Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 18:17   #2011
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Skoro dostałaś potwierdzenie zamówienia to myślę że na razie nie ma się czym niepokoić, po prostu czekaj
Moja koleżanka też dziś zamawiała po raz drugi i również dostała gift dla nowych klientów, co dużo m tych gitów chyba zejdzie, jakiś błąd systemu chyba
i weź pod uwagę, że jest sobota wieczór, jutro niedziela, także sprawdź w poniedziałek
tego potwierdzenia sie trzymam a na drugiego gifta też się w sumie nie obrażę
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Składałaś jedno zamówienie zaraz po drugim ? Dobrze zrozumiałam i to były Twoje pierwsze zakupy ? Otórz licznik zaczyna Ci liczyć zamówienia do historii zamówień po tym jak dostaniesz Shipment Status, czyli:

po złożeniu 1-go zamówienia, skoro nie dostałaś maila Shipment Status, to to zamówienie nie jest jeszcze liczone i dlatego, gdy od razy składałaś kolejne zamówienie traktowano je znów jako pierwsze w ogóle. Ale później Ci policzą, że było 2, nie ma obawy Co z tym, że 2 razy masz wybrać gifty ? nie wiem Może Ci włożą 2 razy do paczki, a może tylko do tej pierwszej
Złożyłam jedno, mniej więcej 2 godziny później drugie. Myślałam, że skoro to pierwsze jest już processing to im się z drugim nie pomyli, ale widocznie masz rację z tym Shipment Status Po prostu jak dojrzałam szachownicę to nie mogłam czekac do poniedziałku

Dzięki dziewczyny za wszystkie wskazówki
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:20   #2012
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
zaraz wejde na watek Cliniqua, ale napisz mi prosze, bo moze tam nie znajde, czy ta szchownica to jedyny odcien jaki ma Clinique, i jakie daje kolory-bo tu na tru wygladaja na bardzo cieple, one sa chyba mocno napigmentowane, wiec dla mojej lubiacej sie swiecic buzi chyba nie bardzo, prawda?

zreszta kupilam meteoryty Beige Chic i chyba wystarczy....
no i zblizam sie do limitu na karcie, hi,hi, bo poszalałam...
Clinique ma kilka odcieni szachownicy. Ten, który zamówiłam, to właściwie taki złoty rozświetlacz, dość mocno błyszczący. Też mam meteoryty Beige Chic, ale to zupełnie coś innego, zarówno pod względem efektu, jak i koloru.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:28   #2013
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
tego potwierdzenia sie trzymam a na drugiego gifta też się w sumie nie obrażę

Złożyłam jedno, mniej więcej 2 godziny później drugie. Myślałam, że skoro to pierwsze jest już processing to im się z drugim nie pomyli, ale widocznie masz rację z tym Shipment Status Po prostu jak dojrzałam szachownicę to nie mogłam czekac do poniedziałku

Dzięki dziewczyny za wszystkie wskazówki
Tak, wiem, że z tym liczeniem zamówień do ogólnego rachunku jest, bo sama sprawdzałam, kiedy ono jest doliczane. Dopiero po Shipment status tego wcześniejszego. Ale liczą się później wszystkie Żadno nie przepada w statystyce
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:41   #2014
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że z tym liczeniem zamówień do ogólnego rachunku jest, bo sama sprawdzałam, kiedy ono jest doliczane. Dopiero po Shipment status tego wcześniejszego. Ale liczą się później wszystkie Żadno nie przepada w statystyce
Tak właśnie się pocieszam, że skoro obydwa mają nadane numery, potwierdzenia na maila przyszły, a kasa z konta ubyła to nic w naturze nie zginie no tylko takie stresik przy pierwszych zamówieniach
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:25   #2015
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak właśnie się pocieszam, że skoro obydwa mają nadane numery, potwierdzenia na maila przyszły, a kasa z konta ubyła to nic w naturze nie zginie no tylko takie stresik przy pierwszych zamówieniach

Pierwsze koty za płoty

Czy ktoś wie jak na oku wyglada ten pigment MAC'a ? Czy jest taki brudno niebiesko-gołębi ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...74018&goChar=M
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:40   #2016
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny co polecacie pod oczy ? Kończy mi się all about eyes , nie zachwycił mnie na tyle aby powtórzyć zakup no i kompletnie nie wiem na co się zdecydować .
Potrzebuję czegoś wyraźnie odżywczego i skutecznego ( to już ten wiek)
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:59   #2017
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie pod oczy ? Kończy mi się all about eyes , nie zachwycił mnie na tyle aby powtórzyć zakup no i kompletnie nie wiem na co się zdecydować .
Potrzebuję czegoś wyraźnie odżywczego i skutecznego ( to już ten wiek)
Chodzi o korektor ? Ja polecam szczerze HR Magic. All About też miałam i pomijając, że miałam za jasny kolor to był bardziej suchy, a Helenka taka nie jest Całkiem fajny choć z niższej półki jest też Burżuj Anticerne, na trudne poranki - też go mam, kryje, rozświetla i na pewno nie wysusza i nie zbiera się tam, gdzie nie trzeba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 20:00   #2018
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola13 to taki aquamarina podobny do koloru policyjnego munduru
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:03   #2019
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Mariola13 to taki aquamarina podobny do koloru policyjnego munduru

No właśnie I na oku też tak wygląda czy zmienia się, blaknie ? On ma jakieś drobinki czy nie ? Jest mocno napigmentowany ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:12   #2020
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolu13 przepraszam pomylilam z odcieniem azalea blue,nie mam cornflower
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:21   #2021
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chodzi o korektor ? Ja polecam szczerze HR Magic. All About też miałam i pomijając, że miałam za jasny kolor to był bardziej suchy, a Helenka taka nie jest Całkiem fajny choć z niższej półki jest też Burżuj Anticerne, na trudne poranki - też go mam, kryje, rozświetla i na pewno nie wysusza i nie zbiera się tam, gdzie nie trzeba
Mariolu , chodzi mi o krem pod oczy. Przepraszam, nie wyraziłam się jasno
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 20:24   #2022
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ja tez po uwagach Kasi dzis rano sprawdzalam wszystko co kupilam, i na szczescie nie mialam takiej sytuacji abym miala inny kod na kartoniku, a inny na butelce i np. HR Spectacular, tusz Chanel, Pryzmy czy Cliniqua puder sypki mam z 2007 roku, oczywiscie Clarins w kamieniu ten 'special price' z 2005 ....

fakt,ze w podkladzie HR nie mam ulotki, ale nie wiem, moze tam nigdy nie ma, akurat z podkladem wysokopolkowym dopiero zaczelam swoja przygode, wiec nie mam buteleczki na porównanie
fakt, zapach i kolor i konsystencja identyczna z próbka jaką dostałam w Douglasie

btw...tam jakoś chętnie dają...ostatnio w Sephorze nawet dostalam próbkę na 2 uzycia Clarinsa Younger cos tam,cos tam - kremu na noc...za prawie 400zł...tyle ze musialam wyslucac jak to Clarins podpatruje dzikie zwierzeta..tygrysy...i potem krem dziala, i skora sprezynuje, hi,hi
jak dobrze,ze ja nie pracuje jako taki przedstawiciel marki i nie musze takich glupot opowiadac klientkom...a z 2 strony...pewnie dla pracownikow extra ceny...

Kasiaoli...czekamy na relacje z Twoich porównań opakowań i detali dzis z perfumerii..
Cześć i czołem! Niestety do perfumerii dziś nie trafiłam bo mojego Ojczulka zabrano rano do szpitala i tam spędziłam cały prawie dzień... dopiero wlazłam do domu a pogoda cuuuudna...
Może jutro w drodze do szpitala uda mi sie podjechać.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:35   #2023
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mariolu , chodzi mi o krem pod oczy. Przepraszam, nie wyraziłam się jasno
Aaa Mi ogromnie i bardzo szybko pomógł na suchość i zwiotczenie skórki pod oczętami bardzo tani krem AA z Omega 3+6 Nutriujędrnianie i odżywianie. teraz po nim używałam LRP Active C- nie robił kompletnie nic, teraz mam na tapecie Redermic i też nic nie zauważam. Mam jeszcze w szafce w kolejce LRP Hydraphase i Miraculum Hydra Therapy Póki co ten AA to hit

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć i czołem! Niestety do perfumerii dziś nie trafiłam bo mojego Ojczulka zabrano rano do szpitala i tam spędziłam cały prawie dzień... dopiero wlazłam do domu a pogoda cuuuudna...
Może jutro w drodze do szpitala uda mi sie podjechać.
Przykra sprawa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:35   #2024
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie I na oku też tak wygląda czy zmienia się, blaknie ? On ma jakieś drobinki czy nie ? Jest mocno napigmentowany ?

Nie ma drobinek, to błekitny kolor opalizujacy na fioletowo
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:40   #2025
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ma drobinek, to błekitny kolor opalizujacy na fioletowo
Hmm, to muszę się chyba wstrzymać. Do niebieskich oczu nie będzie chyba pasował
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:49   #2026
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

wcześniej była mowa o prasowańcach clarinsa, nieco podtatusiałych

wklejam wam linka do wypowiedzi jednej z wizazanek na temat daty przydatności..może was pocieszy fragment o pudrach

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...83&postcount=7
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:51   #2027
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaa Mi ogromnie i bardzo szybko pomógł na suchość i zwiotczenie skórki pod oczętami bardzo tani krem AA z Omega 3+6 Nutriujędrnianie i odżywianie. teraz po nim używałam LRP Active C- nie robił kompletnie nic, teraz mam na tapecie Redermic i też nic nie zauważam. Mam jeszcze w szafce w kolejce LRP Hydraphase i Miraculum Hydra Therapy Póki co ten AA to hit
Dziękuję Mariolu
Kilka razy rozczarowałam się drogeryjnymi , drogimi kremami dlatego teraz zanim podejmę dezyzję o zakupie, długo dumam i pytam. Poszukam tego AA o którym piszesz.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:03   #2028
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję Mariolu
Kilka razy rozczarowałam się drogeryjnymi , drogimi kremami dlatego teraz zanim podejmę dezyzję o zakupie, długo dumam i pytam. Poszukam tego AA o którym piszesz.

Ja go kupiłam jako rezerwę, bo czekałam na zamówiony w aptece LRP Active C i okazał się świetny. Na razie lepszego nie spotkałam i tylko ok 14 zł Skóra świetnie go pije i robi użytek. To ten http://www.kosmetykiaa.pl/produkty/o...m?produkt=3087

jazmine
dzięki za linka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:04   #2029
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, nie wiecie przypadkiem jak może wyglądać opakowanie szminki Lancome opatrzone dopiskiem "Unboxed GWP Packaging"? Czy chodzi tylko o brak pudełka czy coś jeszcze? Bo kliknęłam sobie w końcu Platinum Illuminator Estee Lauder, chytrze podałjąc nowego maila, żeby dostać gratis szminkę Lancome i właśnie ona ma taki dopisek. Niby darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, ale ciekawa jestem i już.

A tak w ogóle to fruną do mnie trzy paczki Z PI EL i gratisową szminką, z tuszem Lancome Hypnose Onyx i z szamponem Tigi Curls Rock, a na dniach i odżywkę do kompletu kliknę Co ta Truskawka ze mną zrobiła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 22:11   #2030
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie przypadkiem jak może wyglądać opakowanie szminki Lancome opatrzone dopiskiem "Unboxed GWP Packaging"? Czy chodzi tylko o brak pudełka czy coś jeszcze? Bo kliknęłam sobie w końcu Platinum Illuminator Estee Lauder, chytrze podałjąc nowego maila, żeby dostać gratis szminkę Lancome i właśnie ona ma taki dopisek. Niby darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, ale ciekawa jestem i już.

A tak w ogóle to fruną do mnie trzy paczki Z PI EL i gratisową szminką, z tuszem Lancome Hypnose Onyx i z szamponem Tigi Curls Rock, a na dniach i odżywkę do kompletu kliknę Co ta Truskawka ze mną zrobiła
Truskawka nie zrobiła z Ciebie nic innego czego nie zrobiła z nami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:34   #2031
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie pod oczy ? Kończy mi się all about eyes , nie zachwycił mnie na tyle aby powtórzyć zakup no i kompletnie nie wiem na co się zdecydować .
Potrzebuję czegoś wyraźnie odżywczego i skutecznego ( to już ten wiek)
Lola23 - ja mam 28 lat i też jestem maniakiem kremów pod oczy.
Musisz jednak zwrócić uwagę, że nawet nie mając wrażliwej cery, niektóre kremy mogą podrażniać oko, prowadząc do łzawienia, albo nawet zaczerwienienia. Mogę się wypowiedzieć tylko o kremowych konsystencjach, bo takie preferuję.
Z pewnością nie zawiedziesz się, kupując Shiseido. Masz do wyboru: krem w tubce z serii Skincare, albo Bio-Performance z pompką. Bio mam obecnie, nie podrażnia, ma miłą gęstą, kremową konsystencję, wydajność: conajmniej 2,5 m-ca. W perf. cena ok. 230 zł, na tru z pewnością taniej. Można polecić, dobry krem, ale jakichś spektakularnych efektów nie będzie. Generalnie zapobiega pierwszym oznakom starzenia.
Skincare - miałam, przyzwoity, też kremowy, ale to podstawowa nawilżająca pielęgnacja.
Z Biothermu - jest nowość z żeńszeniem, zapytaj noska, przesłałam jej próbkę. Ja mam krem na dzień - jest w porządku. Inne kremy B. - nie pamiętam, ale nic mi nie podpasowało.
Z Chanela jest Age Delay - Gothic chwali ten krem, chociaż ma chyba do twarzy, mi lekko podrażnia oczy. Jest dość rzadki, a im rzadszy, tym mniej wydajny.
Najbardziej byłabyś chyba zadowolona z Lancome Promordiale Optimum, w słoiczku. Miałam, kremowa konsystencja, ładne rozświetlenie, ogólnie wrócę do niego niebawem. Świetna seria, szczególnie na noc.
Z najdroższych polecam La Prarie krem Smart - absolutne KWC, zawiera witaminę K, która niesamowicie rozjaśnia spojrzenie, mam wrażenie, że skóra po nim stawała się jaśniejsza, zatem z pewnością wybieli wszelkie zaczerwienienia. Jest kremowy, ale w perf. - 500 zł, na tru - chyba ok. 250 zł.
Mam nadzieję, że pomogłam
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:35   #2032
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć i czołem! Niestety do perfumerii dziś nie trafiłam bo mojego Ojczulka zabrano rano do szpitala i tam spędziłam cały prawie dzień... dopiero wlazłam do domu a pogoda cuuuudna...
Może jutro w drodze do szpitala uda mi sie podjechać.
Kasiu współczuję....ale mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze z tatą, a co do kosmetyków z tru my tutaj juz też działamy i wychodzi, że to jednak orginały...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:37   #2033
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

btw, HR color clone, oryginalnie nie ma ulotki w środku opakowania. Jak chcecie coś porównać, chętnie służę pomocą
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:40   #2034
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lola23 - ja mam 28 lat i też jestem maniakiem kremów pod oczy.
Musisz jednak zwrócić uwagę, że nawet nie mając wrażliwej cery, niektóre kremy mogą podrażniać oko, prowadząc do łzawienia, albo nawet zaczerwienienia. Mogę się wypowiedzieć tylko o kremowych konsystencjach, bo takie preferuję.
Z pewnością nie zawiedziesz się, kupując Shiseido. Masz do wyboru: krem w tubce z serii Skincare, albo Bio-Performance z pompką. Bio mam obecnie, nie podrażnia, ma miłą gęstą, kremową konsystencję, wydajność: conajmniej 2,5 m-ca. W perf. cena ok. 230 zł, na tru z pewnością taniej. Można polecić, dobry krem, ale jakichś spektakularnych efektów nie będzie. Generalnie zapobiega pierwszym oznakom starzenia.
Skincare - miałam, przyzwoity, też kremowy, ale to podstawowa nawilżająca pielęgnacja.
Z Biothermu - jest nowość z żeńszeniem, zapytaj noska, przesłałam jej próbkę. Ja mam krem na dzień - jest w porządku. Inne kremy B. - nie pamiętam, ale nic mi nie podpasowało.
Z Chanela jest Age Delay - Gothic chwali ten krem, chociaż ma chyba do twarzy, mi lekko podrażnia oczy. Jest dość rzadki, a im rzadszy, tym mniej wydajny.
Najbardziej byłabyś chyba zadowolona z Lancome Promordiale Optimum, w słoiczku. Miałam, kremowa konsystencja, ładne rozświetlenie, ogólnie wrócę do niego niebawem. Świetna seria, szczególnie na noc.
Z najdroższych polecam La Prarie krem Smart - absolutne KWC, zawiera witaminę K, która niesamowicie rozjaśnia spojrzenie, mam wrażenie, że skóra po nim stawała się jaśniejsza, zatem z pewnością wybieli wszelkie zaczerwienienia. Jest kremowy, ale w perf. - 500 zł, na tru - chyba ok. 250 zł.
Mam nadzieję, że pomogłam
Czy to ten krem?
http://us.strawberrynet.com/productD...29536&goChar=L
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:52   #2035
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tak, to dokładnie ten. Ale co do La Prairie, radziłabym zrobić testy w perf. i może poprosić o próbkę. Niektóre ich produkty potrafią uczulić nawet niewrażliwą skórę. Tak było ze zwykłym cellularem. Wszystkie ich kremy mają bardzo intensywne działanie i stąd może to wynikać.
A tak btw, jeżeli ktoś ma wolną gotówkę, bardzo polecam genialne serum normalizujące, niesamowicie likwiduje wszelkie niedoskonałości cery mieszanej. Bajkowe serum (w perf. 600 pln), zatem cena równie bajkowa
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:55   #2036
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
btw, HR color clone, oryginalnie nie ma ulotki w środku opakowania. Jak chcecie coś porównać, chętnie służę pomocą
Layla to w takim razie Spectacular pewe też, bo ja go mam...bez ulotki,ale identyczny z próbką jaką dostałam
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:09   #2037
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Tak, to dokładnie ten. Ale co do La Prairie, radziłabym zrobić testy w perf. i może poprosić o próbkę. Niektóre ich produkty potrafią uczulić nawet niewrażliwą skórę. Tak było ze zwykłym cellularem. Wszystkie ich kremy mają bardzo intensywne działanie i stąd może to wynikać.
A tak btw, jeżeli ktoś ma wolną gotówkę, bardzo polecam genialne serum normalizujące, niesamowicie likwiduje wszelkie niedoskonałości cery mieszanej. Bajkowe serum (w perf. 600 pln), zatem cena równie bajkowa

Dziękuję

Mogłabyś podać dokładniej, które to? Nie mogę znaleźć na truskawie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:20   #2038
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

http://www.strawberrynet.com/product...26685&goChar=L
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:30   #2039
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie przypadkiem jak może wyglądać opakowanie szminki Lancome opatrzone dopiskiem "Unboxed GWP Packaging"? Czy chodzi tylko o brak pudełka czy coś jeszcze?
Skoro "unboxed" to oznacza, ze szminka bedzie bez pudelka.
"GWP" czyli Gift with Purchase -po prostu przy zakupie jakiegos kosmetyku otrzymujesz drugi jako prezent. Wersja GWP kosmetyku jest mniejsza od standardowej np.2ml w przypadku tuszu do rzes czy 6-7ml w przypadku blyszczyka. Najprawdopodobniej bedzie na szmince napis "not for individual sale" lub cos w tym stylu.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 00:26   #2040
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, a może wiecie jaki krem jest dobry dla 25-latki z cieniami pod oczami i pierwszymi zmarszczkami (głównie od mrużenia oczu, gdyż jestem krótkowidzem...)?
Bardzo zachęcająco wygląda ten krem La Praire, ale nie wiem, czy nie jest dla starszej skóry?
Błagam o pomoc
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.