Robot planetarny jaki wybrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 22:26   #31
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
a probowalas moze z taka 5KFE5T koncowka?
widzialam taka koncowke, ale problem z mieszaniem ciasta jest nie tylko na poziomie zbierania z misy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 10:58   #32
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
widzialam taka koncowke, ale problem z mieszaniem ciasta jest nie tylko na poziomie zbierania z misy.
Poczytałem trochę w forum KA i wygląda to na ogólny problem tego urządzenia , niedomieszane ciasto, czy problem wymiany końcówek. Nigdy nie obsługiwałem KA wiec osobiście nie zabieram głosu. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć ze firma KA takiego bubla produkuje. MUM tez ma swoich zwolenników i przeciwników.
Spróbuj może robić tak.. pierw mokre (płynne np. Jajko , mleko itd) rzeczy wymieszać a potem suche ( mąka itp.) może to pomoże.
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 21:23   #33
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Do zbierania z misy uzywam silikonowej lopatki z ikea. Ta lopatka tez wyciagam pozniej ciasto do formy do pieczenia, by nie porysowac misy. A ciasto mieszam prostu dluzej na roznych predkosciach. Probowalam tez koncowki tej do ubijania bialka by nia mieszac ciasto. Ale efekt jest bardzo podobny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 16:36   #34
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Jest ☺ już wypróbowany 20170815_151653~2.jpg
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 18:22   #35
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Jest  już wypróbowany Załącznik 7194311
No to gratuluje i życzę udanych ciast
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:23   #36
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
No to gratuluje i życzę udanych ciast
Dziekuję ☺
Na pierwszy ogień poszedł keks ☺
Mlynek tez sie sprawdził
Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
No to gratuluje i życzę udanych ciast
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:06   #37
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Jest ☺ już wypróbowany Załącznik 7194311
I jak się sprawuje po czasie? Stoję przed wyborem kenwood prospero czy mum5, interesuję mnie szczególnie wyrabianie ciężkich ciast, daje radę?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 13:46   #38
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
I jak się sprawuje po czasie? Stoję przed wyborem kenwood prospero czy mum5, interesuję mnie szczególnie wyrabianie ciężkich ciast, daje radę?
Jestem z niego zadowolona. Uważam, że to jeden z lepszych zakupów. Wyrabiam nim ciasto chlebowe min dwa razy w tygodniu, wyrabialam na pierogi, kruche, drożdżowe. Daje radę bez problemu. Odkąd go mam nic się z nim nie działo. Też zastanawialam się nad Mum5 ale padło na Kenwood bo on miał wszystko co potrzebowałam.
Od siebie polecam
Stoi na blacie na widoku i jest często w użyciu


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 14:15   #39
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Jestem z niego zadowolona. Uważam, że to jeden z lepszych zakupów. Wyrabiam nim ciasto chlebowe min dwa razy w tygodniu, wyrabialam na pierogi, kruche, drożdżowe. Daje radę bez problemu. Odkąd go mam nic się z nim nie działo. Też zastanawialam się nad Mum5 ale padło na Kenwood bo on miał wszystko co potrzebowałam.
Od siebie polecam
Stoi na blacie na widoku i jest często w użyciu


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Super, dzięki a jak z ubijaniem białek czy bitej śmietany, daje radę z małymi ilościami (np. 2 białka)?
u mnie też chyba musiałby stać na blacie, mimo że jak kupowałam meble to specjalnie przeznaczyłam sobie na robota jedną szufladę ale skoro miałabym go używać codziennie lub co drugi dzień to bez sensu go ciągle chować.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 14:50   #40
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Super, dzięki a jak z ubijaniem białek czy bitej śmietany, daje radę z małymi ilościami (np. 2 białka)?

u mnie też chyba musiałby stać na blacie, mimo że jak kupowałam meble to specjalnie przeznaczyłam sobie na robota jedną szufladę ale skoro miałabym go używać codziennie lub co drugi dzień to bez sensu go ciągle chować.
Z tym ubijaniem 2 jajek jest różnie. Jak duże to ok, jak małe to ja po prostu ręką przyciskam u góry pokrywę żeby trzepaczka lepiej załapała na początku te białka. A później już nie ma problemu. U mnie stoi na blacie bo nie chciałoby mi się tego wyjmować cały czas, a w szufladzie są wszystkie dodatki do niego. Ja dokupilam sobie dodatkową misę bo z jedną trochę ciężko jak się robi np masę do ciasta i musisz przełożyć do innej miski, tą umyć żeby zrobić coś drugiego.
Teraz śmieje się do TŻ że jak ten odmówi posłuszeństwa kiedyś to kupię sobie taki bardziej wypasiony robot też Kenwood ale z tych droższych pewnie się modli żeby działał jak najdłużej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 15:23   #41
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Z tym ubijaniem 2 jajek jest różnie. Jak duże to ok, jak małe to ja po prostu ręką przyciskam u góry pokrywę żeby trzepaczka lepiej załapała na początku te białka. A później już nie ma problemu. U mnie stoi na blacie bo nie chciałoby mi się tego wyjmować cały czas, a w szufladzie są wszystkie dodatki do niego. Ja dokupilam sobie dodatkową misę bo z jedną trochę ciężko jak się robi np masę do ciasta i musisz przełożyć do innej miski, tą umyć żeby zrobić coś drugiego.
Teraz śmieje się do TŻ że jak ten odmówi posłuszeństwa kiedyś to kupię sobie taki bardziej wypasiony robot też Kenwood ale z tych droższych pewnie się modli żeby działał jak najdłużej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
ja własnie chciałam kenwooda jakiś wyższy model, ale te mają wielkie misy, nie wiem czy aż tak duży robot jest mi potrzebny drugą misę też planuję od razu dokupić no to zostało mi jeszcze przejść się do sklepu i obejrzeć na żywo jak się prezentują poszczególne modele
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 19:57   #42
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Robot planetarny jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
ja własnie chciałam kenwooda jakiś wyższy model, ale te mają wielkie misy, nie wiem czy aż tak duży robot jest mi potrzebny drugą misę też planuję od razu dokupić no to zostało mi jeszcze przejść się do sklepu i obejrzeć na żywo jak się prezentują poszczególne modele
Mój ma ograniczenie do 8 jajek, czasem niestety przydałoby się więcej. Niby jakoś to mogę obejść ale wiadomo to już więcej zachodu.
Mi było szkoda dać za robot 2 tys. ale teraz bym się szarpnęła chyba

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-07 20:57:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.