Czysta micha - cz.6 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 08:52   #4201
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.6

Dla mnie płacz jest bardzo oczyszczający, więc pozwalam sobie. Chyba tylko płacz i pisanie tak dobrze na mnie działają w kwestii pozbycia się emocji. A, jeszcze trening, ale no

Ostatnie dwa dni u mnie masakra, dziś zaczęłam krótką tabatą, zjadłam śniadanie i lecę programować. Jadę ze swoim jedzeniem, bo tydzień w tydzień coś zamawiamy z kolegą dziś będę go weganizować domowo. Może nie umrze od nadmiaru warzyw

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 08:53   #4202
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czysta micha - cz.6

Nestle!
https://www.worldofbuzz.com/study-cr...m-7pm-to-10pm/

Study: Crying Can Help You Lose Weight & The Best Time to Cry is From 7pm to 10pm

ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 08:54   #4203
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.6

Nestle, PRZEPRASZAM jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to,że mała spała u Babci, a TŻ i ja hmmm zbyt dużo wina było
Sto lat wszystkiego najnajnaj i siebie takiej sobie wymarzysz!
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 09:07   #4204
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.6

Nie lubię, nie znoszę płakać, na szczęście rzadko mi się zdaza.

Smov smogiem, ale jako alergik zimą czuję że żyje. Latem to już mniej.

Właśnie dolewając wszelkie smogowe alerty chcemy skoczyć do lasu. Muszę tylko wreszcie wstać z łóżka.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 09:10   #4205
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.6

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87516455]Nestle!
https://www.worldofbuzz.com/study-cr...m-7pm-to-10pm/

Study: Crying Can Help You Lose Weight & The Best Time to Cry is From 7pm to 10pm

[/QUOTE]Zmieściłam się w czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Nestle, PRZEPRASZAM jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to,że mała spała u Babci, a TŻ i ja hmmm zbyt dużo wina było
Sto lat wszystkiego najnajnaj i siebie takiej sobie wymarzysz!
Oj tam gdybym była sam na sam z tz, to ostatnią rzeczą byłoby logowanie się na wizaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 09:39   #4206
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.6

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87516455]Nestle!

https://www.worldofbuzz.com/study-cr...m-7pm-to-10pm/



Study: Crying Can Help You Lose Weight & The Best Time to Cry is From 7pm to 10pm



[/QUOTE]Oho!
- Higu, chcesz się spotkać na herbatę?
- spoko, ale muszę być wcześnie w domu, na 19 zaplanowałam płacz

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 09:41   #4207
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Zmieściłam się w czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Oj tam gdybym była sam na sam z tz, to ostatnią rzeczą byłoby logowanie się na wizaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za wyrozumiałość Nestle co do logowania to na tel. jestem zalogowana stale (?) zamykam okienko ale jestem, na laptopie to jak zamykam to z automatu wylogowuje - nie rozumiem co z tym. Kwestia, ze wczoraj już fizycznie nie wchodzić na wizzaz.

Ja nie płaczę. Nigdy. Jeśli coś mi nie wychodzi / wali się/ zawiodłam się na kimś to czuje złość i myślę jak to zmienić.
Oprócz odejścia kogoś ( nie lubię słowa na ,,ś'' ) w tym mojej babci i teściowej. I jeden jedyny raz z bezsilności odnośnie jednego zachowania Małej ( bardzo nabroiła w przedszkolu , a ja winiłam siebie - coś z cyklu jak mogłam ją tak wychować... )
Nie zawsze taka byłam, dawno temu tj. w wieku 16-21 lat płakałam dużo. Za dużo.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT

Edytowane przez Cornelia86
Czas edycji: 2020-01-19 o 10:35
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 10:59   #4208
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyrozumiałość Nestle co do logowania to na tel. jestem zalogowana stale (?) zamykam okienko ale jestem, na laptopie to jak zamykam to z automatu wylogowuje - nie rozumiem co z tym. Kwestia, ze wczoraj już fizycznie nie wchodzić na wizzaz.

Ja nie płaczę. Nigdy. Jeśli coś mi nie wychodzi / wali się/ zawiodłam się na kimś to czuje złość i myślę jak to zmienić.
Oprócz odejścia kogoś ( nie lubię słowa na ,,ś'' ) w tym mojej babci i teściowej. I jeden jedyny raz z bezsilności odnośnie jednego zachowania Małej ( bardzo nabroiła w przedszkolu , a ja winiłam siebie - coś z cyklu jak mogłam ją tak wychować... )
Nie zawsze taka byłam, dawno temu tj. w wieku 16-21 lat płakałam dużo. Za dużo.


Podziwiamy jestem strasznym płaczkiem
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:09   #4209
poziomka345
Raczkowanie
 
Avatar poziomka345
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 212
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cześć wszystkim!
Ja również pozwalam sobie na płacz i to dość często, ale wynika to też z tego, że u mnie złość powoduje płacz. Za każdym razem im bardziej jestem wściekła i zła tym więcej łez się leje, a przed @ to jeszcze zdarzają się łzy totalnie bez powodu i sama nie umiem wyjaśnić tego smutku
Jak jecie w weekend? U mnie cała sobota czyściutko, a dziś upiekłam ziołowy chlebek rwany i zamiast śniadania pozwoliłam sobie na dwie porządne kromki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziomka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:13   #4210
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nestle spóźnione Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrówka, szczęście, uciekających gdzieś hen daleko kilogramów

Dzień dobry wczoraj wieczorem zjadłabym wszystko. Podgrzewalismy kotlety schabowe z zamrażalnika. Na szczeście były 2 malutkie, a później wyzeralam marynowany imbir że słoika.

No i opedzlowalismy butelkę szampana, bo jeden stał nieotwarty od sylwestra. U mnie dzisiaj waga nadal piękna, ciekawe jak u A, bo on wczoraj nawet po bułki nie doszedł.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Gastrofaza


My w drodze do teściow.
Za tydzień mamy chrzciny i wszyscy potwierdzili, nie spodziewaliśmy się,ale miło tylko teraz hajs szykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:22   #4211
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez poziomka345 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Ja również pozwalam sobie na płacz i to dość często, ale wynika to też z tego, że u mnie złość powoduje płacz. Za każdym razem im bardziej jestem wściekła i zła tym więcej łez się leje, a przed @ to jeszcze zdarzają się łzy totalnie bez powodu i sama nie umiem wyjaśnić tego smutku
Jak jecie w weekend? U mnie cała sobota czyściutko, a dziś upiekłam ziołowy chlebek rwany i zamiast śniadania pozwoliłam sobie na dwie porządne kromki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dasz przepis na chlebek

U mnie wczoraj był humus i falafele i wpadły może ze trzy faworki domowej roboty. W ogóle czenia apetytu ale te falafel i humus były takie pyszne. Dziś zjadłam makaron Pełnoziarnisty z pesto orzechowym na pewno jeszcze dzisiaj wpadnie Kisiel i dalej nie wiem co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 11:41   #4212
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.6

Ja wyjadam resztki ale po południu wpadnie pizza na cieniutkim cieście. Szczerze to nawet na nią nie mam apetytu. Tak więc jutro już na pewno nie będziemy jej zamawiać na lascikową poniedziałkową kolację

I zmęczona jestem. Spać mi się chce,a za moment muszę ruszać na pierwszy występ,a wieczorem na drugi. Córka ma kolędowanie do odśpiewania Byle do 20 i spaccccccc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:47   #4213
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.6

Ja płaczę głównie jak mam okres. Mam wtedy niesamowitego doła, po głowie same czarne myśli i zaczynam tak rozmyślać nad swoim losem i płakać.

Poza okresem płaczę jak się wzruszę, bardzo zdenerwuję albo oczywiście jak się wydarzy jakieś nieszczęście. Nie przeżyłam straty nikogo z rodziny, do kogo bym była przywiązana, ale za psem płakałam dość długo.

Za to w czasach nastolatki płakałam codziennie chyba.

Dziś od rana mam zły humor. TŻ pojechał gdzieś z rana wcześniej niż zapowiadał. Nie obudził mnie więc spałam za długo co będzie skutkować nieprzespaną nocą i złym samopoczuciem w poniedziałek. Miał mnie zmierzyć rano na czczo i nie wiem czy mam tak czekać bez śniadania czy to olać. Nie pozmywał naczyń.

W dodatku waga i pomiary które sama próbowałam dziś zrobić wskazują na to, że dwa tygodnie diety i treningów przez które non stop chodzę obolała nie dały mi absolutnie nic, wręcz przytyłam. Co oczywiście budzi frustrację i zniechęcenie.

A i jeszcze jestem ogólnie zła na sklepy internetowe. W jednym sprzedawca z***ał wszystko po całości, miał wysłać moje zamówienie 3 stycznia, nie wysłał, bo nie miał koloru i nic się nie odzywał. Potem 14 niby wysłał ale nie dał mi żadnego potwierdzenia, jak dzwonię to mnie zbywa. W drugim sklepie kosmetyki które bym chciała są niedostępne a ja już nie mam prawie swoich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aisha_Q
Czas edycji: 2020-01-19 o 11:53
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 12:00   #4214
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Czysta micha - cz.6

Aisha, ja ostatnio tez sie nacielam na portal internetowy, kupilam kod podarunkowy na stronie ktora takie kody sprzedaje, doladowania itd. Bardzo popularna strona, wielkosci no powiedzmy strony media expert, nie spodziewalam sie oszustwa. A jednak. Przeslali mi kod o jedna liczbe za krotki niz kody ktore uzywane sa w tym miejscu, w ktorym mial zostac uzyty. Potwierdzil mi to serwis tej strony gdzie kod mial zostac uzyty. Oczywiscie kod nie dziala. Na reklamacje nie reaguja, twierdza, ze juz na pewno wpisalam ten kod i juz zadzialal. Poszperalam troche i okazalo sie, ze ta strona na ktorej kupilam ten kod jest jakos powiazana z inna firma, ta firma z kolei jest jakby corka innej firmy, i tak po kolei doszlam do firmy za granica, ktora na google ma tylko jednogwiazdkowe komentarze, oszustwo za oszustwem.
50 euro w plecy. Co zrobic? Pojsc na policje, oni spisza protokol i i tak nic sie nie ruszy.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 15:54   #4215
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.6

Jednak się zwlekłam z łóżka. Skoczyliśmy do lasu, który nomen omen mamy na horyzoncie, a byłam w nim 2 razy drałując na grilla w wakacje. Jeny jak dużo było ludzi, aż jestem w szoku.



Później, jako, że okrążyliśmy tym lasem kawałek naszej dzielnicy, wyszliśmy w innym miejscu i skoczyliśmy do znajomych od kotów, klucze oddane, w zamian za karmienie dostaliśmy piękny kawałek długo dojrzewającej szyki z Austrii już sprawdziłam, że smakuje bosko.


Na obiad: fasolka szparagowa + 2 jajka sadzone, ja dodatkowo na 2óch plasterkach tej szynki, a A. ściśle z dietką więc bez.



Mamy za sobą jakieś 5 może 6 km spaceru. Dzisiaj już nie ćwiczę. W sumie to niezłą aktywność mam ostatnio bo: w piątek trening, wczoraj spacer kilka km i dzisiaj to samo.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 15:59   #4216
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha - cz.6

Człowieka nie ma kilkanaście godzina, a tu przegapia najlepsze

Nestle, przyjmij spóźnione życzenia: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i dziś i jutro i przez cały rok niech waga spada, zdrowie dopisuje, aaa i dużo pieniędzy na to czego nie zmieściłam w życzeniach, a da się kupić


W temacie odchudzania, to zaliczyłam w piątek i dziś siłownię.
Wczoraj poszłam do fryzjera to portfel mam lżejszy przynajmniej:haha ha: od 11lat nie zmieniałam koloru włosów, a teraz 1 raz w życiu rozjaśniłam - poczułam potrzebę zmiany
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:23   #4217
poziomka345
Raczkowanie
 
Avatar poziomka345
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 212
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dasz przepis na chlebek

U mnie wczoraj był humus i falafele i wpadły może ze trzy faworki domowej roboty. W ogóle czenia apetytu ale te falafel i humus były takie pyszne. Dziś zjadłam makaron Pełnoziarnisty z pesto orzechowym na pewno jeszcze dzisiaj wpadnie Kisiel i dalej nie wiem co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek, mam przepis na termomix/lidlomix.

https://www.monsieur-cuisine.com/pl/...slem-ziolowym/

Jednak u mnie z suszonych ziół, bo nie mam świeżych, w maśle ziołowym pominęłam oliwę, musztardę, masła dałam 70g i było wystarczająco. Pominęłam jeszcze oregano i tymianek, jak kiedyś robiłam z tym wszystkim to był zbyt ziołowy dla mnie.
Melduję bardzo brudno u mnie, jedynie zupa krem z brokuła była ok. Upiekłam jeszcze dziś chałkę i ciężko przestać jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziomka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:26   #4218
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez poziomka345 Pokaż wiadomość
Nurek, mam przepis na termomix/lidlomix.

https://www.monsieur-cuisine.com/pl/...slem-ziolowym/

Jednak u mnie z suszonych ziół, bo nie mam świeżych, w maśle ziołowym pominęłam oliwę, musztardę, masła dałam 70g i było wystarczająco. Pominęłam jeszcze oregano i tymianek, jak kiedyś robiłam z tym wszystkim to był zbyt ziołowy dla mnie.
Melduję bardzo brudno u mnie, jedynie zupa krem z brokuła była ok. Upiekłam jeszcze dziś chałkę i ciężko przestać jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aaa to ja nie mam takich sprzętów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

U mnie dziś jedzeniowo słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:14   #4219
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.6

Niedziela mignęła tak, że nie wiem kiedy...
Dobra wiadomość jest taka, że trochę się dziś poruszałam, choć nie było nart, jak planowałam, utrzymałam okno i miskę ładną też

Śniadanie z znowu cyklu "fit na bogato", sok wyciskany (marchew/seler/papryka/jabłko), trochę owoców i orzechów, ciemny makaron z cukinią, groszkiem i pieczarkami plus winko i baton ba

Pierwszy grzeczniejszy weekend od listopada chyba... niby nic takiego, ale u mnie to jednak wyczyn

Przeglądnęłam kalendarz rok i dwa lata wstecz i dotarło do mnie, że to wagowo najgorszy dla mnie okres w roku. Tym razem trochę wcześniej się ogarnęłam, ale mam też najgorszą średnią od 3 lat, a ferie dopiero przed nami... nie będzie lekko
picknick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 18:14   #4220
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Aaa to ja nie mam takich sprzętów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

U mnie dziś jedzeniowo słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W weekend trzeba odpocząć.
Ja sie szykuje psychicznie na kolejny tydzień pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:36   #4221
poziomka345
Raczkowanie
 
Avatar poziomka345
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 212
Dot.: Czysta micha - cz.6

Bez lidlomixa też da się zrobić, tylko ciasto trzeba ugnieść ręcznie i maslo z ziołami blenderem potraktować
Ja tez juz myślę o tym, że jutro do pracy i zastsnawiam się kiedy ten weekend zleciał.
Jedzeniowo u mnie dziś tragedia, ale za to mija dziś 2 tygodnie bez papierosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziomka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:57   #4222
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez picknick Pokaż wiadomość
Niedziela mignęła tak, że nie wiem kiedy...
Dobra wiadomość jest taka, że trochę się dziś poruszałam, choć nie było nart, jak planowałam, utrzymałam okno i miskę ładną też

Śniadanie z znowu cyklu "fit na bogato", sok wyciskany (marchew/seler/papryka/jabłko), trochę owoców i orzechów, ciemny makaron z cukinią, groszkiem i pieczarkami plus winko i baton ba

Pierwszy grzeczniejszy weekend od listopada chyba... niby nic takiego, ale u mnie to jednak wyczyn

Przeglądnęłam kalendarz rok i dwa lata wstecz i dotarło do mnie, że to wagowo najgorszy dla mnie okres w roku. Tym razem trochę wcześniej się ogarnęłam, ale mam też najgorszą średnią od 3 lat, a ferie dopiero przed nami... nie będzie lekko


Gratki za super weekend


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:04   #4223
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.6

A u mnie weekendzik czysciutki

Ale zjadłam dziś niecały tysiąc kcal a czuję się taka pełna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aisha_Q
Czas edycji: 2020-01-19 o 19:05
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:15   #4224
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
A u mnie weekendzik czysciutki

Ale zjadłam dziś niecały tysiąc kcal a czuję się taka pełna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę Ci oddać mój nadstan kaloryczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:20   #4225
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.6

Jak sobie pomyślę o jutrze to mi się słabo robi. Mam wrażenie, że w tej pracy z okazji mojego oczekiwania na umowę na czas nieokreślony próbują mnie wycisnąć ile się da.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:24   #4226
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
A u mnie weekendzik czysciutki

Ale zjadłam dziś niecały tysiąc kcal a czuję się taka pełna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To chyba trochę za mało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:51   #4227
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Ja płaczę głównie jak mam okres. Mam wtedy niesamowitego doła, po głowie same czarne myśli i zaczynam tak rozmyślać nad swoim losem i płakać.

Poza okresem płaczę jak się wzruszę, bardzo zdenerwuję albo oczywiście jak się wydarzy jakieś nieszczęście. Nie przeżyłam straty nikogo z rodziny, do kogo bym była przywiązana, ale za psem płakałam dość długo.

Za to w czasach nastolatki płakałam codziennie chyba.
Też dużo płakałam jako nastolatka - przeważnie z żalu, że mnie nikt nie rozumie, wiadomo
Teraz to zdarza mi się z bezsilności i niemocy płakać, co przeważnie dotyczy relacji międzyludzkich (czyli znowu mnie ktoś nie rozumie lub/i ja kogoś!?) i tak, okolice okresu są newralgiczne, chociaż ostatnio dużo częściej niż na łzy bierze mnie na nerw... Najwyraźniej z wiekiem charakter mi się psuje... jeszcze bardziej
picknick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 22:28   #4228
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
To chyba trochę za mało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dobiłam już do 1850, ale ostatnie kalorie dopchalam lodami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 04:53   #4229
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.6

Miałam zacząć dzień treningiem, ale zakwasy mi nie pozwoliły. Dziwne, mięśnie powinny się już przyzwyczaić. No nic, po południu rurka

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 05:17   #4230
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.6

Wczoraj też było brudno🍷🍣 ja mam słabość do sushi i wina w chwilach stresu😤 siłownię dziś odpuszczę kolano nadal mnie boli chyba czeka na lekarza.

Higu- ile już trwa ta adaptacja Twoich mięśni?
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-07 19:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.