Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-09, 21:09   #1
Malwina234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 14

Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.


Wybrałam date ślubu z narzeczonym i zaczęłąm rozmyślać nad tym kogo zaproszę na wesele. Od mojego narzeczonego będzie około 30 osób z rodziny oraz 10 znajomych. Natomiast ja z rodziny zapraszam rodziców, babcie, ciocie z wujkiem i drugiego wujka, z reszta nie mam kontaktów więc nie widze powodu by kogos zapraszac, jesli chodzi o znajomych ,koleżanki nie mam żadnych i zrobiło mi się smutno ,na codzien jakos o tym przestalam myslec, mimo ze zawsze bylo u mnie krucho ze znajomosciami bo zawsze to bya jedna dwie osoby ,które po czasie się psuły. Nie mam nawet kogo wziąć na świadkową, ani dla kogo urządzic wieczoru panienskiego. Jest mi źle i mam schize ,ze wyjdę przed rodziną narzeczonego na jakąś dziwną, bo w sumie nawet jego rodzice nie wiedzą ,że jedyna osoba z którą spedząm czas to ich syn.
Malwina234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 21:43   #2
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

przykre to co piszesz. No ale wiesz, to że nie masz żadnych znajomych może być spowodowane tym że cały swój czas spędzasz z tż.
Pracujesz?
Z nikim z pracy nie polubiłaś się na tyle żeby zaprosić ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 21:47   #3
Malwina234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Pracuje w sklepie spożywczym z panią ,która ma 50 lat.
Ogólnie w latach szklnych podstawówka/gimnazjum byłam obiektem wyśmiewania i miałam wtedy tylko jedną koleżankę ,która odwróciła się ode mnie.
W liceum zaprzyjaznilam się z jedną dziewczyną, ale po czasie okazała sie manipulantką i mitomanką, na studia nie poszłam ,weekendowo uczę sie w szkole policealnej ,ale dziewczyny z grupy owszem są fajne i miłe ,ale poza zjazdami nikt nie myśli o spotykaniu się ze sobą mimo ze czesto o to zagadywałam nikt nie byl zainteresowany bo kazdy po zajeciach mial spotkanie ze swoich chlopakiem/swoimi znajomymi.Dodam ,ze ci znajomi od narzeczonego to koledzy z dzieciństwa z podstawówki z którymi nadal utrzymuje kontakt wiec 5 osób plus ich osoby towarzyszące to 10 osób, bo na studiach z nikim sie nie zżył na tyle by zapraszać.Raz na jakis czas wyjdziemy gdzies razem ja i jego koledzy bo sa bardzo mili ,ale trudno mi tam sie odnalezc bo ich hobby i glownym tematem rozmów są gry ,a ja niestety nie lubie grać w gry, nie znam się na tym ,nigdy nie lubiłam.

Edytowane przez Malwina234
Czas edycji: 2018-05-09 o 21:57
Malwina234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:14   #4
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Nie jesteście po prostu towarzyskimi osobami i w tym nie ma nic złego, nie przejmuj się, zaproś osoby, w którch obecności chcesz spędzić ten dzień i tyle. Skoro nie jesteście duszami towarzystwa to nie ma co oczekiwać, że urządzicie wesele na 150 osob
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:22   #5
Malwina234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Nie mam pojęcia, kogo wezme na świadkową.
Malwina234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:49   #6
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez Malwina234 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, kogo wezme na świadkową.
a na świadka miałabyś pomysł? w koncu nie ma musu by to była świadkowa.
Wspólni znajomi z TŻtem? u mnie raczej już się wyklarowały wspólne znajomości zamiast tylko moich i tylko TŻta.

I nie przejmuj się tym aż tak, jeśli na co dzień Ci z tym dobrze, to czemu w dniu ślubu ma być gorzej?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:55   #7
Malwina234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
a na świadka miałabyś pomysł? w koncu nie ma musu by to była świadkowa.
Wspólni znajomi z TŻtem? u mnie raczej już się wyklarowały wspólne znajomości zamiast tylko moich i tylko TŻta.

I nie przejmuj się tym aż tak, jeśli na co dzień Ci z tym dobrze, to czemu w dniu ślubu ma być gorzej?
No do glowy mi przychodzi tylko zeby bylo dwoch facetow jeden kolega TŻ jego świadkiem a drugi moim.
Malwina234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-09, 23:01   #8
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez Malwina234 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, kogo wezme na świadkową.
Poproś kogoś z rodziny kogo zapraszasz.


Ja mimo iż mam przyjaciółki chyba poprosiłabym mamę. Nie jest nigdzie powiedziane, że to nie może być ktoś z rodziny.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 23:08   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Autorko mam podobny problem do ciebie. Też nie mam kogo wziąć na świadkowa. Z moją przyjaciółką z dzieciństwa straciłam kontakt jesteśmy jedynie znajomymi z FB. Inne sprawy inne problemy, nie wiem o czym bym z nią rozmawiała. Koleżanki ze studiów nie są mi na tyle bliskie by aż któraś była świadkowa. Mam dobrego kolegę znam go od gimnazjum. Nadal mamy kontakt ale tz ( zakładam że będzie moim mężem) nie ma koleżanek więc będzie brał świadka. Dwóch świadków chyba nie może być
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 04:47   #10
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Autorko mam podobny problem do ciebie. Też nie mam kogo wziąć na świadkowa. Z moją przyjaciółką z dzieciństwa straciłam kontakt jesteśmy jedynie znajomymi z FB. Inne sprawy inne problemy, nie wiem o czym bym z nią rozmawiała. Koleżanki ze studiów nie są mi na tyle bliskie by aż któraś była świadkowa. Mam dobrego kolegę znam go od gimnazjum. Nadal mamy kontakt ale tz ( zakładam że będzie moim mężem) nie ma koleżanek więc będzie brał świadka. Dwóch świadków chyba nie może być
Oczywiście, że może. To ludzie sobie tak wymyślili ze świadkiem i swiadkowa, osoby potwierdzające małżeństwo mogą być tej samej płci. A jak jest ślub kościelny, to też nie muszą być wierzący - mają tylko podpisac papierek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 05:46   #11
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Poproś kogoś z rodziny kogo zapraszasz.


Ja mimo iż mam przyjaciółki chyba poprosiłabym mamę. Nie jest nigdzie powiedziane, że to nie może być ktoś z rodziny.
Też tak bym zrobiła na miejscu autorki.
Pamiętam, że jak moja babcia brała drugi ślub, to moja mama (jej córka) była świadkową

Tak samo przecież bardzo popularne jest branie na świadka kogoś z rodzeństwa.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-05-10 o 05:47
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 06:21   #12
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Autorko, gdybym brała ślub, też nie miałabym kogo zaprosić. Rodzinę mam liczną, ale nie widzę sensu zapraszania na ślub osób, które widziałam w dzieciństwie i koniec albo w ogóle i znam ich tylko z opowieści. Znajomych ogólnych nie mam, znajomości ze studiów i szkół nie przetrwały, w pracy mam zasadę, żeby bliskich znajomych nie mieć. Mnie na śluby i wesela też nikt nie zaprasza, więc nie miałabym się jak zrewanżować.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 06:39   #13
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Autorko mam podobny problem do ciebie. Też nie mam kogo wziąć na świadkowa. Z moją przyjaciółką z dzieciństwa straciłam kontakt jesteśmy jedynie znajomymi z FB. Inne sprawy inne problemy, nie wiem o czym bym z nią rozmawiała. Koleżanki ze studiów nie są mi na tyle bliskie by aż któraś była świadkowa. Mam dobrego kolegę znam go od gimnazjum. Nadal mamy kontakt ale tz ( zakładam że będzie moim mężem) nie ma koleżanek więc będzie brał świadka. Dwóch świadków chyba nie może być
moze być. Moja znajoma miała na ślubie kościelnym. Wyglądało to trochę komicznie wprawdzie, ale mozna
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 06:59   #14
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez ptasie__mleczko Pokaż wiadomość
moze być. Moja znajoma miała na ślubie kościelnym. Wyglądało to trochę komicznie wprawdzie, ale mozna
Co w tym komicznego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:16   #15
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Rozumiem, że twój narzeczony już pozapraszał swoich znajomych? Rozmawiałaś z nim o swoich rozterkach? Znasz jego znajomych, których zaprosił/planuje zaprosić?
__________________

Edytowane przez ythas
Czas edycji: 2018-05-11 o 09:04
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:25   #16
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Dziewczyny, a takie pytanie do Was, abstrahujac od sytuacji samego slubu i wesela: Nie brakuje Wam blizszych znajomych na codzien?
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:11   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Jestes jedynaczka?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:17   #18
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Ja bym na panieński zaprosiła osoby towarzyszące tz znajomych. Jeżeli to małe grono, to może zróbcie wspólna imprezę?
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:26   #19
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Ja ze swojej strony będę miała czwórkę znajomych,Tz chyba tylko dwójkę. Nie zawsze ma się szerokie grono,tak już jest. Na moim Panieńskim oprócz mnie będą 3 osoby i nie sądzę żeby to miało coś zepsuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 08:38   #20
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Co do dwóch świadków tej samej płci, to u mojego brata, jak brał kościelny, ksiądz nie chciał się zgodzić. Tzn. w sumie były dwie pary świadków, ale do podpisania dokumentów potrzebnych jest 2 świadków, miała to być kuzynka mojej bratowej i ja. Ksiądz powiedział, że nie wyraża zgody na podpisanie dokumentów przez 2 kobiety, więc ostatecznie podpisywała kuzynka bratowej i jeden z chłopaków-świadków.

Autorko- piszesz, że zapraszasz ciocię z wujkiem. Oni nie mają dzieci?

Generalnie nie rozumiem zapraszania ludzi na siłę, żeby ktoś był. Raz byłam z rodzicami na takim weselu (ślub syna mojej chrzestnej). Gościa nie widziałam ze 20 lat, z nim kontakt zerowy, z jego matką (a moją chrzestną) tylko kilkuminutowe rozmowy telefoniczne przy okazji świąt (wszystkiego najlepszego... u nas dobrze... u was też... dziękuję za telefon- cała konwersacja). Rodzina młodej dosyć liczna, a rodzina młodego to tylko on, rodzice i nietowarzyscy bracia (którzy zmyli się po ok. 2 godzinach), a chcieli jakoś zapełnić salę. Nie czułam się źle, ale biegiem czasu stwierdzam, że byliśmy tam "wypychaczem".
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 09:29   #21
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a takie pytanie do Was, abstrahujac od sytuacji samego slubu i wesela: Nie brakuje Wam blizszych znajomych na codzien?
Mi brakuje, nawet bardzo. Zwłaszcza, że nie mam rodziny blisko.
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:03   #22
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Mi też brakuje czasem takiego babskiego wyjścia. Nie mówię tu o tym że chce pogadać o ciuchach, paznokciach i facetach ale tak po prostu spotkać się z koleżanką. Z koleżankami ze studiów jedyny temat to "gdzie pracujesz, jak długo jesteście razem? Mieszkacie już?" Takie oklepane pytania z ich strony. Jedna jest niesłowna więc często wystawia znajomych gdy się z nimi umawia.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:10   #23
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Ja tez nie mam zadnej przyjaciolki tylko znajomych z pracy, kiedys mialam 2 najblizsze przyjaciolki to mnie zawsze po jakims czasie odsuwaly na rzecz nowych ciekawszych znajomych, po latach chcialy odnowic kontakt ale ja juz nie chcialam. Troche mi czasem smutno ale z drugiej strony czy wiecie ze zdrady sa najczesciej wlasnie z bliskimi znajomymi 😉.
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:42   #24
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Co do dwóch świadków tej samej płci, to u mojego brata, jak brał kościelny, ksiądz nie chciał się zgodzić. Tzn. w sumie były dwie pary świadków, ale do podpisania dokumentów potrzebnych jest 2 świadków, miała to być kuzynka mojej bratowej i ja. Ksiądz powiedział, że nie wyraża zgody na podpisanie dokumentów przez 2 kobiety, więc ostatecznie podpisywała kuzynka bratowej i jeden z chłopaków-świadków.
Serio? A co ksiądz ma do tego? Zawsze myślałam, że świadek to funkcja bardziej cywilna niż kościelna, on ma tylko poświadczyć, że był świadkiem zawarcia małżeństwa i można wziąć nawet listonosza. W sensie że to nie jak chrzestny, który musi być wierzący i przysięga, że pomoże w wychowaniu dziecka w wierze. Świadek sobie w kościele tylko stoi.

Ja byłam świadkiem na ślubie przyjaciela mojego męża. Ogólnie ten przyjaciel i jego żona są mili, ale to jednak przyjaciele męża i ja nie jestem z nimi jakoś blisko. Wzięli nas na świadków w pakiecie. Nie wnikałam, czy po prostu nie mieli nikogo innego na świadkową. Może tak spróbuj? Bycie świadkiem to żaden problem, zwłaszcza jak się już i tak ma na tym ślubie być.

Niemniej samej sytuacji braku koleżanek nie zazdroszczę. Ja mam tylko kilka, bo większość kontaktów ze szkoły i studiów się pourywała, ale bez nich byłoby mi naprawdę smutno.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2018-05-10 o 10:44
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:47   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Co do dwóch świadków tej samej płci, to u mojego brata, jak brał kościelny, ksiądz nie chciał się zgodzić. Tzn. w sumie były dwie pary świadków, ale do podpisania dokumentów potrzebnych jest 2 świadków, miała to być kuzynka mojej bratowej i ja. Ksiądz powiedział, że nie wyraża zgody na podpisanie dokumentów przez 2 kobiety, więc ostatecznie podpisywała kuzynka bratowej i jeden z chłopaków-świadków.
To jest wyłącznie widzimisię i zła wola księdza, bo nie ma żadnych formalnych zakazów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:53   #26
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

No ale trochę słabe zrywać znajomość z przyjaciółkami bo teraz mam męża i nie chce by mnie zdradził z tobą. Serio? Współczuję męża u przyjaciółek. Kiedy byłam singielka moja zajęta kolezanka nie spotykała się ze mną gdy była z facetem i jakaś para. Teraz wiem dlaczego. Hahaha odbijanie zajętego faceta to ostatnia rzecz o jakiej wtedy bym pomyślała. To niemoralne.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:37   #27
Malwina234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Tak jestem jedynaczką
Malwina234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 12:06   #28
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez Malwina234 Pokaż wiadomość
No do glowy mi przychodzi tylko zeby bylo dwoch facetow jeden kolega TŻ jego świadkiem a drugi moim.
Ja mialam 2 facetow brat i szwagier
To nie problem


Ja robilam slub tylko dla rodziny i ze strony mojego meza bylo wiecej osob

Znajomych nie zapraszalam bo to skromny slub byl.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 12:07   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a takie pytanie do Was, abstrahujac od sytuacji samego slubu i wesela: Nie brakuje Wam blizszych znajomych na codzien?
jak ktoś nigdy nie miał bliskich znajomych to mu nie brakuje tego, czego nie miał. no bo jak?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 12:13   #30
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nie mam kogo zaprosić na wlasny ślub, brak znajomych.

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a takie pytanie do Was, abstrahujac od sytuacji samego slubu i wesela: Nie brakuje Wam blizszych znajomych na codzien?
Brakuje mieszkam w uk z dala od rodziny, znajomi w polsce zniknęli...
Jak spotkam kogos bedac w odwiedzinach to juz nie ma nawet kawy. Bo kazdy w pedzie.
A tutaj ciezko znalezc kogos kto nie bedzie obgadywal. Mialam 2 kumpele z ktorymi chodzilismy na piwko, kawe i inne wypady ale wyjechaly. Uroki mieszkania za granica, ze ludzie zmieniaja miejsca zamieszkania, wracaja do domów w polsce.
Szczerze to wole juz z mezem i dziecmi spedzac czas. Raz na jakis czas isc samej na kawe, do parku, na zakupy czy kosmetyczki.

Od pogaduszek o wszystkim mam wirtualne Ireny.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-14 11:42:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.