Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapetówka - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 10:41   #1561
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez varia91 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o portrety mam znajomą która stosunkowo nie drogo i na prawdę pięknie mogę podać @ do niej ale to jak coś to na prv

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



Dzięki, jeśli nic innego nie wymyślę to się na to skusze ( koleżanka jest w ciąży będzie 2 miesiące przed porodem więc nie wiem czy to odpowiednie ale zawsze może zaczekać na swoją porę )

a może wysłałabyś znajomych do jakiejś dobrej restauracji na kolację? W wielu można zakupić bony prezentowe właśnie na takie okazje.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 14:50   #1562
pannaniepoprawna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

witam!
wiem, że ten temat był już wałkowany miliony razy, ALEEE
ile wypada dać koleżance na wesele? [idę z naszym wspólnym kolegą]
[nie mam za dużo pieniążków, bo nie pracuję, jestem między studiami, pracą, a kolejnymi studiami - ona to wie].
w przeciągu tych wakacji mam łącznie 3 wesela.
czytałam ten wątek i pisałyście, że 100- 150 zł za parę to obciach.
a 200? dodam, że koleżanka zaznaczyła w zaproszeniu, że nie chce prezentów, a pieniądze.
[edit] zaproszenie dostałam jakos niecałe dwa, może półtora miesiąca przed weselem więc nie miałam jak uzbierać :/
kiedy mówiłam, że chyba nie przyjdę, bo naprawdę nie mam kasy to mówiła, że mam być bo bardzo się obrazi...
jak myślicie, co zrobić?

Edytowane przez pannaniepoprawna
Czas edycji: 2015-08-12 o 14:53
pannaniepoprawna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 08:37   #1563
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Ja zdecydowanie zrobiłabym tak, że razem z kolegą ( nie wiem jaka jest jego sytuacja finansowa ) ale złożyłabym się na kupon lotto ale taki wypasiony - tyle ile Was stać - np Duży lotek z plusem 10 zakładów na kilka losowań - o kosztach pan/i z punktu poinformuje i to było by ok moim zdaniem a może wpadnie im 6stka ?
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 12:21   #1564
pannaniepoprawna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez varia91 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie zrobiłabym tak, że razem z kolegą ( nie wiem jaka jest jego sytuacja finansowa ) ale złożyłabym się na kupon lotto ale taki wypasiony - tyle ile Was stać - np Duży lotek z plusem 10 zakładów na kilka losowań - o kosztach pan/i z punktu poinformuje i to było by ok moim zdaniem a może wpadnie im 6stka ?
fajny pomysł! chociaaaaż może w takim razie dam te 150-200 zł i do tego kupony duzego lotka, tak za kwote ok 50 zł no bo... gorzej jakby w ogóle nic nie wygrali, a my byśmy wydali parę stów na kupony a tak chyba nie będzie to wyglądało bardzo "biednie"...
pannaniepoprawna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 07:04   #1565
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Pewnie, zabawnie, z humorem wątpię by nic nie wpadło jak będzie na więcej losowań chociaż raz na czas 3-jka minimum powinna wpaść
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 11:00   #1566
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Dziewczyny, mam problem z prezentem na podziękowanie dla rodziców… Mianowicie tż ma tylko mamę, więc wszelkie romantyczne wyjazdy i kolacje odpadająâ€Ś Pomyślałam więc o prezentach indywidualnych, ale co takiego wybrać? Byłyście w takiej sytuacji?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 07:26   #1567
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Ja zdecydowanie postawiłabym na Statuetki z indywidualnymi podziękowaniami lub wazon grawerowany dla mamy zamiast np.: Kochani Rodzice - to -Kochana Mamo. Równie dobrze myślę, sprawdzą się drewniane skrzynki na wino z dowolnym grawerem. Lub statuetka "OSCAR"
"Oscar za rolę Super Mamy w sztuce pod tytułem : "Wychowanie w Miłości"
Wszystko zależy od formy w jakiej to ma być, eleganckie i klasyczne, wesołe i "z jajem" albo po prostu wzruszające...
Opcji jest spooro poszukaj w necie na pewno coś znajdziesz.
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 12:39   #1568
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez varia91 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie postawiłabym na Statuetki z indywidualnymi podziękowaniami lub wazon grawerowany dla mamy zamiast np.: Kochani Rodzice - to -Kochana Mamo. Równie dobrze myślę, sprawdzą się drewniane skrzynki na wino z dowolnym grawerem. Lub statuetka "OSCAR"
"Oscar za rolę Super Mamy w sztuce pod tytułem : "Wychowanie w Miłości"
Wszystko zależy od formy w jakiej to ma być, eleganckie i klasyczne, wesołe i "z jajem" albo po prostu wzruszające...
Opcji jest spooro poszukaj w necie na pewno coś znajdziesz.
Wolałabym nie dawać im tak zw. durnostojek… Wolałabym zainwestować np. w perfumy albo biżuterię ale za drogi interes :/
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 19:32   #1569
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z prezentem na podziękowanie dla rodziców… Mianowicie tż ma tylko mamę, więc wszelkie romantyczne wyjazdy i kolacje odpadająâ€Ś Pomyślałam więc o prezentach indywidualnych, ale co takiego wybrać? Byłyście w takiej sytuacji?
Zależy jakim budżetem dysponujecie.Może bilet do teatru/opery/na koncert, opłacenie wizyty u kosmetyczki/fryzjera/dzień w spa/kilka dni nad morzem, zestaw droższych kosmetyków? Zeby to był prezent faktycznie dla NiejPostawiłabym na coś na co sama nie może sobie pozwolić lub ma inne wydatki. Np. moja mama woli kupić coś mnie czy wnukom niż sobie, dlatego bardzo się ucieszyła, gdy dostała ode mnie bilety do teatru. Na pewno wybrałabym coś dopasowanego stricte do teściowej.
Z typowo weselno-podziękowaniowych: ręczniki, pościel, obrus.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2015-08-20 o 19:34
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 22:42   #1570
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Zależy jakim budżetem dysponujecie.Może bilet do teatru/opery/na koncert, opłacenie wizyty u kosmetyczki/fryzjera/dzień w spa/kilka dni nad morzem, zestaw droższych kosmetyków? Zeby to był prezent faktycznie dla NiejPostawiłabym na coś na co sama nie może sobie pozwolić lub ma inne wydatki. Np. moja mama woli kupić coś mnie czy wnukom niż sobie, dlatego bardzo się ucieszyła, gdy dostała ode mnie bilety do teatru. Na pewno wybrałabym coś dopasowanego stricte do teściowej.
Z typowo weselno-podziękowaniowych: ręczniki, pościel, obrus.
Dziękuję za pomysły Taki wypad do SPA, zestaw porządnych kosmetyków, bądź wizyta u kosmetyczki są super pomysłem
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 20:23   #1571
Alissssss
Przyczajenie
 
Avatar Alissssss
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Miesiąc temu byłam na 50 rocznicy ślubu moich dziadków. Razem z rodzicami zrobiliśmy im nietypowy prezent. Mianowicie znaleźliśmy zdjęcie dziadków z czasów młodości i zamówiliśmy portret. Bardzo polecam, oni byli zachwyceni .

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-09-15 o 22:25 Powód: link
Alissssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 19:57   #1572
ewa8885
Raczkowanie
 
Avatar ewa8885
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

a ja juz standardowo polecam jako prezent ciekway obraz, który można powiesić na ścianie, tego nigdy za wiele. Może doradzicie mi coś fajnego na 30-stke dla męża, urodziny ma w grudniu, ale chciałam się rozejrzec za czyms ciekawym, oryginalnym. Spodziewa się przyjęcia urodzinowego, wiec tym bardziej zależy mi na wyszukanym prezencie. ktoś, coś ?
ewa8885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 08:51   #1573
juzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Prezent na święta dla pary

Szukam prezentu dla dwóch osób na święta. Chcę żeby mogli korzystać z tego razem. Dwa lata temu dostali rakiety do tenisa, rok temu projektor a teraz nic nie przychodzi mi do głowy. Proszę o pomoc
juzzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 14:44   #1574
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Prezent na święta dla pary

Cytat:
Napisane przez juzzia Pokaż wiadomość
Szukam prezentu dla dwóch osób na święta. Chcę żeby mogli korzystać z tego razem. Dwa lata temu dostali rakiety do tenisa, rok temu projektor a teraz nic nie przychodzi mi do głowy. Proszę o pomoc
Ile mają lat i jaki budżet masz? Może jakaś gra planszowa, bilety do kina, voucher do restauracji/ na weekendowy wyjazd?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:42   #1575
juzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Mają 29 lat. Budżet to około 300 zł
juzzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:06   #1576
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

To może coś do domu, jeśli lubią słuchać muzyki to może designerskie głośniki. Mogę Ci polecić markę xxx, mają naprawdę dobry sprzęt w przyzwoitej cenie . Kupiłam trochę sprzętu tej marki i jestem bardzo zadowolona z jakości dźwięku. Jeśli jesteś zainteresowana to ich ofertę znajdziesz na stronie xxx .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-19 o 11:23 Powód: Reklama.
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 06:44   #1577
juzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Dziękuje za pomoc, sprawdzę sobie te głośniki. Proszę o więcej pomysłów
juzzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 16:41   #1578
deniaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Lepiej chyba coś nowoczesnego do domu-może jakaś ciekawa, nowoczesna porcelana? kruszarka do lodu czy jakaś wyciskarka do owoców. Zerknij sobie do e-sklepu Duka ja tam często cos ładnego na prezenty dla bliskich wyszukuje
deniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 09:40   #1579
Ms_Camille
Raczkowanie
 
Avatar Ms_Camille
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Jak nie bardzo wiesz co wybrać to może po prostu dać pieniądze w kopercie? Sami z tych pieniędzy zrobią lepszy pożytekA jak chcesz coś koniecznie do domu to wybierz coś oryginalnego np. deskę do serów i przekąsek (za 200 zł dostaniesz już taką porządną a jak coś innego to może kielichy do wina z ich inicjałami ? Ważne, aby wybrała coś czego prawdopodobnie nie mają

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Wyjazdy i jeszcze raz wyjazdy-takie prezenty zawsze się sprawdzają!
Ms_Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 14:55   #1580
wenika33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Razem z chłopakiem kupiliśmy znajomym na święta szklanki do whisky. Oboje bardzo lubią whisky, także bardzo ucieszyli się z eleganckich szklanek, korzystają z nich na specjalne okazje \

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-03-07 o 20:16 Powód: reklama
wenika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:46   #1581
gossiawu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 19
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

My daliśmy raz znajomym na ślub grę planszową - dobra gra tyle kosztuje, a na pewno będzie się wiązała ze spędzonym razem czasem, więc uważam, że to niezły pomysł na prezent. Może klasycznie: xxx Mi ta gra kilka weekendów pochłonęła.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-04-12 o 11:02 Powód: reklama, spam
gossiawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:53   #1582
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cześć,
niedawno dostałam zaproszenie na ślub i wesele do moich znajomych. Napisali, aby kwiatów nie dawać tylko wino lub książkę. Jak mnie zapraszali to się zapytałam co woleli by bardziej, ona odpowiedziała, że czasem po winie dostaje wysypki, a książka może być byle jaka. No i sama teraz nie wiem co mam zrobić. Bo do tego jeszcze daję pieniądze do koperty. Co o tym myślicie? Jakie macie pomysł jak to rozegrać? Czy dać kopertę + wino lub książkę? Czy koperta + mniejsze wino + tańsza książka? A jeśli wybiorę książkę to jaką? Jakie macie propozycje?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:57   #1583
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Cześć,
niedawno dostałam zaproszenie na ślub i wesele do moich znajomych. Napisali, aby kwiatów nie dawać tylko wino lub książkę. Jak mnie zapraszali to się zapytałam co woleli by bardziej, ona odpowiedziała, że czasem po winie dostaje wysypki, a książka może być byle jaka. No i sama teraz nie wiem co mam zrobić. Bo do tego jeszcze daję pieniądze do koperty. Co o tym myślicie? Jakie macie pomysł jak to rozegrać? Czy dać kopertę + wino lub książkę? Czy koperta + mniejsze wino + tańsza książka? A jeśli wybiorę książkę to jaką? Jakie macie propozycje?
Napisali, że chcą wino, chociaż Panna Młoda ma uczulenie?

Myślę, że chyba wino jest bezpieczniejsze, bo jeżeli dostaną kilka takich samych butelek, to wypiją je w różnym czasie, natomiast 3 egzemplarze tej samej książki mogą być bardziej kłopotliwe no chyba, że młodzi chcą tymi książkami obdarować bibliotekę lub domy dziecka
Jak nie dadzą rady wypić swoich zapasów wina, to zawsze mogą brać butelkę pod pachę, gdy idą na imprezę. Iść na imprezę z książką byłoby już głupio
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 18:28   #1584
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Napisali, że chcą wino, chociaż Panna Młoda ma uczulenie?

Myślę, że chyba wino jest bezpieczniejsze, bo jeżeli dostaną kilka takich samych butelek, to wypiją je w różnym czasie, natomiast 3 egzemplarze tej samej książki mogą być bardziej kłopotliwe no chyba, że młodzi chcą tymi książkami obdarować bibliotekę lub domy dziecka
Jak nie dadzą rady wypić swoich zapasów wina, to zawsze mogą brać butelkę pod pachę, gdy idą na imprezę. Iść na imprezę z książką byłoby już głupio
Chyba z winem napisali tak, aby im się do wierszyka rymowało

Obydwoje książki lubią czytać, ale ciężko jest wybrać jedną książkę, aby pasowała jej i jemu. Przecież poradnika małżeńskiego, Kamasutry im nie kupię. Myślałam o jakiś przewodnikach po Europie/Polsce, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:37   #1585
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Chyba z winem napisali tak, aby im się do wierszyka rymowało

Obydwoje książki lubią czytać, ale ciężko jest wybrać jedną książkę, aby pasowała jej i jemu. Przecież poradnika małżeńskiego, Kamasutry im nie kupię. Myślałam o jakiś przewodnikach po Europie/Polsce, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł.
No to zależy od tego, czy lubią podróże i takiego typu książki
Z drugiej strony, nawet jeśli się tym nie interesują, to chyba jednak lepszy przewodnik, który sobie przejrzą, niż książka, którą mają w swoich zbiorach i przeczytali już kilka razy
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:39   #1586
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Jak dla mnie przewodnik trudno nazwać książką, więc nie uważam tego za dobry pomysł. Może wejdź sobie na stronę typu lubimy czytać i wybierz coś z nowości które polecają, albo zapytaj o kilka tytułów które chcieliby mieć.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 11:33   #1587
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przewodnik trudno nazwać książką, więc nie uważam tego za dobry pomysł. Może wejdź sobie na stronę typu lubimy czytać i wybierz coś z nowości które polecają, albo zapytaj o kilka tytułów które chcieliby mieć.
Autorka mówiła, że pytała już o książkę i nie dostała konkretnej odpowiedzi
Nowości mają to do siebie, że jest duże ryzyko, że ktoś kupi tą samą pozycję Chyba że goście się dogadają między sobą, ale to może nie być proste
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:51   #1588
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Dobra powiem dlaczego myślałam o przewodniku po Polsce czy innych zakątkach. Oni dali mi zaproszenie, w którym motyw przewodni jest podróż, zrobili coś takiego jak zaproszenie turystyczne na ślub. Jest mapa, współrzędne geograficzne. Oni ogólnie dużo podróżują, ciągle gdzieś wyjeżdżają. Ale myślę, że dużo osób tak pomyśli i coś podobnego kupi. Z książkami, które są na czasie to wydaję mi się ciężko, bo musiałaby przypasować i jej i jemu.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 19:13   #1589
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

No to w takim razie przewodnik taki wielgachny typu: 50 niezapomnianych podróży może być fajnym pomysłem. Albo może jakiś album lub książka o historii np. miasta z którego są? Albo zwykła literatura podróżnicza?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:09   #1590
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

potrzebuje dla pary prezentu - niedawno się wprowadzili więc mieszkanie nieurządzone, nie wiem w jakim stylu ewentualną durnostojkę. Pani domu uwielbia piec, ostatnio chwaliła mi się jakimś zestawem z ikei do dekorowania tortów - macie pomysł na jakiś ciekawy, oryginalny prezent związany z ciastami? i co w takim razie dla faceta?
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 23:34:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.