Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 17:25   #4171
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

moja ma datę D001 i datecalculator pokazuje ze nieprawidłowa- wyprodukowana 2008 lat temu . Czy ktoś jeszcze tak ma?

a tak poza tym to pomadka jest śliczna (mam rose refil)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:29   #4172
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No właśnie, moja ma D004, według mnie (oczywiście z pomocą decalculatora) to Twoja została wyprodukowana 0-1-1.
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:32   #4173
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny czy teraz dla nowych klientów caly ten komplet kosmetykow stila, czy tylko jeden do wyboru? bo ja nie nzam angielksiego
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:36   #4174
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przyszedl mi diorshow, ufff data produkcji 11.2007
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:44   #4175
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Chodzi o ten podkład biothermu, który tak chwaliłaś?? Ten ostatnio kupiony na Tru?
Jestem zachwycona SE, którego próbkę dostałam do Ciebie...jest bossski normalnie. A Ty jesteś zadowolona po dłuższych testach?
Tak, chodzi mi właśnie o niego. Sam podkład wygląda ok, ale sprzedawanie produktu po dacie wazności już jest trochę nie ok

To się cieszę, że puder Ci pasuje Ja też jestem z niego bardzoooo zadowolona, chociaż stosuję go na zmianę z Clarinsem i Este Lauder Lucidity

evitka21 mam ten sam kodale pomadka wyglada na świeżą i jest śliczna, ślicznie nawilża Myślę, że ona jest z tego roku
kal1nka witaj !
Ja też z lubuskiego

Czy ktoś mógłby mi pomóc sklecić jakieś zdanie po angielsku, że podkład Biotherm, który dostałam jest dużo po terminie ważności ? Please Kobitki...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:53   #4176
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
wklej koniecznie

ja przymierzałam się do zestawów bobbi brown lub narsa na ebayu, cena tych ostatnich wyniosłaby ok. 300 zeta z wysyłką, zestaw 22 -23 częściowy z pędzlem kabuki, który sam pojedynczo kosztuje już ok. 150pln!
ach! też sprawdzałam pędzle narsa! absolutnie boskie! nawet lepszy zestaw niż Bobbiego. tylko wybrałam zestaw ok. 12-15 pędzli, naprawdę fantastyczny! No nie wiem inu, co my zrobimy. Dzisiaj byłam w Douglasie, jeden pędzel do pudru Douglasa, nie żaden firmowy w stylu Lancome, kosztuje 100 zł, do różu ścięty też 100 zł, do cieni - 70 zł. Owszem wszystkie z naturalnego włosia, ale tak 5 pędzli równa się zero nowych cieni w miesiącu! i co my zrobimy? Nars wygląda na autentyk na moje oko. Tylko kwestia jest taka, co zauważył Kamisio, że mogą być nieco krótsze. Ja bym zaryzykowała. Ostatnio kupiłam 1 pędzel sisleya za 140 zeta po zniżce, tak więc bankruta z powodu pędzli nie zamierzam strzelić poza tym, dla zainteresowanych, znalazłam identycznie ścięty pędzel do cieni douglasa za 74 zł. No cóż 70 za złotą skuwkę

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
no właśnie jeden pędzel narsa czy bobbi kosztuje około 100 zł, więc jakim cudem ktoś sprzedaje 22 części za 300zł ? gdyby ktoś proponował ci wode chanel za 10% wartości sklepowej to raczej nie uwierzyłabys że to oryginał

generalnie marki profesjonalne i semiprofesjonalne, nie mają zestawów pędzli bo kazdy potrzebuje czego innego, nawet profesjonaliści inaczej kompletują zestawy, bo czego innego potrzebuje charakteryzator a czego innego makijażysta, więc raczej pedzle sprzedaje się osobno,

czasami zdarzają sie zestawy takie gadzety jak były wklejone kilka postów wyżej z MAC'a
Kamisiu i wszystko nam zepsułeś, a miało być tak pięknie kurcze nie wiem, może trzeba złapać jakąś wiewiórkę w łazienkach i samemu pędzel wystrugać?

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
no to ok- czekam na podsyłke klucza jakiejs firemki - jak ją dostane - sporządzamy wersję beta z kodami jednej firmy - udostępniamy ją do testowania, każda sprawdza wszystko co ma,jeśli będzie działało robimy taka wersję w której zawrzemy maksimum firm. trzeba będzie pozyskać te kody, ale wierze ze pomożecie
YSL - kod - na początku 7 - oznacza rok 2007.
W Kanebo kody są totalnie pokręcone, też dzwoniłam do dystr. i tu nie ma klucza. Cwaniaki

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Dojrzałam chyba do zakupu Clarinsa sypkiego (zalezy mi na efekcie matującym także, stad EL Lucidity odrzuciłam), tylko kwestia koloru, teraz mam Blende Cliniqua 03 transparent...i jest fajny na skórze, ale na podkładzie chyba miejscami lekko u mnie ciemnieje...stad decyzja o zmianie
ale..do rzeczy...boje się tego 01 - wiem,wiem,że nie wybiela, ale żeby mnie nie zaróżowil...jak się ma ten odcień do 03 Cliniqua, albo do jakiego Cliniqua jest podobny;
i czy rzeczywiście dopasowuje sie do kolorytu twarzy (ja np.fluid mam HR 20 wanillię i moja cera tez lekko idzie chyba w zółty bardziej)
pomożecie

aha, i może moje pytanie będzie głupie, ale nigdy nie stosowałam kompaktów (zawsze fluid + sypki + w kamieniu do poprawek) - czy kompakty nadają się do cery tłustej?
i czy są z założenia własnie na lato a zimą fluidy, czy odwrotnie?
bo jeśli już fluid to juz nie kompakt - prawda?
podszkolicie mnie ciutkę, pliss...
Maggie, ja stoję na stanowisku, że jak nie napaćkasz na buzi podkładem, to nie jesteś umalowana, ale to moje dość konserwatywne zdanie. Dzisiaj maziałam kompakty CC HR , były tłuste w dotyku i nie podobały mi się wcale. 23 był bardzo ciemny, ciemniejszy niż fluid. Polecam bardzo puder La Prairie nr 01 lub 02. Mają pojemność 60 g , wystarczą pewnie na 2 lata, matują a przy tym mają mikroskopijne drobinki rozświetlające. Minus jest taki, że opakowanie jak solniczka, trzeba się namachać, żeby puderek nałożyć, gąbka się do tego nie nadaje. Ale puder rewelacyjny. Cena 120 zł na Tru, w perf. 180 zł.

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Hej. Czy mógłby mi ktoś pomóc ? Czym różnią się te korektory?
http://eu.strawberrynet.com/productD...24510&goChar=L
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7533
Mam nadzieję, że tylko opakowaniem zależy mi na Lancome Effacernes Longue Tenue bo już go miałam i wiem, że jest dobry. Czy miała któraś ten z truskawy??
Nie kupuj tego korektora z Tru, bo jest stary jak świat. To stare opakowanie. Kup Magica HR, jest identyczny jak ten z Lancome, a masz gwarancję, że świeży. Najczęściej sprawdza się kolor 02, chyba, że jesteś bladzioszkiem.

Mariola - bardzo mi przykro, że Ci wcisnęli takiego starucha z Biothermu. Zareklamuj, a jak dostaniesz zwrot, to sobie strzel Forever z Diora, nr 20, rewelacja, ma takie same właściwości, jak sense aquaradiance, równie dobry.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:57   #4177
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Chodzi o ten podkład biothermu, który tak chwaliłaś?? Ten ostatnio kupiony na Tru?
Jestem zachwycona SE, którego próbkę dostałam do Ciebie...jest bossski normalnie. A Ty jesteś zadowolona po dłuższych testach?
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ach! też sprawdzałam pędzle narsa! absolutnie boskie! nawet lepszy zestaw niż Bobbiego. tylko wybrałam zestaw ok. 12-15 pędzli, naprawdę fantastyczny! No nie wiem inu, co my zrobimy. Dzisiaj byłam w Douglasie, jeden pędzel do pudru Douglasa, nie żaden firmowy w stylu Lancome, kosztuje 100 zł, do różu ścięty też 100 zł, do cieni - 70 zł. Owszem wszystkie z naturalnego włosia, ale tak 5 pędzli równa się zero nowych cieni w miesiącu! i co my zrobimy? Nars wygląda na autentyk na moje oko. Tylko kwestia jest taka, co zauważył Kamisio, że mogą być nieco krótsze. Ja bym zaryzykowała. Ostatnio kupiłam 1 pędzel sisleya za 140 zeta po zniżce, tak więc bankruta z powodu pędzli nie zamierzam strzelić poza tym, dla zainteresowanych, znalazłam identycznie ścięty pędzel do cieni douglasa za 74 zł. No cóż 70 za złotą skuwkę



Kamisiu i wszystko nam zepsułeś, a miało być tak pięknie kurcze nie wiem, może trzeba złapać jakąś wiewiórkę w łazienkach i samemu pędzel wystrugać?


YSL - kod - na początku 7 - oznacza rok 2007.
W Kanebo kody są totalnie pokręcone, też dzwoniłam do dystr. i tu nie ma klucza. Cwaniaki


Maggie, ja stoję na stanowisku, że jak nie napaćkasz na buzi podkładem, to nie jesteś umalowana, ale to moje dość konserwatywne zdanie. Dzisiaj maziałam kompakty CC HR , były tłuste w dotyku i nie podobały mi się wcale. 23 był bardzo ciemny, ciemniejszy niż fluid. Polecam bardzo puder La Prairie nr 01 lub 02. Mają pojemność 60 g , wystarczą pewnie na 2 lata, matują a przy tym mają mikroskopijne drobinki rozświetlające. Minus jest taki, że opakowanie jak solniczka, trzeba się namachać, żeby puderek nałożyć, gąbka się do tego nie nadaje. Ale puder rewelacyjny. Cena 120 zł na Tru, w perf. 180 zł.


Nie kupuj tego korektora z Tru, bo jest stary jak świat. To stare opakowanie. Kup Magica HR, jest identyczny jak ten z Lancome, a masz gwarancję, że świeży. Najczęściej sprawdza się kolor 02, chyba, że jesteś bladzioszkiem.
Kochana Layla, no właśnie miałam do Ciebie pisać, kiedy będziesz testowała kompakty HR CC, a Ty piszesz, że testowałaś. Czy możesz mi powiedzieć, czy sprawdziłąś kolor 20 i 21 ? Please !! Czy ten 21 cream rose rzeczywiście jest rose ? jakie są ? Możesz coś bliżej powiedzieć o nich ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 17:58   #4178
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
tak że - gorąco polecam! podobno stick jest jeszcze wydajniejszy
ja mam stick i jestem zachwycona, mój mąż ma stick w wersji Biotherm Homme i nareszcie też jest zadowolony, znacznie lepszy w moim i jego odczuciu od Vichy, który nota bene tez sobie kiedyś chwaliłam

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Mad- a jak tam kosmetyki Bumble and Bumble? Czekam na Twoją opinie zanim sama kliknę
ano ładnie, szampon jest delikatny, dobrze się pieni, piana gęsta, nie żadne popłuczyny, ładnie oczyszcza, wystarcza jedno mycie głowy - zalecenie producenta - co przy moich wypadających kudłach ma ogromne znaczenie, jak poużywam dłużej to będę mogła napisac coś więcej, ale pierwsze wrażenie jest dobre
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:05   #4179
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla79 bardzo dziękuję. Ja bym się skusiła a potem żałowała Pójdę wypróbować magica do sephory i jak będzie zakrywał moje"podbite oczy"to się skuszę, bo cena podobna
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:05   #4180
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam stick i jestem zachwycona, mój mąż ma stick w wersji Biotherm Homme i nareszcie też jest zadowolony, znacznie lepszy w moim i jego odczuciu od Vichy, który nota bene tez sobie kiedyś chwaliłam

Madlaine - na długo Ci wystarcza ten stick?
Aha... i czy nie pozostawia białych plam na ubraniu?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:21   #4181
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

moj bambus z 11.2006 roku a meteorytki z 2007 Kamiso może wiesz jak razszyfrowac Borghese kod KA303K podejrzewam że to 2003 rok ale podkład nie śmierdzi i ładnie rozprawadza się
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 18:26   #4182
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola
testowałam HR właśnie dzisiaj w Douglasie. Coprawda w dzikim pędzie, ale jednak. Te kompakty HR nie podobają mi się jednak, są tłuste w konsystencji, a kolorki niedobre. 23 - ciemny jak murzyn, a ten 21 cream rose, nie jest różowy, raczej beżowy, ale też jakiś ciemny. Nie wiem czemu, albo się spieszyłam i niedokładnie rozsmarowałam, albo istotnie są zbyt ciemne. Niestety nie umiałam wybrac kompaktu. Mogę Ci jutro coś sprawdzić z Chanela albo Shiseido, bo te kosmetyki są w mojej najbliższej perf., o! albo Diora. Sluchaj, te fluidy Diora zmieniły się na lepsze, więc może i kompakty niezłe. Forever jestem zachwycona! Jak jutro uda mi się do nich podjechać, to dam znać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:34   #4183
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
moj bambus z 11.2006 roku a meteorytki z 2007 Kamiso może wiesz jak razszyfrowac Borghese kod KA303K podejrzewam że to 2003 rok ale podkład nie śmierdzi i ładnie rozprawadza się
ponawiam pytanie : czy ktoś jeszcze rozszyfrowywał datę gratisowej pomadki lancome?

czy wasze też są wyprodukowane ponad 2000 lat temu>
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:37   #4184
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Madlaine - na długo Ci wystarcza ten stick?
Aha... i czy nie pozostawia białych plam na ubraniu?
AsikS, jeszcze go nie zużyłam, więc ciężko powiedzieć na ile wystarczy, na razie mam go jakieś 5 miesiące a ubytek w sztyfcie to ok. 1 cm - sztyft ma jakieś 5 cm na moje oko, więc powinien wystarczyć na bardzooo długo - przy takiej wydajności nawet cena z perfumerii nie jest straszna

żeby nie było plam trzeba go kłaść na idealnie suchą pachę, inaczej potrafi lekko sie odznaczyć, ale generalnie to najlepszy produkt tego typu jaki miałam do tej pory
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:44   #4185
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
AsikS, jeszcze go nie zużyłam, więc ciężko powiedzieć na ile wystarczy, na razie mam go jakieś 5 miesiące a ubytek w sztyfcie to ok. 1 cm - sztyft ma jakieś 5 cm na moje oko, więc powinien wystarczyć na bardzooo długo - przy takiej wydajności nawet cena z perfumerii nie jest straszna

żeby nie było plam trzeba go kłaść na idealnie suchą pachę, inaczej potrafi lekko sie odznaczyć, ale generalnie to najlepszy produkt tego typu jaki miałam do tej pory

To on mega wydajny jest.

Na pewno się skuszę na niego. Dzięki Mad.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:48   #4186
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anthuria Pokaż wiadomość
Witam,
dotarło do mnie zamówienie z truskawki z gratisową pomadką lancome (wysłane z innego maila, bo połasiłam się na gift). data produkcji 0-1-4 - czyli ma ponad 8 lat. To chyba rekord. Jak tam z Waszymi color fever?
pozdrawiam
Dziewczyny, ja już zwatpiłam . Sądzicie, ze truskawa zbiera "śmieci" ze wszystkich hurtowni i je odsprzedaje? Przecież nawety producenci nie produkują aż tak na wyrost. Owszem z salonów firmowych stare kolekcje są wycofywane ale w innych sklepach można je kupic przecenione. A sam producent wie kiedy zmniejszyć/wstrzymać produkcję bo albo zmieni się szata graficzna opakowań albo trendy w makijażach.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:49   #4187
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie : czy ktoś jeszcze rozszyfrowywał datę gratisowej pomadki lancome?

czy wasze też są wyprodukowane ponad 2000 lat temu>
może powinnaś to dać do muzeum....może to jest pomadka Kleopatry ?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:58   #4188
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

hahhahahah 2000 lat temu....
ja kupowałam pomadkę lancoma z 2003 tak wyszlo w dekalk., ale pomadka ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, i wogole jest exstra. nie mam żadnych zastrzeżeń, że jest stara. a ja kiedys dostalam poadkę przeterminowaną ze stanów, śmierdziala i miala taki specyficzny smak. więc mysle że te wasze nie są stare.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:23   #4189
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już zwatpiłam . Sądzicie, ze truskawa zbiera "śmieci" ze wszystkich hurtowni i je odsprzedaje? Przecież nawety producenci nie produkują aż tak na wyrost. Owszem z salonów firmowych stare kolekcje są wycofywane ale w innych sklepach można je kupic przecenione. A sam producent wie kiedy zmniejszyć/wstrzymać produkcję bo albo zmieni się szata graficzna opakowań albo trendy w makijażach.
ja właśnie też się załamałam czytając to wszystko! jak często zdarzają sie takie przeterminowane kosmetyki?
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 19:28   #4190
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
moja ma datę D001 i datecalculator pokazuje ze nieprawidłowa- wyprodukowana 2008 lat temu . Czy ktoś jeszcze tak ma?

a tak poza tym to pomadka jest śliczna (mam rose refil)
Cytat:
Napisane przez Anthuria Pokaż wiadomość
No właśnie, moja ma D004, według mnie (oczywiście z pomocą decalculatora) to Twoja została wyprodukowana 0-1-1.

Jam mam Pink To The Club - kod D004, wg datecalculatora szminka została wyprodukowana 2008 lat temu
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:41   #4191
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola
testowałam HR właśnie dzisiaj w Douglasie. Coprawda w dzikim pędzie, ale jednak. Te kompakty HR nie podobają mi się jednak, są tłuste w konsystencji, a kolorki niedobre. 23 - ciemny jak murzyn, a ten 21 cream rose, nie jest różowy, raczej beżowy, ale też jakiś ciemny. Nie wiem czemu, albo się spieszyłam i niedokładnie rozsmarowałam, albo istotnie są zbyt ciemne. Niestety nie umiałam wybrac kompaktu. Mogę Ci jutro coś sprawdzić z Chanela albo Shiseido, bo te kosmetyki są w mojej najbliższej perf., o! albo Diora. Sluchaj, te fluidy Diora zmieniły się na lepsze, więc może i kompakty niezłe. Forever jestem zachwycona! Jak jutro uda mi się do nich podjechać, to dam znać
A mi kiedyś jak testowałam to spodobał mi się kompakt Chanel Vitalumiere Dla mnie chyba dobry byłby 030 bo ten sam we fluidzie 020
Hmm, a ja własnie lubię kompakty takie lekko tłustawe w konsystencji bo ślicznie stapiają się ze skórą i rozsmarowują

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
może powinnaś to dać do muzeum....może to jest pomadka Kleopatry ?
Kochana !!! za pomadkę Kleopatry na aukcji zbiłabyś krocie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:43   #4192
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Dojrzałam chyba do zakupu Clarinsa sypkiego (zalezy mi na efekcie matującym także, stad EL Lucidity odrzuciłam), tylko kwestia koloru, teraz mam Blende Cliniqua 03 transparent...i jest fajny na skórze, ale na podkładzie chyba miejscami lekko u mnie ciemnieje...stad decyzja o zmianie
ale..do rzeczy...boje się tego 01 - wiem,wiem,że nie wybiela, ale żeby mnie nie zaróżowil...jak się ma ten odcień do 03 Cliniqua, albo do jakiego Cliniqua jest podobny;
i czy rzeczywiście dopasowuje sie do kolorytu twarzy (ja np.fluid mam HR 20 wanillię i moja cera tez lekko idzie chyba w zółty bardziej)
pomożecie

aha, i może moje pytanie będzie głupie, ale nigdy nie stosowałam kompaktów (zawsze fluid + sypki + w kamieniu do poprawek) - czy kompakty nadają się do cery tłustej?
i czy są z założenia własnie na lato a zimą fluidy, czy odwrotnie?
bo jeśli już fluid to juz nie kompakt - prawda?
podszkolicie mnie ciutkę, pliss...
Maggie, Clarins absolutnie nie różowi To bardzo ładny, jasny bezyk, lekko herbatnikowy.

Co do kompaktów, to ja zamierzam przerzucić się na wiosnę-lato, czyli podkład w kąt
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:58   #4193
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Hmm, a u mnie od rana pomimo, że podałam kod CVV dla truskawy płatność dalej jest pending ...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:04   #4194
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
ja właśnie też się załamałam czytając to wszystko! jak często zdarzają sie takie przeterminowane kosmetyki?
W moim poście nie dopisałam, że tym samym zwątpiłam w prawdziwość danych podawanych prze datecalculator.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:05   #4195
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ano ładnie, szampon jest delikatny, dobrze się pieni, piana gęsta, nie żadne popłuczyny, ładnie oczyszcza, wystarcza jedno mycie głowy - zalecenie producenta - co przy moich wypadających kudłach ma ogromne znaczenie, jak poużywam dłużej to będę mogła napisac coś więcej, ale pierwsze wrażenie jest dobre
Mad , a nie brałaś odżywki?
Ja sie przymierzam do 2 szamponów i przynajmniej dwóch odżywek

Poczekam jeszcze na Twoje relacje
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:21   #4196
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Madlaine - na długo Ci wystarcza ten stick?
Aha... i czy nie pozostawia białych plam na ubraniu?
Asiu, ja mam co prawda roll-on, ale mój nie zostawia białych śladów
Tak samo, jak Mad jestem absolutnie zachwycona Biothermowym antyperspirantem. Przed nim pomagał mi jedynie Etiaxil, ale za bardzo podrażniał i zbyt męczące było jego stosowanie.
Biotherm jest naprawdę rewelacyjny


Layla, a który to dokładnie La Praire? Może na niego bym się za jakiś czas skusiła...
__________________
19.09.2009...

Edytowane przez lilivampire
Czas edycji: 2008-03-20 o 20:23 Powód: dopisek
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:27   #4197
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Mad , a nie brałaś odżywki?
Ja sie przymierzam do 2 szamponów i przynajmniej dwóch odżywek

Poczekam jeszcze na Twoje relacje
brałam, ale odzywka jak odżywka, na efekty trzeba poczekać, na razie mogę napisać tyle samo co o szamponie, jest delikatna, włosy są miękkie, błyszczące, trochę nawilżone, dobrze sie rozczesują, ale czy działa długofalowo nie umiem powiedzieć

to jest odżywka do codziennego stosowania, jak i szampon, więc na jakieś spektakularne efekty nie liczę, raczej na to, że nie przeciążą mi włosów, będą delikatne i nie spowodują dodatkowego wypadania - na razie się sprawdzają i tego szukałam, czegoś nieinwazyjnego do stosowania pomiędzy serią kosmetyków wzmacniających włosy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:33   #4198
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Asiu, ja mam co prawda roll-on, ale mój nie zostawia białych śladów
Tak samo, jak Mad jestem absolutnie zachwycona Biothermowym antyperspirantem. Przed nim pomagał mi jedynie Etiaxil, ale za bardzo podrażniał i zbyt męczące było jego stosowanie.
Biotherm jest naprawdę rewelacyjny


Layla, a który to dokładnie La Praire? Może na niego bym się za jakiś czas skusiła...
Pewnie ten:
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3422#3422
Ja tez koło niego chodzę jak wymęczę Blended to ten kolos (56g) będzie mój
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:38   #4199
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Kamiso może wiesz jak razszyfrowac Borghese kod KA303K podejrzewam że to 2003 rok ale podkład nie śmierdzi i ładnie rozprawadza się
kupilas Cura Naturale na strawberry?
Znalazlam wskazowki jak rozszyfrowac kody Borghese ale niestety niebardzo pasuja do tego kodu... (pisalam bodajze w temacie "jasny podklad"..)
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:42   #4200
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ach! też sprawdzałam pędzle narsa! absolutnie boskie! nawet lepszy zestaw niż Bobbiego. tylko wybrałam zestaw ok. 12-15 pędzli, naprawdę fantastyczny! No nie wiem inu, co my zrobimy. Dzisiaj byłam w Douglasie, jeden pędzel do pudru Douglasa, nie żaden firmowy w stylu Lancome, kosztuje 100 zł, do różu ścięty też 100 zł, do cieni - 70 zł. Owszem wszystkie z naturalnego włosia, ale tak 5 pędzli równa się zero nowych cieni w miesiącu! i co my zrobimy? Nars wygląda na autentyk na moje oko. Tylko kwestia jest taka, co zauważył Kamisio, że mogą być nieco krótsze. Ja bym zaryzykowała. Ostatnio kupiłam 1 pędzel sisleya za 140 zeta po zniżce, tak więc bankruta z powodu pędzli nie zamierzam strzelić poza tym, dla zainteresowanych, znalazłam identycznie ścięty pędzel do cieni douglasa za 74 zł. No cóż 70 za złotą skuwkę



Kamisiu i wszystko nam zepsułeś, a miało być tak pięknie kurcze nie wiem, może trzeba złapać jakąś wiewiórkę w łazienkach i samemu pędzel wystrugać?


YSL - kod - na początku 7 - oznacza rok 2007.
W Kanebo kody są totalnie pokręcone, też dzwoniłam do dystr. i tu nie ma klucza. Cwaniaki


Maggie, ja stoję na stanowisku, że jak nie napaćkasz na buzi podkładem, to nie jesteś umalowana, ale to moje dość konserwatywne zdanie. Dzisiaj maziałam kompakty CC HR , były tłuste w dotyku i nie podobały mi się wcale. 23 był bardzo ciemny, ciemniejszy niż fluid. Polecam bardzo puder La Prairie nr 01 lub 02. Mają pojemność 60 g , wystarczą pewnie na 2 lata, matują a przy tym mają mikroskopijne drobinki rozświetlające. Minus jest taki, że opakowanie jak solniczka, trzeba się namachać, żeby puderek nałożyć, gąbka się do tego nie nadaje. Ale puder rewelacyjny. Cena 120 zł na Tru, w perf. 180 zł.
ja chyba zaryzykuję z tym narsem z ebaya, ale czekam na początek kwietnia, bo obiecywałam sobie, że już w tym miesiącu nic więcej nie kupię

a tak poza tym to dzisiaj przyszło do mnie prismissime givenchy - pastel bloom - istne dzieło sztuki, przepiękny w pastelowych kolorach puderek, miodzio
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.