Zielony Klub - sklep z półproduktami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 15:53   #31
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Sól himalajską można dorwać praktycznie w każdej zdrowej żywności, nawet w niektórych spożywczakach (to tak informacyjnie, gdyby ktoś potrzebował samej soli )

Z nudów przeglądnęłam ich stronę internetową i facebooka. Brak tam jakiegokolwiek numeru telefonu, kontakt tylko przez formularz, ale co z tego skoro i tak nie odpisują. No i te niektóre opisy produktów Trochę się dziwię, że tak olewają klientów, bo sklep ma naprawdę duży potencjał, a tu takie (AŻ takie) niedociągnięcia. Cóż, dalej im kibicuję i jestem na tak, ale czuję wielki niedosyt, szczególnie porównując do innych sklepów, chociażby beautyever (o zsk nawet nie wspominając).
o proszę, do tego skkepu jeszcze nie dotarlam znam mazidła, zsk, naturalne piękno, ekospa, biochemia urody no i zielony klub.

ale za to nieodpisywanie i mało dokładnie opisy maja minus
Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
AAaaaaa!! Nie mogłam skapować o co chodzi z wiadomością=postem sprzed trzech dni .

Ja ją kupiłam jako sól spożywczą. Soli używam tylko do peelingów, bo niestety nie mam czasu i ochoty na pławienie się w wannie. Wolę prysznice. Ale rzeczywiście jak zdarzyło mi się zażyć kąpieli w roztworze solnym to skóra była później naprawdę zmysłowa .

A używałaś ichniego kwasu hialuronowego? Ja miałam dzisiaj straszny problem, żeby go rozpuścić w jak najmniejszej ilości wody (bo po co od razu litr?). W końcu rozpuściłam ilość mieszczącą się na najmniejszym opuszku palca w 125 ml i jeszcze wymieszałam pół na pół z żelem aloesowym, ale jeszcze trochę mnie podrażnił. Ogólnie cera zrobiła mi się taka rumiana, a tego nie lubię. To pewnie z uwagi na beta karoten, który znajduje się w żelu aloesowym i wyciągu z oleju prawoślazowego, który używałam zaledwie kilka razy (wraz z olejem jojoba i wit C). Zwiększę w mieszance olejowej ilość oleju jojoba i wit. C, żeby się trochę rozjaśnić. A co zrobię z aloesem i kwasem hialuronowym, to jeszcze tego nie wiem .
miałam to samo z tym postem przez chwile

taka dobra ta sol? kurcze a ostatnio ogladalam i odlozylam... wiec teraz chyba kupie

oj wspolczuje zabawy z rozpuszczaniem, ja jestem wierna mazidlowemu gotowcowi, sprawdza się super
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:11   #32
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Ja miałam w domu wiele różnych rodzajów soli kosmetycznych i wiem, że jak się pokusiłam o wsypanie którejś do wanny, to miałam później delikatną i miękką skórkę, jak u niemowlaka .


Właśnie zauważyłam wadę zakupionych buteleczek. Otworzyłam dwie i w obu nie działa kroplomierz;/. Żeby dostać się do płynu, muszę "wydłubać" ten plastik, dzięki któremu powinnam móc odmierzać produkt kroplami ;/.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-01-13 o 07:45 Powód: Post pod postem
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:47   #33
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
taka dobra ta sol? kurcze a ostatnio ogladalam i odlozylam... wiec teraz chyba kupie
Mam w domu cały kilogram i jakoś nie mogę się zebrać do tych kąpieli, ale perspektywa utraty 3 kg w 30 min... bajka
Tak na poważnie, byłam kiedyś na wykładzie o zdrowej żywności, gdzie polecono tenże sposób na dobre oczyszczenie organizmu, oczywiście nie dowierzając przetrzepałam później internet w poszukiwaniu informacji na ten temat i naprawdę można ich znaleźć sporo
Ciekawostką jest, że w kąpieli przygotowanej z 1 kg soli (ok. 10 zł) może kąpać się nie tylko 1 osoba, bo sól działa dezynfekująco, a odpowiednia temperatura solanki (ok. 37 C) pozostanie taka sama (woda się nie ochłodzi). Nic tylko się kąpać


Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam wadę zakupionych buteleczek. Otworzyłam dwie i w obu nie działa kroplomierz;/. Żeby dostać się do płynu, muszę "wydłubać" ten plastik, dzięki któremu powinnam móc odmierzać produkt kroplami ;/.
A ja wcześniej narzekałam, że mój emulgator nie ma kroplomierza - tak źle i tak niedobrze Nie da się jakoś odkręcić tych kroplomierzy coby sobie dozować strzykaweczką odpowiednią ilość?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:54   #34
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

wlasnie mam zamiar pogrzebac za ta sola i info o niej, ja niestety tylko spożywczo, bo wanny nie mam, ale może tez cos da 3 kg w pol godziny mówisz... no ja bym się chyba kąpala pol dnia jak tak
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:56   #35
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A ja wcześniej narzekałam, że mój emulgator nie ma kroplomierza - tak źle i tak niedobrze Nie da się jakoś odkręcić tych kroplomierzy coby sobie dozować strzykaweczką odpowiednią ilość?
Da się. W przypadku olejku do dezynfekcji deski do krojenia wstrząsałam buteleczką z maksymalną silą i co jakiś czas kropla spadała. Ale w przypadku oleju do twarzy nie dałoby się tak już zrobić. Więc odkręciłam kroplomierz i odmierzyłam ilość w innym naczyniu. O strzykawce nie pomyślałam .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:23   #36
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
wlasnie mam zamiar pogrzebac za ta sola i info o niej, ja niestety tylko spożywczo, bo wanny nie mam, ale może tez cos da 3 kg w pol godziny mówisz... no ja bym się chyba kąpala pol dnia jak tak
Spożywczo też warto, to chyba najlepsza gatunkowo sól na Ziemi (chociaż w naszym przypadku, każda sól będzie zdrowsza od słynnej polskiej soli drogowej )

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Da się. W przypadku olejku do dezynfekcji deski do krojenia wstrząsałam buteleczką z maksymalną silą i co jakiś czas kropla spadała. Ale w przypadku oleju do twarzy nie dałoby się tak już zrobić. Więc odkręciłam kroplomierz i odmierzyłam ilość w innym naczyniu. O strzykawce nie pomyślałam .
Nie wiem jak duże te buteleczki, do mojej wchodzi idealnie strzykawka 2 ml i strzykawka do podawania insuliny. Gorzej jak ubędzie mi więcej z buteleczki i strzykawka nie dostanie, bo wtedy trzeba się będzie bawić w przelewanie do różnych miarek i miareczek. Kolejny minus
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:33   #37
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Spożywczo też warto, to chyba najlepsza gatunkowo sól na Ziemi (chociaż w naszym przypadku, każda sól będzie zdrowsza od słynnej polskiej soli drogowej )
wlasnie wlasnie, ponoc sol to zlo, ale lepiej takie zdrowsze zlo
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 07:59   #38
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
A używałaś ichniego kwasu hialuronowego? Ja miałam dzisiaj straszny problem, żeby go rozpuścić w jak najmniejszej ilości wody (bo po co od razu litr?). W końcu rozpuściłam ilość mieszczącą się na najmniejszym opuszku palca w 125 ml i jeszcze wymieszałam pół na pół z żelem aloesowym, ale jeszcze trochę mnie podrażnił.
Optymalne stężenie proszku dla otrzymania żelu hialuronowego to 1%, ale żeby w miarę szybko się rozpuścił, trzeba miksować, np. spieniaczem do mleka.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 08:57   #39
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak duże te buteleczki, do mojej wchodzi idealnie strzykawka 2 ml i strzykawka do podawania insuliny. Gorzej jak ubędzie mi więcej z buteleczki i strzykawka nie dostanie, bo wtedy trzeba się będzie bawić w przelewanie do różnych miarek i miareczek. Kolejny minus
No właśnie wczoraj próbowałam Twój patent i niestety nie udało się;/. Musiałabym mieć jeszcze igłę, bo sama strzykawka jest za krótka ;/
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:13   #40
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Jakiś czas temu pisałam, że zakraplacze są wadliwe. Cofam (przynajmniej połowicznie) to stwierdzenie. Właśnie odkryłam, że były przytkane skrystalizowaną substancją. Być może w transporcie w niskiej temperaturze olejek stężał i nie rozpuścił się. Przekułam igłą i jest ok .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:02   #41
Sucha Skora
Przyczajenie
 
Avatar Sucha Skora
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja jestem jak najbardziej zadowolona, a przyszły już do mnie dwie pokaźnie paczki z zielonego klubu. Chyba nigdzie nie ma takiego wyboru zapachów i nie trzeba od razu kupować 10 ml tylko można wybrać próbki po 0,5 ml.
Zamawiałam przeróżne substancje: masła, oleje, emulgatory, silikony i wiele innych. Także mogę jak najbardziej polecić i pewnie jeszcze nie raz jakaś paczka z ZK do mnie przyjdzie.
Sucha Skora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 18:00   #42
Panna Pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat olejów, czy dobrej jakości i czy rzeczywiście opis się zgadza (chodzi mi o to, czy są nierafinowane, gdy taki opis posiadają)? Ma ktoś może Polyquaternium-7? Czy rzeczywiście działa antystatycznie?
Panna Pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 16:29   #43
wietrzykowa
Przyczajenie
 
Avatar wietrzykowa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 21
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Co do opakowań to zmieniły się. Teraz mają piękne szklane zaciemnione buteleczki z kroplomierzem i biało-zieloną etykietą. Bomba!
wietrzykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 17:10   #44
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez wietrzykowa Pokaż wiadomość
Co do opakowań to zmieniły się. Teraz mają piękne szklane zaciemnione buteleczki z kroplomierzem i biało-zieloną etykietą. Bomba!
dokładnie, buteleczki z Zielonego Klubu i Calayi uwielbiam, mój facet podsumował, że mam kolekcję jak jakaś alchemiczka bo te z ZSK może są i praktyczne, ale urody to nie mają.

Ostatnio robiłam ponowne zakupy w Zielonym Klubie i tym razem nie obyło się bez przygód - paczka najpierw odbyła podróż tam i z powrotem (chyba ją uszkodzili podczas transportu), następnie była błędnie oznaczona (za pobraniem, a była już zapłacona). Mimo to kontakt ze sklepem bez zarzutu - na pierwszą wiadomość napisaną w niedzielę rano opowiedzieli już wieczorem, a na następną (jak mi się lekko ciśnienie podniosło, gdy pan kurier zawołał kwotę za paczkę) opowiedzieli już po 5 minutach!!! no w takim szoku byłam, że mi złość przeszła. A kolejną paczkę wysłali ekspresowo, bo na następny dzień już była. Liczyłam co prawda na jakiś mały gratis za zwłokę, no ale trudno
i tak przy okazji: widziałam też, że jedna blogerka zjechała Zielony Klub, że ich olej z kiełków pszenicy zemulgował i są oszustami. Mój pochodzi z ZSK i jak smarowałam nim wilgotną skórę, też się zaczęła tworzyć emulsja. Czyli albo wszyscy oszukują albo ten olej tak ma.
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/

Edytowane przez Pani Zemsta
Czas edycji: 2014-07-13 o 17:15
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 10:34   #45
Panna Pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Hmm, olej z zsk też Ci emulgował? Chyba nie przeczytałaś dokładnie mojego wpisu - porównywałam w nim właśnie olej z ZK i olej z ZSK. Ten drugi nigdy nie emulguje samoistnie z wodą (a mam już którąś z kolei butelkę). Ponadto nakładany na włosy DAJE efekty, a olej z ZK NIE daje nic, ponieważ jego właściwość do emulgacji powoduje całkowite zmycie z włosów.
Olej z ZSK jak każdy inny olej rozprasza się chwilowo w wodzie czy też żelu hialuronowym, a przez jego intensywną pomarańczową barwę może wyglądać to jak emulsja, ale nią nie jest. Gdy nakładałam na wilgotną twarz olej z ZK, pomarańczowy kolor oleju, zamiast rozmieścić się równomiernie na skórze, zamienił się w kolor biały - powstała emulsja. Nie muszę chyba dodawać, że przy oleju z ZSK nie miało to nigdy miejsca. Sprawdź proszę jeszcze raz swój olej

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A kroplomierz taki świetny, że olej wylewa się w tempie 1kropli na minutę. Musiałam wymienić na kroplomierz z EcoSpa - najlepszy.
Panna Pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:21   #46
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Być może partia oleju zakupionego w ZK zawierała wyjątkowo dużo lecytyny i stąd to emulgowanie (?). Trzeba by zapytać sprzedawcę.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 18:39   #47
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Panna Pedantka Pokaż wiadomość
Hmm, olej z zsk też Ci emulgował? Chyba nie przeczytałaś dokładnie mojego wpisu - porównywałam w nim właśnie olej z ZK i olej z ZSK. Ten drugi nigdy nie emulguje samoistnie z wodą (a mam już którąś z kolei butelkę). Ponadto nakładany na włosy DAJE efekty, a olej z ZK NIE daje nic, ponieważ jego właściwość do emulgacji powoduje całkowite zmycie z włosów.
Olej z ZSK jak każdy inny olej rozprasza się chwilowo w wodzie czy też żelu hialuronowym, a przez jego intensywną pomarańczową barwę może wyglądać to jak emulsja, ale nią nie jest. Gdy nakładałam na wilgotną twarz olej z ZK, pomarańczowy kolor oleju, zamiast rozmieścić się równomiernie na skórze, zamienił się w kolor biały - powstała emulsja. Nie muszę chyba dodawać, że przy oleju z ZSK nie miało to nigdy miejsca. Sprawdź proszę jeszcze raz swój olej

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A kroplomierz taki świetny, że olej wylewa się w tempie 1kropli na minutę. Musiałam wymienić na kroplomierz z EcoSpa - najlepszy.
jako jednostka uczciwa i słowna przeprowadziłam 3 próby. mieszałam mój olej z ZSK z hydrolatem melisowym, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, tak jak Ty na dłoni. posiedziałam trochę z tą mieszanką, nic się wytrącało (tzn olej się nie oddzielał od wody), jak dodałam więcej wody/hydrolatu i mieszałam to się białe robiło serio
co do kroplomierza, to ja pukam paznokciem od spodu i leci żwawo, z wyjątkiem Oligoquat M, bo się scukrzył
a zresztą, ani mnie ten ZK ziębi ani grzeje, kupuję, bo mają fajne aromaty do balsamów do ust tak tylko wspomniałam o tym emulgowaniu w ramach ciekawostki
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:58   #48
Panna Pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Sprzedawca odpowiedział: ten olej tak ma.
Równie profesjonalna odpowiedź, co specyfikacja produktów na ZK.

Pani Zemsta - w takim razie strach już kupować nawet w ZSK
Panna Pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:53   #49
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Panna Pedantka Pokaż wiadomość
Sprzedawca odpowiedział: ten olej tak ma.
Równie profesjonalna odpowiedź, co specyfikacja produktów na ZK.

Pani Zemsta - w takim razie strach już kupować nawet w ZSK
e tam, do odważnych świat należy a tak na poważnie - poza tym emulgowaniem, olej działa jak powinien, nic mnie nie podrażnia (co u mnie naprawdę o czymś świadczy), także może faktycznie zależy od tego, czy dana partia zawiera więcej, bądź mniej lecytyny, tak jak sugerowała Lorri
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 22:13   #50
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Czy ten sklep nadal funkcjonuje, ktoś zamawiał coś w ostatnim czasie? Czy macie jakieś opinie na temat zapachów, które są dostępne w ich ofercie?
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:18   #51
wietrzykowa
Przyczajenie
 
Avatar wietrzykowa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 21
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja zamawiałam miesiąc temu
Zapachy są piękne i trwałe. Zamówiłam dość dużo miniaturek i wszystkie świetne. Polecam
__________________
Znajdź włosową siostrę i ułatwij sobie pielęgnację włosów! ----> klik
wietrzykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:26   #52
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Zamawiałam u nich kilka próbek, do tej pory testowałam w kosmetykach tylko tropikalny i kokos. O ile ten pierwszy jest bardzo ładny (dobrze sprawdzał się w olejku myjącym do twarzy) tak kokos jest w moim odczuciu okropny, bardzo chemiczny (o czym z resztą czytałam wcześniej, ale myślałam, że akurat mnie się spodoba ). Dodawałam go do kremu do rąk, ciężko było zgadnąć co to za zapach
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:03   #53
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez wietrzykowa Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam miesiąc temu
Zapachy są piękne i trwałe. Zamówiłam dość dużo miniaturek i wszystkie świetne. Polecam
Ciekawią mnie zapachy: biała herbata, zielona herbata, neroli, krem nivea, czy znalazły się one w Twoim zbiorze? Jeśli tak, to czy mogłabyś napisać swoją opinię?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zamawiałam u nich kilka próbek, do tej pory testowałam w kosmetykach tylko tropikalny i kokos. O ile ten pierwszy jest bardzo ładny (dobrze sprawdzał się w olejku myjącym do twarzy) tak kokos jest w moim odczuciu okropny, bardzo chemiczny (o czym z resztą czytałam wcześniej, ale myślałam, że akurat mnie się spodoba ). Dodawałam go do kremu do rąk, ciężko było zgadnąć co to za zapach
Dzięki za pomoc, czaiłam się na kokosa ale chyba spasuję
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:17   #54
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Dzięki za pomoc, czaiłam się na kokosa ale chyba spasuję
Niby to kilkadziesiąt groszy, ale już teraz wiem, że warto było zaufać opiniom na blogach Poszukaj w internecie czy interesujące Cię zapachy mają jakieś opinie, może to ułatwi podjęcie decyzji
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:36   #55
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ciekawią mnie zapachy: biała herbata, zielona herbata, neroli, krem nivea, czy znalazły się one w Twoim zbiorze? Jeśli tak, to czy mogłabyś napisać swoją opinię?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Dzięki za pomoc, czaiłam się na kokosa ale chyba spasuję
miałam próbkę zapachu biała herbata, nawet przyjemny, dla mnie trochę za słodki, bo wolę bardziej orzeźwiające zapachy, do gustu przypadły mi grejpfrutowe fantazje i bazylia z jeżyną. nie polecam natomiast cafe noir (śmierdziuch!!! i w dodatku trwały, dodałam do maski do włosów, żeby zamaskować olej neem, to nawet po umyciu szamponem włosy nim pachniały).
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:55   #56
wietrzykowa
Przyczajenie
 
Avatar wietrzykowa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 21
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ciekawią mnie zapachy: biała herbata, zielona herbata, neroli, krem nivea, czy znalazły się one w Twoim zbiorze? Jeśli tak, to czy mogłabyś napisać swoją opinię?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Dzięki za pomoc, czaiłam się na kokosa ale chyba spasuję
Miałam białą herbatę i jest okej. Zapach jest bardzo delikatny i moim nosem podobny do prawdziwej białej herbaty. Dodałam go do kremu dla koleżanki i jest zadowolona
__________________
Znajdź włosową siostrę i ułatwij sobie pielęgnację włosów! ----> klik
wietrzykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:17   #57
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

dotarły do mnie próbki i podzielę się wrażeniami
neroli- tutaj miałam ogromne nadzieje, że będzie to mój ukochany zapach kwiatu pomarańczy z Yves Rocher, ale niestety nie, trochę sztuczny, średnio trwały ( zmieszałam z wazeliną )
ryż, shea, bambus- delikatny mleczny, nie czuję bambusa
biała herbata- rzeczywiście słodka, ale przypomina białą herbatę, wyczuwam tu pomarańczę
zielona herbata- po prostu zielona herbata, również słodka
krem nivea- jeszcze nie użyłam go w żadnej formulacji, ale bardzo mi się podoba

Posiadam jeszcze buziaczek, jeżyny z bazylią, angielska róża, ale na razie nie mogę ich ocenić

Ogólnie, można spróbować, jednak wiadomo, nie rozwijają się na skórze jak prawdziwe perfumy czy wody toaletowe- są jednowymiarowe i trochę jednak płaskie

A gdyby zrobić z nich mgiełki zapachowe a'la VS? Ma ktoś pomysł?
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:32   #58
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

czy ktos ostatnio robil zamowienie w zielonym klubie? nie moglam sie dzis tam dodzwonic, a pytanie przez formularz kontaktowy tez bez odp na razie i nie wiem czy zamawiac,a potrzebuje czegos na wczoraj ..

dopisek: odpisali mi dzis rano juz wiem co mam wiedziec i zamawiam
__________________

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2014-10-14 o 10:50
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 17:07   #59
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
czy ktos ostatnio robil zamowienie w zielonym klubie? nie moglam sie dzis tam dodzwonic, a pytanie przez formularz kontaktowy tez bez odp na razie i nie wiem czy zamawiac,a potrzebuje czegos na wczoraj ..

dopisek: odpisali mi dzis rano juz wiem co mam wiedziec i zamawiam
Ja też czekam na odp na maila. Ale może tutaj ktos wie czy w ich transferuj.pl jest opcja płatnosci karta visa?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 19:15   #60
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja do nich pisałam maila kilka razy, ale nigdy nie dostałam odpowiedzi Zaryzykowałam i złożyłam zamówienie , przyszło z opóźnieniem, ale wszystko było ok
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 08:41:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.