Krzywa linia uśmiechu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 17:20   #1
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat

Krzywa linia uśmiechu


Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc, bo już nie wiem co robić. Odkąd pamiętam linia uśmiechu na moich paznokciach jest krzywa tzn. niesymetryczna, z jednej strony głębiej wchodzi w płytkę paznokcia a z drugiej mniej, przez to jakbym ich nie opiłowała zawsze są krzywe. Wygląda to tragicznie. Początkowo myślałam, że to onycholiza spowodowana obgryzaniem paznokci w dzieciństwie, kupiłam specjalny krem na onycholizę i niestety nie pomogło. Od kilku miesięcy nie maluję paznokci, stosuję tylko olejki, łykam witaminy. Ogólna kondycja paznokci się poprawiła, ale niestety ich stan wizualny nie. Olejki nie pomagają, odżywek sklepowych nie chcę stosować. Mimo kilku miesięcy olejowania wolny brzeg paznokcia wcale się nie wybielił, zawsze był przezroczysty i nadal taki jest. Do tego ta krzywa linia uśmiechu. Ciężko było to uchwycić na zdjęciach. Mam nadzieję, że to dostrzeżecie. Nie wiem już co robić. Może ktoś ma podobnie i udało mu się zwalczyć ten problem. Zaczynam tracić nadzieję i godzić się z tym, że po prostu taka ich natura i nigdy nie będą ładne. Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200524_112236.jpg (56,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200524_112247.jpg (63,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200524_112307.jpg (50,9 KB, 52 załadowań)
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 21:26   #2
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Nic tutaj nie widzę. Normalne paznokcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 22:47   #3
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez orexa Pokaż wiadomość
Nic tutaj nie widzę. Normalne paznokcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja widzę "krzywa linie uśmiechu" (swoją drogą nie wiedziałam że to się tak nazywa) ale nie przyszłoby mi do głowy żeby z tym walczyć.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 20:50   #4
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

A jednak dla mnie to spory problem, bo przez to moje paznokcie są krzywe i nie symetryczne.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 12:14   #5
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Odświeżam temat. Mam podobny problem do autorki, cofa mi się linia uśmiechu i nie wiem dlaczego. Z tego powodu paznokcie mi się "zaginają", zamiast rosnąć w miarę prosto robi się rurka (podkówka). Jak temu zaradzić żeby linia uśmiechu znów była w miarę prosta i długa ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 09:21   #6
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

W najbliższym czasie zamierzam wypróbować krem do paznokci Novophane. Liczę na to, że poprawi stan moich paznokci. Choć pewnie linii uśmiechu nie zrówna, bo nie takie jego zadanie, chociaż kto wie... Generalnie próbowałam już chyba wszystkiego: sklepowych odżywek, olejków, kapsułek z witaminami. W akcie desperacji sięgnełam nawet po Onygen - preparat do leczenia onycholizy. Byłam pewna, że to właśnie ona odpowiada za moje krzywe końcówki paznokci, ale to nie przyniosło żadnych rezultatów. Widocznie to nie onycholiza. Może taki już urok moich paznokci
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 14:50   #7
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
W najbliższym czasie zamierzam wypróbować krem do paznokci Novophane. Liczę na to, że poprawi stan moich paznokci. Choć pewnie linii uśmiechu nie zrówna, bo nie takie jego zadanie, chociaż kto wie... Generalnie próbowałam już chyba wszystkiego: sklepowych odżywek, olejków, kapsułek z witaminami. W akcie desperacji sięgnełam nawet po Onygen - preparat do leczenia onycholizy. Byłam pewna, że to właśnie ona odpowiada za moje krzywe końcówki paznokci, ale to nie przyniosło żadnych rezultatów. Widocznie to nie onycholiza. Może taki już urok moich paznokci
Kurcze ten onygen trochę drogi jak patrzyłam 55 zł Ja tą linię uśmiechu mam krzywą na każdym paznokciu i nie wiem dlaczego. Piszą że to od uszkodzeń może być ale przecież nie uderzam co chwilę i to każdym paznokciem po kolei. Nie umiem tego zdefiniować
Ten krem Novophane też nie tani a skład taki średni. Może lepiej żebyś poszła w stronę witamin ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez Haggat
Czas edycji: 2021-06-28 o 14:53
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-28, 16:02   #8
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Kurcze ten onygen trochę drogi jak patrzyłam 55 zł Ja tą linię uśmiechu mam krzywą na każdym paznokciu i nie wiem dlaczego. Piszą że to od uszkodzeń może być ale przecież nie uderzam co chwilę i to każdym paznokciem po kolei. Nie umiem tego zdefiniować
Ten krem Novophane też nie tani a skład taki średni. Może lepiej żebyś poszła w stronę witamin ?
Onygen jest dość drogi, ale podobno na onycholizę nie ma nic lepszego. Kupiłam od razu 2 tubki. U mnie się nie sprawdził, bo to widocznie nie to. Chociaż tak to wygląda, bo miejscami moja płytka jakby odkleja się od ciała i to powoduje, że wygląda na krzywą. Novophane jest nieporównywalnie tańszy, ok. 20 paru złotych więc spróbuję, skład faktycznie bez szału, ale opinie ma świetne.
Jeśli masz na myśli witaminy w tabletkach to w moim przypadku efekty były mizerne a wygląd paznokci się nie zmienił.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 12:49   #9
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Onygen jest dość drogi, ale podobno na onycholizę nie ma nic lepszego. Kupiłam od razu 2 tubki. U mnie się nie sprawdził, bo to widocznie nie to. Chociaż tak to wygląda, bo miejscami moja płytka jakby odkleja się od ciała i to powoduje, że wygląda na krzywą. Novophane jest nieporównywalnie tańszy, ok. 20 paru złotych więc spróbuję, skład faktycznie bez szału, ale opinie ma świetne.
Jeśli masz na myśli witaminy w tabletkach to w moim przypadku efekty były mizerne a wygląd paznokci się nie zmienił.
Bardziej mi chodziło o witaminy z pokarmów niż tabletki ale nie zaszkodzi spróbować i tabsów. Ja właśnie myślę co tu kupić.

U mnie linia uśmiechu nie jest pół okrągła a bardzo ścięta przy bokach, robi się taki ostry migdał. Z tego powodu paznokcie zamiast tworzyć półkole są dziwnie powyginane

Jak sprawić żeby ta skóra pod paznokciem znów zaczęła do niego przylegać ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 14:56   #10
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Bardziej mi chodziło o witaminy z pokarmów niż tabletki ale nie zaszkodzi spróbować i tabsów. Ja właśnie myślę co tu kupić.

U mnie linia uśmiechu nie jest pół okrągła a bardzo ścięta przy bokach, robi się taki ostry migdał. Z tego powodu paznokcie zamiast tworzyć półkole są dziwnie powyginane

Jak sprawić żeby ta skóra pod paznokciem znów zaczęła do niego przylegać ?
Witamin mi nie brakuje, więc już sama nie wiem. Jeśli chodzi o tabletki to u mnie najlepiej sprawdził się MerzSpecial.
Hmm, może spróbuj olejowania. Mi akurat to też nie pomogło, ale wielu wizażankom tak.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 11:14   #11
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Witamin mi nie brakuje, więc już sama nie wiem. Jeśli chodzi o tabletki to u mnie najlepiej sprawdził się MerzSpecial.
Hmm, może spróbuj olejowania. Mi akurat to też nie pomogło, ale wielu wizażankom tak.
No właśnie olejuje, miałam olej w pędzelku i smarowałam pod paznokciem co wieczór, na noc i nic. Nie wiem czy dobrze robiłam czy to trzeba jakoś inaczej ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 12:48   #12
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Krzywa linia uśmiechu

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
No właśnie olejuje, miałam olej w pędzelku i smarowałam pod paznokciem co wieczór, na noc i nic. Nie wiem czy dobrze robiłam czy to trzeba jakoś inaczej ?
Ja też tak robiłam, wiele dziewczyn poleca tą metodę. Niestety mi nie pomogło. Możesz spróbować również moczenia paznokci w mieszance olejków. W przypadku onycholizy warto stosować olejek z drzewa herbacianego. Na pewno olejowanie paznokci jest metodą, która wymaga cierpliwości i systematyczności.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2021-07-02 o 09:33
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-01 12:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.