Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 12:52   #4891
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no to fajnie
czekamy na farbowanko
podobno to normalne teraz z tym wypadaniem czytałam nawet wczoraj w gazecie i powinno się zainwestować w ampułki do wcierania w skóre głowy (podobno mają najlepsze działanie ) i stosować regularnie mnie teraz też więcej wypada niż wcześniej więc chyba tak ma być
To może faktycznie
Po wypłacie zainwestuje w jakieś suplementy i wcierki w skóre głowy, może kuracje Rzepy z Joanny i Jantar,o
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:53   #4892
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

cześć

ja ostatnio nie mam weny na wizaż dlatego się nie odzywam

farby też muszę sobie zamówić, żebym znowu nie została na lodzie jak ostatnio, ale kupię sobie w Gdyni stacjonarnie pewnie i już tylko sam odrost, bo farba z długości się nie wypłukuje
ale tym razem troszkę przetrzymałam farbę i takie za szare wyszły i jakoś nie bardzo chce się wypłukiwać


a mi nie wypadają włosy, odkąd je fryzjerka podcięła i troszkę przerzedziła to mi tak lekko na głowie, że nie wiem przed podcięciem to były takie ciężkie, że aż mnie głowa bolała bo ciągnęły, a jak miałam kitka to już w ogóle

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-01-05 o 12:54
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:58   #4893
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

ja ostatnio nie mam weny na wizaż dlatego się nie odzywam

farby też muszę sobie zamówić, żebym znowu nie została na lodzie jak ostatnio, ale kupię sobie w Gdyni stacjonarnie pewnie i już tylko sam odrost, bo farba z długości się nie wypłukuje
ale tym razem troszkę przetrzymałam farbę i takie za szare wyszły i jakoś nie bardzo chce się wypłukiwać


a mi nie wypadają włosy, odkąd je fryzjerka podcięła i troszkę przerzedziła to mi tak lekko na głowie, że nie wiem przed podcięciem to były takie ciężkie, że aż mnie głowa bolała bo ciągnęły, a jak miałam kitka to już w ogóle
U mnie koleston stacjonarnie jest tylko w Polwellu i kosztuje uwaga uwaga.... 48 zł

Ja mam po ścięciu ale i tak sie przerzedziły... i chyba pójde do fryzjera jakoś za 2-3 tygodnie podciąć grzywke i żeby mi końcówki troche pocieniowała delikatnie żeby nie były tak na prosto ścięte bo jak mi tak powypadały to się tak brzydko rozdzielają na końcach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:41   #4894
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi 7.13 Identyczny miałam kolor latem naturalny Zimą powiedzmy 7.23, 6.23 coś pomiędzy, albo 7.1 też podobny

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



To nie jest ciepły kolor Jak na moje to są cieplejsze refleksy na chłodnej bazie. Baza - popiel + beżowe refleksy
no to może to tylko refleksy muszę się jeszcze nauczyć rozpoznawać bo ciężko mi to idzie

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie koleston stacjonarnie jest tylko w Polwellu i kosztuje uwaga uwaga.... 48 zł

Ja mam po ścięciu ale i tak sie przerzedziły... i chyba pójde do fryzjera jakoś za 2-3 tygodnie podciąć grzywke i żeby mi końcówki troche pocieniowała delikatnie żeby nie były tak na prosto ścięte bo jak mi tak powypadały to się tak brzydko rozdzielają na końcach
podcięcie może pomóc, mi chyba normalnie wypadają, może nawet mniej niż kiedyś odkąd o nie dbam:P

ja muszę iść wyrównać długość bo jak płukam włosy to są w kształcie U a nie na prosto, normalnie tego nie widać bo kręcone/falowane są...tylko znowu na długości stracę a dopiero co w listopadzie podcinałam końcówki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:43   #4895
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
no to może to tylko refleksy muszę się jeszcze nauczyć rozpoznawać bo ciężko mi to idzie

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



podcięcie może pomóc, mi chyba normalnie wypadają, może nawet mniej niż kiedyś odkąd o nie dbam:P

ja muszę iść wyrównać długość bo jak płukam włosy to są w kształcie U a nie na prosto, normalnie tego nie widać bo kręcone/falowane są...tylko znowu na długości stracę a dopiero co w listopadzie podcinałam końcówki
Ja mam całkowicie na prosto ściete, od linijki wręcz A ścinałam w połowie listopada i to całkiem sporo. Teraz tylko chce koncówki wycieniować, żeby takie grube nie byly i żeby nie było widać że się tak rozdzielają paskudnie Ale to pomyśle Nie chce na pewno na dlugosci nic cieniować.

Ale najbardziej mnie w tym moim cięciu wkurza że jak wezme wszystkie włosy do przodu to te co normalnie są z tyłu wydają sie krotsze

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-05 o 13:49
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:27   #4896
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

bunny chyba tak zrobię z tym szamponem, że co drugie mycie.

Zawsze przed wiosną kupuję jakieś ampułki na odżywienie i wzmocnienie. Nie mam problemu z wypadaniem, ostatnio po farbowaniu u fryzjerki bardzo leciały mi końcówki - tak z 1 cm krótkich włosów. Zauważyłam na czarnym żakiecie
Możecie polecić jakieś sprawdzone ampułki do blond czupryny?
Radical i Jantar - zmieniały mi kolor na żółto-rudy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:52   #4897
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie potrafie trafic w swoj kolor, chcialabym cos takiego:

http://g-ecx.images-amazon.com/image...r_John_2_L.jpg http://www.moviefanatic.com/gallery/...vannah-curtis/
http://www.glogster.com/iregina/dear...27knbuunak5ja0

Uzywam farby Inoa, 9.13 jest za ciepla, 9.12 za zimna. Mam sporo zoltego i czerwonego pigmentu. 9.12 uzylam z woda 6% i wyszlo dosc ciemno. Chcialabym sprobowac wymieszac 10.1 z 9.12, 10.1 z 9.1, albo 10.1 z 9.2. Możecie mi coś doradzić? Nie chce fioletowej ani szarej poświaty jaką miałam po 9.12, ale boje się że bez 2 wyjdzie kolor dość żółty. Chciałabym coś bardziej neutralnego, jak baby blond. Blond Bunny napisała mi że kolor z linku to 9.1, ale na palecie wygląda on bardzo szaroburo, co polecacie zrobić w mojej sytuacji?
to jest 9.1 z refleksami 10.1 jak nic.
ale jezeli boisz sie ze wyjdzie za chlodno to mozesz zrobic pol na pol z 9 to 9.1 albo 9 z 9.12 pol na pol. i bedzie taki kolor.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kupiłam Koleston 12/96 Akurat mi sie trafilo bo na allegro laska sprzedawała jedną ostatnią sztuke Więc mnie wyniosło 22 zł już z przesyłką.
W przyszłym tygodniu farbowanie

Teraz musze jeszcze poszukać jakichś suplementów na włosy bo i cera mi wariuje i włosy wypadają. Nie wiem czy to hormony czy co... Jeszcze mi 2 opakowania tabletek zostały, jak się nie unormuje - bo dopiero 3 opakowania wzięłam a wcześniej miałam pół roku przerwy więc jeszcze ma prawo coś wariować. Jak się nie unormuje to wtedy zmienie, a teraz jakieś suplementy. Może to tak po prostu na zime mi wypadają
moze ost zle sie odzywialas, stresy itp raczej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 14:56   #4898
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie koleston stacjonarnie jest tylko w Polwellu i kosztuje uwaga uwaga.... 48 zł

Ja mam po ścięciu ale i tak sie przerzedziły... i chyba pójde do fryzjera jakoś za 2-3 tygodnie podciąć grzywke i żeby mi końcówki troche pocieniowała delikatnie żeby nie były tak na prosto ścięte bo jak mi tak powypadały to się tak brzydko rozdzielają na końcach
u mnie we wrocławiu w pollwell tez ceny są komiczne, bałem sie pytać o goldwella
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:57   #4899
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jest 9.1 z refleksami 10.1 jak nic.
ale jezeli boisz sie ze wyjdzie za chlodno to mozesz zrobic pol na pol z 9 to 9.1 albo 9 z 9.12 pol na pol. i bedzie taki kolor.


moze ost zle sie odzywialas, stresy itp raczej...
Możliwe, nie wykluczam niczego bo stresu to mam akurat od prawie dwóch miesięcy ponad granice normy A na uspokojenie to sie raczej nie szykuje.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:58   #4900
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie koleston stacjonarnie jest tylko w Polwellu i kosztuje uwaga uwaga.... 48 zł

Ja mam po ścięciu ale i tak sie przerzedziły... i chyba pójde do fryzjera jakoś za 2-3 tygodnie podciąć grzywke i żeby mi końcówki troche pocieniowała delikatnie żeby nie były tak na prosto ścięte bo jak mi tak powypadały to się tak brzydko rozdzielają na końcach
czeko a tak spytam... jak masz grzywke skosna na bok i przedzialek nie... to ile cm od czola mniej wiecej ku czubkowi glowy masz tej grzywki? bo ja mam chyba za ciezka i teraz kombinuje zeby miala z 2-3cm grubosci(do tego duzo gestych wlosow i robi mi sie taki emo nawis na jedno oko ), a reszte zapuszcze zeby dawalo sie lapac w kucyk do tylu.
mam nadzieje ze rozumiesz o co pytam

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
bunny chyba tak zrobię z tym szamponem, że co drugie mycie.

Zawsze przed wiosną kupuję jakieś ampułki na odżywienie i wzmocnienie. Nie mam problemu z wypadaniem, ostatnio po farbowaniu u fryzjerki bardzo leciały mi końcówki - tak z 1 cm krótkich włosów. Zauważyłam na czarnym żakiecie
Możecie polecić jakieś sprawdzone ampułki do blond czupryny?
Radical i Jantar - zmieniały mi kolor na żółto-rudy
no niestety wiekszosc ampulek i wcierek moze zmieniac kolor, wyplukiwac go, zzolknac czy zrudziec... cos za cos. tak samo jak trwala potrafi zmienic kolor dlatego najlepiej farbowac po trwalej a nie przed.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:59   #4901
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko a tak spytam... jak masz grzywke skosna na bok i przedzialek nie... to ile cm od czola mniej wiecej ku czubkowi glowy masz tej grzywki? bo ja mam chyba za ciezka i teraz kombinuje zeby miala z 2-3cm grubosci(do tego duzo gestych wlosow i robi mi sie taki emo nawis na jedno oko ), a reszte zapuszcze zeby dawalo sie lapac w kucyk do tylu.
mam nadzieje ze rozumiesz o co pytam


no niestety wiekszosc ampulek i wcierek moze zmieniac kolor, wyplukiwac go, zzolknac czy zrudziec... cos za cos. tak samo jak trwala potrafi zmienic kolor dlatego najlepiej farbowac po trwalej a nie przed.
Wiem o co chodzi zaraz spróbuje zobaczyć, albo może najlepiej zdjęcie ci zrobie po prostu?

Ok tak na moje oko to od czoła do czubka głowy mam jakieś 3, 3,5 cm. Ale to na oko bo nie mam czym zmierzyć... Porobiłam ci zdjęcia telefonem tak mniej więcej jak to wygląda. Ale ona już też jest odrośnięta i sie do podciecia nadaje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0118.jpg (44,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0119.jpg (32,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0121.jpg (37,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0127.jpg (59,2 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-05 o 15:13
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 15:14   #4902
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko a tak spytam... jak masz grzywke skosna na bok i przedzialek nie... to ile cm od czola mniej wiecej ku czubkowi glowy masz tej grzywki? bo ja mam chyba za ciezka i teraz kombinuje zeby miala z 2-3cm grubosci(do tego duzo gestych wlosow i robi mi sie taki emo nawis na jedno oko ), a reszte zapuszcze zeby dawalo sie lapac w kucyk do tylu.
mam nadzieje ze rozumiesz o co pytam


no niestety wiekszosc ampulek i wcierek moze zmieniac kolor, wyplukiwac go, zzolknac czy zrudziec... cos za cos. tak samo jak trwala potrafi zmienic kolor dlatego najlepiej farbowac po trwalej a nie przed.
szkoda, że nie da się "nawcierać" przed farbowaniem

Do wiosny potrzebuję zapuścić o 5 cm, żeby zmienić nieco fryzurę, a po tych wcierkach to rosły, jak grzyby po deszczu. Niestety po kilku użyciach paskudny kolor
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 15:28   #4903
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja się chyba skuszę na te kapsułki żeby trochę odżywić końcówki przy okazji przekonam się o ich ,,cudownym" działaniu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html i na najzwyklejszą nafte https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-e.html&next=1 bo mam też problem z prztłuszczaniem ewentualnie jeszcze tą kurację https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ca.html&next=1 tani zestaw, a zobaczę jakie efekty będą tym bardziej ,że nie chce brać żadnych suplementów ,a czymś muszę wzmocnić kłaczki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 15:30   #4904
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
szkoda, że nie da się "nawcierać" przed farbowaniem

Do wiosny potrzebuję zapuścić o 5 cm, żeby zmienić nieco fryzurę, a po tych wcierkach to rosły, jak grzyby po deszczu. Niestety po kilku użyciach paskudny kolor
ale chyba nie kazda wcierka zmieniala Ci kolor?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 15:43   #4905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi zaraz spróbuje zobaczyć, albo może najlepiej zdjęcie ci zrobie po prostu?

Ok tak na moje oko to od czoła do czubka głowy mam jakieś 3, 3,5 cm. Ale to na oko bo nie mam czym zmierzyć... Porobiłam ci zdjęcia telefonem tak mniej więcej jak to wygląda. Ale ona już też jest odrośnięta i sie do podciecia nadaje.
dobrze ze napisalas ok 3cm, bo na foto wyglada na jakies 5-6cm i bylam w lekkim szoku bo ja mam mniej wiecej tyle i mowie- mega ciezki nawis a nie grzywka musze cos z tym zrobic, bo podoba mi sie grzywka dody w teledysku nie daj sie czy jakos tak... a u mnie dupa teraz bede sie wsciekac zapuszczajac polowe jej nim dorosna zeby mozna bylo wiazac to oszaleje ze spinkami pykami

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
szkoda, że nie da się "nawcierać" przed farbowaniem

Do wiosny potrzebuję zapuścić o 5 cm, żeby zmienić nieco fryzurę, a po tych wcierkach to rosły, jak grzyby po deszczu. Niestety po kilku użyciach paskudny kolor
chyba postawilabym na dobra diete...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale chyba nie kazda wcierka zmieniala Ci kolor?
nie kazda zmieni, wszystko zalezy od tego jaka farba farbujemy i jak reaguja dane wlosy- bo te porowate z natury, falowane i krecone moga kolor oddawac...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:03   #4906
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

chyba postawilabym na dobra diete...


nie kazda zmieni, wszystko zalezy od tego jaka farba farbujemy i jak reaguja dane wlosy- bo te porowate z natury, falowane i krecone moga kolor oddawac...
Bunny a jaka dieta jest na wlosy?
Ja od tego roku znowu jestem na diecie, znaczy dopiero 4 dni no ale od czegos trzeba zaczcac.
chce zrzucić na luzaku bez spięcia na wiosnę tak do kwietnia 5 kg czyli mam 3-4 mce. Redukuję kalorie, ale potem znowu jak zaczne jeść normalnie bede miała to co ostatnio-jojo. Jak to zrobic zeby schudnac i wlosy miały sie dobrze?

I zeby nie było efektu jojo...

Słodycze odstawiłam (nooo małe grzeszki, ale nagle się nie da niczego odstawić) i redukuję kalorie.
Aha i cwicze, to wiesz basen 2-3 razyw tygodniu tak normalnie 45 min i cwiczenia teraz w domu-z płytą cwicze 45 min tez 3 razy w tyg (aeroby-brzuszki, jakies tam wymachy nogami) wiec jestem dość aktywna, staram sie byc.


Moje wlosy troszkę kolor zmieniaja ale są wlasnie cienkie porowate i lekko falujace.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:14   #4907
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny a jaka dieta jest na wlosy?
Ja od tego roku znowu jestem na diecie, znaczy dopiero 4 dni no ale od czegos trzeba zaczcac.
chce zrzucić na luzaku bez spięcia na wiosnę tak do kwietnia 5 kg czyli mam 3-4 mce. Redukuję kalorie, ale potem znowu jak zaczne jeść normalnie bede miała to co ostatnio-jojo. Jak to zrobic zeby schudnac i wlosy miały sie dobrze?

I zeby nie było efektu jojo...

Słodycze odstawiłam (nooo małe grzeszki, ale nagle się nie da niczego odstawić) i redukuję kalorie.
Aha i cwicze, to wiesz basen 2-3 razyw tygodniu tak normalnie 45 min i cwiczenia teraz w domu-z płytą cwicze 45 min tez 3 razy w tyg (aeroby-brzuszki, jakies tam wymachy nogami) wiec jestem dość aktywna, staram sie byc.


Moje wlosy troszkę kolor zmieniaja ale są wlasnie cienkie porowate i lekko falujace.
pisalam wiele razy- nabial, owoce, warzywa ;urozmaicone to podstawa. chude mieso i ryby. reszte mozna odpuscic. bo reszta jest raczej wlosom obojetna.
tluszcze roslinne(w przyzwoitej ilosci, a nie ze brak calkiem bo to tluszcze )

kazda dieta odchudzajaca jesli nie chcemy dokopac wlosom musi byc urozmaicona i nie moze byc restrykcyjna- na zasadzie ze pewnych grup produktow nie jemy wcale- bo wtedy trzeba te braki jakos uzupelniac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:20   #4908
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pisalam wiele razy- nabial, owoce, warzywa ;urozmaicone to podstawa. chude mieso i ryby. reszte mozna odpuscic. bo reszta jest raczej wlosom obojetna.
tluszcze roslinne(w przyzwoitej ilosci, a nie ze brak calkiem bo to tluszcze )

kazda dieta odchudzajaca jesli nie chcemy dokopac wlosom musi byc urozmaicona i nie moze byc restrykcyjna- na zasadzie ze pewnych grup produktow nie jemy wcale- bo wtedy trzeba te braki jakos uzupelniac.
wiem wiem ze pisalas, ale w sumie wtedy pod kątem zrzucenia wagi.
Trzeba jeść wszystko ale chyba w rozsądnych ilosciach.
dla mnie bedzie masakrą uniknięcie efektu jojo, co zrobic zeby zachować wage do jakiej schudne...ale tym sie bede martwic jak juz schudne...bo schudnac latwiej niż wagę zachować!
Ale jak ktoś wie jak to zrobić rady mile widziane
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:22   #4909
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny a jaka dieta jest na wlosy?
Ja od tego roku znowu jestem na diecie, znaczy dopiero 4 dni no ale od czegos trzeba zaczcac.
chce zrzucić na luzaku bez spięcia na wiosnę tak do kwietnia 5 kg czyli mam 3-4 mce. Redukuję kalorie, ale potem znowu jak zaczne jeść normalnie bede miała to co ostatnio-jojo. Jak to zrobic zeby schudnac i wlosy miały sie dobrze?

I zeby nie było efektu jojo...

Słodycze odstawiłam (nooo małe grzeszki, ale nagle się nie da niczego odstawić) i redukuję kalorie.
Aha i cwicze, to wiesz basen 2-3 razyw tygodniu tak normalnie 45 min i cwiczenia teraz w domu-z płytą cwicze 45 min tez 3 razy w tyg (aeroby-brzuszki, jakies tam wymachy nogami) wiec jestem dość aktywna, staram sie byc.


Moje wlosy troszkę kolor zmieniaja ale są wlasnie cienkie porowate i lekko falujace.
ja też zaczęłam odchudzanie tzn.ograniczyłam pewne produkty i jem znowu płatki z mlekiem na śniadanie tylko z ruchem u mnie kiepsko bo nie mam kiedy ćwiczyć w domu oprócz tego aerobiku 2x w tygodniu chciałabym do wakacji przynajmniej z 5kg zrzucić a jak tylko zacznie się wiosna to zaczynam jazde na rowerze

agatko aby uniknąć efektu jojo trzeba poprostu niewracać do starych nawyków żywieniowych i jeść odpowiednie porcje tzn .nie objadać się
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-05 o 16:24
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 16:32   #4910
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale chyba nie kazda wcierka zmieniala Ci kolor?
używałam Jantar - wcierki i mgiełki - ten akurat lekko zmieniał, ale zawsze, przy dłuższym stosowaniu było widać żółknięcie,
radical- ampułki - one najbardziej zmieniały kolor, ale i działały na prost,
radical mgiełka- działa na porost, ale też zmienia kolor tylko na całości, ampułki zmieniały głównie przy głowie - bo tam wcierałam

Chciałam jakieś oleje - poczytałam w internecie i większość nie do jasnych włosów.
Z dwojga złego wolę wolniejszy przyrost niż taki gówniany odcień
Dodam, że mam bardzo krótkie włosy - w niektórych partiach zgolone maszynką - i właśnie te zgolone sobie teraz odrastają i sterczą

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze napisalas ok 3cm, bo na foto wyglada na jakies 5-6cm i bylam w lekkim szoku bo ja mam mniej wiecej tyle i mowie- mega ciezki nawis a nie grzywka musze cos z tym zrobic, bo podoba mi sie grzywka dody w teledysku nie daj sie czy jakos tak... a u mnie dupa teraz bede sie wsciekac zapuszczajac polowe jej nim dorosna zeby mozna bylo wiazac to oszaleje ze spinkami pykami


chyba postawilabym na dobra diete...


nie kazda zmieni, wszystko zalezy od tego jaka farba farbujemy i jak reaguja dane wlosy- bo te porowate z natury, falowane i krecone moga kolor oddawac...
bunny mam kręcone, porowate chyba też bo bardzo farbę wciągają Dietę też mam raczej urozmaiconą Powinnam rzucić słodycze
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:32   #4911
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam odchudzanie tzn.ograniczyłam pewne produkty i jem znowu płatki z mlekiem na śniadanie tylko z ruchem u mnie kiepsko bo nie mam kiedy ćwiczyć w domu oprócz tego aerobiku 2x w tygodniu chciałabym do wakacji przynajmniej z 5kg zrzucić a jak tylko zacznie się wiosna to zaczynam jazde na rowerze

agatko aby uniknąć efektu jojo trzeba poprostu niewracać do starych nawyków żywieniowych i jeść odpowiednie porcje tzn .nie objadać się
asiu no ale dobrze, jak teraz redukuje kalorie to powiedzmy diete mam restrykcyjna. I nie powinno sie tak jesc cały czas. wiec jak potem schudne i zechce jesc zdrowo nadal ale wiecej to czy nie przytyje? to jest cale sedno diet...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:40   #4912
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asiu no ale dobrze, jak teraz redukuje kalorie to powiedzmy diete mam restrykcyjna. I nie powinno sie tak jesc cały czas. wiec jak potem schudne i zechce jesc zdrowo nadal ale wiecej to czy nie przytyje? to jest cale sedno diet...
chodzi o to, że jak schudniesz już to nie powinno się wracać od razu do starych nawyków tylko trfać tak jeszcze przez kilka miesięcy i stopniowo dodawać te produkty które wcześniej się jadło nie od razu i nie naraz bo wtedy organizm znów zacznie szaleć i kumulować zapasy jeśli będziesz jeść zdrowo to na pewno nie przytyjesz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:50   #4913
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
chodzi o to, że jak schudniesz już to nie powinno się wracać od razu do starych nawyków tylko trfać tak jeszcze przez kilka miesięcy i stopniowo dodawać te produkty które wcześniej się jadło nie od razu i nie naraz bo wtedy organizm znów zacznie szaleć i kumulować zapasy jeśli będziesz jeść zdrowo to na pewno nie przytyjesz
To chyba jest kluczze przykładowo jadłam 2 kromki chleba-jem 3. I tak jakis czas.
Potem -jak jadłam 100g mięsa, dodaję jakieś 30 g i jem wiecej. Chyba o to chodzi. Ale nie wiem czy sama dam z tym radę i nie bede musiała wspomagać się dietetykiem...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:01   #4914
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To chyba jest kluczze przykładowo jadłam 2 kromki chleba-jem 3. I tak jakis czas.
Potem -jak jadłam 100g mięsa, dodaję jakieś 30 g i jem wiecej. Chyba o to chodzi. Ale nie wiem czy sama dam z tym radę i nie bede musiała wspomagać się dietetykiem...
dasz rade spokojnie nie musisz przecież ważyć wszystkiego żeby wiedzieć czy nie zadużo wystarczy, że nie będziesz mieszać ze sobą wszystkiego naraz a jak juz byś miała ochotę na kilka rzeczy w ciągu dnia to zjedz ,ale w małych ilościach od tego nie przytyjesz ale pod warunkiem, że niecodziennie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:08   #4915
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dasz rade spokojnie nie musisz przecież ważyć wszystkiego żeby wiedzieć czy nie zadużo wystarczy, że nie będziesz mieszać ze sobą wszystkiego naraz a jak juz byś miała ochotę na kilka rzeczy w ciągu dnia to zjedz ,ale w małych ilościach od tego nie przytyjesz ale pod warunkiem, że niecodziennie
Najlepiej codziennie bym jadła ale wzielam sie za siebie, od Nowego Roku wczesniej bylam na diecie, potem przytylam i nie moglam sie zmobilizowac. A teraz jakos Nowy Rok to i postanowienie, takie błahe ale łatwiej zacząc. Jakoś na pewno damy rade
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:14   #4916
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Najlepiej codziennie bym jadła ale wzielam sie za siebie, od Nowego Roku wczesniej bylam na diecie, potem przytylam i nie moglam sie zmobilizowac. A teraz jakos Nowy Rok to i postanowienie, takie błahe ale łatwiej zacząc. Jakoś na pewno damy rade
coś trzeba w końcu zrobić bo sama waga niezejdzie muszę znowu przeprosić się z brokułem płatki i mleko już przeprosiłam wczoraj (nie jadłam chyba z 5 miesięcy ) brokuła jem nieraz w mieszance warzyw ,ale samego zjadałam zawsze zamiast drugiego dania + pierś z kurczaczka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:18   #4917
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
coś trzeba w końcu zrobić bo sama waga niezejdzie muszę znowu przeprosić się z brokułem płatki i mleko już przeprosiłam wczoraj (nie jadłam chyba z 5 miesięcy ) brokuła jem nieraz w mieszance warzyw ,ale samego zjadałam zawsze zamiast drugiego dania + pierś z kurczaczka
cos jak ze mna brokuły i kurczak damy rade mi sie nie spieszy z odchudzaniem, chcialabym te 5 kg zrzucić w 3 mce ale i je utrzymac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:45   #4918
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja postanowiłam sobie że będę ćwiczyć i ćwiczylam raz w domu na orbim ale że dziś otworzyli fitness tzn nową filię mojego to tam pójdę od 10tego na jakies zajęcia najlepiej spinning wiosną przeproszę się z rowerem tzn TZ musi go przywieźć od teściowej

a co do kolorów włosów to cały czas się zastanawiam nad swoim poziom 9 trochę za ciemny poziom 10 za jasny. Sam 9.1 za szary, może 10 z 9.1 bym zrobiła, bo jednego takiego co pomiędzy poziomami jest to nie ma albo ten 9.12 mnie kusi tylko nie robiłam z firm Luo, Inoa, Maxima...

Bunny pokażesz mi może taki typowy poziom 9.1 bo ja nie wiem czy tego chce bo samym 9.1 robiłam dawno temu garnierem i wyszedł szary...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:52   #4919
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Wrzucam fotke 9.12 bez lampy, z lampa sa bardzo szare. Blond Bunny, moze raczej powinnam je ocieplic bo sa strasznie zimne? Odrost mam na poziomie 6-7, zawsze wychodzi cieplejsz na poczatku i troche ciemniejszy, ale mi to nie przeszkadza bo odrostu tak nie widac, i dosc naturalnie to wyglada, nie jak zle zafarbowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (7,7 KB, 39 załadowań)
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:57   #4920
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

tu piszą że ta aktorka ma b. jasny popielaty blond
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15669
tylko czy to na pewno 9.1??

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke 9.12 bez lampy, z lampa sa bardzo szare. Blond Bunny, moze raczej powinnam je ocieplic bo sa strasznie zimne? Odrost mam na poziomie 6-7, zawsze wychodzi cieplejsz na poczatku i troche ciemniejszy, ale mi to nie przeszkadza bo odrostu tak nie widac, i dosc naturalnie to wyglada, nie jak zle zafarbowane.
w naturalnym świetle pewnie inaczej wygląda ale faktycznie zimny, zimniejszy od tej aktorki...

a i jeszcze jedno, Loreal Viking 9.1, robiła któraś? może ma ktoś porównanie z garnierem 9.1? jaki ma oxy ten Loreal?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-05 o 18:02
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.