Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 12:38   #2671
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Polecam Studio Fryzur Ania Grzywna, przy ul. Kwiskiej - ceny są ekhem... no cóż dla wielu nie do przejścia, ale Ania jest profesjonalistką, na pierwszym miejscu zawsze stawia pielęgnację włosów, wiec nie musisz się bać o kondycję włosów po koloryzacji Strzyże bardzo dokładnie, starannie - słucha i doradza. Jeżeli chcesz mieć elegancką, klasyczną fryzurkę, to nie znam lepszej fryzjerki

Ja również podzielam Twoje zdanie Póki co byłam raz na podcięciu, ale jestem bardzo zadowolona
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:26   #2672
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Kochana, ile płaciłaś w tym Candy? słyszałam już o tym studiu wiele dobrego i rozważam, czy się wybrać.
heja! Placilam 60 pln za sciecie, ale mam rabat, normalnie wychodzi chyba 70pln...

ja polecam serdecznie!
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:09   #2673
Agula11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pedantka Pokaż wiadomość
Halo, halo

Poszukuję Pani Iwonki z salonu Berendowicz&Kublin. Będę wdzięczna za namiary.
Ostatnio można ją było spotkać w Qualite na Więziennej, ale w chwili obecnej już nie pracuje
Pani Iwonka z Qualite pracuje teraz w Pracowni Fryzjerskiej Metamorfoza przy ul. Skrzydlatej 11A/1B. Podaje nr tel do salonu 781-592635. Pozdrawiam zadowolone klientki pani Jwonki...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pedantka Pokaż wiadomość
Halo, halo

Poszukuję Pani Iwonki z salonu Berendowicz&Kublin. Będę wdzięczna za namiary.
Ostatnio można ją było spotkać w Qualite na Więziennej, ale w chwili obecnej już nie pracuje
Pani Iwonka z Qualite pracuje teraz w Pracowni Fryzjerskiej Metamorfoza przy ul. Skrzydlatej 11A/1B. Podaje nr tel do salonu 781-592635. Pozdrawiam zadowolone klientki pani Iwonki...
Agula11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:15   #2674
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Agula, z nieba spadłaś!
Muszę iść już, natychmiast, a na znudzone panie z Qualite Skłodowskiej nie mam ochoty Jutro dzwonię. Mła, mła
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:42   #2675
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Polecam Studio Fryzur Ania Grzywna, przy ul. Kwiskiej - ceny są ekhem... no cóż dla wielu nie do przejścia, ale Ania jest profesjonalistką, na pierwszym miejscu zawsze stawia pielęgnację włosów, wiec nie musisz się bać o kondycję włosów po koloryzacji Strzyże bardzo dokładnie, starannie - słucha i doradza. Jeżeli chcesz mieć elegancką, klasyczną fryzurkę, to nie znam lepszej fryzjerki
hm, jakie są konkretnie ceny??
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:11   #2676
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jak myślicie w którym z salonów (nie musi być znany i popularny, równie dobrze może być jakimś mały osiedlowym fryzjerem) fryzjerskich zrobią mi zabieg BIOCORAL profesjonalnie? macie jakieś sprawdzone miejsca, w których robili Wam Biocoral? i w jakiej cenie?

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2011-01-24 o 23:14
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:07   #2677
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
hm, jakie są konkretnie ceny??
Wszystko zależy jaką masz długość włosów. Najlepiej zadzwoń i zapytaj
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:24   #2678
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
hm, jakie są konkretnie ceny??
Hm, konkretnie, to cena zależy od długości, czy gęstości włosów. Mogę pisać jedynie za siebie. Włosy mam teraz króciutkie, ale mnóstwo i za strzyżenie z myciem i modelowaniem płaciłam ostatnio u Ani 70zł.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:25
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:04   #2679
kaiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mars__ Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje fryzjer Jasiek Klapa? Pomóżcie
Jasiek przyjmował ostatnio na Al. Lipowej 21/7
kaiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:06   #2680
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja zdradziłam Panią Anie, bo chciałam zaoszczedzić w głupi sposob i mam teraz straszne żółtko na głowie i az się wstydze iść do niej i prosic o pomoc

Dodam, że nie była to pierwsza lepsza fryzjerka tylko ta do której chodziłam kiedyś i nigdy mi takiego numeru nie zrobila.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:27   #2681
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A ja zdradziłam Panią Anie, bo chciałam zaoszczedzić w głupi sposob i mam teraz straszne żółtko na głowie i az się wstydze iść do niej i prosic o pomoc

Dodam, że nie była to pierwsza lepsza fryzjerka tylko ta do której chodziłam kiedyś i nigdy mi takiego numeru nie zrobila.

Oj oj no to współczuję
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 09:33   #2682
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i szukam dobrego fryzjera, cena nie gra roli bo chcę doprowadzić swoje włosy do porządku. Chodzi mi o to żeby sam dobrał fryzurę i kolor włosów tak żeby pasowały do mojego typu urody. Nie szukam fryzjera, który na dzień dobry pyta się jak obcinamy bo dla mnie to jest ścinacz włosów a nie fryzjer. Polecicie coś sprawdzonego??? Plisss
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:06   #2683
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i szukam dobrego fryzjera, cena nie gra roli bo chcę doprowadzić swoje włosy do porządku. Chodzi mi o to żeby sam dobrał fryzurę i kolor włosów tak żeby pasowały do mojego typu urody. Nie szukam fryzjera, który na dzień dobry pyta się jak obcinamy bo dla mnie to jest ścinacz włosów a nie fryzjer. Polecicie coś sprawdzonego??? Plisss

Studio Fryzur na Kwiskiej - Pani Ania.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:52   #2684
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jestem już zdesperowana i mam wieeelki uraz do fryzjerek. Jestem naturalną ciemną blondynką, miałam robione pasemka platynowe po całości z dwa lata temu i pół włosów mi się połamało, a miałam bardzo bardzo gęste i długie swoje włosy. Przez ponad rok robiłam tylko odrosty tych pasemek, ale w końcu było ich mało, w większości miałam tylko swoje ciemne blond i gdzieniegdzie jaśniejsze... Kiedy chciałam jednolity blond na całych włosach moja fryzjerka chciała zrobić mi brąz, mówiąc że nie wiadomo co wyjdzie z blondu. Zmieniłam fryzjerkę na taką, która powiedziała wyrówna mi ten blond, gdzieniegdzie zostaną moje ciemne pasma, i że bardziej mi włosów nie zniszczy ( chciałam zadbać o włosy, ścięłam je specjalnie żeby odżyły, wiadomo dobre odzywki, nowa prostownica z niską temperaturą itp ) Jednak okazało się, że bardzo zniszczyły mi się włosy, połamały mi się okropnie, mam gęste bardzo przy samej głowie, a od połowy pourywane, wygląda to okropnie...

Chciałabym po prostu jasny, jednolity blond, bez moich ciemnych blondów, żeby blond wyglądał naturalnie...

Dziewczynom o czarnych włosach, farbują włoski na blondzik, a ja mam teraz jaśniutkie włoski i nie mogę mieć jednolitego blondu? Sama boję się farbować, boję się że mi włosy powypadają, szukam nowej fryzjerki, ale już tracę wszelkie nadzieje. Wszędzie widzę ładne blondynki, chociażby teraz oglądają DDTVN , Ania Rubik, jakaś kucharka nawet, śliczny jasny blondzik, nawet Jolanta Pieńkowska ma całkiem ładne O_O

Czy istnieją farby, które nie niszczą tak mocno włosów, a zabarwią moje całe włosy?Czy istnieje we Wrocławiu fryzjer, który uratuje moje włosy?

http://files.gadu-gadu.pl/anja-rubik...d15ede9fb7.jpg

wymarzone
mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 17:47   #2685
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysha91 Pokaż wiadomość
nawet Jolanta Pieńkowska ma całkiem ładne O_O
nie pomoge, bo nie farbuje, a tym bardziej na blond, ale to zdanie mnie rozsmieszylo.
pienkowska jest zoną jednego z najbogatszych polaków - jakby miala zle zrobione wlosy to dopiero bylby wstyd dla tych wszystkich drogich "fryzjerów gwiazd" ;P
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 08:43   #2686
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysha91 Pokaż wiadomość
Jestem już zdesperowana i mam wieeelki uraz do fryzjerek. Jestem naturalną ciemną blondynką, miałam robione pasemka platynowe po całości z dwa lata temu i pół włosów mi się połamało, a miałam bardzo bardzo gęste i długie swoje włosy. Przez ponad rok robiłam tylko odrosty tych pasemek, ale w końcu było ich mało, w większości miałam tylko swoje ciemne blond i gdzieniegdzie jaśniejsze... Kiedy chciałam jednolity blond na całych włosach moja fryzjerka chciała zrobić mi brąz, mówiąc że nie wiadomo co wyjdzie z blondu. Zmieniłam fryzjerkę na taką, która powiedziała wyrówna mi ten blond, gdzieniegdzie zostaną moje ciemne pasma, i że bardziej mi włosów nie zniszczy ( chciałam zadbać o włosy, ścięłam je specjalnie żeby odżyły, wiadomo dobre odzywki, nowa prostownica z niską temperaturą itp ) Jednak okazało się, że bardzo zniszczyły mi się włosy, połamały mi się okropnie, mam gęste bardzo przy samej głowie, a od połowy pourywane, wygląda to okropnie...

Chciałabym po prostu jasny, jednolity blond, bez moich ciemnych blondów, żeby blond wyglądał naturalnie...

Dziewczynom o czarnych włosach, farbują włoski na blondzik, a ja mam teraz jaśniutkie włoski i nie mogę mieć jednolitego blondu? Sama boję się farbować, boję się że mi włosy powypadają, szukam nowej fryzjerki, ale już tracę wszelkie nadzieje. Wszędzie widzę ładne blondynki, chociażby teraz oglądają DDTVN , Ania Rubik, jakaś kucharka nawet, śliczny jasny blondzik, nawet Jolanta Pieńkowska ma całkiem ładne O_O

Czy istnieją farby, które nie niszczą tak mocno włosów, a zabarwią moje całe włosy?Czy istnieje we Wrocławiu fryzjer, który uratuje moje włosy?

http://files.gadu-gadu.pl/anja-rubik...d15ede9fb7.jpg

wymarzone
Znam Twój ból, ja też z natury ciemna blondynka, kolor tzw. mysi, a pigment mam tak ziarnisty, ze nikt nie potrafił sobie poradzić z moimi włosami, zawsze albo przepalone,albo żółte :/ Powiem tak - uzyskanie wymarzonego koloru wymaga czasu przy włosach takich, jak nasze. To nie będzie jednorazowe farbowanie. Ja robiłam najpierw pasemka na jakichś 80% wszystkich włosów, pasemka rozjaśniane traktowane były tonerami lub farbami z delikatnym utleniaczem (1,5-2,5%). Przy trzecim farbowaniu kolor zaczyna się wyrównywać, wizualnie gubi się te 20%włosów, które zostały ciemniejsze. Ale radzę zawsze na odrost nakładać najpierw rozjaśniacz (na odroście nie musi on być zbyt mocny), a potem kolor na odrost i rozcieńczony kolor na długości. I jeżeli mam kogoś polecać, to tylko Anię Grzywnę ze Studia Fryzur z Kwiskiej 26. Co, jak co, ale nie spotkałam we Wrocławiu fryzjerki, które kładzie większy nacisk na zdrowie włosów.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:34   #2687
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a jak wyglądają ceny u pani Ani np za dobranie fryzury na krótkie włosy i koloryzacja??
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:47   #2688
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kogo byście polecały do zaopiekowania się dość długimi (do lędźwi) i falowanymi/puszącymi się włosami, co bym po wyjściu nie wyglądała jak po wizycie u Edwarda Nożycorękiego? Mam średniojasny blond z naturalnymi pasemkami wokół twarzy i nie chciałabym tego zmieniać

Waham się między Candy Studio a Anią Grzywną ze Studia Fryzur.. Z takimi włosami to każdy fryzjer coś poradzi, bo zciąć to nie jest sztuka, ale zależy mi na tym żeby zyskać to 'coś' i wreszcie ośmielić się je rozpuścić jak wychodzę do ludzi. Jak na razie opanowałam perfekcyjne zawijanie je w 3 s. w misternego koka upiętego spinką w kształcie marchewki W ramach noworocznych postanowień wreszcie czas coś z tym zrobić!
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:13   #2689
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a jak wyglądają ceny u pani Ani np za dobranie fryzury na krótkie włosy i koloryzacja??
Ceny u Ani są wysokie, ale i kosmetyki i sposób obsługi są wysokiej jakości. Nie ma mowy o przelewaniu byle jakich szamponów do markowych butelek, jak to się zdarza niestety nadal w wielu salonach.
Nie wiem, ile zapłacisz za strzyżenie i koloryzacje włosów krótkich, ja za włosy średniej długości, ale diabelnie gęste płaciłam u Ani około 300zł (koloryzacja l'oreal+strzyżenie i modelowanie) lub około 370zł (koloryzację Joico+rekonstrukcja joico+strzyżenie+modelowa nie) ostatnio byłam ścinać włosy na krótko i zapłaciłam 69zł za mycie+strzyżenie+modelowa nie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-28 o 18:14
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 09:17   #2690
martusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Studio Fryzur na Kwiskiej - Pani Ania.
Dziewczyny od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i ostatnio to już postanowiłam się zarejestrować z powodu chęci wyrażenia swojego skromnego zdania!
Nigdzie indziej na świecie nie znajdziecie tak fenomenalnej sytuacji.
Przychodzą zdesperowane dziewczyny, pytają o sprawdzonego fryzjera, a
martusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:56   #2691
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Salon urody Esthea - kto kolwiek był tam kto kolwiek wie coś na ich temat. Piszcie;-)
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 10:04   #2692
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i ostatnio to już postanowiłam się zarejestrować z powodu chęci wyrażenia swojego skromnego zdania!
Nigdzie indziej na świecie nie znajdziecie tak fenomenalnej sytuacji.
Przychodzą zdesperowane dziewczyny, pytają o sprawdzonego fryzjera, a
chyba nie dokończyłaś swojej wypowiedzi
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 11:37   #2693
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i ostatnio to już postanowiłam się zarejestrować z powodu chęci wyrażenia swojego skromnego zdania!
Nigdzie indziej na świecie nie znajdziecie tak fenomenalnej sytuacji.
Przychodzą zdesperowane dziewczyny, pytają o sprawdzonego fryzjera, a
Marto, dokończ wypowiedź, bo ja jestem bardzo ciekawa, co takiego uważasz za fenomenalne? Wątek powstał po to, żeby dzielić się dobrymi, jak i złymi doświadczeniami, więc jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia - dobre, czy złe z salonem Ani Grzywny to naprawdę namawiam podziel się z nami. Nie siej zamętu, liczą się konkrety.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 11:41   #2694
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
Salon urody Esthea - kto kolwiek był tam kto kolwiek wie coś na ich temat. Piszcie;-)
Chcesz sied skusic na oferte na gruponie?
Myslalam nad zakupem, ale z racji ze nie znalam opinii na temat tego fryzjera, to zrezygnowalam
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:01   #2695
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A korzystała któraś z Was z Akademii Berendowicz&Kublin ?
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:28   #2696
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
A korzystała któraś z Was z Akademii Berendowicz&Kublin ?
Ja scinalam sie tam i czesalam na studniowke, jeszcze gdy urzedowali w Magnolii.
Przyznam szczerze, ze nie bylam zadowolona Bylam umowiona na godz 14 (a studniowke mialam o 19). Oczywiscie o 14 jeszcze ktos siedzial na fotelu, wiec musialam czekac... Pozniej okazalo sie, ze... nie ma wody i nie moga mi umyc wlosow Po jakims czasie okazalo sie, ze ostatecznie jest woda, ale lodowata, wiec myli mi glowe w tym lodzie, mieszajac z zagotowana woda z czajnika... Do mycia poszlam w ogole o godz 15, wiec juz godzina spoznienia... Przyszlam z wydrukowanym zdjecie fryzury, ktora na moich dlugich, gestych, podatnych na krecenie wlosach da sie jak najbardziej zrobic (miala to byc fryzura a'la hollywoodzkie fale). Pani od razu stwierdzila, ze takiej fryzury nie da sie zrobic, ewentualnie cos podobnego. No i przystapila do dzialania... Szarpanie i suszenie zbyt goracym strumieniem powietrza. Do tego Pani robila wszystko z wielka laska, jakby spelniala zachcianki rozkapryszonej ksiezniczki, ktora zyczy sobie Bog wie co, na swoj wielki bal, na ktorej ma byc krolowa Wielka laska i ciagle wzdychanie... Efekt koncowy calkiem ladny, chociaz ogolnie nie polecam
Mysle, ze salon moze byc calkiem dobry, ale akurat ta fryzjerka (blondynka w dlugich, prostych wlosach, ok 30 lat) + brak wody i cala ta wizyta mnie nie przekonala.

Edytowane przez klajdla
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:30
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:00   #2697
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i ostatnio to już postanowiłam się zarejestrować z powodu chęci wyrażenia skromnego zdania! Na podstawie tego forum moja znajoma skusiła się jakiś czas temu na wizytę na Kwiskiej i niestety była bardzo, ale to bardzo niezadowolona!
Zapłaciła prawie 400zł i w następnego dnia zobaczyła żółtawe kolorki na włoskach. A miało być tak super i fajnie i najlepsze kosmetyki i w ogóle mistrzostwo świata (tylko czemu ta pani nie ma tytułu np. mistrza świata fryzjerstwa lub chociaż kraju, we Wrocławiu są tacy). Podobno bardziej pewnego siebie i asertywnego fryzjera to ze świecą szukać. Dodatkowo zawsze i pomimo wszystko jak coś jest źle zrobione to znaczy, że na pewno nam się wydaje i w ogóle bo Pani jest PROFESJONALISTKĄ I …. A jak chcecie to można przyjść następnym razem zapłacić może 400zł i na pewno będzie dobrze – bo nasze włoski były w tak złym stanie i trudno za pierwszym razem od razu zrobić super!!!!! A w ogóle to który fryzjer zrobił nam takie kuku z włosami? 
Nigdzie indziej na świecie nie znajdziecie tak fenomenalnej sytuacji.
Przychodzą zdesperowane dziewczyny, pytają o sprawdzonego fryzjera, a tu zawsze z uporem maniaka pojawia się jakaś życzliwa forumowiczka ( np. madziunia80 - 6292 wpisy!!! Ciekawostka w większości na temat jednego fryzjera :-O !!!) polecająca wyjątkową osobę z Kwiskiej.
Dla mnie żenujące jest to, że prawie nikt nie zastanawia się nad prostotą takiego mechanizmu. Moje drogie forumowiczki poczytajcie sobie na temat szemranego marketingu. Czy te zachwalające to przyjaciółki fryzjerki, zleceniobiorczynie czy ona sama to nie ma znaczenia!
Przecież to metoda stara jak świat. A chęć zrobienia jak najlepiej swoich włosków i znalezienia dobrego fryzjera nie może nam przysłonić robienia nam WODY Z MÓZGU!
Czy któraś z Was bezinteresownie czatowała wciąż na jednym forum i z religijnym zacięciem zachwalała kilka tysięcy razy jednego i tego samego fryzjera?????????
Dlaczego sto innych forumowiczek nie jest żołnierzem jednego i tego samego fryzjera? Bo są bezinteresownie obiektywne. Nie wiem co musiałoby się stać żebym miała taką pasję na punkcie czegokolwiek... Założę się ze na innych forach te same osoby zachwalają tą samą Panią fryzjerkę!!!!
Fuuuuuuuuuuuuuuuj !!!
Musiałam to w końcu napisać, ku przestrodze nowych koleżanek - dziewczyny obudźcie się !!!
Dla mnie moje włoski też są ważne i każda dziewczyna z Wrocławia wie gdzie są naprawde dobrzy fryzjerzy... ale może jak ktoś ma salon rok lub dwa to faktycznie potrzebuje mega reklamy. Do naprawdę dobrego fryzjera w tym i każdym innym mieście ciężko się dostać szybciej niż czasami nawet miesiąc.. Jeżeli ktoś parę razy dziennie pisze o jednym fryzjerze to musi być dla każdej z nas logicznie myślącej kobiety podejrzane ! A za 400zł to możemy iść do najlepszego fryzjera w mieście w samym centrum, który też pracuje na najlepszych kosmetykach., gdzie za czynsz płacą na pewno więcej niż na Kwiskiej! Chęć jak największego zarobku prowadzi czasami to niesmacznych sytuacji.
Na koniec założę się, że zaraz będzie mnóstwo pretensji jak mogłam i w ogóle.A ja mogłam i uważam, że każdej przychodzącej tu nowej forumowiczce powinno się o tym mówić ku przestrodze i aby wiedziała że jest taki marketing…., JEST !!!
Marto dziękuję za wnikliwą analizę - szczególnie mojej osoby, radziłabym jednak przeanalizować dokładniej, bo z tych 6292 postów, większość napisałam w dziale moje makijaże. To gwoli wyjaśnienia - do dalszej części Twojej wypowiedzi nawet słowa nie napiszę, bo mi szkoda czasu - muszę iść poszemrać gdzie indziej
Nie mniej uważam, że dobrze zrobiłaś, ze napisałaś o negatywnych doświadczeniach z salonem fryzur Ani Grzywny, bo jeżeli coś takiego miało miejsce to należy to wyraźnie napisać - PO TO JEST TEN WĄTEK. Wycieczki osobiste mogłaś sobie darować.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-30 o 14:03
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:41   #2698
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ehhh.

martusiu82 - gdybys troche dluzej goscila na tym forum to wiedzialabys, ze w momencie, gdy pojawia sie tu osoba, ktora nagle zaczyna reklamowac jakiegos fryzjera, a ma malo postow na koncie, brana jest pod lupe i zazwyczaj bardzo szybko dochodzimy do wniosku, ze to reklama.

madziunia80 z kolei ma mnostwo postow na koncie i to ja uwiarygadnia.
nie fryzjerke - ale madziunie.
fryzjerke za to uwiarygadnia fakt, ze z polecenia madziuni wybralo sie tam juz kilka wizazanek, ktore rowniez napisaly tu swoje opinie.

dziwi mnie, ze na forum nie wypowiedziala sie ta skrzywdzona przez fryzjerke kolezanka, a wypowiadasz sie ty.

i w tym momencie - nie majac na koncie postow innych niz, krytykujacych ta jedna jedyna fryzjerke - to ty nie wygladasz na wiarygodna osobe, ale na konkurencje fryzjerki z Kwiskiej.

zaznaczam, ze nigdy nie bylam u pani ani na kwiskiej, ale rozwazam wybranie sie tam na wiosne. wtedy na pewno zdam dokladna relacje z wizyty. i napisze ja sama, a nie poprosze kolezanke ;P

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

a marketing moze być szeptany, nie szemrany
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:12   #2699
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Gorszych bzdur to dawno nie czytałam...ale też mogę zostac posadzona o robienie dobrego PR Ani bo kilka razy o niej wspominałam oj tak...jestem jej kolezanka wizazystka z salonu obok
Swoja drogą...dziwne wydaje mi się to, że ktoś wyszedł od Ani żołty bo co jak co...ale ona by na to nigdy nie pozwolila. Ja mam wyjatkowo paskudny pigment i tylko ona sprawiła, ze od jednego do drugiego farbowania mialam platynkowe pasemka. Teraz chciałam przyoszczedzić i co....dupa, mam kurze zółtko na głowie!

Fakt jedyny minus salony to ceny i te 400 zł są przerazajace....ale w to, że Ania komuś spieprzyła swiadomie włosy albo to, że jest bardzo pewna siebie to stek bzdur..Tak skromnej fryzjerki to ze świeczką szukać!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 00:14   #2700
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

O matko.. Dziewczyno jak Ty maturę zdałaś!? Pomijając bezpodstawne oskarżenia, mylenie pojęć i zawiłe treści, ale co ma piernik do wiatraka? Proboszcz na kolędzie..krawcowa..koleż anka która się boi?! Padam
<W tym momencie dziękuję Wizażowi że podkreśla błędy ortograficzne..>
Nie trzeba być fryzjerką, wizażystką i alfą-omegą żeby się na czymś, co Cię bezpośrednio dotyczy znać! A to że porady brzmią jak fachowe, to tym bardziej brawo, że kobieta potrafi wytłumaczyć jasno i klarownie o co jej chodzi! Powinnaś martusiu82 brać to za przykład i tym bardziej nie krytykować!

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Natomiast jeżeli chodzi o szczegóły to nie jestem żadną fryzjerką, natomiast czytając wypowiedzi np. madziuni80, aż dziw bierze jak nie fryzjerka może to wszystko zapamiętać i zrozumieć? Może kiedyś była fryzjerką, albo może to pisze fryzjerka, a nie ona.
Po tym cytacie to już całkiem zwątpiłam.. To że nauczę się na pamięć fragmentu Pana Tadeusza czyni mnie Mickiewiczem? To że znam anatomię- antropologiem? albo że znam łacinę- starożytnym filozofem?

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Ktoś mi uszył na ślub fajną kieckę i jestem prawie jak krawcowa tak mnie zauroczyła ta kreacja. Postanawiam każdego dnia i każdej napotkanej osobie opowiadać o tym cudzie.


A co powiesz np. o dziewczynach znających właściwości wszystkich składników kosmetyków i innych mazideł? Dr. biochemii! najprawdopodobniej knujące jak oszpecić wszystkich wkoło, żeby były najładniejsze.. Bo one MUSZĄ być fachowcami żeby się na tym znać, a rady które udzielają nie mogą być przecież bezinteresowne! albo to produkują same albo robią PR koleżankom. Czyżby to nie obsesja na punkcie teorii spiskowych?

Polecam przeczytać własne wypowiedzi na spokojnie i obiektywnie stwierdzić czy są one logiczne, wiarygodne, sensowne i czy na prawdę nie mamy prawa po Tobie jeździć na bezsensowny upór, że o spamowaniu złego wątku nie wspomnę. Przeszło mi przez myśl nawet że jesteś trollem
Jeśli wciąż będziesz się chciała z nami spierać, to zalecam 3x z rozpędu ..
Życzę Ci więcej rozumu i logicznego myślenia,a mniej impulsywności.
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.