Wzory zaproszeń ślubnych - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 18:01   #931
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Ostrzegam przed zaproszeniami z Allegro, takie otrzymaliśmy (jak przeglądałyście aukcje allegro to na pewno widzieliście aukcję z nimi). zadruk masakra, brak pokrycia, jakby rozmazany i gięcie od linijki. Są ślady ołówka jak sobie zaznaczają linię gięcia. Po prostu wstyd

A trzy posty powyżej to reklama. opanujcie się! To przecież widać, że każdy wasz wpis to reklama waszej strony. aż tak źle Wam idzie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161121_080801.jpg (57,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161121_080812.jpg (46,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161121_080820.jpg (55,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161121_082756.jpg (47,6 KB, 93 załadowań)
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 18:13   #932
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dziewczyny, a co myślicie o tych zaproszeniach? Mam jeszcze sporo czasu na wybór, ale już się rozglądam. Zdjęcie to w sumie taka fajna personalizacja no i podoba mi się tekst, napisy są ciekawie umieszczone. Co myślicie? W ogóle ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem Decoratoria?
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia_slubne_ze_zdjeciem_1_2.jpg (267,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia_slubne_ze_zdjeciem_1.jpg (263,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia_slubne_ze_zdjeciem_1_1.jpg (261,3 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez aichi
Czas edycji: 2016-12-30 o 18:16
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 10:23   #933
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Akurat dodawanie zdjęć mi się nie podoba, ale same zaproszenia wyglądają fajnie Ja uwielbiam taki styl, sznurki i sznureczki itp. Ale decydując się na takie zaproszenia musisz wiedzieć, że część gości może je uznać za... mało eleganckie - takie opinie słyszałam o tego typu zaproszeniach... Trudno, nie dogodzisz każdemu.
Weźcie takie, jakie Wam się podobają
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 22:19   #934
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o tych zaproszeniach? Mam jeszcze sporo czasu na wybór, ale już się rozglądam. Zdjęcie to w sumie taka fajna personalizacja no i podoba mi się tekst, napisy są ciekawie umieszczone. Co myślicie? W ogóle ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem Decoratoria?pisz
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Nie za bardzo ten tekturowy materiał trochę psuje efekt
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 00:20   #935
luca1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Wydaje mi się, że od takich zaproszeń się trochę odchodzi... ciekawe są te elementy kwiatowe i chyba dosyć trendy, bo na amerykańskich stronach widziałam

(źródło: jakacards.pl)


(źródło: dirokken.com)
luca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:14   #936
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Hmm, tak myślicie? Bo mnie się właśnie papier eko jakoś tak spodobał Ale nie chce, żeby potem Goście mówili, że to tektura
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 12:03   #937
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Bez przesady. Jest tak wiele różnych rodzajów i wzorów zaproszeń, że to tylko kwestia gustu Dla kogoś to będzie fajny pomysł i forma, a dla kogoś nie, ale tak będzie z każdym rodzajem zaproszeń.

Kupisz "zwyklaki" za 1,99 zł z Allegro - ktoś będzie gadał, że zaproszenia z Allegro za złotówkę. Dasz bardziej oryginalne, np. z butelce albo w jakiejś innej formie... też komuś nie będą się podobały, bo on jest zwolennikiem zwyklaków za złotówkę A z kolei ktoś inny stwierdzi, że super pomysł. Dasz takie - niektórzy będą zachwyceni. Nie trafisz w gusta wszystkich
Więc ja wychodzę z założenia, że zaproszenia dajemy takie, jakie nam się podobają... nie patrząc na to, co "trendy" a co nie...

Bo te niby "trendy" bardzo mi się nie podobają... Ale to mój gust.

Albo np. te: http://www.slubclick.com/blogs/slub-...i-z-listem.jpg
- dla mnie super pomysł i ja bym była zachwycona Ale czy ciocia Krysia i wujek Janusz będą? Trudno.
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 00:29   #938
luca1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Bez przesady. Jest tak wiele różnych rodzajów i wzorów zaproszeń, że to tylko kwestia gustu Dla kogoś to będzie fajny pomysł i forma, a dla kogoś nie, ale tak będzie z każdym rodzajem zaproszeń.

Kupisz "zwyklaki" za 1,99 zł z Allegro - ktoś będzie gadał, że zaproszenia z Allegro za złotówkę. Dasz bardziej oryginalne, np. z butelce albo w jakiejś innej formie... też komuś nie będą się podobały, bo on jest zwolennikiem zwyklaków za złotówkę A z kolei ktoś inny stwierdzi, że super pomysł. Dasz takie - niektórzy będą zachwyceni. Nie trafisz w gusta wszystkich
Więc ja wychodzę z założenia, że zaproszenia dajemy takie, jakie nam się podobają... nie patrząc na to, co "trendy" a co nie...

Bo te niby "trendy" bardzo mi się nie podobają... Ale to mój gust.

Albo np. te: http://www.slubclick.com/blogs/slub-...i-z-listem.jpg
- dla mnie super pomysł i ja bym była zachwycona Ale czy ciocia Krysia i wujek Janusz będą? Trudno.


Coś w tym jest... cioci Krysi, to na pewno nie dogodzisz... choćbyś głową mur przebiła :P
luca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 17:36   #939
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Bez przesady. Jest tak wiele różnych rodzajów i wzorów zaproszeń, że to tylko kwestia gustu Dla kogoś to będzie fajny pomysł i forma, a dla kogoś nie, ale tak będzie z każdym rodzajem zaproszeń.

Kupisz "zwyklaki" za 1,99 zł z Allegro - ktoś będzie gadał, że zaproszenia z Allegro za złotówkę. Dasz bardziej oryginalne, np. z butelce albo w jakiejś innej formie... też komuś nie będą się podobały, bo on jest zwolennikiem zwyklaków za złotówkę A z kolei ktoś inny stwierdzi, że super pomysł. Dasz takie - niektórzy będą zachwyceni. Nie trafisz w gusta wszystkich
Więc ja wychodzę z założenia, że zaproszenia dajemy takie, jakie nam się podobają... nie patrząc na to, co "trendy" a co nie...

Bo te niby "trendy" bardzo mi się nie podobają... Ale to mój gust.

Albo np. te: http://www.slubclick.com/blogs/slub-...i-z-listem.jpg
- dla mnie super pomysł i ja bym była zachwycona Ale czy ciocia Krysia i wujek Janusz będą? Trudno.
Tamiris dziękuję Ci za ten głos Czasem człowiek głupieje i zapomina, że nie każdemu musi i będzie się podobać i fajnie, gdybym ja była zadowolona Byłam w tej firmie, bo akurat z mojego miasta, a nie chcę zamawiać online i bardzo mi się spodobali i mają być jeszcze nowe wzory, więc skoro mam czas, to poczekam i popatrzę, ale te ze zdjęciem są u mnie wysoko i po Twoim wpisie myślę "a nich tam". Jak w końcu uznam, że jednak to jest to, nie będę patrzeć, że komuś się źle skojarzą

A co Wy na te? Też papier ekologiczny i sznurek, no bez zdjęcia, ale mi się też te podobają

Zapisz
Zapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia-slubne-eko-1.JPG (269,3 KB, 71 załadowań)
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 19:22   #940
MissSathe
Przyczajenie
 
Avatar MissSathe
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: wielkopolskie/Engure ;)
Wiadomości: 1
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Witam
Myśmy z narzeczonym zdecydowali sie na robienie własnych zaproszeń Na początku szukaliśmy gotowych ale ze względu na nietypowe ilości (zaproszenia pisane w 3 językach np. po angielsku 2 sztuki, język narzeczonego 10 sztuk) zdecydowaliśmy na zrobienie własnych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171212_230903.jpg (117,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171212_230911.jpg (47,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171212_230915.jpg (57,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171219_165730.jpg (69,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171219_165737.jpg (77,9 KB, 23 załadowań)
MissSathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:43   #941
Akarada
Raczkowanie
 
Avatar Akarada
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Purpurowa Oranżada
Wiadomości: 30
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

ja też sama robiła zaproszenia, bardzo podoba mi się styl rustykalny i chciałam aby nasze zaproszenia były własnie takie. Efekt końcowy jak na zdjęciu Wyszło delikatnie i chyba spełniło moje oczekiwania Oczywiście wiadomo, że nie każdy ma czas i ochotę bawić się w robienie własnych zaproszeń. Jak Wam się podoba coś w tym stylu to widziałam piękne rustykalne zaproszenia na xxx.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapro.jpg (102,9 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-07-05 o 21:17 Powód: Reklama.
Akarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 14:40   #942
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Te rustykalne przepiękne! <3
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 14:29   #943
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Cytat:
Napisane przez Akarada Pokaż wiadomość
ja też sama robiła zaproszenia, bardzo podoba mi się styl rustykalny i chciałam aby nasze zaproszenia były własnie takie. Efekt końcowy jak na zdjęciu Wyszło delikatnie i chyba spełniło moje oczekiwania Oczywiście wiadomo, że nie każdy ma czas i ochotę bawić się w robienie własnych zaproszeń. Jak Wam się podoba coś w tym stylu to widziałam piękne rustykalne zaproszenia na Artyferii.
Skromne, ale całkiem ładne zaproszenia Ja jednak dodałabym do nich mały element jakąś kokardkę czy też wstążkę
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 22:38   #944
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dokładnie. Są piękne, ale ja bym chociaż odrobinę koloru dodała. Może np te gałązki zielone.

W każdym razie jest ładnie i z klasą. Ale żeby tak zaprojektować samemu to chyba trochę też trzeba mieć smykałki
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 14:34   #945
Kamazp90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

Dziewczyny pomóżcie pls! Ja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad takimi rustykalnymi ze złoceniem, ale czy nie ładniej będzie wyglądało srebrne. Co sądzicie?


Edytowane przez Kamazp90
Czas edycji: 2018-06-14 o 14:38
Kamazp90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 15:46   #946
swimka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Wzory zaproszeń ślubnych

A czy któraś z Was próbowała drukować zaproszenia na domowej drukarce atramentowej? Przygotowałam własny projekt, ale obawiam się czy zwykla drukarka poradzi sobie z drukowaniem na papierze wizytowkowym. Czy lepiej powierzyć to jakiemus punktowi ksero? A może znacie jakieś sprawdzone strony, gdzie można zlecić drukowanie zaproszeń wg własnego projektu?
swimka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 15:46:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.