Nakładki na zęby hellosmile opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-03, 18:11   #1
marta12891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1

Nakładki na zęby hellosmile opinie


Cześć. Szukam opinii na temat nakładek na zęby hellosmile. Czy ktoś z Was prostował nimi zęby i może podzielić się swoją opinią?
marta12891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 12:07   #2
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Podbijam
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 15:15   #3
pmf07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Ja także. Właśnie umówiłam się na wizytę w celu zrobienia skanu 3D i wizualizacji leczenia. Cena jest bardzo konkurencyjna i trochę się tego obawiam. Podczas umawiania wizyty zapytałam skąd wynika taka różnica w cenach - dostałam odpowiedź, że 1) nakładki produkowane są w Polsce, 2) nie ma wizyt kontrolnych, które generują koszty. Wizyty są tylko wtedy, gdy jest jakiś problem.
pmf07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 14:22   #4
pmf07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Zdecydowałam się na leczenie tymi nakładkami. Leczenie będzie krótkie z uwagi na to, że wada jest dosyć mała (zęby nieznacznie się przesunęły po zdjęciu aparatu stałego) - 10 nakładek, w tym para nakładek retencyjnych. Będę dzielić się wrażeniami.
pmf07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 21:37   #5
peplosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Hej! Możesz podpowiedzieć jaka cena/ile nakładek i czy będziesz korzystać wgl z jakichkolwiek wizyt stacjonarnych? Ja jestem dziś po omówieniu planu leczenia i efekty naprawdę są super! Natomiast brak opinii i niepewność mnie trochę zniechęca.
peplosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 12:30   #6
pmf07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Zakwalifikowałam się do tej najniższej cenowo kategorii, jednak z uwagi na wyjątkowo małe poprawki zaproponowali mi kwotę mniejsza o 500 zł. Tak na marginesie kwota 200 zł na skan zębów elicza się do całej kwoty za leczenie.

Tak jak pisałam wyżej - 10 nakładek, w tym para nakładek retencyjnych. Będę je zmieniać co 2 tygodnie. Dzisiaj spodziewam się paczki z nakładkami
pmf07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 13:24   #7
peplosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Ja też dostałam już plan leczenia na 18 nakładek + 2 (retencja). Cena za ten pakiet to 7 000, ale też powiedzieli, że zejdą 500 zł. Mam jeszcze skonsultować się z ortodontą od metalowego aparatu, bo nie mam jednej 6 i chciałam na to miejsce wciągnąć 7 i 8, ale nakładkami nie ma opcji tego zrobić
Jeśli aparatem metalowym to nie przejdzie to również zapewne zdecyduję się na nakładki ze względu na czas i niższy koszt.
peplosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 13:47   #8
magdooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Nosiłam nakładki Hello Smile przez pół roku (razem z nakładką retencyjną miałam ich 13). W grudniu zakończyłam leczenie. Faktycznie zęby wyprostowały się mniej więcej zgodnie z pierwotnym planem, leczenie minimalnie się wydłużyło. Niestety pod koniec leczenia kiedy widziałam, że nie do końca wszystko jest tak proste jak miało być usłyszałam, że oni tego skrzywienia, które nadal mam nie widza i ta moja wada jakoś bardzo nie rzuca się w oczy i tego nie da się już doprostować... Trochę dziwne podejście, szczególnie jeśli na początku mowa jest o tym, że wszystko będzie wyprostowane, zaprezentowany jest efekt przed i po, gdzie wszystko jest prościutkie, a na koniec leczenia słyszy się takie rzeczy. Więc perfekcyjnie niestety nie jest, ale większość została wyprostowana, polecam te nakładki na niewielkie wady. Największy plus to chyba Pani Natalia, z którą był świetny kontakt
magdooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 12:24   #9
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Przyłączam się do wątku, bo trudno znaleźć informacje w internecie na temat tych nakładek, więc może komuś to pomoże. Z tego, co udało mi się wyczaić, cena jest atrakcyjna, bo sam producent nakładek jest też właścicielem Hello Smile. Czyli jakby produkuje te nakładki sam dla siebie w Polsce, więc wiadomo, że to obniża koszty.

Ja już byłam na skanie 3D za te 200 zł. Warto pamiętać, że odliczają koszt tego skanu od całej kwoty, jeśli się zdecydujemy na leczenie. Na ich stronie nie znalazłam takiej informacji, a to chyba powinno być bardziej podkreślane, bo jest to istotna kwestia.

Skan sam w sobie jest super, dodatkowo w tej cenie jest też RTG panoramiczne zębów, które dostajemy na płycie (przynajmniej tak było w gabinecie w Warszawie, gdzie robiłam), a jest ważne dwa lata, więc dodatkowy plus dla nas

Dostałam już program leczenia i wygląda to spoko. Jest animacja jak będą zmieniać się zęby. Cały plan omawia się z bardzo miłą panią telefonicznie, bardzo dokładnie jest wszystko wyjaśnione i można pytać o wszystko. Obniżono mi cenę, chyba ze względu na niewielkie zmiany, będę nosiła aparat 5-6 miesięcy. Ogólnie widać, że oni ruszają z biznesem, bo starają się pozyskać jak najwięcej klientów i mają nastawienie bardzo na klienta. Oby to im się nie zmieniło. Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji, bo moja wada jest na tyle mała, że ciągle zastanawiam się, czy warto poświęcać te pół roku dla takiej kosmetyki. Ale raczej skłaniam się ku temu, że będę nosić nakładki.
Minus jest taki, że ja np. mam nieidealny zgryz i oni czegoś takiego nie leczą, do poprawienia całego zgryzu konieczny jest aparat stały, na który ja się na pewno nie zdecyduję, i to nie ze względów czasowych czy estetycznych, ale nie chcę sobie nim zniszczyć zębów, a podobno przy stałym to jest masakra.

Dodatkowo radzę osobom, które będą sobie robiły skan 3D, żeby przed tym iść do dentysty, sprawdzić, czy wszystkie zęby są zdrowe i zrobić sobie piaskowanie, scaling itd., dlatego że zwracają na to uwagę przed skanem. Jeśli w zębach są ubytki lub jest kamień (a sami często tego w lustrze nie widzimy), to skan może wyjść przekłamany.

Będę dawała znać, jak idą moje postępy Ogólnie wydaje mi się, że to jest dobra alternatywa dla mega drogiego Invisalign.
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 10:04   #10
Karolinkowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Hej, Mam nakładki od wczoraj. Kontakt super, kwalifikacja na leczenie przebiegła sprawnie. Koszt leczenia akceptowalny, a w porównaniu do innych marek nakładek nawet bardzo atrakcyjny. Same nakładki to niezbyt przyjemna sprawa ( wizualnie ok ale odczucia pierwszego dnia z taką ilością plastiku to jednak spory dyskomfort). Przede mną 8 miesięcy leczenia minimum... mam nadzieję, że się przywyczajprzywyczaję
Karolinkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 22:43   #11
pmf07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Ja do momentu "zapomniałam, że mam na zębach nakładki" doszłam w 3 tygodnie. Teraz już lepiej czuje się z nimi niż bez. Jestem obecnie na 3 nakładce, kończę 1 tydzień. Na razie nie widzę spektakularnych zmian, ale tak jak pisałam wcześniej - u mnie zmiany są kosmetyczne (5 par nakladek), więc może dlatego.
pmf07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 12:16   #12
woetia
Przyczajenie
 
Avatar woetia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Właśnie zaczynam z hello smile, mam już plan leczenia, nakładki się ponoć dla mnie już robią i za 2-3 tyg po wizycie u stomatologa na redukcji szkliwa będę zaczynać przygodę.



Fajnie że powstał wątek, będę dawać znać jak przebiega prostowanie.
__________________
.::Living is easy with eyes closed::.
woetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 08:59   #13
klower11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Hej ja mam pytanie, czy komuś zalecono usunięcie dolnych ósemek podczas omawiania planu leczenia? Właśnie zaczynam 4ty step nakładek i na razie jestem zadowolona, ale Pani Natalia zaleciła usunięcie ósemek i mogę to zrobić w trakcie leczenia lub po leczeniu nakładkami . Cena była atrakcyjna, ale załapałam się na pakiet lekki czy tam Lite, 8 nakladek. Mam nadzieję, że zdołają cofnąć mi wystające do przodu zęby i zamknąć diasteme. Niestety również mam wadę zgryzu, górne jedynki są przesunięte w lewo względem linii zagięcia na środku ust o około 0,5cm, ale również powiedziano mi, że tego się nie leczy nakładkami. Miałam aparat stały ponad 10 lat temu i moje zęby są bardzo odsłonięte przez co odradzano mi ponowne założenie aparatu stałego, bo siły przenoszone przez ten aparat mogłyby spowodować wypadanie zbyt odsłoniętych zębów. Proszę o odpowiedź na temat rwania ósemek.
klower11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 22:44   #14
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez klower11 Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź na temat rwania ósemek.
Ja mam tylko jedną ósemkę, na dole, i nic mi nie mówili, że trzeba usuwać, ale p. Natalia powiedziała, że ta ósemka nie sprawia problemu dlatego, że mam sporo luzu między zębami i zęby mają miejsce, żeby się przemieścić. Nie musiałam też z tego powodu piłować szkliwa. Więc pewnie to jest tak, że jeśli ósemki ściskają pozostałe zęby, to lepiej je usuwać.

W ogóle wielu ortodontów radzi usuwać ósemki, a ja - za moją dentystką - uważam, że lepiej nie usuwać żadnego zęba, nie tylko ze względu na ból i koszty, ale też z tego powodu, że skoro już nam ten ząb wyrósł, to niech sobie rośnie - ja np. już tę ósemkę leczyłam i plombowałam i choćbym miała na nią wydać nie wiem ile kasy, to wolę to, niż wyrywać :/
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 09:11   #15
woetia
Przyczajenie
 
Avatar woetia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez klower11 Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź na temat rwania ósemek.
Mam 3 ósemki, wszystkie zatrzymane i prawdopodobnie już nie ruszą. Jedną rwałam przed poprzednim założeniem stałego aparatu (10 lat temu) i ciężko to zniosłam, tak że nie mam zamiaru ich usuwać póki nie zacznie się z nimi dziać coś niedobrego.


P. Natalia powiedziała mi że nie jeśli chodzi o aktualny plan leczenia, to ósemki nie będą miały wpływu, ruchy zębów są tylko do czwórek-piątek. Tak że nic nie muszę usuwać.



Mam b. dobry zgryz, tylko stłoczenia 1-2 na górze i 1-3 na dole.

Mam planowany podwójny IPR (redukcja szkliwa) - na początku oraz około połowy leczenia, w zależności od tego jak zęby będą reagować.
__________________
.::Living is easy with eyes closed::.
woetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 15:03   #16
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Noszę nakładki pierwszy tydzień i mam pytania do bardziej doświadczonych

Czy też tak miałyście/macie, że bawicie się nakładkami językiem albo przygryzacie je ciągle? Boję się, że je w końcu zapsuję i staram się nad tym panować, no ale nie mogę! Cały czas je albo gryzę, albo się bawię językiem w „podważanie”, albo stukam zębami Pamiętam, że jak miałam w dzieciństwie taki zdejmowany aparat, to robiłam to samo, ale to jednak był głównie metal...

Druga sprawa - jak je czyścicie? Ja na razie przy myciu zębów je przejeżdżam szczoteczką na koniec, ale zastanawiam się nad tymi tabsami do protez - to coś daje? Bo przyznam się, że piję w nich napoje inne niż woda, weekend, piłam wino (białe oczywiście, żeby nie zabarwić) i nie zdejmowałam świadomie, bo bym straciła kilka godzin, co jest bez sensu. Jak sobie z tym radzicie?



PS Zdarzył się cud, bo przestałam obgryzać skórki! ;D
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 18:39   #17
Vanthoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Hej! Odnośnie ósemek, mnie wmawiali że absolutnie po rozpoczęciu leczenia nakładkami nie będę mogła ich już usunąć, ale niedawno zaczęło się z jedną dziać coś niedobrego (stan zapalny, kieszonka dziąsłowa itd) i od razu zmienili zdanie, że jednak mogę. Więc słowa pani Natalii oraz współpracujących klinik radzę dzielić przez 3. Ostrzegam też przed kliniką na Bielanach, z którą współpracują - Literacka 19. Jedna z dentystek pani Dominika nie potrafi znieczulać do leczenia, dłubie igłą kilka razy do skutku aż zemdlejesz..
Vanthoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 22:07   #18
mrsnutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Hejka, odświeżam temat Czy ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi nakładkami? Zastanawiam się, dlaczego u nich zmienia się je co dwa tygodnie, gdzie u konkurencji co tydzień.. W dodatku w necie zero opinii, a jednak koszt leczenia do niskich nie należy mimo wszystko
mrsnutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 22:06   #19
woetia
Przyczajenie
 
Avatar woetia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cześć ja jestem w tym momencie mniej więcej w połowie leczenia. Zęby powoli się przesuwają, nakladki pasują bardzo dobrze, nic nie boli, zęby się nie kiwają itp. Wysylam zdjęcia co tydzień zgodnie z umową, nie ma jeszcze jakiegoś spektakularnego efektu, ale coś tam widać że ruszyło.

Chyba nie dostaniesz tu od nas odpowiedzi, dlaczego zmiana co 2 tygodnie... Słyszałam o systemach, gdzie przy zmianie najpierw zakłada się nakładkę z miększego plastiku, a kolejną twardszą i tak na zmianę - może o to chodzi?

W hellosmile wszystkie nakladki są wg mnie tak samo sztywne.

Na początku miałam dość dużo powierzchni spiłowane w IPR i te mini przerwy troszkę widać, mam nadzieję że się domkną ostatecznie. No i ze efekt będzie trwały.

Chcesz coś jeszcze wiedzieć, to pytaj
__________________
.::Living is easy with eyes closed::.
woetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-24, 10:01   #20
mrsnutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Właśnie najbardziej interesuje mnie to, czy te nakładki rzeczywiście działają, bo brak opinii jest trochę niepokojący, aczkolwiek parę osób w tym wątku było zadowolonych więc wierzę, że tak też pozostało

Odnośnie przerwy 2-tygodniowej - pytałam o to panie w klinice i jest to tłumaczone w ten sposób, że 2 tygodnie to najbardziej odpowiedni przedział czasu, żeby zęby się przesuwały i w tym "trwały" - w przypadku zmiany nakładek co tydzień, podobno może skutkować to tym, że zęby będą się przesuwały za szybko, przez co też mogą szybciej wrócić na swoje miejsce + leczenie może być mniej przyjemne (ból zębów)

A czy wiesz może, na ile czasu wystarcza ten komplet nakładek retencyjnych, który dostaje się po leczeniu? Jeden z producentów wskazał czas 4-6 miesięcy, co okazuje się dosyć sporym dodatkowym kosztem (dodatkowe 1400 zł rocznie przez najbliższe lata )... Czy tutaj jest podobnie? Czy ortodonta wspominał o możliwości założenia druta retencyjnego zamiast nakładek?
mrsnutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 12:17   #21
krokusik01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez accidentalbaby Pokaż wiadomość
Noszę nakładki pierwszy tydzień i mam pytania do bardziej doświadczonych

Czy też tak miałyście/macie, że bawicie się nakładkami językiem albo przygryzacie je ciągle? Boję się, że je w końcu zapsuję i staram się nad tym panować, no ale nie mogę! Cały czas je albo gryzę, albo się bawię językiem w „podważanie”, albo stukam zębami Pamiętam, że jak miałam w dzieciństwie taki zdejmowany aparat, to robiłam to samo, ale to jednak był głównie metal...

Druga sprawa - jak je czyścicie? Ja na razie przy myciu zębów je przejeżdżam szczoteczką na koniec, ale zastanawiam się nad tymi tabsami do protez - to coś daje? Bo przyznam się, że piję w nich napoje inne niż woda, weekend, piłam wino (białe oczywiście, żeby nie zabarwić) i nie zdejmowałam świadomie, bo bym straciła kilka godzin, co jest bez sensu. Jak sobie z tym radzicie?



PS Zdarzył się cud, bo przestałam obgryzać skórki! ;D
hej, jeśli chodzi o czyszczenie, to nakładki się nie brudzą, ani co najważniejsze - nie żółkną w trakcie użytkowania, ale można je myć szczoteczką, bądź właśnie korzystać z tabletek do protez
krokusik01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 12:19   #22
krokusik01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez mrsnutella Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź!


A czy wiesz może, na ile czasu wystarcza ten komplet nakładek retencyjnych, który dostaje się po leczeniu? Jeden z producentów wskazał czas 4-6 miesięcy, co okazuje się dosyć sporym dodatkowym kosztem (dodatkowe 1400 zł rocznie przez najbliższe lata )... Czy tutaj jest podobnie? Czy ortodonta wspominał o możliwości założenia druta retencyjnego zamiast nakładek?

komplet nakładek retencyjnych starcza na 4-6 miesięcy, a w pakiecie PREMIUM dostajecie 2 takie komplety, więc warto

a zmiana co 2 tyg. zapewnia powolna rotacje zębów, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia korzenia jak i samego zęba

Edytowane przez krokusik01
Czas edycji: 2021-09-10 o 12:23
krokusik01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 09:52   #23
paveu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Interesuje mnie zakup nakładek Hello Smile. Czy jest tu jeszcze osoba, która zakończyła leczenie lub jest bliska zakończenia w/w nakładkami ? interesują mnie efekty leczenia i czy zęby faktycznie się przesuwają w miejsce z wizualizacji 3d
paveu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:06   #24
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez paveu1 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie zakup nakładek Hello Smile. Czy jest tu jeszcze osoba, która zakończyła leczenie lub jest bliska zakończenia w/w nakładkami ? interesują mnie efekty leczenia i czy zęby faktycznie się przesuwają w miejsce z wizualizacji 3d
Ja jestem w step 9 (u mnie ma być 12 łącznie z nakładką retencyjną) i mogę powiedzieć, że widzę (i czuję językiem :p) mega zmiany. Chyba nie miałam jakieś dużej wady (dodam zdjęcie planu leczenie górnej szczęki dla zobrazowania, bo sama nie wiem, czy to mała czy większa wada), więc też nie wiem, jak Hello Smile działa przy bardzo skrzywionych zębach. Tak czy inaczej naprawdę jestem zadowolona, a jeszcze nie skończyłam.
Przyznam się, że przestałam im wysyłać zdjęcia, bo za każdym razem (wysyłałam sumiennie co tydzień do 7 nakładki) dostawałam za każdym razem odpowiedź, że wszystko jest ok. Także być może nie jest to najbardziej odpowiedzialne, ale olałam te zdjęcia, bo sama widzę zmiany.
Dodam, że ostatnio nawet mój mąż zaczął rozważać te nakładki, bo jest pod mega wrażeniem, jak wyprostowały mi się zęby (mimo że jak ja rozważałam nakładki, to twierdził, że zupełnie nie są mi potrzebne, oczywiście... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (46,1 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez accidentalbaby
Czas edycji: 2021-10-04 o 21:09
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:34   #25
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

czy te nakładki przeszkadzają w mówieniu? też się nad nimi zastanawiałam
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 14:06   #26
paveu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez accidentalbaby Pokaż wiadomość
Ja jestem w step 9 (u mnie ma być 12 łącznie z nakładką retencyjną) i mogę powiedzieć, że widzę (i czuję językiem :p) mega zmiany. Chyba nie miałam jakieś dużej wady (dodam zdjęcie planu leczenie górnej szczęki dla zobrazowania, bo sama nie wiem, czy to mała czy większa wada), więc też nie wiem, jak Hello Smile działa przy bardzo skrzywionych zębach. Tak czy inaczej naprawdę jestem zadowolona, a jeszcze nie skończyłam.
Przyznam się, że przestałam im wysyłać zdjęcia, bo za każdym razem (wysyłałam sumiennie co tydzień do 7 nakładki) dostawałam za każdym razem odpowiedź, że wszystko jest ok. Także być może nie jest to najbardziej odpowiedzialne, ale olałam te zdjęcia, bo sama widzę zmiany.
Dodam, że ostatnio nawet mój mąż zaczął rozważać te nakładki, bo jest pod mega wrażeniem, jak wyprostowały mi się zęby (mimo że jak ja rozważałam nakładki, to twierdził, że zupełnie nie są mi potrzebne, oczywiście... )
dziękuję, przekonałaś mnie, już zamówiłem
paveu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 14:58   #27
woetia
Przyczajenie
 
Avatar woetia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
czy te nakładki przeszkadzają w mówieniu? też się nad nimi zastanawiałam

u mnie w ogóle nie przeszkadzają - po założeniu i po zdjęciu nakładek język potrzebuje paru minut żeby się przyzwyczaić a potem w zasadzie w ogóle nie seplenię.

właśnie kończę ostatnią nakładkę i nie jest idealnie - jedynki górne wymagają minimalnej poprawki ułożenia, tak że w przyszłym tygodniu będę mieć dodatkowy skan i potem dorabiane jeszcze parę zestawów nakładek. poza tym naprawdę widać różnicę, dolna szczęka wyszła super zgodnie z planem, a góra -prawie- idealnie.

natomiast radzę Wam żeby nie pomijać wysyłania zdjęć co tydzień, bo może się okazać że bez tego nie będziecie mieć 'gwarancji' i hello smile odmówi poprawek gdyby coś jednak się niedokładnie spasowało.
dopiero na koniec procesu można to ocenić, więc nie warto iść na skróty, chociaż zgadzam się że robienie tych zdjęć jest upierdliwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hellosmileplan.jpg (82,6 KB, 60 załadowań)
__________________
.::Living is easy with eyes closed::.

Edytowane przez woetia
Czas edycji: 2021-10-31 o 15:06
woetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 21:56   #28
katee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Witam wszystkich!

PRZESTRZEGAM PRZED HELLO SMILE !!!

Niestety moją przygodę z firmą Hello Smile oceniam fatalnie.

Wstępnie miałam mieć 18 par nakładek, ale już w połowie zauważyłam, że zmiany są nieznaczne, zupełnie niezgodne z wizualizacją, miałam problem z górnymi jedynkami, kłem i całym dolnym łukiem - niestety, ale założony wizualizacją efekt nie został osiągnięty.
Po zakończeniu leczenia złożyłam reklamacje, ponieważ obiecanego efektu nie ma - Hello Smile przyznało mi racje i dosłało kolejnych 5 par nakładek, po zakończeniu dodatkowego leczenia - efektu dalej brak.
Zdjęcia zębów po 18 nakładkach gdzie przyznano mi racje NIE ZMIENIŁY SIĘ po dodatkowym noszeniu kolejnych 5 nakładek, ale tu już Hello Smile umyło ręce. Nie zaakceptowali mojej drugiej reklamacji, na moje e-maile już nie odpowiadała miła opiekunka Hello Smile, tylko kancaleria prawna, z którą współpracują.
Odstąpiłam od umowy i tutaj znowu Hello Smile i ich kancelaria prawna zbyła mnie, umywając ręce.
Ponadto Hello Smile jako firma profesjonalna, obiecująca efekty w czasie konsultacji telefonicznej, podczas której omawiane jest całe leczenie i wizualizacja, powinna być fair w stosunku do swoich Klientów do końca, a nie tylko do zrobienia przez Klienta przelewu.

Najgorsze jest to, że zdjęcia pokazują same za siebie co jest krzywe, a co nie, a Hello Smile po prostu mydli ludziom oczy na żywca, wmawiając im, że to jest okej.

Konsultowałam się również z bezstronnym ortodontom, pokazując swoje zęby i wizualizacje Hello Smile i bez mrugnięcia okiem przyznał, że ułożenie moich zębów nie jest zgodne z wizualizacją przygotowaną przez Hello Smile w stopniu znacznym.

W związku z powyższym i z uwagi na brak jakichkolwiek chęci ugodowego rozwiązania sprawy przez Hello Smile (mimo moich próśb), będę zmuszona wytoczyć powództwo cywilne przeciwko tej firmie.


NIE POLECAM !!!


DLATEGO JEŚLI TY TEŻ NIE OSIĄGNĄŁEŚ/AŚ ZAPLANOWANEGO EFEKTU I TWOJA WIZUALIZACJA NIE ODPOWIADA EFEKTOWI, KTÓRY UZYSKAŁEŚ/AŚ PO LECZENIU ICH NAKŁADKAMI - SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ PRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ !!!

ROZWAŻAM WYTOCZENIE POZWU ZBIOROWEGO, DLATEGO WSZYSTKICH W PODOBNEJ SYTUACJI PROSZĘ O KONTAKT NA PRIV.


*warunkiem jest noszenie nakładek zgodnie z umową oraz przesyłanie im cotygodniowych zdjęć zgodnie z umową

Edytowane przez katee1
Czas edycji: 2022-06-14 o 22:03
katee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 12:04   #29
saundiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cześć, mam podobną sytuacje. Również moje zęby po nakładkach nie są takie jak obiecywali po skanie i wizualizacji, a teraz mi piszą że nie da się już żeby było lepiej... no kurde... to jest trochę robienie ludzi w balona... też nie polecam po swoich doświadczeniach, lepiej dołożyć do invisalign albo iść do konkurencji, bo o hello smile to ostatnio często słyszałam takie opinie!!! że koniec końców nie ma efektu, kontakt na początku super, a jak zgłaszasz po leczeniu, że zęby nie są takie jak na wizualizacji to mówią, że nie da się bardziej poprawić i już, koniec tematu! no śmieszne... prawie 7.000 zł wzięli zadowoleni, a koniec końców zęby poprawione moooże o 20% w porównaniu do obiecanego efektu z ostatniego stepu z tej całej wizualizacji...

dlatego katee1 napisałam do Ciebie na DM, daj mi proszę znać, bo jestem zainteresowana wzięciem udziału w powództwie zbiorowym albo jakimś innym roszczeniu, bo to jest jawne wciskanie kitu klientom...
saundiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 22:32   #30
katee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Witam!


Dzięki saundiii za wiadomość, właśnie Ci odpisałam na priv i reszcie osób również - dzięki za odzew!
Dostałam już wiadomości od 4 osób z podobnymi problemami z firmą Hello Smile (+ ja jestem piąta), będę z tymi osobami w stałym kontakcie na priv, żebym mogła popchnąć sprawę dalej, ale czekam jeszcze na kolejne wiadomości!


Jeśli nie osiągnąłeś/aś zaplanowanego efektu i Twoja wizualizacja nie odpowiada efektowi, który uzyskałeś/aś po leczeniu nakładkami Hello Smile - skontaktuj się ze mną przez wiadomość prywatną!



Co do tego saundiii co napisałaś, że lepiej pójść do konkrencji, to co do invisalign się zgadzam i sama żałuję, że się dałam nabrać na obiecanki Hello Smile - niby "odpowiednika" invisalign, tylko że polskiej produkcji... bo zostałam z wydanymi pieniędzmi i bez obiecanych efektów, ale mam obiekcje czy aby na pewno warto pójść do konkurencji typu Dr Smile czy inne, tzn. nie chce ich oceniać, bo niestety miałam do czynienia tylko z Hello Smile, ale nie jestem pewna czy to nie są powiązane spółki ze spółką Hello Smile, typu spółka córka itd., że działają tylko po prostu dodatkowo pod inną nazwą firmy, żeby zwiększyć zasięgi, ale tak naprawdę to jest jeden właściciel? Nie zdziwiłabym się, także ja bym podchodziła ostrożnie co do polecenia konkurencji podobnego typu, ale tak jak mówię, miałam do czynienia tylko z Hello Smile.
katee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-18 19:45:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.