Ból przy próbie stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-24, 23:06   #1
xxxtentacion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 4

Ból przy próbie stosunku


Hej i czołem

Borykam się z problemem, na który nie znajduję odpowiedzi.
Od jakiś 2/3 tygodni bardzo boli mnie pochwa przy próbie stosunku, mój partner nie potrafi we mnie wejść żeby nie bolało. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Na początku myślałam że to przez zapalenie pęchęrza z którym się borykałam właśnie w tym okresie, ale zapalenie zdąrzyłam już wyleczyć a ból nadal mnie prześladuje. Co najgorsze nasza ostatnia próba doprowadziła do tego że zaczełam bardzo krwawić, krwi było dużo. Spanikowałam i kilka dni później udałam się do lekarza rodzinnego bo wizyte u ginekologa mam dopiero pod koniec czerwca, a nie mogłam z tym zaczekać. Lekarka przeprowadziła badanie dopochwowe, stwierdziła że żadnej krwi nie widzi a w środku wszystko wygląda w porządku, również nie bolało mnie przy wkładaniu tego sprzętu przez lekarkę, tylko że gdy mój partner mnie pieści paluszkami to też nie boli, dopiero przy próbie włożenia penisa. Lekarka dała mi do zrozumienia że zapalenie pęcherza też nie jest powodem, i w sumie nie dostałam żadnej odpowiedzi dlaczego mnie boli. Po tym incydencie zaopatrzyliśmy się w żel intymny ale dalej boli... Kobiety pomóżcie, co mam robić?
xxxtentacion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 09:31   #2
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Ból przy próbie stosunku

Cytat:
Napisane przez xxxtentacion Pokaż wiadomość
Hej i czołem

Borykam się z problemem, na który nie znajduję odpowiedzi.
Od jakiś 2/3 tygodni bardzo boli mnie pochwa przy próbie stosunku, mój partner nie potrafi we mnie wejść żeby nie bolało. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Na początku myślałam że to przez zapalenie pęchęrza z którym się borykałam właśnie w tym okresie, ale zapalenie zdąrzyłam już wyleczyć a ból nadal mnie prześladuje. Co najgorsze nasza ostatnia próba doprowadziła do tego że zaczełam bardzo krwawić, krwi było dużo. Spanikowałam i kilka dni później udałam się do lekarza rodzinnego bo wizyte u ginekologa mam dopiero pod koniec czerwca, a nie mogłam z tym zaczekać. Lekarka przeprowadziła badanie dopochwowe, stwierdziła że żadnej krwi nie widzi a w środku wszystko wygląda w porządku, również nie bolało mnie przy wkładaniu tego sprzętu przez lekarkę, tylko że gdy mój partner mnie pieści paluszkami to też nie boli, dopiero przy próbie włożenia penisa. Lekarka dała mi do zrozumienia że zapalenie pęcherza też nie jest powodem, i w sumie nie dostałam żadnej odpowiedzi dlaczego mnie boli. Po tym incydencie zaopatrzyliśmy się w żel intymny ale dalej boli... Kobiety pomóżcie, co mam robić?
Przy zapaleniu pęcherza i dróg moczowych trzeba sobie odpuścić stosunki!
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 10:26   #3
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ból przy próbie stosunku

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Przy zapaleniu pęcherza i dróg moczowych trzeba sobie odpuścić stosunki!
To po pierwsze.


A po drugie - wydaje mi się, że ten ból siedzi Ci w głowie. Tzn. zabolało kilka razy, gdy podczas zapalenia próbowałaś uprawiać seks (co jest normalne, ja sobie nie wyobrażam seksu wtedy...), a teraz się podświadomie spinasz w obawie przed tym samym bólem.
I to wystarczy.
Więcej luzu.

No i ewentualnie dobrze by było sprawdzić, czy nie przenieśliście podczas tamtych stosunków bakterii do pochwy. Bo równie dobrze możesz mieć tam jakiś stan zapalny.

Pomimo zapewnień lekarza pierwszego kontaktu, wybrałabym się na Twoim miejscu do ginekologa.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 10:43   #4
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Ból przy próbie stosunku

Nic dziwnego, że się zniechęciłaś.
Seks z trakcie zapalenia dróg moczowych jest bolesny, a Ty to robiłas az do krwi... po co???

Radzę odczekac tydzień dwa i kupic sobie dobry żel dopochwowy nawilżajacy i aplikować
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 20:55   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ból przy próbie stosunku

Przy infekcji mogła Ci się zrobić nadżerka, ale bez ginekologa i wziernika nikt Ci nie poradzi nic sensownego oprócz zaprzestania chwilowo stosunków
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-25 20:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.