozić tyłem dziecko tak też wozimy bo jeszcze nie mamy tego wiekszego

Torba ze mnie i nie uściśliłam mojego pytania chodziło mi o spacery w wózkachPrzodem czy tyłem do świata dziecko jedzie w wózku

Ale i tak dziękuje za odpowiedz

A jak Oleńka bo czytałam że znowu jakieś zmiany na ciałku się pojawiły czy znowu coś pomieszałam
__________________
Igor 27.06.2011r.
Olek25.07.2013r.
k190172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:23   #1309
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez k190172 Pokaż wiadomość
Torba ze mnie i nie uściśliłam mojego pytania chodziło mi o spacery w wózkachPrzodem czy tyłem do świata dziecko jedzie w wózku

Ale i tak dziękuje za odpowiedz

A jak Oleńka bo czytałam że znowu jakieś zmiany na ciałku się pojawiły czy znowu coś pomieszałam
hehe, to faktycznie roznica

i dzieki, że pytasz
Oleńka dobrze, zmiany zeszły, nie wiem co to było, może coś za ostrego/kwaśnego i stad te kropeczki, ale już jest okej nic nie ma
wiec jest super
ale tutaj powinnam tatę Olki pierdyknąć, bo ostatnio Olka podgryza mu pączki hehe
ale to nie to
raczej galaretka z delicji

mamy z dziecmi AZS boją się lata by plamy nie wyłaziły eh
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:25   #1310
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Iga uczy się sama zasypiać w łóżeczku ...
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:26   #1311
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Iga uczy się sama zasypiać w łóżeczku ...
I jak jej idzie? Mam nadzieję, że się nie męczycie


k190172 Piękny chłopczyk z Igorka!!
- jeśli chodzi o jedzonko niestety nie pomogę, ponieważ w moją Nadię ciężko cokolwiek wcisnąć
- a w spacerówce jeździ przodem do świata

należą się Igorkowi! Tyle nowych umiejętności





Spacer zaliczony
Poszłyśmy odebrać mojego brata z przedszkola (swoją drogą fajnie to brzmi) i zostałyśmy w nim godzinę !! Nadii się spodobało, tyle dzieci Szkoda, że aparatu nie miałam.




Ps. Poziomeczko dziękujemy za komplementy w albumie
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2012-03-22 o 13:35
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:00   #1312
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Witam

Mary jestes!!!!

Lolka rozwalil mnie text trzylatka Co Antonek odpowiedzial?

k19 Antos od samego poczatku jezdzi przodem do swiata, bo byly protesty jak przelozylam na poczatku siedzisko w moja strone. NIe masz 'okienka' by zagladac? Igorek jest przecuowny!!!

Gusiu ciesze sie, ze wszytsko zalatwione

Kiara76 to sie najadlas strachu do tego ta krew... dobrze, ze wszystko ok. Mysle, ze czas powiedziec, ze Lenka stala sie mobilna

Andziot to chyba fajnie, ze maz dostal fuche Bierzesz urlop? Pobedziesz z Kjójewnami

Matall trzymam za prace i zycze szczesliwej podrozy! Wypijta nasze zdrowko

Grazin u nas tez marudzonko

Moria jak poszlo Igusi?
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:23   #1313
k190172
Raczkowanie
 
Avatar k190172
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 119
GG do k190172
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hehe, to faktycznie roznica

i dzieki, że pytasz
Oleńka dobrze, zmiany zeszły, nie wiem co to było, może coś za ostrego/kwaśnego i stad te kropeczki, ale już jest okej nic nie ma
wiec jest super
ale tutaj powinnam tatę Olki pierdyknąć, bo ostatnio Olka podgryza mu pączki hehe
ale to nie to
raczej galaretka z delicji

mamy z dziecmi AZS boją się lata by plamy nie wyłaziły eh
To dobrze że już sobie poszły Igorek też lubi podjadać tacie ale on nie ma takich problemów jak Oleńka...Bałam się że jakoś odziedziczy problemy skórne ,moja mama też ma AZS

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Iga uczy się sama zasypiać w łóżeczku ...
I jak zasneła? ja na szczęscie nie musiałam uczyć moje dziecko

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość

k190172 Piękny chłopczyk z Igorka!!
- jeśli chodzi o jedzonko niestety nie pomogę, ponieważ w moją Nadię ciężko cokolwiek wcisnąć
- a w spacerówce jeździ przodem do świata

należą się Igorkowi! Tyle nowych umiejętności





Spacer zaliczony
Poszłyśmy odebrać mojego brata z przedszkola (swoją drogą fajnie to brzmi) i zostałyśmy w nim godzinę !! Nadii się spodobało, tyle dzieci Szkoda, że aparatu nie miałam.
Dziękujemy bardzo Widziałam nowe zdjęcia Naduni Piękna z niej kibicka Igorek zapatrzony

Igorek też bardzo lubi dzieci niestety nie mam nikogo kto by miał dzieciaczka Ale moja koleżanka ma na październik termin więc za jakiś czas będzie miał kolege albo koleżanke

Widze że masz dużo młodsze od siebie rodzeństwo

Z tego co pamiętam to Nadia pięknie zjadała obiadki długo już jest takim niejadkiem?


Chyba też obróce Igorka w wózku przodem zobaczymy czy mu się spodoba...

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Witam


k19 Antos od samego poczatku jezdzi przodem do swiata, bo byly protesty jak przelozylam na poczatku siedzisko w moja strone. NIe masz 'okienka' by zagladac? Igorek jest przecuowny!!!
Igorek nie protestuje ale ciekawy świata naciąga szyjke żeby wszystko dojrzeć Okienko mamy zresztą nic mu się nie może stać więc chyba obróce wózeczek

Dziękujemy:ro za: Antoś też śliczny chłopczyk i jak dojrzale wygląda już Ile ma cm? wydaje się być długi
__________________
Igor 27.06.2011r.
Olek25.07.2013r.

Edytowane przez k190172
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:18
k190172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:37   #1314
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Paulizia ja też się cieszę, że załatwione Z sądami to różnie bywa, bałam się, że sprawę mi przeniosą albo będą potrzebowali drugiego posiedzenia!
Antoś jest C U D O W N Y Mam nadzieję, że się z Nadią poznają

buzi-buzi za wpisy


k190172
Nadia od ponad 2 miesięcy jest takim niejadkiem, bardzo mnie to martwi
Owocki jeszcze jakoś zje jak ma dobry dzień, ale obiadków góra 5-8 łyżeczek, tylko cyc i cyc.

Tak! Mam 3 młodszych braci 26, 8 i 5 lat


aaaaaa i podobnie jak Tobie bardzo brakuje mi koleżanki, która miała by dzidzię w podobnym wieku do Nadii.



Moje dziecko śpi od 14:15
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:00   #1315
k190172
Raczkowanie
 
Avatar k190172
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 119
GG do k190172
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość

k190172
Nadia od ponad 2 miesięcy jest takim niejadkiem, bardzo mnie to martwi
Owocki jeszcze jakoś zje jak ma dobry dzień, ale obiadków góra 5-8 łyżeczek, tylko cyc i cyc.

Tak! Mam 3 młodszych braci 26, 8 i 5 lat


aaaaaa i podobnie jak Tobie bardzo brakuje mi koleżanki, która miała by dzidzię w podobnym wieku do Nadii.



Moje dziecko śpi od 14:15

Igorek też miał taki czas że troszke zjadł i koniec chociaz był głodny i co dzien to słoik lądował w śmietniku bo on robił focha na obiad i wolal mleczko ja myślałam wtedy ze za późno mu daj tzn. on już jest bardzo głodny i nie chce mu sie czekac na kazda kolejna łyżeczke


fajnie mieć tyle rodzeństwazawsze chciałam mieć dużo starszą siotre albo brata

Szkoda że nie mieszkam nadal w Niemczech byśmy się mogły spotkać i dzieciaczki by mogły się pobawić
__________________
Igor 27.06.2011r.
Olek25.07.2013r.
k190172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:16   #1316
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

k190172 oj szkoda, szkoda. Chętnie bym się z Wami spotkała


Ja nie wiem dlaczego z tej mojej bździągwy taki niejadek
Pewnie to moja wina! Jak nie zje, to cyca swojego kochanego dostanie i szczęśliwa...

...próbowałam ją przetrzymać parę razy, też nie zadziałało
Liczę na to, że minie
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:50   #1317
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

O dziwo wcale jakoś dłuuugo nie płakała, na początku oczywiście był ryk ale gdy tylko ewakuowałam się z pokoju, Iga powoli się uspokajała. Myślę, że po 5 minutach już była ciiiisza ale niepotrzebnie zajrzałam do pokoiku (nianię miałam włączoną ale i tak musiałam podejrzeć bo ta cisza była intrygująca ) no i zaczęło się na nowo, znów kilka minut płaczu i poszła spać gwiazda spała 15-20 minut no ale zawsze coś, więc SUKCES

A sukces nr 2 - Iga zaczęła chodzić! I to nie jeden, dwa kroczki od kanapy do ławy tylko wstaje robi kilka kroków, jak bachnie to wstaje i idzie dalej Oczywiście jak zobaczyłam pierwszą taką serię to się uryczałam jak głupia

Zaraz wrzucę link w klubie bo nagrałam filmik
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:02   #1318
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

moria Aż się zarumieniłam po Twoim komentarzu!


Igusiu cała seria oklasków special for You
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:13
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:06   #1319
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

heloł heloł

jakoś nie mam zbyt dużo czasu ale zajrzeć musiałam
w temacie wakacji-w końcu odebrałam strój z poczty, fajny całkiem jak za taka kasę, nie jest prześwitujący, brakuje mi może trochę ramiączek, w miarę elastyczny i rozmiar 38 jest na mnie ciuteńkę luźnawy a nawet bym zaryzykowała stwierdzenie, że 36 byłby lepszy

lolcia wózek sprzedałam w tamtym tygodniu nie wiem czy był dobę na all, wczoraj był wysłany i pewnie oberwie mi sie za to negatywem albo neutralem no ale tak wyszło :/ a cena hmmm kupiłam uzywany więc i tak sprzedałam jeszcze troche taniej zważywszy na fakt, że sie ciut poniszczył, pobrudził itd. Ogólnie za tą kasę kupiłam bebe więc nie jestem stratna.

Grazin no to fajnie Sebek śpi, musiałabym ponegocjować z babciami, żeby Radeoniusz miał skrócone spanie choć domyślam się, że im to odpowiada bo mogą trochę dychnąć.

andziot z jednej strony fajnie, że jest fucha a z drugiej organizacyjnie to teraz musicie ogarnąć

moria a jest lepiej z tymi próbami samodzielnego spania ?

idę zaparzyć sobie dzban zielonej herbaty
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:37   #1320
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cześć i czołem
Wczoraj był dzień wściekłego dziecka czy co bo myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok Zazwyczaj Tymek sam popytala na dywanie i ładnie się bawi, ale wczoraj jakaś histeria w niego wstępowałam, gdy tylko odkładałam go na chwilę. Całe szczęście dzisiaj jest lepiej ufff. Z nowych wieści zaczyna wstawać na kolankach przy łóżku

Widzę że Mary się w końcu objawiła

Klaterina, no no rozmiar 36

Moria, trzymam kciuki za Igusławę aby w końcu zaczęła choć trochę sama zasypiać

W końcu mam na czym jeść, bo przywieźli mi stół i szafkę pod tv (oczywiście na szafce nie jemy tylko używamy zgodnie z przeznaczeniem )
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.