Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 12:14   #4291
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam ale widzę że się nie pojawiło, więc jeszcze raz: czy możesz sprawdzić datę produkcji tego błyszczyka bo się przymierzam do zakupu innego koloru i sie boję że mogą być stare, tyle sie naczytałam na forumPozdrawiam
daty ważności nie ma na opakowanieu,ale sprawdzałam w datekalkulator i wyprodukowany w 2006r,jaknajbardziej świeży
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:15   #4292
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
aarcia8 - nie napisałaś jakiego efektu oczekujesz, czy to mają być mocno kryjące brązy, lekko migocące, czy też transparentne, czy może perłowe.

4 YSL jest bardzo piękna, też miałam na nią chrapkę po testach w perf., ale nie wiem, jak z ich trwałością.
Może to będzie herezja, ale uważam że Guerlain ma marnej jakości cienie, miałam jedną paletkę tylko w cieni w kremie i paskudztwo. Nie ryzykowałabym.
Z pewniaków to paletka 5 Diora beige masai (troszkę staruszki), ale też polecam piękny, chłodny, matowy brąz cinnamon Chanela - to mój najlepszy brąz. (dzięki Gothic ). Ten YSL też powinien być bardzo dobry, tym bardziej, że to cienie, wg mojej wiedzy, z rocznika 2006/7, więc będą świeże. Względnie jeżeli lubisz bardzo mocną perłę, to 440 Diora, sunset cafe, piątki. Mi one coprawda nie pasują, ale są dobrej jakości i wiele osób chwali. Jeżeli cienie mają być lekkie na wpółtransparentne to 4 Chanela.
Dziękuję za odpowiedź Więc właśnie wolę coś matowego, nie perłowego. Z opisów na KWC wynika, że YSL są mocno perłowe. A szkoda, bo odcienie tej paletki są śliczne. Hmm, mówisz, że Guerlain niezbyt dobrej jakości...

Mówisz, że te Diora ... http://eu.strawberrynet.com/productD...12467&goChar=C ale te czerwienie ceglaste... zupełnie nie pasują mi tu. Czy to moje złudzenie?
Czy ten cinnamon jest na truskawie?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:19   #4293
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
daty ważności nie ma na opakowanieu,ale sprawdzałam w datekalkulator i wyprodukowany w 2006r,jaknajbardziej świeży
też sobie zamówiłam ten błyszczyk, ale leży na poczcie
obawiałam się starej daty zobaczymy jaką mój będzie miał
mam drugi błyszczyk Lancoma nr 306 i uważam, że są świetne
zamówiłam też szampon Tigi, za Waszą namową
ciekawe jaki będzie
też leży na poczcie .....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:21   #4294
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

wszystkim Strawberżankom i Strawbermanom życzę przemiłych, relaksujących , ciepłych i pozytywnie odświeżających Świąt Wielkanocnych....
Nad morzem pada z nieba wszystko co może, więc juz dzis miałam dyngusa :P



w decalkulatorku pojawił się Clinique i Estee Lauder- za przesłanie klucza jeszcze raz dzięki dla vril

proszę o dalsze testowanie
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:51   #4295
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wesołego zająca, co śmieje się bez końca,
szczerbatego barana co beczy od rana,
pisanek w koszyku,
i mokrego ubrania w dzień polewania!!!

Wszystkim Wizażankom życzę wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy !!!!!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:08   #4296
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

wszystkim Wizazankom


pelnych rodzinnego ciepla zyczen
i radosci w sercach
i usmiechow na twarzy
i by kazdy dzien byl Swietami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif hase_ohren_schaukel.gif (13,0 KB, 296 załadowań)
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:12   #4297
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
też sobie zamówiłam ten błyszczyk, ale leży na poczcie
obawiałam się starej daty zobaczymy jaką mój będzie miał
mam drugi błyszczyk Lancoma nr 306 i uważam, że są świetne
zamówiłam też szampon Tigi, za Waszą namową
ciekawe jaki będzie
też leży na poczcie .....
będzie fajny,zobaczysz
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 14:42   #4298
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
też sobie zamówiłam ten błyszczyk, ale leży na poczcie
obawiałam się starej daty zobaczymy jaką mój będzie miał
mam drugi błyszczyk Lancoma nr 306 i uważam, że są świetne
zamówiłam też szampon Tigi, za Waszą namową
ciekawe jaki będzie
też leży na poczcie .....

No właśnie mam ochotę na 306, jaki to kolor w rzeczywistości(?), bo na tru taki truskawkowy

Wesołych Świąt dla wszystkich truskaweczek
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:46   #4299
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wszystkim Kochanym Wizażankom !!!
Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny!
Pękających na drzewach pąków,
ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.
Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,
na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmssrv.jpg (6,3 KB, 297 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:47   #4300
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

pomadka Lancoma, jak wynika z dekalkulatora została wyprodukowana w 2000 roku .......
błyszczyk 306 ma mało pigmentu, ale połysk daje jak trzeba , poza tym ma fajne mieniące się drobinki (choć nie każdy to lubi), ale nie są zbyt agresywne
zamówiłam ten z promocji bo zależało mi bardziej na pigmencie w błyszczyku
na ustach koleżanki widzę, że jest go więcej
przynajmniej takie sprawia wrażenie
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:15   #4301
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
cos sie wczoraj dziwnego działo,bo widze,że część wiadomości zniknęła z wątków
wczoraj mnie wizaz wcale nie wpuszczał na swoja stronę...
dlatego dziś szybciutko dołączam się do życzeń

Zajączka pięknego, dyngusa mokrego,
Miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej
Świąt w szczęście owocnych
Życzy kurczaczek wielkanocny.
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 16:06   #4302
.:Mala:.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

czesc dziewczyny
od jakiegos czasu sledze ten watek, upatrzylam sobie juz pare kosmetykow, jednak mam pewne watpliwosci i bardzo was prosze o rade . w sephorze upatrzylam sobie ten korektor http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5029#5029 w kolorze 1 jednak gdy w pewnym momencie pojawil sie on na truskawie we wszytskich 4 kolorach to zwatpilam czy to na pewno ten kolor;/ mam strasznie jasna karnacje i sephorowa 1 byla idealna, nie wiecie moze czy polskie numerki kolorow nie odbiegaja od tamtejszych? byc moze to tylko wina monitora, ale wole sie upewnic z gory dziekuje za odpowiedz
.:Mala:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:09   #4303
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez .:Mala:. Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
od jakiegos czasu sledze ten watek, upatrzylam sobie juz pare kosmetykow, jednak mam pewne watpliwosci i bardzo was prosze o rade . w sephorze upatrzylam sobie ten korektor http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5029#5029 w kolorze 1 jednak gdy w pewnym momencie pojawil sie on na truskawie we wszytskich 4 kolorach to zwatpilam czy to na pewno ten kolor;/ mam strasznie jasna karnacje i sephorowa 1 byla idealna, nie wiecie moze czy polskie numerki kolorow nie odbiegaja od tamtejszych? byc moze to tylko wina monitora, ale wole sie upewnic z gory dziekuje za odpowiedz
ja nie znam tych korektorków,jadyne co mege powiedzie to to,że e kolorki na stronie są trochę ciemniejsze niz w rzeczywistości
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:23   #4304
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez .:Mala:. Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
od jakiegos czasu sledze ten watek, upatrzylam sobie juz pare kosmetykow, jednak mam pewne watpliwosci i bardzo was prosze o rade . w sephorze upatrzylam sobie ten korektor http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5029#5029 w kolorze 1 jednak gdy w pewnym momencie pojawil sie on na truskawie we wszytskich 4 kolorach to zwatpilam czy to na pewno ten kolor;/ mam strasznie jasna karnacje i sephorowa 1 byla idealna, nie wiecie moze czy polskie numerki kolorow nie odbiegaja od tamtejszych? byc moze to tylko wina monitora, ale wole sie upewnic z gory dziekuje za odpowiedz
Czesc Nie znam tych kolorów, ale mogę doradzić w kwestii zakupów - nie sugeruj się zdjęciami na Tru, często są mocno przekłamane.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:09   #4305
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

kupowałyście może ten puder http://eu.strawberrynet.com/productD...33655&goChar=C
chce kupić coś w kamieniu.
A może polecacie jakiś inny puder w kamieniu z truskawy? z góry dziękuję
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:55   #4306
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
kupowałyście może ten puder http://eu.strawberrynet.com/productD...33655&goChar=C
chce kupić coś w kamieniu.
A może polecacie jakiś inny puder w kamieniu z truskawy? z góry dziękuję
Na moje oko to jest lekko starawy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:59   #4307
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
kupowałyście może ten puder http://eu.strawberrynet.com/productD...33655&goChar=C
chce kupić coś w kamieniu.
A może polecacie jakiś inny puder w kamieniu z truskawy? z góry dziękuję
clarins prasowany w kolorze 10 Moja recenzja w KWC. Tylko brałabym w nowej wersji opakowania, bo będzie gwarancja, że świeży.
http://eu.strawberrynet.com/productD...75393&goChar=C
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:29   #4308
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Więc właśnie wolę coś matowego, nie perłowego. Z opisów na KWC wynika, że YSL są mocno perłowe. A szkoda, bo odcienie tej paletki są śliczne. Hmm, mówisz, że Guerlain niezbyt dobrej jakości...

Mówisz, że te Diora ... http://eu.strawberrynet.com/productD...12467&goChar=C ale te czerwienie ceglaste... zupełnie nie pasują mi tu. Czy to moje złudzenie?
Czy ten cinnamon jest na truskawie?
A ja sie bede upierac, ze cienie Guerlain sa bardzo dobrej jakosci Zreszta mowimy tu o prasowanych, nie w kremie ani w musie. Oceny na KWC tez maja swietne:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7041

Najlepiej jednak, jakbys miala mozliwosc je obejrzec przed zakupem, bo ja tym zdjeciom z truskawki nie ufam. Dla mnie Guerlain ma swietnie dobrane kolory cieni. Mam pewnosc, ze bede uzywac wszystkich. Do Diora czy Chanel przymierzalam sie juz kilka razy, ale jak juz cos sobie upatrze, to w palecie podobaja mi sie 2-3 cienie, a reszty wiem, ze nie bede uzywac. Oczywiscie to moja subiektywna opinia, moze sie zdazyc, ze kupisz i ci nie podpasuja.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 00:30   #4309
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Więc właśnie wolę coś matowego, nie perłowego. Z opisów na KWC wynika, że YSL są mocno perłowe. A szkoda, bo odcienie tej paletki są śliczne. Hmm, mówisz, że Guerlain niezbyt dobrej jakości...

Mówisz, że te Diora ... http://eu.strawberrynet.com/productD...12467&goChar=C ale te czerwienie ceglaste... zupełnie nie pasują mi tu. Czy to moje złudzenie?
Czy ten cinnamon jest na truskawie?
zdjęcia są przekłamane, cinnamon 43 bywa na Tru, ale podobnie jak z cieniami Guerlain i całą resztą, kwestia jest taka, że każdemu pasują cienie o innej konsystencji, innym stopniu krycia, innej perłowatości, bądż też innej mogotliwości. Ja znam kilkanaście rodzajów brązów z różnych firm i moja opcja jest taka, że lubię mieć naturalnie zrobione oko. Z tego względu z brązów wybieram cinnamon Chanela, ponieważ jest półtransparentny, dobrze się cieniuje, ma chłodny ciemny odcień i pasuje do ciepłej, piwnej tęczówki. Nie kupisz idealnych cieni za jednym zamachem, ponieważ każdy woli co innego. Ja kiedyś wybierałam tylko cienie Diora, bo są mocno napigmentowane i kryjące, teraz wolę transparentne i to mi daje Chanel. Musisz chyba sama wypróbować, co Tobie pasuje, bo z kolorówką jest tak, że każdy szuka czegoś innego.
Najlepiej zakupić tańsze cienie, przetestować, w jaki deseń uderzyć, czy ciepły brąz, czy chłodny brąz, w jakich zestawieniach i dopiero wtedy zakupić jakiś konkret, inaczej wyrzucone pieniądze. Ja mam 440 sunset cafe Diora i mimo, że to piękne cienie, to dla mnie zbyt ciepłe odcienie i zbyt perłowe. A chodzi o to, żeby mieć nawet kilka cieni, ale idealnie zgranych z tęczówką.
Co do Tru - to kwestia upolowania, dzisiaj cinnamon jest, jutro nie ma.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 00:34   #4310
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jazmine sprawdzilam swoj podklad Lancome i wyszlo mi bodajze tak samo jak na datecalculatorze czyli 09/2005

kamisio a Ty nie znasz przypadkiem kodów produkcji Borghese?
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 07:01   #4311
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny tak z innej beczki ważna wiadomosć:

dowiedziałam się,żę w mbanku można płacić kartą zwykła debetową z delfinkiem jak karta kredytową. Sprawdziłam to na truskawie i rzeczywiście.

Jeśli ktoś ma konto w mbanku i chcę tą karta płacić na truskawie musi zadzwonic na infolinię i ustalić najwyższy dzienny- oraz miesięczny limit(kwotę) oraz maksymalną ilość transakcji w miesiącu.Po tym telefonie można od razu płacić.Jak zapłacisz odchodzi Ci z konta dana suma,ale w formie obciążenia/blokady(tak jak bywa to wprzypadku zapłaty w sklepach kartą)nie wiem po ilu dniach odbierają całkowicie z konta.Zatem masz kwotę 1111 na koncie ale dostępne środki to 11.

Na stronie truskawy płacisz jak kartą kredytową,czyli wpisujesz numer karty, datę do kiedy jest ważna i 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty na pasku magnetycznym i finał
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:05   #4312
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
kupowałyście może ten puder http://eu.strawberrynet.com/productD...33655&goChar=C
chce kupić coś w kamieniu.
A może polecacie jakiś inny puder w kamieniu z truskawy? z góry dziękuję
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Na moje oko to jest lekko starawy
Wrecz przeciwnie, to jest nowsza wersja pudru Diorlight. Ten Diorskin jest obecnie w sprzedazy.

EDAK, ja mialam ta starsza wersje - Diorlight #601. Bardzo fajny puder, daje matowe wykonczenie ale nie na "plasko", lekko tonuje i nadaje kolor, nadaje sie do jasnych cer ale nie ekstremalnie jasnych - na mnie wypadal troche brzoskwiniowo - nie byl ani stricte rozowy, ani zolty, sprawdzal sie na filtrach. Tekstura delikatna, satynowa, a sam puder mial rozany zapach Nie wiem czy kolory Diorskin pokrywaja sie z tym starszym Diorlight. Puder w porowaniu np. z pryzmami Givenchy byl ciezszy i nadawal kolor - razem z filtrem tworzyl jakby fluid
Zaznaczam, ze caly czas opisuje starsza wersje - Diorlight.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:22   #4313
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny tak z innej beczki ważna wiadomosć:

dowiedziałam się,żę w mbanku można płacić kartą zwykła debetową z delfinkiem jak karta kredytową. Sprawdziłam to na truskawie i rzeczywiście.

Jeśli ktoś ma konto w mbanku i chcę tą karta płacić na truskawie musi zadzwonic na infolinię i ustalić najwyższy dzienny- oraz miesięczny limit(kwotę) oraz maksymalną ilość transakcji w miesiącu.Po tym telefonie można od razu płacić.Jak zapłacisz odchodzi Ci z konta dana suma,ale w formie obciążenia/blokady(tak jak bywa to wprzypadku zapłaty w sklepach kartą)nie wiem po ilu dniach odbierają całkowicie z konta.Zatem masz kwotę 1111 na koncie ale dostępne środki to 11.

Na stronie truskawy płacisz jak kartą kredytową,czyli wpisujesz numer karty, datę do kiedy jest ważna i 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty na pasku magnetycznym i finał
dobrze wiedzieć dzięki za info
Nawet mi to nie przyszło do głowy, a szkoda, bo nie zamawiałabym ekarty

A w ogóle jak robiłam swoje pierwsze zamówienie, za pomocą ekarty właśnie, to nie wiedziałam co wpisać w pole gdzie wpisuje się te 3 cyfry z odwrotu (bo ekarta ich nie ma) i nic nie wpisałam (CVV2 też nie chcieli) i jakoś poszło i to poszło bardzo szybko.
Dziwne rzeczy z tą truskawą, loteria niemal jak z tym cłem...

Zobaczymy jak następnym razem pójdzie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:31   #4314
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć dzięki za info
Nawet mi to nie przyszło do głowy, a szkoda, bo nie zamawiałabym ekarty

A w ogóle jak robiłam swoje pierwsze zamówienie, za pomocą ekarty właśnie, to nie wiedziałam co wpisać w pole gdzie wpisuje się te 3 cyfry z odwrotu (bo ekarta ich nie ma) i nic nie wpisałam (CVV2 też nie chcieli) i jakoś poszło i to poszło bardzo szybko.
Dziwne rzeczy z tą truskawą, loteria niemal jak z tym cłem...

Zobaczymy jak następnym razem pójdzie
nie ma sprawy,ja tak się z tego cieszę,że wszystkim chę rozgłaszać

a możesz mi wyjąsnić jak jest z tym cłem?

gdzie się je płaci, ile to wynosi tak średnio?bo boję się,że zacznę kupowąc to mi oclą
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:48   #4315
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nie ma sprawy,ja tak się z tego cieszę,że wszystkim chę rozgłaszać

a możesz mi wyjąsnić jak jest z tym cłem?

gdzie się je płaci, ile to wynosi tak średnio?bo boję się,że zacznę kupowąc to mi oclą
phdwao Tu masz nasze Truskawkowe kompendium - warto sciągnąć do ulubionych

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088

Co do cła - jeśli UC zatrzyma twoją paczkę (co nie zawsze ma miejsce), otrzymasz stosowne pismo, w którym zostaniesz poinformowana, ze masz dostarczyć kopię zamówienia z tłumaczeniem, niektóre UC żądają dodatkowo kserokopię dowodu osobistego. Przesyłasz te dokumenty do odpowiedniego urzędu (pocztą, mailem lub faksem) i czekasz . Cło możesz sobie obliczyć sama - to jest 22% ceny zamówionego przez Ciebie produktu, do tego dochodzą jeszcze opłaty od 4,5 do 6 złotych. Wszystko to płacisz listonoszowi lub na poczcie. Następnie skanujesz dokumenty i przesyłasz do Tru i znowu czekasz, tym razem na zwrot dodatkowo poniesionych kosztów.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:50   #4316
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

z cłem to jest loteria: jedne paczki łapią, inne nie, i z truskawkowych historii wynika że nie ma tu żadnej reguły- ani nie zależy od wielkości ani od kwoty.
Jest to chyba 22%, czyli vat.
Ale nawet jak cię cłem obciążą, to wtedy wysyłasz skany celnych papiurów do truskawy i zwracają cło (jak podkreślają nie jest to ich obowiązek, tylko dobra wola, ale podobno nie ma z tym problemów)

Ja robiłam zamówienie dopiero raz, ale od dłuższego czasu się z truskawkowymi procedurami i waszymi przygodami zapoznaję tu w wątku.

No i ,nie wiem czy czytałaś, ale ostatnio wiele dziwnych przebojów miały dziewczyny.
A to z datą ważności, a to z płatnościami, a to ze statusem wysyłki, z kodami (które chcieli nie wiadomo po co), z mailami od nich i do nich.....

Ale miejmy nadzieję że to przejściowe było, be truskawkowe ceny są tak kuszące żę strasznie szkoda by było rezygnować
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:51   #4317
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
phdwao Tu masz nasze Truskawkowe kompendium - warto sciągnąć do ulubionych

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088

Co do cła - jeśli UC zatrzyma twoją paczkę (co nie zawsze ma miejsce), otrzymasz stosowne pismo, w którym zostaniesz poinformowana, ze masz dostarczyć kopię zamówienia z tłumaczeniem, niektóre UC żądają dodatkowo kserokopię dowodu osobistego. Przesyłasz te dokumenty do odpowiedniego urzędu (pocztą, mailem lub faksem) i czekasz . Cło możesz sobie obliczyć sama - to jest 22% ceny zamówionego przez Ciebie produktu, do tego dochodzą jeszcze opłaty od 4,5 do 6 złotych. Wszystko to płacisz listonoszowi lub na poczcie. Następnie skanujesz dokumenty i przesyłasz do Tru i znowu czekasz, tym razem na zwrot dodatkowo poniesionych kosztów.
dziękuję ogromnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:53   #4318
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziękuję ogromnie
Nie ma za co. W razie jakichkolwiek wątpliwości pytaj, chętnie pomogę. Sama niedawno dopiero poznałam reguły "tej gry"
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:59   #4319
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy któraś z was używała tego cudeńka http://www.snobka.pl/artykul/2914/bl...na_wiosne_2008
dokładnie chodzi mi o ten piękny puder.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:31   #4320
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Nie ma za co. W razie jakichkolwiek wątpliwości pytaj, chętnie pomogę. Sama niedawno dopiero poznałam reguły "tej gry"
dziekuję
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała tego cudeńka http://www.snobka.pl/artykul/2914/bl...na_wiosne_2008
dokładnie chodzi mi o ten piękny puder.
nieale czaję się na to cudeńko
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.