Rozbudowane uda i pośladki po treninu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 22:16   #61
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

A regulamin panie czytały?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 06:20   #62
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A regulamin panie czytały?
Ja trochę nie rozumiem tego punktu. Dla mnie godzi trochę w prywatność i w moje prawa. Ktoś może jednak przemyśleć sprawę i uznać, że chce usunąć swoje zdjęcia. Tutaj dziewczyna ma szczęście, że nie widać twarzy ale są takie posty gdzie ktoś wkleja fotkę z twarzą i co? Zostanie na zawsze? Trochę głupio za chcęć ochrony swojej prywatności dostawać bana.
Ale ja już się nie sprzeczam bo pewnie sama zaraz zarobię punkty
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 06:27   #63
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ja trochę nie rozumiem tego punktu. Dla mnie godzi trochę w prywatność i w moje prawa. Ktoś może jednak przemyśleć sprawę i uznać, że chce usunąć swoje zdjęcia. Tutaj dziewczyna ma szczęście, że nie widać twarzy ale są takie posty gdzie ktoś wkleja fotkę z twarzą i co? Zostanie na zawsze? Trochę głupio za chcęć ochrony swojej prywatności dostawać bana.
Ale ja już się nie sprzeczam bo pewnie sama zaraz zarobię punkty

Skoro wystawia swoje foto na publicznym forum na którym notabene zaakceptowała regulamin to nie rozumiem o jakiej prywatności teraz mowa nikt jej nie zmuszał do wstawiania zdjęć.

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Jak nie chcesz wystawiać zdjec publicznie a potrzebujesz porady to wyślij je w prywatnej wiadomości do kogoś kto ogarnia temat i sprawa jest załatwiona.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 07:44   #64
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Ale nie rozumiesz, chodzi mi o to, że niektórzy czasami wstawią zdjęcie a dopiero po czasie uznają, że to był błąd. Ja miałam taką sytuację na innym forum gdzie nie miałam nawet możliwości usunięcia zdjęcia po którym każdym mnie pozna. Pisałam do moderatorów i nie było zmiłuj. A było to zdjęcie z moją twarzą, gdzie na wątku też potrzebowałam porady, której nie otrzymałam. Uznałam, że nie było sensu tam wstawiać tego zdjęcia w takim razie, po co ma tam wisieć moja twarz?
Jednak jest to część mojego wizerunku, do której ochrony mam prawo, dlatego wciąż się zastanawiam na ile zgodne z polskim prawem są takie zapisy, zabraniające usuwania mojego wizerunku z forum pod groźbą kary. Czasami mam ochotę iść z tą sprawą po poradę do prawnika, ale to już tyle lat temu było, że głupio do tego wracać.

Ja w moim dzienniku po nauczce z tamtym forum wstawiłam już zdjęcie bez twarzy i jakichś charakterystycznych elementów. Przynajmniej mam spokój, że jestem chociaż trochę anonimowa, a mojej pupy nikt nie rozpozna

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2014-02-24 o 07:46
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 07:50   #65
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ale nie rozumiesz, chodzi mi o to, że niektórzy czasami wstawią zdjęcie a dopiero po czasie uznają, że to był błąd. Ja miałam taką sytuację na innym forum gdzie nie miałam nawet możliwości usunięcia zdjęcia po którym każdym mnie pozna. Pisałam do moderatorów i nie było zmiłuj. A było to zdjęcie z moją twarzą, gdzie na wątku też potrzebowałam porady, której nie otrzymałam. Uznałam, że nie było sensu tam wstawiać tego zdjęcia w takim razie, po co ma tam wisieć moja twarz?
Jednak jest to część mojego wizerunku, do której ochrony mam prawo, dlatego wciąż się zastanawiam na ile zgodne z polskim prawem są takie zapisy, zabraniające usuwania mojego wizerunku z forum pod groźbą kary. Czasami mam ochotę iść z tą sprawą po poradę do prawnika, ale to już tyle lat temu było, że głupio do tego wracać.

Ja w moim dzienniku po nauczce z tamtym forum wstawiłam już zdjęcie bez twarzy i jakichś charakterystycznych elementów. Przynajmniej mam spokój, że jestem chociaż trochę anonimowa, a mojej pupy nikt nie rozpozna
A może po prostu najpierw się dziesięć razy zastanowić zanim się coś na forum publicznym wrzuci... taka dobra rada do wykorzystania nie tylko w internecie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 08:00   #66
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Odkrywcze, naprawdę.
Wierz mi, że czasami ludzie się nie zastanawiają, szczególnie gdy są młodzi i chcą jakieś informacje na szybko. Ja po mojej akcji ze zdjęciem teraz milion razy się zastanawiam nim coś wstawię osobistego lub napiszę. Ale to trzeba samemu czasami przeżyć by zrozumieć takie elementarne zasady. No i trzeba się czasami przejechać na moderacji forum. Nie sadziłam wtedy, że mi odmówią.
Mimo wszystko uważam, że użytkownik internetu ma prawo bez groźby kary usunąć swój wizerunek z forum, szczególnie jeśli to właśnie zdjęcie z twarzą. Ile to memów powstało z takich przypadkowo wstawionych zdjęć?
Ale ok, nie chcę już zaśmiecać tego wątku, bo wtedy naprawdę zasłużę sobie na punkty

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2014-02-24 o 08:02
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:56   #67
ptaszyna66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 116
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Czyli nie ma szans żeby to usunąć?
ptaszyna66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 16:41   #68
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Usunąć dasz radę, ale jest to wbrew regulaminowi - niszczenie wątku. Za to grozi ban czy tam punkty. Najlepiej napisz do moderatorki i to z nią na spokojnie skonsultuj, rozważ za i przeciw. Ogółem na zdjęciu nie ma twojej twarzy, więc nie masz się czego obawiać jeśli zdjęcie zostanie.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 04:50   #69
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

czy codziennie serek wiejski do kolacji to za dużo nabiału? w ciągu dnia nie jem wcześniej nabiału.
a serek poprostu uwielbiam
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 17:42   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
czy codziennie serek wiejski do kolacji to za dużo nabiału? w ciągu dnia nie jem wcześniej nabiału.
a serek poprostu uwielbiam
niby czemu za dużo? Żartujesz, prawda?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:46   #71
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

nie chodzi mi o ilość jedzenia, a o ilość nabiału w ciągu dnia.
np czy jak na obiad zjem zsiadłe mleko lub na śniadanie owsiankę na mleku i później na kolację serek wiejski z kanapką to juz za dużo nabiału?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 20:53   #72
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Tego nikt nie wie

jeden bédzie jadl trzy razy dziennie I nie bedzie problemow u kogos innego efekty moga byc slabsze juz przy jednej porcji dziennie

MOzesz zrobic eksperyment I odstawic nabial calkowice na 2 tygodnie I poobserwuj skore, celulit, obwod talii, zmeczenie itp.
Zacznij potem wprowadzac z powrotem do diety I zobacz czy sa jakies zmiany I przy jakiej ilosci

Generalnie przyjmuje sie, ze dla wiekszosci osob, ktore nie maja nietolerancji, jedna porcja dziennie jest ok
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 18:29   #73
stepinka
Przyczajenie
 
Avatar stepinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Ptaszyna rozumiem Cię doskonale, bo mam dokładnie taki sam problem. Ćwiczyłam, żeby wyszczuplić uda i pupę, w efekcie w udach mam 2 cm więcej po ćwiczeniach głównie z Chodakowską i Jillian Michaels :/ Błędne koło, bo teraz nie wiem co robić żeby pozbyć się mięsni w tych miejscach. Czy zmienić ćwiczenia, czy przestać ćwiczyć na jakiś czas i postawić na rozciąganie żeby to jakoś wróciło do normy, o wyszczupleniu już nawet nie marzę
stepinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:07   #74
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez stepinka Pokaż wiadomość
Ptaszyna rozumiem Cię doskonale, bo mam dokładnie taki sam problem. Ćwiczyłam, żeby wyszczuplić uda i pupę, w efekcie w udach mam 2 cm więcej po ćwiczeniach głównie z Chodakowską i Jillian Michaels :/ Błędne koło, bo teraz nie wiem co robić żeby pozbyć się mięsni w tych miejscach. Czy zmienić ćwiczenia, czy przestać ćwiczyć na jakiś czas i postawić na rozciąganie żeby to jakoś wróciło do normy, o wyszczupleniu już nawet nie marzę

jak wyglądały Twoje ćw? ile razy w tygodniu? ile minut? od kiedy ćwiczysz?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:51   #75
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Miałam takie dżinsy z luzem na tyłku, ostatnio je włożyłam po dłuższej przerwie i nie mają ani odrobiny luzu, a wręcz zrobiły się nieprzyzwoicie opięte, środkowy szew się zagłębia. Nie wiem czy mi pośladki urosły czy zmieniły położenie, ale łał. Nie wiem czy teraz się odważę wyjść w tych spodniach :P
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:06   #76
stepinka
Przyczajenie
 
Avatar stepinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
jak wyglądały Twoje ćw? ile razy w tygodniu? ile minut? od kiedy ćwiczysz?
papryczka ćwiczę w sumie ponad rok, głownie Chodakowska i Jillian Michaels. Z Chodakowską skalpel i killer (70 % to raczej skalpel), z Jillian 1 level jej programu 30 day shred, przez ostatnie 3 miesiące ćwiczyłam również callanetics (z myślą o wysmukleniu ud), od 2 tygodni dodałam również XHIT głównie ćwiczenia Rebeki. ćwiczę mniej więcej 3 razy w tygodniu, czasem 4, w sumie po godzinie, zawsze po ćwiczeniach długo się rozciągam, bo stretching w programach ewy czy jillian jest dla mnie niewystarczający. efekt jest taki, że mniej więcej od miesiąca zaobserwowałam rozrost ud, najpierw po spodniach które zaczęły się robić opięte. jak się zmierzyłam i porównałam wyniki to mam czarno na białym, że w obwodach ud przybyło mi 2 cm jestem po prostu załamana, nie wiem co mam z tym zrobić. odstawiłam już callanetics, bo po nim dość piekły mnie uda i już boję się robić ćwiczenia które je dodatkowo obciążają. odstawiłam chodakowską i jillian. teraz ćwiczę tylko z rebeką - nogi jak aniołki victoria's secret albo miley cyrus sexy legs. nie wiem czy nie pogarszam sprawy, ale ciężko mi porzucić aktywnośc fizyczną całkowicie. zaczęłam ćwiczyć z myślą o smukłych nogach, w efekcie mam rozbudowane nogi, a dobiło mnie całkiem jak ostatnio kolega sam zwrócił mi uwagę, że bardzo mi się rozrosły nogi i żebym może trochę zluzowała z treningami... załąmka
stepinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:16   #77
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez stepinka Pokaż wiadomość
papryczka ćwiczę w sumie ponad rok, głownie Chodakowska i Jillian Michaels. Z Chodakowską skalpel i killer (70 % to raczej skalpel), z Jillian 1 level jej programu 30 day shred, przez ostatnie 3 miesiące ćwiczyłam również callanetics (z myślą o wysmukleniu ud), od 2 tygodni dodałam również XHIT głównie ćwiczenia Rebeki. ćwiczę mniej więcej 3 razy w tygodniu, czasem 4, w sumie po godzinie, zawsze po ćwiczeniach długo się rozciągam, bo stretching w programach ewy czy jillian jest dla mnie niewystarczający. efekt jest taki, że mniej więcej od miesiąca zaobserwowałam rozrost ud, najpierw po spodniach które zaczęły się robić opięte. jak się zmierzyłam i porównałam wyniki to mam czarno na białym, że w obwodach ud przybyło mi 2 cm jestem po prostu załamana, nie wiem co mam z tym zrobić. odstawiłam już callanetics, bo po nim dość piekły mnie uda i już boję się robić ćwiczenia które je dodatkowo obciążają. odstawiłam chodakowską i jillian. teraz ćwiczę tylko z rebeką - nogi jak aniołki victoria's secret albo miley cyrus sexy legs. nie wiem czy nie pogarszam sprawy, ale ciężko mi porzucić aktywnośc fizyczną całkowicie. zaczęłam ćwiczyć z myślą o smukłych nogach, w efekcie mam rozbudowane nogi, a dobiło mnie całkiem jak ostatnio kolega sam zwrócił mi uwagę, że bardzo mi się rozrosły nogi i żebym może trochę zluzowała z treningami... załąmka

Przecież Ty nie ćwiczysz silowo wiec nie ma mowy o rozbudowie ud na 100% winna jest Twoja dieta
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:20   #78
wercia_59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

nika_59@wp.pl - na ten mail wyslij zdjec ie swojej pupy i nog to ocenie czy cos z nimi nie tak
wercia_59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:31   #79
Yellyfish
Przyczajenie
 
Avatar Yellyfish
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Cwicze od bardzo dlugiego czasu i wiem ile to wyrzeczen kosztuje jednak po pol roku jest to niemozliwe nawet na chlopski rozum.
Chodze na silownie i basen, cwicze w domu i nic mi sie nie rozroslo. Dieta przy cwiczeniach to nie tylko odstawienie slodkosci, to tez odpowiednio dobrane posilki, godziny jedzenia.
A wyszukiwarka nie gryzie, prawie codziennie jest tutaj podobny temat.
W takim razie ogranicz ćwiczenia i wyrzeczenia, bo jesteś naprawdę wredna - fitness Ci nie służy najwyraźniej
Yellyfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 09:40   #80
Weronikapzo
Przyczajenie
 
Avatar Weronikapzo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Rozbudowane uda i pośladki po treninu

W tym temacie, dziewczyny, polecam poczytać sobie artykuł na temat, jak ćwiczą celebrytki: Tam są właśnie przedstawione ćwiczenia na uda i pośladki można wkuć na pamięć i zasuwać na siłownię ja już je znam na pamięć i wdrażam w życie od tygodnia... Zobaczymy, jakie będą efekty wiosną Pozdrawiam

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-11-28 o 10:46 Powód: Link
Weronikapzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 10:40:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.