Salon fryzjerski / salon kosmetyczny /salon fryzjersko-kosmetyczny - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-02, 09:55   #61
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Salon fryzjersko-kosmetyczny + ;)

Wiekszosc osob ma z kim zostawic dziecko na te 2 max 3 h.

No ale nie kazdy. Tyle ze ile takich mam ci przyjedzie w ciagu calego dnia?
A musisz oplacic owa Pania ktora bedzie sie dzieckiem zajmowac...nie jestes w stanie przewidziec czy jakas mama z dzieckiem nie przyjedzie z nienacka, bez tzw "zapisu" wiec Pani do dzieci musialaby byc dostepna w ciagu calego dnia otwarcia salonu. A jak nikt sie nie pojawi przez caly dzien?Dalej musisz jej placic..
Pomysl z czapy...dlatego inne salony tego nie oferuja.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:56   #62
lukaszewiczkarolina
Raczkowanie
 
Avatar lukaszewiczkarolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Gdzie otworzyć salon kosmetyczny w Trójmieście?

Witajcie,
Mam pytanie do Pań z Trójmiasta i bardzo prosze o pomoc, czy znacie jakiej miejsce gdzie przydałby się salon kosmetyczny? Życie pchneło mnie znów do przeprowadzki i szukam dobrego miejsca na taka działalność- najlepiej juz lokalu troszkę przystosowanego
Dodam, żę w dużym stopniu zajmuję się nieinwazyjnym odmładzaniem i leczeniem trądziku.
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.
Odpowiedzi typu " gdańsk ma już dużo salonów itp" nie interesują mnie
__________________
<ciach_reklama>
lukaszewiczkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:57   #63
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Gdzie otworzyć salon kosmetyczny w Trójmieście?

na pewno nie w Gdynia-Śródmieście. Tego typu lokali jest bardzo dużo, część została pozamykana i do dziś stoją puste. Wiem, że na Dąbrowej też jest tego sporo. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia gdzie mogłabyś otworzyć salon. Wydaje mi się, że już jest tego za dużo.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:54   #64
lukaszewiczkarolina
Raczkowanie
 
Avatar lukaszewiczkarolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: Gdzie otworzyć salon kosmetyczny w Trójmieście?

Padło na Osowę
__________________
<ciach_reklama>
lukaszewiczkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:47   #65
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie otworzyć salon kosmetyczny w Trójmieście?

Czyli na moim osiedlu Zapoznam się z oferta i może odwiedzę
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 17:25   #66
Megan57
Przyczajenie
 
Avatar Megan57
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Szczecin, Chojna
Wiadomości: 7
Mobilny Salon Kosmetyczny

Witam,
zarejestrowałam się ponieważ bardzo lubie Strone Wizaż.pl nie od dziś. Teraz nadeszła chwila kiedy potrzebuje pomocy i niewiem gdzie sie zgłosic w nadzieji ze otrzymam tu pomoc dokonalam rejestracji Planuje otworzyc mobilny salon kosmetyczny. Niewiem od czego zaczac. Mam doswiadczenie i szkolenia za mna. Teraz bede brac udzial w szkoleniu z UP otrzymam bon szkoleniowy na makijaz permanentny i po jego ukonczeniu mam 3 miesiace na otwarcie takiego salonu w wersji mobilnej. Potrzebuje pomocy poniewaz boje sie ze nie zdaze i chce zrobic to w miare sprawnie. Dodatkowo chce otrzymac dotacje z UE. Prosze o pomoc .
Megan57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 13:34   #67
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

mobilny czyli rozumiem, ze jeździsz do klientów. Niby ok, bo nie potrzebujesz dużo pieniążków. Kilka sprzętów podstawowych, łóżko, kosmetyki.
Jakiej pomocy potrzebujesz? I w czym nie zdazysz? Przeciez lokalu nie potrzebujesz...tutaj chyba wystarczy zarejestrować firme nic poza tym.

Zastanow sie czy jest zapotrzebowanie na taki interes? Czym dokladnie sie zajmujesz? Tylko makijazem, czy tez paznokcie, pielegnacja twarzy (aparaturowa, kwasy itp)

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-11-24 o 13:37
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 23:33   #68
Megan57
Przyczajenie
 
Avatar Megan57
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Szczecin, Chojna
Wiadomości: 7
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Zapotrzebowanie jest. Chodzi o to ze wkład środków na otwarcie nie jest mały i chce skorzystać z pomocy UE. Aby uzyskać taką pomoc musze mieć wszystko dopięte, nie chce sie pogubić. Wniosek napiszę, biznesplan zrobię ale chcialam wiedzieć co jeszcze potrzebuj załatwić.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Aha... Odpowiadając ... Paznokcie, dłonie, stopy, makijaż i makijaż permanentny to będzie w ofercie. Z czym boje sie ze nie zdążę to: 18.12 kończę szkolenie od tego czasu musze w przeciagu 3 mies otworzyć działalność
Megan57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 23:04   #69
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

A co potrzebujesz na otwarcie? Lokalu nie, więc co oprócz kosmetyków i jakiś małych podstawowych sprzętów? Na co jeszcze tu idą pieniądze?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 06:39   #70
Megan57
Przyczajenie
 
Avatar Megan57
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Szczecin, Chojna
Wiadomości: 7
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Auto, maszynke do m.permanentnego, frezarke... To duże kwoty. Aktualnie wiem ze nie podlegać będę pod Sanepid. Ale niewiem czy nie podpisać umowy z firmą na pozbywanie sie choćby igieł.
Megan57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:21   #71
JustynaWr
Przyczajenie
 
Avatar JustynaWr
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

@Megan57 rozpisz sobie wszystkie problemy, które mogą się spotkać podczas prowadzenia biznesu, potem zastanów się nad ich rozwiązaniem. Możesz je też podrzucić tutaj - wspólnie możemy pogłówkować, ale pamiętaj, że to Ty masz największą wiedzę i rozeznanie w tym, o co pytasz.
JustynaWr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:26   #72
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Cytat:
Napisane przez Megan57 Pokaż wiadomość
Auto, maszynke do m.permanentnego, frezarke... To duże kwoty. Aktualnie wiem ze nie podlegać będę pod Sanepid. Ale niewiem czy nie podpisać umowy z firmą na pozbywanie sie choćby igieł.


No tak, ale o wiele wiele mniejsze niż salon stacjonarny. No i nie ma czynszu, dodatkowych opłat czyli łatwiej w utrzymaniu. Kupujesz auto czy bierzesz w leasingu?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 22:19   #73
pagal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
GG do pagal Send a message via Skype™ to pagal
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

A czy masz już wybraną firmę kosmetyczną ... markę na której będziesz głownie pracować?
Jeśli jesteś elastyczna, w jednej z firm kosmetycznych mogę Tobie pomóc uzyskać spore rabaty na start.
Jestem tu nowy i nie wiem, czy mogę podawać nazwę firmy, najlepiej napisz do mnie prywatną wiadomość z kontaktem do siebie, a przedstawię szczegóły.
pagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 22:37   #74
CatherineMary
Przyczajenie
 
Avatar CatherineMary
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Łódź/Londyn
Wiadomości: 8
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Fajny pomysł taka mobilna kosmetyczka, szczególnie w dużym mieście!

Moim zdaniem powinnaś zacząć niekoniecznie od przedmiotów, ale od klientek! Dowiedz się ile ich masz, z jakich usług będą korzystały, jak często i w jakiej cenie. Potem policz sobie ile mniej więcej możesz zarobić, na jakich usługach najwięcej i w to zainwestuj na początku. Potem z czasem poszerzysz sobie ofertę. Natomiast nic Ci po najlepszych narzędziach jak nie będziesz miała komu świadczyć usług!
CatherineMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 14:59   #75
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Do nie idea tej mobilnosci srednio przemawia.

Ja wole isc do salonu. Gdzie jest wygoda. wlasnie mialam robiony pernamentny makijaz...niby wiele tu nie trzeba bo lozko i swiatlo musi byc...ale wozic to z soba? przeciez takie lozko nie jest poreczne, ciezkie, nie kazdy ma miejsce by je ustawic...plus odpowiednie swiatlo..saam organizaja tego chwile zajmie...ale skoro chetni sa to dobrze ;p;
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 10:13   #76
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Korzystałam kiedyś z usług takiego mobilnego salonu i byłam super zadowolona.
Wydaje mi się, że to kwestia gustu i tego co dla kogo jest wygodniejsze.
Jedni wolą wybrać się do salonu stacjonarnego, bo czują i lubią ten klimat, inny tylko w domu robią sobie zabiegi kosmetyczne, jeszcze inni pokochają salony mobilne.
Ile osób, tyle sposobów i wyborów
Mnie się idea koleżanki podoba.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:58   #77
GalaxyKrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Salon fryzjerski do wynajęcia - Kraków

Do wynajęcia jest wyposażony salon fryzjerski w Hotelu Galaxy**** w Krakowie, ul. Gęsia 22a. Salon jest całkowicie wyposażony. Powierzchnia 50 m kw., czynsz 2 000 zł netto. Zdjęcia na ulotce, są zdjęciami aktualnymi wnętrza salonu.
Zapraszamy do współpracy i kontaktu 12 342 81 00.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _Fryzjer ulotka.jpg (141,9 KB, 9 załadowań)
GalaxyKrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:35   #78
malgorzata123454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

Myślę, że warto się skonsultować z www.kaminskadorota.pl
malgorzata123454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:55   #79
martyna9897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

jak ci podano zależy od lokalizacji i standardu ale minimum to około 50 tysięcy
martyna9897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 22:22   #80
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

kase z dotacji można wydać tylko na wyposażenie czy na opłaty ZUS też ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:15   #81
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Własny biznes,salon fryzjerski-jak zacząć?

Nie wiem,czy taki temat się nie powtarza,jeśli tak to sorry.
Tak dla wyjaśnienia-wiadomo jak jest z pracą,raz jest a raz jej nie ma. Mnie się niedługo kończy umowa i wiem,że nie zostanę dłużej w obecnej firmie. Na lokalnym rynku pracy jest masakrycznie,więc trochę obawiam się,co będzie potem. Pomyślałam,że może stworzenie czegoś własnego to najlepsze rozwiązanie? Od kilku lat mam taki luźny pomysł na otwarcie salonu fryzjerskiego bądź czegoś w tym rodzaju. Jest to moja pasja,a najlepiej wychodzi nam to,co się lubi robić. Problem w tym,że czuję się mało ogarnięta w kwestiach biznesu,nie mam żadnego doświadczenia w tym ani też za bardzo kapitału na start,więc ewentualnie pozostają mi dotacje lub jakieś dofinansowania. Boję się ryzyka,tym bardziej że kompletnie się na tym nie znam...ale jak widzę,że tyle kobitek otwiera swoje salony i się utrzymują na rynku,to myślę że to niegłupi pomysł. No i wszędzie słyszy się,aby nie bać się zaryzykować. A coś w życiu przecież trzeba robić,ja na pracę w zawodzie nie mam szans,w ogóle na jakąkolwiek pracę-u siebie w okolicy szukałam miesiącami,i nic.
Potrzebuję rad od bardziej ogarniętych osób. Od czego zacząć,co robić,jeśli mam taki luźny pomysł na własny biznes?
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:47   #82
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Własny biznes,salon fryzjerski-jak zacząć?

Mam dwie rady:
1) Obejrzyj wszystkie odcinki Ostrego cięcia, Salonowych rewolucji i Afery fryzjera
2) Umów się na dłuższą rozmowę w dobrym biurze rachunkowym. Księgowa pomoże Ci z założeniem działalności (np. wybrać formę opodatkowania, zarejestrować się do ZUS, itd.). Potem będziesz zajmować się tym co umiesz najlepiej czyli fryzjerstwem, a sprawami księgowymi zajmie się biuro.
O dotacje pytaj np. w Urzędzie Pracy.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 22:29   #83
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Własny biznes,salon fryzjerski-jak zacząć?

Ja radziłabym Ci zacząć od badania rynku, ile jest salonów fryzjerskich w okolicy, jakie są ceny, ile zatrudniają osób, czy mają ruch itp. Najpierw trzeba sprawdzić konkurencję i to dobrze zanim się wejdzie na rynek, tym bardziej, że jak piszesz, nie ma w tym mieście pracy i jest ciężko.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 09:55   #84
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Własny biznes,salon fryzjerski-jak zacząć?

Dzięki za odpowiedzi
Ostre cięcie uwielbiam,zawsze oglądam,zaliczyłam wszystkie odcinki
Najgorszy problem to dla mnie mój ogólny brak ogarnięcia,boję się że nie poradzę sobie,zbankrutuję. W okolicy jest sporo małych salonów,z tego co widzę to jakoś tam sobie cały czas działają,ale nie mam w tym jakiegoś fachowego rozeznania. Głupia sprawa-chcesz coś zdziałać,ale kompletnie nie wiesz o co w tym chodzi,co w ogóle robić,aby nie popełnić błędu. Chyba się do tego nie nadaję
Jeśli chodzi o kwestie samego fryzjerstwa,to czuję że byłabym w tym dobra i mogłabym się spodobać wielu potencjalnym klientom.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:47   #85
inspiracja_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Własny biznes,salon fryzjerski-jak zacząć?

Dasz radę ! Najgorzej jest zacząć, czasem brakuję wsparcia, ale trzeba w siebie wierzyć i iść po trupach.
Ważna jest też reklama
Ja też otworzyłam coś swojego, narazie promuje się przez FB. Dlatego zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony xxx
Będzie dobrze, musimy sobie pomagać

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-29 o 11:20 Powód: reklama
inspiracja_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 23:12   #86
572569
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Zamierzasz otworzyć salon fryzjerski lub podnieść zyski obecnie prowadzonego?

Jest kilka elementów, które decydują o sukcesie. Reklama, która jest ważna, ale skuteczna sprawi zaledwie, że pojawi się klientka. Nie wpłynie na to, że klientka wróci. A wróci gdy:
- salon będzie miał przyjemny wystrój
- kosmetyki będą wysokiej jakości i będą włosy pielęgnować zamiast niszczyć
- fachowa kadra dobrze doradzi i wykona fryzurę.
Ale to może mieć zapewne w kilku salonach na tej samej ulicy. Dlatego trzeba przewyższyć konkurencję jakością obsługi. Nie mam na myśli samego wykonania fryzury, ale całej otoczki wobec klientki podczas wizyty.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Chętnie odstąpię swoją koncepcję dzięki, której bez więksych nakładów salon będzie wyróżniał się na tle konkurencji, a klientki zawsze chętnie do niego wrócą.
572569 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 14:15   #87
jedenastka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zamierzasz otworzyć salon fryzjerski lub podnieść zyski obecnie prowadzonego?

Zwróć uwagę na to aby klientki wracały do twojego salonu. ja mam system rezerwacyjny zrobiony specjalnie do salonu kosmetycznego przez firmę /reklama/

Mam w nim wgląd do statystyk finansowych, pracowników, klientów, kalendarz, opinie o pracownikach, magazyn z kosmetykami itd.

Powodzenia

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-11-20 o 10:51 Powód: reklama
jedenastka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 23:09   #88
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

Ja myślę, że wiele zależy nie tylko od tego, na jakie wyposażenie się zdecydujesz, ale także jakie są Twoje aspiracje – czy chcesz być „lanserskim” studiem fryzur, czy wystarczy Ci mały salonik fryzjerski. Klientów tak czy siak będziesz miała, to więcej niż pewne, przecież fryzjerzy są na każdym kroku i jakoś wszyscy funkcjonują. Polecam posprawdzać ceny na stronach hurtowni fryzjerskich, jak np. hairs.pl i dokonać prostej kalkulacji
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 11:56   #89
mariaFD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Odstapię salon fryzjersko-kosmetyczny w Lublinie

Szanowne Panie i Panowie pilnie odstąpię prężnie funkcjonujący gabinet fryzjersko-kosmetyczny w jednej z Galerii Handlowych w Lublinie, całe wyposażenie, świeżo po remoncie. Więcej informacji udzielę drogą mailową (sniedzwiecka@op.pl)
mariaFD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:51   #90
kamila978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

Moja przyjaciółka ostatnio otworzyła niewielki salonik fryzjerski w Tarnowie Podgórnym i wydała chyba 30 tysięcy za całość. Ale nie jest to duży lokal, za to ciekawie urządzony. Designerskie meble, sprzęt i kosmetyki chyba z hurtowni xxx z tego co pamiętam. Działa dopiero od miesiąca, a już ma pełno klientów

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-05 o 21:53 Powód: Reklama.
kamila978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 18:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.