Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-22, 09:16   #541
zimnasowa
Przyczajenie
 
Avatar zimnasowa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dziewczyny w których miesiącach najlepiej zajść w ciążę? Poprzednią końcówkę miałam w środku lata to była katorga i się zastanawiam czy teraz nie zacząć się starać na wiosnę, żeby mieć końcówkę bliżej jesieni, zimy
zimnasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 10:09   #542
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zobaczymy. Mam przeczucie , że przyjdzie ...że nic nie dała ta stymulacja.
Cytat:
Napisane przez zimnasowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny w których miesiącach najlepiej zajść w ciążę? Poprzednią końcówkę miałam w środku lata to była katorga i się zastanawiam czy teraz nie zacząć się starać na wiosnę, żeby mieć końcówkę bliżej jesieni, zimy
W sumie to nigdy się nad tym nie zastanawialam. Ja się modlę, żeby w ogóle Bóg dał dziecko.



Kiedyś sobie myślałam, że chciałabym być w ciąży w lato i nosić sukienki a nie chciałam zimą, żeby kurtki zimowej nie nosić

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 10:28   #543
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Zobaczymy. Mam przeczucie , że przyjdzie ...że nic nie dała ta stymulacja. W sumie to nigdy się nad tym nie zastanawialam. Ja się modlę, żeby w ogóle Bóg dał dziecko.



Kiedyś sobie myślałam, że chciałabym być w ciąży w lato i nosić sukienki a nie chciałam zimą, żeby kurtki zimowej nie nosić

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Ja też się modlę, żeby wogóle być w tej ciąży. A gdybym mogła wybierać to chciałabym rodzić wiosną (kwiecień-maj-początek czerwca). Można od razu wychodzić na spacery bo jest ciepło i nie ma smogu a jednocześnie nie chodziłabym w najgorsze upały z wielkim brzuchem
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 13:13   #544
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Nie nadal boli brzuch w okresu nie ma. Jeśli nie przyjdzie to dopiero w piątek zrobię test...albo w sobotę

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 20:25   #545
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej to teraz będziemy codziennie czekać na wieści Anna Lena, ogólnie ja jak już byłam w ciąży to tych boli lekkich chciałam wtedy wiedziałam że jest ok, ciało się musi dostosować to i trochę boli, jak była cisza to czułam niepokój.

Ja ciąży nie planuje ale z mojej histori wychodzi że u mnie najszybciej i najwięcej szans mam na ciąże wiosna-lato,więc liczę po cichu na to.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 08:57   #546
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Niestety kolejny raz się nie udało. Już zaczęli się plamienie i ból typowy przy okresie. To już 1,5 roku a wczoraj kupiłam 3 testy ciążowe.
To co się kłębi teraz w mojej głowie..a byłam pełna nadziei. To był mój pierwszy cykl stymulujący i na nowo powróciła nadzieja ...straciłam ją ponownie
Jestem rozbita ..nie potrafię opisać tego jak się czuje

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:13   #547
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Niestety kolejny raz się nie udało. Już zaczęli się plamienie i ból typowy przy okresie. To już 1,5 roku a wczoraj kupiłam 3 testy ciążowe.
To co się kłębi teraz w mojej głowie..a byłam pełna nadziei. To był mój pierwszy cykl stymulujący i na nowo powróciła nadzieja ...straciłam ją ponownie
Jestem rozbita ..nie potrafię opisać tego jak się czuje

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Ojjj przytulam mocno, dobrze wiem co czujesz...

A jak z nasieniem Twojego partnera? Ma dobre wyniki?
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-23, 09:53   #548
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Ojjj przytulam mocno, dobrze wiem co czujesz...

A jak z nasieniem Twojego partnera? Ma dobre wyniki?
Tak , mieliśmy już badania i wszystko jest ok . Tzn nie wszystko bo ciąży wciąż nie ma
Nie wiem co ze sobą zrobić , gdzie się podziać ...
Po weekendzie jadę do ginekologa i zobaczymy co dalej
..a miałam takie piękne 3 pęcherzyki

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 11:36   #549
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej każde przyjście # jak chce się zajść w ciążę nas rozbija i rozczarowuje ale każdy następny miesiąc daje szansę więc skoro były ładne pęcherzyki to może następnym razem się uda a teraz zrób sobie dzień relaksu i czasu dla siebie.

Ja chora z cieknącym nosem i bólem głowy ale chociaż mogę w spokoju odpocząć w domu.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 06:21   #550
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ta noc to koszmar.. pierwszy raz miałam taki okres to chyba przez stymulację cyklu. Nie mogłam oka przymknąć tak wszystko czułam , co chwilę biegałam do WC , żeby się oporządzić. Ciekawe ile to potrwa. Na początku tygodnia jadę do mojego gin i dzialamy dalej
Czy jest tu ktoś , komu udało się po stymulacji??

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 08:30   #551
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Ta noc to koszmar.. pierwszy raz miałam taki okres to chyba przez stymulację cyklu. Nie mogłam oka przymknąć tak wszystko czułam , co chwilę biegałam do WC , żeby się oporządzić. Ciekawe ile to potrwa. Na początku tygodnia jadę do mojego gin i dzialamy dalej
Czy jest tu ktoś , komu udało się po stymulacji??

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Możliwe, że to przez stymulację. Trzymaj się kochana, zobaczymy co gin powie. Najważniejsze, że była ovu i były pęcherzyki.

Ja też chora, nos zapchany, gardło boli, głowa mi pęka. A tu do pracy trzeba iść na popołudnie
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 16:16   #552
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, ja za wiele nie pomogę, miałam dwa razy monitoring cyklu i nic to nie dało ale każdy jest inny i ma inne problemy. Trudno jest jak się nie udaje, najlepiej wychodzi jak się za bardzo nie nastawia i trochę na przypadek zda ale wiadomo to nie jest takie proste. Warto zadbać o swoje dobre samopoczucie i relaks, w stresie nic się nie uda. Sama staram się czym innym zająć aby nie skupiać się na tym bo wiem że to tylko szkodzi. Teraz chce zorganizować jakiś weekend poza domem, nieważne kiedy aby było na co czekać.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 15:58   #553
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

No ja też staram się wyluzować. Nie da się nie myśleć o staraniach ale dobrze przynajmniej częściowo zająć głowę czymś innym. Od kwietnia ruszamy z remontem mieszkania, planujemy też jakieś wyjazdy więc nie będę się skupiać na celowaniu w dni płodne
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 07:28   #554
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Właśnie ciężko jest nie myśleć
U mnie ostatnio trochę stresu i jeszcze ten nieudany cykl.
Czy was też tak boli głowa przez ostatnie dni ? Mi odbiera to zdolność myślenia i cały czas tylko śpię. Najpierw byłam chora teraz ta głowa ...jestem zmęczona i zestresowana
W lutym planuje wypad z mężem na weekend nad morze . Poproszę hotel z basenem i pokój z widokiem na morze ...spa i śniadanie do łóżka zobaczymy co uda się wytargować

Na wiosnę również planujemy ogólny remont całego mieszkania więc trochę odlecę w planowanie łazienki, kuchni, podłogi itp


Wczoraj moja kuzynka urodziła drugie dziecko ( przez cały czas naszego starania ona rodzi już drugie ) i bardzo się cieszę razem z nimi ale kiedy wracam do domu i zobaczę zdjęcie maluszka to serce rozrywa mi się na milion kawałków

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnaLenna
Czas edycji: 2020-01-26 o 09:03
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 07:05   #555
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Właśnie ciężko jest nie myśleć
U mnie ostatnio trochę stresu i jeszcze ten nieudany cykl.
Czy was też tak boli głowa przez ostatnie dni ? Mi odbiera to zdolność myślenia i cały czas tylko śpię. Najpierw byłam chora teraz ta głowa ...jestem zmęczona i zestresowana
W lutym planuje wypad z mężem na weekend nad morze . Poproszę hotel z basenem i pokój z widokiem na morze ...spa i śniadanie do łóżka zobaczymy co uda się wytargować

Na wiosnę również planujemy ogólny remont całego mieszkania więc trochę odlecę w planowanie łazienki, kuchni, podłogi itp


Wczoraj moja kuzynka urodziła drugie dziecko ( przez cały czas naszego starania ona rodzi już drugie ) i bardzo się cieszę razem z nimi ale kiedy wracam do domu i zobaczę zdjęcie maluszka to serce rozrywa mi się na milion kawałków

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Hej przytulam, znam ten ból bardzo dobrze, zawsze jak komus bez problemu lub z nawet z problemami sie udawało urodzic a ja mogłam tylko o tym pomarzyć to jednak mimo ich szczęścia człowieka boli,czemu mi się nie może udać. Teraz jak mam już córeczke troche inaczej do tego podchodzę chociaż też z drugo ciążo nie jest łatwo, a naprzykład bratowa dwa lata młodsza po 14 latach od urodzenia syna zdecydowali sie na kolejne teraz i bez problemu zaszła i dobrze przechodzi ciąże, cały czas pracuje. Nam się też uda wierze w to. Sprubój zająć czas innymi rzeczami bo skupianie się na tym nie pomoże. Remont potrafi dobrze zająć myśli więc życze udanego remontu, u nas w domu szykujemy łazienke, cieszy oko jak się płytki kłado.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 22:43   #556
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej ja po wizycie u specjalisty, niestety czeka mnie operacja. Teraz musze brać lek na zmniejszenie mięśniaka a w maju będzie laparoskopia. Narazie musze zapomnieć o staraniach a nawet jest to zakazane bo przy tak dużym mięśniaku i tak skończyłoby się poronieniem. Teraz wiem czemu jestem ostatnio bardziej zmęczona. Teraz najważniejsze moje zdrowie.Życze wam powodzenia w staraniach.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 10:47   #557
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Witam

Można dołączyć do wątku?

Mam 36 lat, aktualnie jestem w pierwszej ciąży (po 4 latach starań).
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 13:53   #558
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez dod Pokaż wiadomość
Witam

Można dołączyć do wątku?

Mam 36 lat, aktualnie jestem w pierwszej ciąży (po 4 latach starań).
Witaj, gratuluje
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 09:20   #559
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć.
Inez, przykro mi bardzo ale przynajmniej wiesz co było niepowodzeniem starań. Odpoczywaj i ciesz się codziennośćią.
Dod, witaj. Cudownie że się udało po tylu latach starań. Powodzenia w tym pięknym czasie ciąży. A jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 11:08   #560
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć.
Inez, przykro mi bardzo ale przynajmniej wiesz co było niepowodzeniem starań. Odpoczywaj i ciesz się codziennośćią.
Dod, witaj. Cudownie że się udało po tylu latach starań. Powodzenia w tym pięknym czasie ciąży. A jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuje się dobrze.. Mało siły, trochę zaczyna dokuczac kręgosłup, ale generalnie dobrze rozglądam się za łóżeczkiem i wózkiem.. Nie chcę kupować wszystko na raz..
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 11:35   #561
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej ja po wizycie u specjalisty, niestety czeka mnie operacja. Teraz musze brać lek na zmniejszenie mięśniaka a w maju będzie laparoskopia. Narazie musze zapomnieć o staraniach a nawet jest to zakazane bo przy tak dużym mięśniaku i tak skończyłoby się poronieniem. Teraz wiem czemu jestem ostatnio bardziej zmęczona. Teraz najważniejsze moje zdrowie.Życze wam powodzenia w staraniach.

Inez wiem, że to kiepska diagnoza ale nie rezygnuj. Ja miałam mięśniaka, w wieku 29 lat przeszłam laparoskopię. Rok po operacji, zaraz po odstawieniu antykoncepcji zaszłam w ciążę, którą bez problemu donosiłam i urodziłam zdrową córeczkę. Więc głowa do góry, może akurat to ten mięśniak był przyczyną niepowodzeń. A wiem, że niektóre dziewczyny już 3 miesiące po laparoskopii zachodzą w ciążę, więc wszystko przed Tobą.



Witaj dod, gratuluję, w którym jesteś tygodniu?
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 13:41   #562
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Inez wiem, że to kiepska diagnoza ale nie rezygnuj. Ja miałam mięśniaka, w wieku 29 lat przeszłam laparoskopię. Rok po operacji, zaraz po odstawieniu antykoncepcji zaszłam w ciążę, którą bez problemu donosiłam i urodziłam zdrową córeczkę. Więc głowa do góry, może akurat to ten mięśniak był przyczyną niepowodzeń. A wiem, że niektóre dziewczyny już 3 miesiące po laparoskopii zachodzą w ciążę, więc wszystko przed Tobą.



Witaj dod, gratuluję, w którym jesteś tygodniu?
Początek 19 tygodnia. Miałam laparoskopie torbieli i mięśniaka w sierpniu a w październiku zaszłam w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Inez wiem, że to kiepska diagnoza ale nie rezygnuj. Ja miałam mięśniaka, w wieku 29 lat przeszłam laparoskopię. Rok po operacji, zaraz po odstawieniu antykoncepcji zaszłam w ciążę, którą bez problemu donosiłam i urodziłam zdrową córeczkę. Więc głowa do góry, może akurat to ten mięśniak był przyczyną niepowodzeń. A wiem, że niektóre dziewczyny już 3 miesiące po laparoskopii zachodzą w ciążę, więc wszystko przed Tobą.



Witaj dod, gratuluję, w którym jesteś tygodniu?
Początek 19 tygodnia. Miałam laparoskopie torbieli i mięśniaka w sierpniu a w październiku zaszłam w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 18:34   #563
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej troche mnie podbudowałyście, bo się bardzo na ten rok nastawiłam że tylko w tym roku się staram a potem odpuszczam. Ogólnie lekarka mówiła że po zabiegu i trzech miesiącach mogę sprubować, tylko to się teraz wydaje tak odległe. Narazie zaczełam brać ten lek na zmniejszenie mięsniaka.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 21:35   #564
libellula
Przyczajenie
 
Avatar libellula
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 16
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny!
35 i pół na karku I obecnie 11 tydzień ciąży. Dodam, że pierwszej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
libellula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 06:41   #565
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej
A ja powracam bo długiej nieobecności na forum. Miało miejsce wietrzenie głowy.
Okres spóźniał się 5 dni , zrobiłam dziś test. Oczom nie wierzę i nie wiem co powiedzieć. Nie czuję radości a strach

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:26   #566
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej gratulacje dziewczyny, teraz musicie bardzo na siebie uważać, ale bez paniki, dacie radę. Wreszcie jakieś dobre wiadomości na forum.

Siedzicie w domu?
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 10:31   #567
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja siedzę w domu. Dziś byłam w laboratorium zbadać HCG. Pójdę jeszcze po niedzieli. Planuje w następnym tygodniu umówić się do lekarza

Wiem , za obecna sytuacja z trochę utrudnia obecną sytuację. Staraliśmy się dwa lata i ...byłam zaskoczona , że to w tym cyklu się udało

Ostatnio chodziło mi po głowie, żeby się wymknąć na spacer . Jednak sobie daruję. Może będę teraz praktykować posiadówki na balkonie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 11:08   #568
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Hej
A ja powracam bo długiej nieobecności na forum. Miało miejsce wietrzenie głowy.
Okres spóźniał się 5 dni , zrobiłam dziś test. Oczom nie wierzę i nie wiem co powiedzieć. Nie czuję radości a strach

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje zrób betę dla pewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Ja siedzę w domu. Dziś byłam w laboratorium zbadać HCG. Pójdę jeszcze po niedzieli. Planuje w następnym tygodniu umówić się do lekarza

Wiem , za obecna sytuacja z trochę utrudnia obecną sytuację. Staraliśmy się dwa lata i ...byłam zaskoczona , że to w tym cyklu się udało

Ostatnio chodziło mi po głowie, żeby się wymknąć na spacer . Jednak sobie daruję. Może będę teraz praktykować posiadówki na balkonie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Zazwyczaj tak jest, ze się udaje gdy się tego nie spodziewasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 18:48   #569
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Hej
A ja powracam bo długiej nieobecności na forum. Miało miejsce wietrzenie głowy.
Okres spóźniał się 5 dni , zrobiłam dziś test. Oczom nie wierzę i nie wiem co powiedzieć. Nie czuję radości a strach

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Wow wielkie gratulacje!!!!:roza :
Trzymam kciukasy, napewno wszystko będzie dobrze!!! Po długim staraniu udało się właśnie teraz więc musi być dobrze.
Dawaj znać jak będziesz mieć wyniki bety.



A wogóle co tam u Was dziewczyny?
Ja skończyłam antykoncepcję, jednak narazie odłożyliśmy starania. Teoretycznie, bo oboje bardzo pragniemy ciąży więc pewnie długo nie wytrzymamy
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 19:01   #570
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Mam już wyniki : 1282mlu/ml
I wskazuje na 5-6 tydzień
Z tym lekarzem poczekam jeszcze z tydzien, żeby nie chodzić tam co chwilę . Mam nadzieję , że mnie ktoś przyjmie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.