Rimmel podkład Wake Me Up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 13:31   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Rimmel podkład Wake Me Up


Wake Me Up to podkład, który pomaga spełniać marzenia dziewczyn o świeżej i lśniącej cerze od samego rana. Nasza skóra potrzebuje ośmiu godzin, by wyglądać na wypoczetą  i zregenerowaną. Nieprzespane noce niestety zostawiają na twarzy widoczne oznaki zmęczenia i potrzebne są kosmetyki, które pomogą je ukryć. Dlatego Rimmel stworzył lekki, pobudzający podkład Wake Me Up, który dzięki specjalnie stworzonej formule nadaje skórze zdrowy promienny wygląd i minimalizuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 15:15   #2
paulina20160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: inowrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Podklad dobry dla idealnej cery.Producent zapewnial ze podryje pory skora bedziesz swieza gladka owszem bedzie skora piekna promienna ale jesli ma sie idealna cere>przy cerze mieszanej sie swieci szybko nie podryje zadnych niedoskonalosci lekko wyrowna koloryt skory
odcien ivory bardzo ladny kolor
paulina20160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:34   #3
Puni0k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 31
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Dzisiaj go kupiłam w Rossmanie w promocji około 31 zł. Dużych wymogów nie mam - zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu i zniewelowaniu oznak zmęczenia, bo wyprysków nie mam ani się nie świecę. Zobaczymy jutro jak się sprawuje
Puni0k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:05   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Własnie się natknęłam na niego w gazetce promocyjnej i mnie bardzo zaciekawił. Muszę przyznać, że jego nazwa i energetyzujący kolor zakretki kuszą mnie żeby go kupić, chociaz znając rimmela pewnie bym tego bardzo szybko pożałowała..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:15   #5
pogodynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

zgadzam sie z paulina20160
ładnie rozświetla , ale co daje według mnie niezbyt naturalny efekt , może na świerzo opalonej cerze wiosną lub latem wyglądał by lepiej .
A co można tej lini zarzucić , zreszta tak jak i wielu innym , nie ma wystarczająco jasnych odcieni .
pogodynkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:08   #6
jadoreparis
Raczkowanie
 
Avatar jadoreparis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Mam najjaśniejszy odcień, który mógłby być jaśniejszy Podkład nie podkreśla suchych skórek, ładnie pachnie, krycie średnie, ma zabarwienie żółte dzięki czemu twrarz jest rozpromieniona. Testowany w godzinach porannych i po całym dniu prezentuje się równie dobrze,co po nałożeniu Dodam, że mam cerę suchą i wrażliwą.
jadoreparis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:06   #7
agni ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Cześć dziewczyny,
chciałam się z Wami podzielić wrażeniami na temat nowego podkładu Rimmel Wake Me up, używam go wraz z korektorem - oba produkty w najjaśniejszych kolorach.
* Podkład - ma fajną konsystencje,dobrze się go rozprowadza ładny kolor, wtapia się w skóre, u mnie dobrze kryje - a cery nie mam idealnej , z bo mam krostki i zaskórniki, a on je podkrywa i nie trzeba innego korektora w sztyfcie, ma ładny zapach, rozświetla , mam cerę poszarzałą, bardzo bladą, ale jednocześnie świecącą w strefie T, mimo tego podkład wytrzymuje na mojej buzi cały dzień i do wieczora wyglądam promiennie i świeżo a podkład nie spływa z mojej buzi ani nie świecę się
* korektor rozświetlający pod oczy - super korektor do zakrycia moich wielkich sińców, po prostu bez korektora położonego na moje sińce pod oczami nie wychodzę z domu. Korektor nie zbiera się w załamaniach , nie roluje, daje naturalny efekt. I też póki co nie musiałam dokonywać poprawek pod oczami w ciągu dnia.
Ja blondynka o bladej karnacji z sińcami pod oczami - POLECAM oba produkty.
Pozdrawiam wszystkie forumowicz-ki. Zaznaczę , iż to pierwszy podkład i korektor od Rimmela, który moja skóra polubiła, wszystkie inne korektory i podkłady mazały się i nic nie zakrywały sińców a podkłady spływały z nosa i czoła . Dla mnie naprawdę dobre produkty.
agni ś
agni ś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:16   #8
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Kupiłam, sugerując się dobrymi opiniami na temat tego podkładu... Dzisiaj użyłam pierwszy raz. Podkład lekki, ma fajną konsystencję, chyba nie da się go nałożyć za dużo, a przy tym wydaje się wydajny. Po pierwszym użyciu mam mieszane odczucia. Wiedziałam, że słabo kryje, ale nie sądziłam, że aż tak słabo:/ Jak dla mnie rożwietlenie jest duże, myślałam, że jest mniej tych drobinek. W sumie nie mam nic przeciwko, bo lubię jak cera mi się świeci, daje to naturalny efekt. Pokusiłam się też o korektor z tej serii. Liczyłam, że skoro podkład nie daje sobie rady z małymi niedoskonałościami (kilkoma wypryskami), to zakryję je korektorem. Wobec tego albo ja nie potrafię nakładać korektora, albo też jest słaby jak podkład. Póki co daję szansę tym produktom, nauczę się je odpowiednio używać i może coś z tego będzie (szkoda mi tych 50 zł, które na nie wydałam). Zapewne za jakiś czas pokuszę się o opinię w KWC.
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:53   #9
swoboda22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

beznadzieja,krycie zerowe,praktycznie nie ma róznicy z podkładem czy bez-dlatego pewnie ten tytuł:p Jednym słowem stracone pieniądze...podkresla suche skórki,,widac go na twarzy-nie stapia sie z skórą i nie wygładza.Jedyny plus-to przyjemny zapach.
Narazie nie znalazłam zastepcy Revlona- do tej pory najlepszy!!!
swoboda22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:11   #10
mila94
Raczkowanie
 
Avatar mila94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 44
Talking Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Niewiem jak bardzo kryjących podkładów uzywacie skoro piszecie ze ten wogole nie kryje, według mnie ten podkład kryje całkiem dobrze,ma fajną satynową konsystencje i twarz wygląda naprawde nieźle i cena tez ok
mila94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:55   #11
wiola_3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Beznadziejny!

Kupiłam ten produkt, gdyż poleciła mi go koleżanka i słyszałam dużo dobrych opinii na jego temat, także chciałam wypróbować tą nowość. Kupiłam kolor IVORY-najjaśniejszy. Jestem nim bardzo rozczarowana, gdyż mam cerę idealną, gładką, bez skaz, myślałam,że będzie dla mnie odpowiedni- mam cerę suchą.Moja koleżanka ma cerę tłustą, mieszaną- o dziwo dla niej jest dobry i faktycznie ładnie wygląda. W moim przypadku po około 5godzinach podkład zchodził, a nakładałam jeszcze puder w kamieniu. Bardzo slabo maskował cienie pod oczami. Cera wyglądala na prawdę nieciekawie. Jak dla mnie to byl najgorszy podkład jaki miałam do tej pory!
wiola_3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 15:15   #12
monitta87
Przyczajenie
 
Avatar monitta87
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Dla mnie ten podkład jest ok. Kryje w sumie dobrze, ma dobrą konsystencję, rozświetla, dobrze się rozsmarowuje no i ma dozownik
Ja polecam.
__________________
"Kiedy kłócisz się z głupcem - upewnij się, że on nie robi tego samego."
monitta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:02   #13
MzBlond
Przyczajenie
 
Avatar MzBlond
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Kupiłam zachęcona opiniami innych, a co uważam ja ?
Plusy:
+ładnie pachnie
+fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza
+drobinki nie tworzą efektu "żarówki"
+wygodne opakowanie
Minusy:
-słabe krycie
-nie utrzymuje się długo na twarzy
-nie jest wart swojej ceny
MzBlond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:01   #14
marcik2202
Przyczajenie
 
Avatar marcik2202
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Strzelce Opolskie/Opole
Wiadomości: 2
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Dla mnie jak na razie najlepszy podkład jaki stosowałam. Nawet Maxfactor się przy nim kryje ale dla każdego jest co innego odpowiednie. Cenię go za rzadką konsystencję i przez to samo dobre, szybkie i równomierne rozprowadzanie po twarzy. Nadaje twarzy przepiękny koloryt i wyrównuje go. Kupiłam go w rossmanie na MEGA promocji w cenie 19.99 i nie było by mi teraz szkoda wydać te 39.99 . Ma w sobie drobinki brokatu co ładnie prezentuje twarz w słońcu. Jedyną chyba jego wada jest to, że dziewczyny które borykają się z trądzikiem i zaczerwieniami nie będą zadowolone z niego ponieważ nie daje on takie pokrycia. Ja w takim przypadku stosuje najpierw korektor punktowo i jest świetnie a mogę śmiało powiedzieć, że moja cera płata mi ostatnio bardzo figle i nawet naczynka mi pękają ....

Polecam kobietą, które nie przepadają za efektem maski i lubią czuć lekkość i świeżość na twarzy
marcik2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:28   #15
angel0066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Najlepszy!

Używam tego podkładu odkąd weszedł na rynek. Do kupna zachęciła mnie reklama w telewizji, w ogóle nie żałuję! Jest to rzecz którą kupiłam po zobaczeniu reklamy i jako pierwsza która w pełni spełniła moje oczekiwania i faktycznie jest taki jak obiecuje producent!

Świetnie kryje wszelkie niedoskonałości i rozświetla przez co skóra wygląda na zdrowszą i bardziej wypoczętą!

Chyba ciężko będzie mi się z nim rozstać, jakoś nie mogę przekonać się do innych bo ten jest dla mnie idealny! <3

Ilość zużytych opakowań: 4
angel0066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:13   #16
bepixxa
Przyczajenie
 
Avatar bepixxa
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Ja obecnie mam podkład WakeMeUp 100 ivory. Jestem delikatnie opalona, na twarzy również. Myślę że podkreśla on opalenizne i ładnie rozświetla twarz. Jestem bardzo z niego zadowolona. Na lato gdy jest ciepło jest fajnym rozwiązaniem gdyż jest lekki, ale za razem spełnia swoją rolę. Polecam go każdej dziewczynie. #INSPIRATORKIRIMMEL #WAKEMEUP @RIMMEL POLSKA
bepixxa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 15:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.