seks - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 02:17   #91
Ashia
Rozeznanie

Dot.: seks

Cytat:
Napisane przez MarekPe Pokaż wiadomość
A to nie działa tak, że jak się kogoś kocha to jest się w stanie dużo rzeczy dla tej osoby zrobić?
Zawsze chciałem przy niej wyglądać atrakcyjnie. To normalne.

Gorzej, że ona nie ma takiej potrzeby...

Chodzi o motywowanie z dwóch stron siebie. Zawsze chciałem, żeby powiedziała mi że fajnie jakbym miał fajniejszy brzuch czy coś. A ta cisza. Obojętność i marazm. Jest jak jest i żadnej chęci bycia lepszym.
Ja uwazam, ze masz calkowita racje, w moim zwiazku motywowanie sie nawzajem nas bardzo nakreca. Dzieki temu czujemy sie dla siebie atrakcyjni, szczerze mowimy, co chcemy zmienic, co naprawic, szczerosc, rozmowa i zaufanie to podstawa.
Ashia jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 07:54   #92
AsteriK
Raczkowanie

Dot.: seks

Cytat:
Napisane przez MarekPe Pokaż wiadomość
Tak, teraz rozumiem. Lepiej późno niż wcale. Ale czasu nie cofnę, co się stało się nie odstanie. Nie mam też szansy na naprawę. Chyba rzeczywiście czas odejść i schować sobie do kieszeni wszystkie te wspomnienia.

Jak tu tylko sobie poradzić z tym idealizowaniem jej.
Autorze i jak tam? Rozstaliscie sie? Przeczytalam wszystkie Twoje wpisy i powiem Ci, ze sprawiasz wrazenie wiecznie niezadowolonego. Seks to jedno ale te szpilki , ktore sobie ubzdurales ,ze ma zakladac bo ma piekne nogi to smieszne .Sam sobie pochodz w szpilkach i zobaczysz jak to jest Sa kobiety ktore ich nie znosza i tyle. Sama zakladam szpilki baaardzo rzadko i tez mam piekne nogi i jakos moj facet nie truje mi tylka bym w szpilach biegala . Wole sportowe buty Van's moje ulubione i mam ich bardzo duzo rozne kolory i moj partner widzi mnie sexi w nich . A ty znajdz sobie dziewczyne lubiaca seks I szpilki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AsteriK jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości