Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-17, 11:16   #1
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503

Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku


Cześć. W związku z tym, że zdaje się, są tutaj na forum osoby które bardzo dobrze zarabiają i nie mogą narzekać na zarobki, postanowiłam zadać pytanie jak w tytule. Jak to robicie? Bo z drugiej strony, wiele osób ubolewa jak ciężko w naszym kraju się dorobić i odbić od dna. Chodzi mi o podanie sposobów, może zawodów ze ścieżką która do nich prowadzi, które gwarantują dostatnie życie, można powiedzieć w luksusie. Bo niestety ale wiele osób wytknie niezaradnej osobie: trzeba było inaczej ułożyć sobie życie, to byś miała/miał lepszą pracę i godne zarobki. Czy sukces to tylko wynik przypadki czy jest na niego recepta? Proszę o pomysły, które można by później wykorzystać w praktyce. Zapraszam do dyskusji
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 10:47   #2
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Ja zarabiam dobrze jak na polskie warunki. Skończyłam dobre studia i znam 4 języki. Raczej nie jest to zasługa przypadku ale po prostu się dużo uczyłam a w swojej pracy jestem dobra.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 10:51   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Cześć. W związku z tym, że zdaje się, są tutaj na forum osoby które bardzo dobrze zarabiają i nie mogą narzekać na zarobki, postanowiłam zadać pytanie jak w tytule. Jak to robicie? Bo z drugiej strony, wiele osób ubolewa jak ciężko w naszym kraju się dorobić i odbić od dna. Chodzi mi o podanie sposobów, może zawodów ze ścieżką która do nich prowadzi, które gwarantują dostatnie życie, można powiedzieć w luksusie. Bo niestety ale wiele osób wytknie niezaradnej osobie: trzeba było inaczej ułożyć sobie życie, to byś miała/miał lepszą pracę i godne zarobki. Czy sukces to tylko wynik przypadki czy jest na niego recepta? Proszę o pomysły, które można by później wykorzystać w praktyce. Zapraszam do dyskusji
No ale moment, przecież ty masz zawód, który potencjalnie może ci dobre zarobki gwarantować.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:11   #4
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Studia w branży technologicznej + życie w regionie, gdzie ta technologia jest.
Np. kończąc wydobytnictwo ropy mieszkam w Norwegii, na Półwyspie Arabskim lub na Syberii, a nie w Warszawie czy w Berlinie.
Jak jestem specjalistą od węgla to jadę na Śląsk a nie Mazury.
Branża samochodowa to Bawaria i Stuttgart.
Farmaceutyka to Szwajcaria.
A jak finanse, marketing, zarządzanie i tym podobne usługi to duże miasto typu Warszawa, Wrocław, a poza Polską stolice, a nie miasta 200k mieszkańców.

Albo lekarz i prywatna praktyka, Janusz to jeszcze był twój plan sprzed pół roku przecież.


Można też pójść do telewizji typu Warsaw shore czy projekt lady, zostać celebrytka 3 ligi, pracować nad ciałem a potem być prostytutką w Dubaju.

Albo bogato wyjść za mąż, ewentualnie wygrać w lotto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Czas edycji: 2020-01-18 o 11:14
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:32   #5
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87514140]Studia w branży technologicznej + życie w regionie, gdzie ta technologia jest.
Np. kończąc wydobytnictwo ropy mieszkam w Norwegii, na Półwyspie Arabskim lub na Syberii, a nie w Warszawie czy w Berlinie.
Jak jestem specjalistą od węgla to jadę na Śląsk a nie Mazury.
Branża samochodowa to Bawaria i Stuttgart.
Farmaceutyka to Szwajcaria.
A jak finanse, marketing, zarządzanie i tym podobne usługi to duże miasto typu Warszawa, Wrocław, a poza Polską stolice, a nie miasta 200k mieszkańców.

Albo lekarz i prywatna praktyka, Janusz to jeszcze był twój plan sprzed pół roku przecież.


Można też pójść do telewizji typu Warsaw shore czy projekt lady, zostać celebrytka 3 ligi, pracować nad ciałem a potem być prostytutką w Dubaju.

Albo bogato wyjść za mąż, ewentualnie wygrać w lotto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wydobytnictwo???:confused :

Autorko wątku, lepiej zmniejszyć wymagania i chwytać dzień, a nie zamęczać się, by zaznać luksusu.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:35   #6
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87514140]Studia w branży technologicznej + życie w regionie, gdzie ta technologia jest.
Np. kończąc wydobytnictwo ropy mieszkam w Norwegii, na Półwyspie Arabskim lub na Syberii, a nie w Warszawie czy w Berlinie.
Jak jestem specjalistą od węgla to jadę na Śląsk a nie Mazury.
Branża samochodowa to Bawaria i Stuttgart.
Farmaceutyka to Szwajcaria.
A jak finanse, marketing, zarządzanie i tym podobne usługi to duże miasto typu Warszawa, Wrocław, a poza Polską stolice, a nie miasta 200k mieszkańców.
[/URL][/QUOTE]

To wg mnie najbardziej. Ile to już razy słyszałam "po finansach się niby tyle zarabia, a ja nie mogę od 5 lat znaleźć pracy", po czym się okazuje, że dana osoba mieszka w Białymstoku, chce znaleźć pracę maks kilometr od domu i pracować tylko w wymarzonych godzinach.

Coś za coś. Według mnie oprócz wybrania dobrej ścieżki zawodowej najwięcej daje umiejętność dążenia do celu i poświęcania pewnych wygód by ten cel zdobyć. Ja mam dobrą pracę, bo oprócz nauki nie bałam się postawić wszystkiego na jedną kartę i zmienić branżę, wyjechać za granicę, zmienić miasto.

No i aktywne szukanie lepszych ofert. Różnica pomiędzy pierwszą pracą męża a piątą to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale nie wiedziałby o tym, gdyby nie szukał aktywnie pracy. Oczywiście to jest skrajny przykład, ale mnóstwo znam osób, które od lat nie dostały podwyżki na obecnym stanowisku, ale nie chcą szukać nowej pracy, bo "za dużo roboty". Dobre oferty czasem same pukają do drzwi, ale najpierw trzeba jednak dać się poznać jako dobry specjalista.

No ale też pytanie co to znaczy żyć w dostatku. Jak mówimy o milionach to jednak przydaje się trochę inny zestaw cech, aczkolwiek ambicja i zaradność na pewno nie przeszkadzają
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:58   #7
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Cześć. W związku z tym, że zdaje się, są tutaj na forum osoby które bardzo dobrze zarabiają i nie mogą narzekać na zarobki, postanowiłam zadać pytanie jak w tytule. Jak to robicie? Bo z drugiej strony, wiele osób ubolewa jak ciężko w naszym kraju się dorobić i odbić od dna. Chodzi mi o podanie sposobów, może zawodów ze ścieżką która do nich prowadzi, które gwarantują dostatnie życie, można powiedzieć w luksusie. Bo niestety ale wiele osób wytknie niezaradnej osobie: trzeba było inaczej ułożyć sobie życie, to byś miała/miał lepszą pracę i godne zarobki. Czy sukces to tylko wynik przypadki czy jest na niego recepta? Proszę o pomysły, które można by później wykorzystać w praktyce. Zapraszam do dyskusji
nie ma takiej idealnej ścieżki, która sprawdzi się u każdego.
trzeba być bardzo dobrym w tym co się robi i mieć pomysł na siebie. tyle.
idąc po linii najmniejszej oporu nigdy nie będzie się zarabiało dużo - chyba że ma się wyjątkowe szczęście
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 11:59   #8
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Wydobytnictwo???:confused :

Autorko wątku, lepiej zmniejszyć wymagania i chwytać dzień, a nie zamęczać się, by zaznać luksusu.
Znam ludzi, ktorzy konczyli studia ze specjalizacja wydobycie ropy (glownie Rosjan), nie wiem jak ten kierunek nazywa sie po polsku. Po angielsku petrol engineering.

No i zalezy co dla kogo jest luksusem.
Dla mnie dobre zycie to mieszkanie w miescie, wakacje dwa razy do roku, najlepiej raz zima narty na jakims lodowcu i raz latem palmy, do tego hobby i sport. I zeby na weekend mozna bylo od czasu do czasu wyskoczyc do jakiejs winnicy na proby smakowania wina, czasami do pubu na probe whisky, czasami do spa lub na termy. Lubie swoja prace i realizuje sie w niej, ale nie moglabym pracowac np. na sluchawce lub w sprzedazy nawet jakby mi miliony placili.

Edytowane przez 7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Czas edycji: 2020-01-18 o 12:04
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:03   #9
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87514340]Znam ludzi, ktorzy konczyli studia ze specjalizacja wydobycie ropy (glownie Rosjan), nie wiem jak ten kierunek nazywa sie po polsku. Po angielsku petrol engineering.

[/QUOTE]

nie lepiej było przetłumaczyć dosłownie?

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a ta jeszcze w temacie ścieżki, która da dobre zarobki... to szeroko pojęta nauka.
na dole strony podane są wynagrodzenia za udział w projekcie.
https://www.fnp.org.pl/oferta/team-net/

już nawet doktorant ma całkiem ładne wynagrodzenie, a trzeba wziąć pod uwagę, że większość ogarniętych 'naukowców' dodatkowo ma dydaktykę (druga wypłata) i najczęściej jeszcze jakiś dodatkowy projekt (trzecia wypłata).
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:39   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Miec pomysł, zalozyc własna dzialalność i rozwijać ja tak żeby zatrudniać innych i oni chcieli pracować dla ciebie

pracując na etacie cieżko dojść do dużych pieniędzy


Możesz być np fryzjerka być świetna w swoim fachu, robić sobie dobra reklama, uczyć nie, zdobywać klientki et viola : Sylwia Kaczorek z Krk.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 17:55   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Gastronomia. Tylko najpierw trzeba władować sporo hajsu, zrobić coś na poziomie i wtedy można zbijać kokosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 19:19   #12
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Cześć. W związku z tym, że zdaje się, są tutaj na forum osoby które bardzo dobrze zarabiają i nie mogą narzekać na zarobki, postanowiłam zadać pytanie jak w tytule. Jak to robicie? Bo z drugiej strony, wiele osób ubolewa jak ciężko w naszym kraju się dorobić i odbić od dna. Chodzi mi o podanie sposobów, może zawodów ze ścieżką która do nich prowadzi, które gwarantują dostatnie życie, można powiedzieć w luksusie. Bo niestety ale wiele osób wytknie niezaradnej osobie: trzeba było inaczej ułożyć sobie życie, to byś miała/miał lepszą pracę i godne zarobki. Czy sukces to tylko wynik przypadki czy jest na niego recepta? Proszę o pomysły, które można by później wykorzystać w praktyce. Zapraszam do dyskusji
Zostań lekarzem specjalistą.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:16   #13
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zostań lekarzem specjalistą.
Ale czy to podchodzi pod "szybko"?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:18   #14
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Ale czy to podchodzi pod "szybko"?
6 lat to relatywnie szybko Rozkręcanie biznesu czy staranie się o dobre stanowisko też zwykle tyle trwa...
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:19   #15
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
6 lat to relatywnie szybko Rozkręcanie biznesu czy staranie się o dobre stanowisko też zwykle tyle trwa...
Z tego co wiem, 6 lat trwają same studia na tym kierunku, bez specjalizacji.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:20   #16
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:23   #17
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Ale czy to podchodzi pod "szybko"?
albo "szybko" albo "wysokie zarobki"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:25   #18
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, 6 lat trwają same studia na tym kierunku, bez specjalizacji.
Tak, a 4-6 lat specjalizacja. Autorce zostało doradzone zrobienie specjalizacji, ponieważ studia już ukończyła.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:26   #19
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Tak, a 4-6 lat specjalizacja. Autorce zostało doradzone zrobienie specjalizacji, ponieważ studia już ukończyła.
Rozumiem.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 20:33   #20
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Z tego co wiem, to nasz naczelny programista wymaga z góry od mężatki wysokich zarobków i ambitnego stanowiska, więc trzeba najpierw jednak rozwiązać dylemat z tematu wątku, aby dostąpić tego zaszczytu
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:34   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Ale wypracowanie nazwiska trochę trwa, a potrzebne kursy nie są za darmo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:39   #22
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zostań lekarzem specjalistą.
Chodzi mi o to, aby zarobić dużo i szybko, a tutaj kolejne 5 lat wyrwane z życiorysu, za bieda pensję.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Miec pomysł, zalozyc własna dzialalność i rozwijać ja tak żeby zatrudniać innych i oni chcieli pracować dla ciebie

pracując na etacie cieżko dojść do dużych pieniędzy


Możesz być np fryzjerka być świetna w swoim fachu, robić sobie dobra reklama, uczyć nie, zdobywać klientki et viola : Sylwia Kaczorek z Krk.
Kojarzę Sylwię, ona aż mnie drażni swoim sukcesem Młoda, piękna, zadbana, doszła do wszystkiego sama (z tego co pamiętam, jej rodzice nie są jakoś bajecznie bogaci, zresztą zatrudnia swoją mamę u siebie). Tylko jak rozkręcić taką firmę, samemu nie mając zdolności typu robienie włosów i paznokci? Opłaca się zadłużyć, aby kupić salon i zatrudnić profesjonalistki? Chciałabym założyć firmę, ale z tego co wiem wiele młodych firm nie przetrwa kilku lat na rynku, pozostałe generują jakiś niewielki dochód, a sukces to promil wszystkich biznesów. No i jaki biznes?
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:42   #23
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:44   #24
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, aby zarobić dużo i szybko, a tutaj kolejne 5 lat wyrwane z życiorysu, za bieda pensję.
Zostań sprzedawcą- kredyty, inwestycje, nieruchomości, jeśli będziesz dobra to prowizje będziesz miała przyzwoite.
W niektórych działach IT można szybko awansować lub robić zlecenia za stawki np. szwedzkie, amerykańskie.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:48   #25
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Zostań sprzedawcą- kredyty, inwestycje, nieruchomości, jeśli będziesz dobra to prowizje będziesz miała przyzwoite.
W niektórych działach IT można szybko awansować lub robić zlecenia za stawki np. szwedzkie, amerykańskie.
Przyzwoite prowizje to są jakie? Poza tym mam wątpliwości, czy jest to taka przyjemna praca. Nie chciałabym robić czegoś niezgodnego z moim sumieniem, typu wciskanie ludziom lipnych ofert byle dostać prowizję. IT masz na myśli bycie programistką czy np. testerką? Programować to trzeba by umieć, tutaj znowu kursy i nie ma gwarancji, że dostanie się pracę.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:50   #26
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:52   #27
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87514140]Studia w branży technologicznej + życie w regionie, gdzie ta technologia jest.
Np. kończąc wydobytnictwo ropy mieszkam w Norwegii, na Półwyspie Arabskim lub na Syberii, a nie w Warszawie czy w Berlinie.
Jak jestem specjalistą od węgla to jadę na Śląsk a nie Mazury.
Branża samochodowa to Bawaria i Stuttgart.
Farmaceutyka to Szwajcaria.
A jak finanse, marketing, zarządzanie i tym podobne usługi to duże miasto typu Warszawa, Wrocław, a poza Polską stolice, a nie miasta 200k mieszkańców.

Albo lekarz i prywatna praktyka, Janusz to jeszcze był twój plan sprzed pół roku przecież.


Można też pójść do telewizji typu Warsaw shore czy projekt lady, zostać celebrytka 3 ligi, pracować nad ciałem a potem być prostytutką w Dubaju.

Albo bogato wyjść za mąż, ewentualnie wygrać w lotto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie mam już jakoś motywacji do pracy w moim zawodzie, zawiodłam się od kiedy poszłam do pracy. Dużo można by pisać. Nie wiem, czy psychicznie sobie poradzę przez kolejne x lat. W telewizji w sumie może i zrobiłabym karierę, skoro moje poglądy wzbudzają tyle sensacji na wizażu Ale jakoś brakuje odwagi. Nie chciałabym pracować jako prostytutka, tym bardziej w Dubaju, więc to odpada. Czy dużo można zarobić przy wydobyciu ropy? Słyszałam że sporo kasy można zarobić na północy Norwegii przy połowie i przerobie ryb.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Od płaci za bycie jego kochanką? Hmm tutaj trzeba by szukać informacji u źródła gdzie jest edan, on przecież najlepiej powinien wiedzieć jak się szybko dorobić więc czekamy na niego tutaj na wątku.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:55   #28
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Przyzwoite prowizje to są jakie? Poza tym mam wątpliwości, czy jest to taka przyjemna praca. Nie chciałabym robić czegoś niezgodnego z moim sumieniem, typu wciskanie ludziom lipnych ofert byle dostać prowizję. IT masz na myśli bycie programistką czy np. testerką? Programować to trzeba by umieć, tutaj znowu kursy i nie ma gwarancji, że dostanie się pracę.
Najlepsi sprzedawcy, których znałam mieli w średnich miesiącach około 15 tysięcy prowizji. W dobrych- dużo więcej.

Są działy IT, gdzie próg wejścia jest bardzo niski i nie polega to na programowaniu, raczej na analizie.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 21:02   #29
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Uczyć się nie, pracować nie, no to nie wiem jakich rad się spodziewałaś oprócz sugestii, że któraś z nas ci zacznie kasę przelewać.

Jakby dało się zarobić w rok miliony bez nakładu pracy i byłaby to wiedza powszechna dostępna na forach to nie byłoby biednych ludzi.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 21:04   #30
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Jak zarobić dużo, szybko i żyć w dostatku

Macie jeszcze siłę na kolejny trollowy wątek januszpolak? Przecież ona (albo on, bo w internetach to nigdy nie wiadomo, kto tam siedzi) Was podpuszcza.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-08 13:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.