DEPILACJA LASEROWA - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 07:53   #331
Paula890
Przyczajenie
 
Avatar Paula890
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 18
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja robię depilację Thunderem ale nie mam porównania do innych laserów. Jestem po 2 zabiegach i póki co jestem zadowolona. Włosków odrasta znacznie mniej. Jeśli chodzi o pachy, nie widziałam czarnych mocnych tylko trochę takich cieniutkich a na bikini jest ich po prostu dużo mniej.
Paula890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 18:22   #332
NoComments
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dzięki za odpowiedź. Niestety z innym laserem mam takie doświadczenie, że właśnie najlepsze efekty były po 2 pierwszych zabiegach, a potem włoski zaczęły stopniowo odrastać
Na jesieni skuszę się chyba na Thunder.



Cytat:
Napisane przez Paula890 Pokaż wiadomość
Ja robię depilację Thunderem ale nie mam porównania do innych laserów. Jestem po 2 zabiegach i póki co jestem zadowolona. Włosków odrasta znacznie mniej. Jeśli chodzi o pachy, nie widziałam czarnych mocnych tylko trochę takich cieniutkich a na bikini jest ich po prostu dużo mniej.
NoComments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 07:45   #333
collis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja jestem po 6 zabiegach laserem vectus na pachy. Ostatni miałam miesiąc temu i jestem zadowolona. Terez spróbuję na bikini ale chyba Thunder bo jeśli efekty są i jest bezbolesny lub mniej bolesny to wolę oszczędzić sobie dyskomfortu przy zabiegu.
collis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 08:07   #334
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Z pach też jestem bardzo zadowolona. Też miałam 6 zabiegów jakieś 2 lata temu i mam tylko kilka włosków, a tak to gladziutko. Też Vectus.
Z kolei bikini już tak ładnie nie poszło , potrzeba tam więcej zabiegów. Chyba na jesieni zacznę nowe serie na bikini i nogi ale już Ice Soprano, żeby była jakaś nowsza technologia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 18:42   #335
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez collis Pokaż wiadomość
Ja jestem po 6 zabiegach laserem vectus na pachy. Ostatni miałam miesiąc temu i jestem zadowolona. Terez spróbuję na bikini ale chyba Thunder bo jeśli efekty są i jest bezbolesny lub mniej bolesny to wolę oszczędzić sobie dyskomfortu przy zabiegu.
Ja długo zwlekałam z bikini właśnie ze strachu przed bólem. Bylam zdziwiona bo bolało mniej niż na np piszczelach. Włoski zaczęły wypadać i teraz widzę ile mam jasnych włosów na wargach, a tak chciałam cslkowicie pozbyć się owłosienia tam. Jest jakiś laser który daje radę z jasnymi włosami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 20:06   #336
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

hej, mialam 4 zabiegi na twarz, efekt zaczynal byc fajny, ale jednak jakies 70% wlosow odroslo po 1,5 mies od ost zabiegu. mialam miec przerwę na lato, ale zastanawiam się nad pojsciem na laser. co myslicie, czy jest sens zaryzykować latem i robic zabieg na twarz? czym grożą takie zabiegi?

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2021-06-23 o 20:09
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 10:38   #337
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja do tej pory robiłam różne okolice Vectusem. Efekty super. Ale zastanawiam się nad Soprano, bo on usuwa jasne włoski, których Vectus nie ogarnia (to jedyna wada jak dla mnie, bo ból znoszę ). Polecicie jakieś miejsce w Warszawie lub okolicy (zachodnia część), gdzie używają Soprano?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-24, 11:12   #338
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Ja do tej pory robiłam różne okolice Vectusem. Efekty super. Ale zastanawiam się nad Soprano, bo on usuwa jasne włoski, których Vectus nie ogarnia (to jedyna wada jak dla mnie, bo ból znoszę ). Polecicie jakieś miejsce w Warszawie lub okolicy (zachodnia część), gdzie używają Soprano?
Ja byłam w Lux Beauty na Mokotowie (Etiudy Rewolucyjnej).
Byłam tam tylko raz, bo zaczęła się pandemia, ale jeśli nic nie znajdę bliżej, to tam chętnie wrócę. Było bardzo miło i profesjonalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-27, 18:42   #339
NoComments
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Nie jestem fachowcem ale na logikę to po zabiegu nie powinno się wystawiać sfery zabiegowej na słońce, bo może dojść do poparzeń. Nie zaryzykowałabym z twarzą. Może zadzwoń do miejsca, gdzie robiłaś zabieg i się dopytaj, jakie moga być konsekwencje i czy w ogóle Ci to zrobia. Jeśli ryzyko jest duże, a gabinet się podejmie - to dośc słabo będzie o nich świadczyć



Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
hej, mialam 4 zabiegi na twarz, efekt zaczynal byc fajny, ale jednak jakies 70% wlosow odroslo po 1,5 mies od ost zabiegu. mialam miec przerwę na lato, ale zastanawiam się nad pojsciem na laser. co myslicie, czy jest sens zaryzykować latem i robic zabieg na twarz? czym grożą takie zabiegi?
NoComments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 21:32   #340
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez NoComments Pokaż wiadomość
Nie jestem fachowcem ale na logikę to po zabiegu nie powinno się wystawiać sfery zabiegowej na słońce, bo może dojść do poparzeń. Nie zaryzykowałabym z twarzą. Może zadzwoń do miejsca, gdzie robiłaś zabieg i się dopytaj, jakie moga być konsekwencje i czy w ogóle Ci to zrobia. Jeśli ryzyko jest duże, a gabinet się podejmie - to dośc słabo będzie o nich świadczyć
dziękuję Ci za odzew. zdecydowalam, że wstrzymam się z kontynuacją zabiegow. zastanawiam się jak to jest z tym wypadaniem wlosow - czy np po 4 zabiechach jest 70% pozostałych wlosow, a np juz po 6 może ich zostać 20 %?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 21:52   #341
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odzew. zdecydowalam, że wstrzymam się z kontynuacją zabiegow. zastanawiam się jak to jest z tym wypadaniem wlosow - czy np po 4 zabiechach jest 70% pozostałych wlosow, a np juz po 6 może ich zostać 20 %?
To jest bardzo indywidualna sprawa. Ja miałam na Łydki 4 zabiegi, przy czym czwarty zrobiłam bo jak już pojechałam do gabinetu i pokazałam co mi odrasta to stwierdziłam że zrobimy 4 zabieg mimo że kosmetolog twierdziła że nie trzeba. Włosy wypadały po każdym zabiegu, dlugo nie odrastały i za każdym odrastalo ich mniej. Natomiast jestem po pierwszym bikini, głębokim i już widzę że tam nie będzie tak fajnie. Minął miesiąc a część włosów wcale nie wypadła. Są w skórze ale nie rosną stworzyły taki 2 mm jeżyk na wargach okazuje się że mam mnóstwo jasnych włosów, których mi Vecrus nie wybije. Także na Łydki mnie wystarczyły 3 (4) zabiegi, na bikini będzie ich dużo więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-03, 18:26   #342
NoComments
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odzew. zdecydowalam, że wstrzymam się z kontynuacją zabiegow. zastanawiam się jak to jest z tym wypadaniem wlosow - czy np po 4 zabiechach jest 70% pozostałych wlosow, a np juz po 6 może ich zostać 20 %?
No własnie nie ma reguły, ile tych włosów wypadnie i po którym zabiegu. Wszystko zależy od włosów i skóry. Na nogach (po 5 zabiegach) odrastają mi głównie jasne włosy ale wciąż odrastają (przynajmniej 30%), na bikini (6 zabiegów) odrasta mniej ale za to i jasne i ciemne. Największe efekty widziałam po 2 pierwszych zabiegach, potem włosy odrastały mniej i efektów zabiegów już nie było widać za bardzo. Chyba najlepiej pójść w miejsce, gdzie mają różne lasery i niech doradzą, który laser będzie najskuteczniejszy.
NoComments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 16:50   #343
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez NoComments Pokaż wiadomość
No własnie nie ma reguły, ile tych włosów wypadnie i po którym zabiegu. Wszystko zależy od włosów i skóry. Na nogach (po 5 zabiegach) odrastają mi głównie jasne włosy ale wciąż odrastają (przynajmniej 30%), na bikini (6 zabiegów) odrasta mniej ale za to i jasne i ciemne. Największe efekty widziałam po 2 pierwszych zabiegach, potem włosy odrastały mniej i efektów zabiegów już nie było widać za bardzo. Chyba najlepiej pójść w miejsce, gdzie mają różne lasery i niech doradzą, który laser będzie najskuteczniejszy.

dziekuje za odp - jestem ciekawa czy mozliwe jest usuniecie wloskow prawie do zera. czy zamierzasz jeszcze wykonać wiele zabiegów? najfajniej jest zaraz po zabiegu do okolo 1,5 mies, potem znowu sie pojawiają w wiekszej ilosci
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 13:43   #344
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dziewczyny polecicie kogoś we Wrocławiu? Chodzi mi o łydki i bikini
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 20:39   #345
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

odnowilam zabiegi na twarz. troche jest mniej wlosków, ale tylko trochę, po 4 razach. okazuje się, że trzeba trafiać w odpowiednią fazę wzrostu. moze nigdy sie nie uda ich wybic, bo nie trafią się w ten antygen.
poza tym przez jakis czas wyrywalam wloski pincetą, poszlam na zabieg po ok 3-4 tyg golenia...to chyba za krotko.
troche mnie to wszystko marwi, bo sporo pieniędzy to kosztuje. mm za 5 tyg zabieg nr 6
dam sobie czas do efektu po 7 zabiegu...
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 21:25   #346
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
odnowilam zabiegi na twarz. troche jest mniej wlosków, ale tylko trochę, po 4 razach. okazuje się, że trzeba trafiać w odpowiednią fazę wzrostu. moze nigdy sie nie uda ich wybic, bo nie trafią się w ten antygen.
poza tym przez jakis czas wyrywalam wloski pincetą, poszlam na zabieg po ok 3-4 tyg golenia...to chyba za krotko.
troche mnie to wszystko marwi, bo sporo pieniędzy to kosztuje. mm za 5 tyg zabieg nr 6
dam sobie czas do efektu po 7 zabiegu...
Nie lepiej trochę poczytać o depilacji laserowej zamiast tak z marszu wydawać pieniądze? O fazie wzrostu, odstępach między zabiegami i wyrywaniu włosków przed laserem piszą chyba wszędzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 14:50   #347
Klaudusia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 4
Depilacja laserowa / epilacja blondynka Łódź

Cześć,
Czy w Łodzi jest jakiś salon, który ma laser do depilacji blondynek?

Czytałam, że takimi laserami są: Laser Vectus, Laser Motus, Laser GentleLase, Laser ALMA SOPRANO ICE, laser Thunder MT.

Super, jakby byli na Grouponie, albo oferowali zniżki na jakieś okazje jak np. black friday
Klaudusia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 06:50   #348
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dobre salony nie wystawiają się na gruponie za połowę ceny...
Na Black Friday pewnie coś będzie, ale to raczej niewielki rabat. W Polsce naprawdę nie łapie się okazji na BF.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 15:11   #349
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Vectus był u mnie bardzo skuteczny jeśli chodzi o ciemny włos, jasnych nie usuwał. Czytalam że jasne moze Soprano usunąć i zastanawiam się czy nie iść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-13, 20:16   #350
Nxztil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

To w końcu jak jest z tą depilacją laserową?
Sam chciałbym sobie zrobić pod pachami, na klatce piersiowej i na plecach ale WAŻNE jest to, czy jest to TRWAŁE, jeśli trzeba chodzić na depilacje przypominające co roku do końca życia to nie wiem czy warto :/
Myślałem też o elektrolizie ale ciężko znaleźć salon, po za tym włosy usuwane są pojedynczo, przy większej ilości słabo to widzę choć plus jest taki, że włos nigdy nie odrasta i warto zrobić na przykład między brwiami jeśli ktoś ma z tym problem.
Nxztil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 20:22   #351
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Zrób sobie najpierw jedna część ciała to zobaczysz. Trwałość i sutecznosc to kwestia indywidualna. Ja rok temu robiłam nogi i nic nie odrasta. Wystarczyły 3 zabiegi. Teraz robię bikini i jestem po 3 zabiegu i efekty też są dobre. Robię Vectusem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 20:34   #352
Nxztil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Kompletnie nic nie odrasta? Nie musisz w ogóle już ich golić? Co powiedzieli w salonie / klinice - trzeba całe życie "przypominać" czy może to być trwałe na całe życie?

Rok to trochę mało ale rzeczywiście może warto spróbować, problem w tym, że jeśli to nie zadziała to trudniej będzie wykonać elektrolizę.

Czy jest tu ktoś kto miał takie zabiegi wykonywane 2-3 lata temu? Taka informacja byłaby dla mnie bardzo wartościowa
Nxztil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 21:03   #353
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Nxztil Pokaż wiadomość
Kompletnie nic nie odrasta? Nie musisz w ogóle już ich golić? Co powiedzieli w salonie / klinice - trzeba całe życie "przypominać" czy może to być trwałe na całe życie?

Rok to trochę mało ale rzeczywiście może warto spróbować, problem w tym, że jeśli to nie zadziała to trudniej będzie wykonać elektrolizę.

Czy jest tu ktoś kto miał takie zabiegi wykonywane 2-3 lata temu? Taka informacja byłaby dla mnie bardzo wartościowa
Ja robiłam laser 19 lat temu. Nie zauważyłam, żeby odrastało.
Mój EX partner robił klatkę i z mocnych, czarnych a'la dywan u pierwszych Bondów, odrósł mu jasnoszary delikatny włos, ale on majstrował z "rzaeczami" do bodybuildingu, więc może to wina testosteronu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-12-13 o 21:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 21:47   #354
Nxztil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Czyli zero golenia się, nie musisz chodzić na 'poprawki' lub przypominające sesje?
Jeśli tak to super, zdecydowanie warto, nie stosuje dopingu więc to nie powinien być problem. Czy pamiętasz może nazwę kliniki / salonu lub laser?

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Nxztil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 05:32   #355
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Nxztil Pokaż wiadomość
Czyli zero golenia się, nie musisz chodzić na 'poprawki' lub przypominające sesje?
Jeśli tak to super, zdecydowanie warto, nie stosuje dopingu więc to nie powinien być problem. Czy pamiętasz może nazwę kliniki / salonu lub laser?

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Klinika już pewnie nie istnieje, a laser używany 19 lat temu ma dziś o wiele lepszych następców takich jak Vectus czy LightSheer.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 07:33   #356
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Nxztil Pokaż wiadomość
Kompletnie nic nie odrasta? Nie musisz w ogóle już ich golić? Co powiedzieli w salonie / klinice - trzeba całe życie "przypominać" czy może to być trwałe na całe życie?

Rok to trochę mało ale rzeczywiście może warto spróbować, problem w tym, że jeśli to nie zadziała to trudniej będzie wykonać elektrolizę.

Czy jest tu ktoś kto miał takie zabiegi wykonywane 2-3 lata temu? Taka informacja byłaby dla mnie bardzo wartościowa
Na to co mówią w salonie to trzeba brać poprawkę. Niby na nogi miałam mieć 8-12 zabiegów, wystarczyły 3, a czwarty zrobiłam juz tylko dlatego że przyszłam. Włosów juz wtedy nie było. Po pierwszym bikini, panie juz wiedziały, że zbyt dobrze reaguje na laser, nie wiedzieć czemu dobrały za słaba moc lasera, na tyle że włosy wcale nie wypadły. Jak opieprzylam to po kolejnym zabiegu (2) odrosło może 20%. Po trzecim właściwie nic.
Moja siostra miała laser na nogi ponad 20 lat i nic jej nie odrosło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 11:10   #357
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

jakie lasery obecnie są najskuteczniejsze na ciemny blond? Jakich parametrów szukać?
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 12:53   #358
Klara97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Paula890 Pokaż wiadomość
Ja robię depilację Thunderem ale nie mam porównania do innych laserów. Jestem po 2 zabiegach i póki co jestem zadowolona. Włosków odrasta znacznie mniej. Jeśli chodzi o pachy, nie widziałam czarnych mocnych tylko trochę takich cieniutkich a na bikini jest ich po prostu dużo mniej.


<CIACH> Thunder i LightSheer Duet Diode Laser Hair Removal to dobre lasery do usuwania włosów. Oba są laserami diodowymi, co jest złotym standardem w depilacji laserowej.

Główna różnica między nimi polega na tym, że Thunder wykorzystuje jedną długość fali (810nm), natomiast LightSheer Duet wykorzystuje dwie długości fali (755nm i 1064nm). Fala o długości 1064 nm jest szczególnie dobra do leczenia ciemniejszych odcieni skóry, ponieważ może wnikać głębiej w skórę, nie powodując zbyt dużych uszkodzeń. Jeśli więc masz ciemną skórę, LightSheer Duet będzie lepszym wyborem niż Thunder.

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-05-26 o 14:07 Powód: link reklamowy
Klara97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 12:59   #359
ZiolkaIz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 22
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

też się bardzo mocno przymierzam do tego lasera
ZiolkaIz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-05, 09:23   #360
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Odświeżam. Jaki rodzaj lasera jest teraz polecany?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.