ciaza czy schiza ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-25, 14:43   #1
jusia1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Lightbulb

ciaza czy schiza ?


Czesc dziewczyny.. sluchajcie..no pewnie to nic ale jakos sie naczytalam i teraz schiza :P a mianowicie ostatni okres mialam 6-8.01.2014. co dziwne bo zawsze trwa mi po jakis tydzien. Pewnie zapytacie o cykle ? to roznie z nimi jest odstawilam w grudniu tabletki i okres pojawil sie dopiero wlasnie 6.01. ale niby cykle 28 dniowe. I wyszlo ze dni plodne mialam od 15 do 21. w tym czasie kochalam sie z moim facetem 2 razy bez zabezpieczenia ( stosunek przerywany). jakos 2 dni temu przy sikaniu wyleciala duza maz wygladajaca jak bialko kurze, co nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo bylo to wielkosci prawie malego palca u reki. No i ostatnio strasznie boli mnie glowa wieczorami.. brak apetytu gdy cos zjem to troche mdli mnie. Pare razy myslalam ze zaraz zwymiotuje. Spie dlugo i i tak czuje sie senna. Piersi niby nie bola ale mam cos bialego jakby w sutkach ale nie wiem czy bylo juz tak zawsze.. czasem bol w jajnikach, ostatnio w nocy sie obudzilam i spac nie moglam bo tak bolal brzuch..okres powinien pojawic sie 3.02. i nie wiem czy wytrzymam czekajac... prosze o wyrozumialosc i szybka odpowiedz. Gdyby cos bylo dodam ze nie plakalabym a gdyby nie to moze troche bym sie rozczarowala ale.. no nic..
jusia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:56   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ciaza czy schiza ?

Rozumiem, że jesteście gotowi i zdecydowani na dziecko, skoro uprawiacie seks bez zabezpieczenia? Czemu pytasz nas? Zrób test z krwi i praktycznie będziesz miała pewność.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:08   #3
jusia1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: ciaza czy schiza ?

plakac to bysmy nie plakali. A pisze bo moze nie potrzebnie wgl o tym mylse bo nic z tego nie swiadczy o ciazy.. a gdy ostatnim razem zaszla taka sytuacja to nawet troszke sie zawiodlam ze nic nie bylo...
jusia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:12   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: ciaza czy schiza ?

Cytat:
Napisane przez jusia1995 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.. sluchajcie..no pewnie to nic ale jakos sie naczytalam i teraz schiza :P a mianowicie ostatni okres mialam 6-8.01.2014. co dziwne bo zawsze trwa mi po jakis tydzien. Pewnie zapytacie o cykle ? to roznie z nimi jest odstawilam w grudniu tabletki i okres pojawil sie dopiero wlasnie 6.01. ale niby cykle 28 dniowe. I wyszlo ze dni plodne mialam od 15 do 21. w tym czasie kochalam sie z moim facetem 2 razy bez zabezpieczenia ( stosunek przerywany). jakos 2 dni temu przy sikaniu wyleciala duza maz wygladajaca jak bialko kurze, co nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo bylo to wielkosci prawie malego palca u reki. No i ostatnio strasznie boli mnie glowa wieczorami.. brak apetytu gdy cos zjem to troche mdli mnie. Pare razy myslalam ze zaraz zwymiotuje. Spie dlugo i i tak czuje sie senna. Piersi niby nie bola ale mam cos bialego jakby w sutkach ale nie wiem czy bylo juz tak zawsze.. czasem bol w jajnikach, ostatnio w nocy sie obudzilam i spac nie moglam bo tak bolal brzuch..okres powinien pojawic sie 3.02. i nie wiem czy wytrzymam czekajac... prosze o wyrozumialosc i szybka odpowiedz. Gdyby cos bylo dodam ze nie plakalabym a gdyby nie to moze troche bym sie rozczarowala ale.. no nic..
Jak obliczyłaś te dni płodne po odstawieniu tabletek? A ta szybka odpowiedź to jaka??? Nie wiadomo czy okres pojawi się 3, bo po odstawieniu tabletek różnie bywa. Zrób sobie test w dniu przewidywanej miesiączki czy betę jakieś 10 dni po stosunku. Szanse są pól na pół przy przerywanym.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 20:45   #5
Vermira
Raczkowanie
 
Avatar Vermira
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 58
Dot.: ciaza czy schiza ?

prawdopodobieństwo ciąży oczywiscie jest, ale przez internet nikt tego nie zweryfikuje. zrób test
Vermira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:22   #6
Kantaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 66
Dot.: ciaza czy schiza ?

Mam podobny problem i wszystko pojawiło się w podobnych dniach. Sama nie wiem czy mam schizy czy to ciąża więc jutro już idę robić hcg z krwi bo nie wytrzymam Kłują mnie jajniki, bolą piersi ale pewnie u mnie jak u Ciebie, nie wiadomo Mam nadzieję, że jak już będziesz wiedziała to podzielisz się swoim szczęściem pozdrowienia i trzymam kciuki
Kantaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:31   #7
anika2316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: ciaza czy schiza ?

Witam ja tez mam pewne watpliwosci
Okres mialam dostac 20 stycznia na tydzien wczesniej zaczelam miec bole jajnikow wiec myslalam ze okres sie zbliza po tygodniu bole ustapily okresu nie bylo w tym czasie kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia bo zawsze jest to stosunek przerywany po dwoch tygodniach dolegliwosci okresowe wrocily i bole w piersiach zrobilam test 3 dni temu negatywny czy mozliwe jest ze owulacja az tak sie opoznila ze te pierwsze bole to byly owulacyjne a ja w tym czasie zaszlam w ciaze jak tak to test mogl jeszcze tego nie wykryc fajnie byloby znow zostac mama
anika2316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 13:31:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.