POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 15:50   #1
FREE ART FUSION
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
GG do FREE ART FUSION
Smile

POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę


Witam,
Nazywam się Beata Tomczyk
Moim sposobem na piękne ciało,zgrabną figure do lata jest przede wszystkim uczęszczanie na zajęcia Pole Dance dwa razy w tygodniu
Pole Dance jest to nowa forma ćwiczeń fitnesowych połączonych z nauką elementów akrobatycznych na rurze pionowej, wzmacnia wszystkie partie ciała oraz dodaje pewności siebie.
Pole dance ćwiczę od 10 miesięcy i z cała pewnością mogę powiedzieć że każdy może nauczyć się tego rodzaju ćwiczeń jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc, przez miesiąc ćwiczeń regularnych dwa razy w tygodiu pozdbyłam się 6 kg bez rezygnacji z mojego trybu żywieniowego który jest bardzo treściwyPolecam wszystkim Paniom i gwarantuję szybkie efekty widoczne w utacie wagi wyrzeźbieniu sylwetki oraz w postrzeganiu siebie w bardzo pozytywny sposób Ja osiągnełam swoj cel doskonale się przy tym bawiąc
FREE ART FUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:47   #2
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

Tak, tyle, że są to zajęcia na tyle kosztowne i ( przynajmniej w moim mieście) tak rzadko organizowane, ze zwyczajnie się nie opłaca. Chciałam sie zapisac. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu ( haha, przez te 2 godziny tygodniowo mozna się co najwyżej zapoznać z wyglądem rury) i uwazam, ze jest to częstotliwosc godna pożałowania. Jak już coś robic to na maksa a nie na pół gwizdka, i bardzo ubolewam,że w tak duzym mieście jak Łódź nie ma żadnych sensownych zajęc pole dance na których faktycznie można się czegoś nauczyc. Z taką częstotliwością to raczej bardzo wątpliwe. Gdyby takie zajęcia odbywały się częsciej( 3- 4 razy tygodniowo) i były w przystępniejszej cenie to od razu bym się zapisała. Niestety, za te pieniądze mam siłownie i aerobik 7 razy w tygodniu.

ps. warto dodac, że reklama na tym forum jest płatna, nawet dla warszawskiego studia tańca.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-06-09 o 20:51
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:52   #3
vooxie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

A ja chodzę na takie zajęcia (ok. 7 miesięcy) i nie uważam, aby 2 razy w tygodniu wystarczało, żeby po miesiącu tyle schudnąć, bez rezygnacji z treściwego trybu żywieniowego jak to Pani Beata pisze. Owszem jest to świetna zabawa i potrafi wciągnąć, jednak to zdecydowanie za mało. A ponieważ zajęcia są strasznie drogie, to trzeba nadrabiać innymi sportami - ja pole dance traktuje jako drogi dodatek do basenu i rolek.
vooxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:52   #4
Kittyn
Przyczajenie
 
Avatar Kittyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

A jak wyglądają treningi? Trzeba mieć silne ręce??
Kittyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:03   #5
nowanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

Cytat:
Napisane przez Kittyn Pokaż wiadomość
A jak wyglądają treningi? Trzeba mieć silne ręce??
Ja nie mam silnych a chodze, na zajęciach mamy wzmacnianie itd. Oczywiście, ze nawet chodząć 2 x w tyg. (ja chodze raz) nie da się wszystkiego tak idealnie nauczyć, ale to nie o to chodzi przecież, Chodzi o ruch, chodzi o aktywność, wzmocnienie, samą technikę... Myślę że z czasem jeśli mnie to mocniej wkręci nie bedzie problemu zeby taką rure przymocować (hehe wiem ze na to tez trzeba uważać i do podłogi trezba ja wkręcić) w domu do cwiczeń. Ogólnie zajęcia są super, o ile nie przeceniamy swoich możliwosci
nowanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 10:57   #6
pilatesmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

hej, ja chodze na zajecia pole dance raz w tygodniu w warszawie i zdecydowanie moze sie baaaardzoe duzo nauczyc, wszystko zalezy od trenera!!!
pilatesmagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:12   #7
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: POLE DANCE jako moj sposób na super sylwetke i dobrą zabawę

a znacie jakąś w miarę tanią szkołę? A zajęcia raz w tygodniu - jest jakikolwiek sens czy wtedy przez rok ćwiczymy samo ciało "przygotowawczo" do ćwiczeń na drążku? Pamiętam takie praktyki z zajęć baletu...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.