Noszenie maseczek a makijaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-29, 11:04   #31
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
:Co do mandatu to przecież widać z daleka czy idzie policja i można wtedy założyć ewentualnie.
Raczej jeżdżą a nie chodzą (u nas). Będę jechać, zwłaszcza z tyłu i nie ma się szans.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
I serio- nie przesadzam, ja mogę być w maseczce tylko na zewnątrz, w pomieszczeniach po 5 minutach dostaję duszności, próbowałam wszystkiego- cienkie, grube, oddychanie powoli nosem, no nie dam rady. Trudno, nie będę nigdzie chodzić. Ale dwa lata w tym to sobie nie wyobrażam, nie ma opcji.
Może to kwestia przyzwyczajenia się. Ja z kolei dusiłem się pierwsze dwa razy idąc w tym do sklepu, w samym sklepie - nie. Już się przyzwyczaiłem.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 11:15   #32
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Ja chodzę w maseczce przez ok 13 godzin, pracuje w szpitalu.
Robię normalny, codzienny makijaż, jak w czasach gdy maski nie nosiłam.
Co zauważyłam- lepiej się sprawują podkłady typu max factor lasting performance i ten 3 w 1 też od nich.
Podkłady typu fenty czy ud ważyły mi się pod maseczka. Myślę że wynika z ich ciężkości, są to podkłady mocno kryjące, które jednak osiadają pudrową warstwą na twarzy. Po wyżej wymienionych podkładach z max factor tego nie zauważyłam, ale są to podkłady mniej kryjące.
Na to nakładam puder, potem roz brazer rozświetlacz i wszystko Spryskuje fixerem, też z max factor.
Makijaż się nie waży, nie ściera, nie robią się dziury. Nawet jeśli cis się lekko odbije, jest to niezauważalne na twarzy. Może być problem z czubkiem nosa, ale można użyć na tą okolice bazy pod cienie, są one lepkie i podklad powinien się lepiej trzymać
Musisz pobrobowac z różnymi podkładami, myślę że musi to być podklad zastygający, średnio kryjący.
Max factor ma kiepskie kolory, ale ja sie ratuje białym rozjaśniaczem do podkładów z nyxa, mieszam go z podkładem na dłoni i to nakładam na twarz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 11:18   #33
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Ja nie używam podkładów teraz tylko kremów bb a i tak nie wyobrażam sobie nie być pomalowana w pracy, moja cera się nie nadaje do pokazywania publicznie bo mam nierówny koloryt. Mam zamiar malować się w pracy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 17:47   #34
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale dlaczego potrzebujesz makijaz? Jak jestes troche za blada, to moze uzyj krem brazujacy lub delikatny samoopalacz do twarzy. Mozesz tez pic sok z marchewki i zmienic kolorystyke ubran. Ja np w rozowej bluzce wygladam mniej blado.
Hola, hola. Co to znaczy "za blada"? Proponujesz, żeby zmieniła odcień skóry.
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 17:52   #35
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 18:33   #36
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale dlaczego potrzebujesz makijaz? Jak jestes troche za blada, to moze uzyj krem brazujacy lub delikatny samoopalacz do twarzy. Mozesz tez pic sok z marchewki i zmienic kolorystyke ubran. Ja np w rozowej bluzce wygladam mniej blado.
Bardzo nie polecam. Piłam kiedyś szklankę soku z marchwi dziennie, dla smaku i nawet nie zauważyłam stopniowej zmiany kolorytu cery dopóki mi ktoś nie zwrócił na to uwagi. I bynajmniej nie był to ładny odcień, wyglądałam jakbym miała żółtaczkę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 21:19   #37
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo nie polecam. Piłam kiedyś szklankę soku z marchwi dziennie, dla smaku i nawet nie zauważyłam stopniowej zmiany kolorytu cery dopóki mi ktoś nie zwrócił na to uwagi. I bynajmniej nie był to ładny odcień, wyglądałam jakbym miała żółtaczkę.
Też tak miałam. Koleżanki mi zwróciły uwagę, że używam beznadziejnego odcienia podkładu, a ja wtedy jeszcze niczego nie używałam. Byłam taka żółto-pomarańczowo-zielonkawa, najbardziej wokół ust. Bardzo dziwny i brzydki efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 22:00   #38
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

A ja naprawdę myślałam o piciu szklanki soku dziennie, bo jestem blada jak ściana...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 08:14   #39
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja naprawdę myślałam o piciu szklanki soku dziennie, bo jestem blada jak ściana...
Przecież bladość jest piękna!
Według mnie o wiele lepsza od opalonej skóry.
I chyba całkiem sporo dziewczyn też tak myśli - wątek na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348364
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2020-04-30 o 08:17
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 08:15   #40
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Przecież bladość jest piękna!
Według mnie o wiele lepsza od opalonej skóry.

A juz na pewno od żółto-zielonej po soku marchewkowym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 08:42   #41
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Przecież bladość jest piękna!
Według mnie o wiele lepsza od opalonej skóry.
I chyba całkiem sporo dziewczyn też tak myśli - wątek na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348364
No nie każda, tak samo jak nie każda opalenizna jest ładna. O wiele większe znaczenie ma jednolity koloryt skóry, brak prześwitywania naczyń krwionośnych, brak przebarwień czy nierówności. Dlatego sama będąc nigdy nie opalającym się bladziochem nie rozumiem tej gloryfikacji bladości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-30, 08:53   #42
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Jeśli się ma mankamenty skórne, to co innego.

Swoją opinię opieram na tym, że wielokrotnie spotykam się z narzekaniem bladolicych o pięknej skórze na swój "mankament". I często mam wrażenie, że to niezadowolenie z wyglądu bierze się zwyczajnie z nacisków społeczeństwa. Nie macie takiego wrażenia?
Że powinno się opalać, bo tak się zdrowiej wygląda (a jest dokładnie odwrotnie jeśli chodzi o korzyści dla skóry), bo opalenizna to must-have po urlopie, bo blada to pewnie nie wychodzi wcale z domu czyli no-life itd.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 09:29   #43
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

[1=9db319b6775c28ea43120ca 668718a4b2b45fa01_5eadfba b66f1a;87803691]Hola, hola. Co to znaczy "za blada"? Proponujesz, żeby zmieniła odcień skóry.[/QUOTE]Słusznie, że to zauważyłaś.
Ja maluję oczy i do tego twarz smaruję zwykłym kremem. Ale w normalnym życiu przed pandemią też tak robiłam często. A oczy maluję intensywnie kreską eyelinerem, tuszem i cieniem. Może mam ładną cerę. A może po prostu mam wystarczająco gdzieś bycie idealną. Nie wiem. Na pewno bez podkładu czy krycia innymi kosmetykami twarz nigdy nie jest równomiernie gładka i piękna, ale to moja twarz i jakoś tak na co dzień nie czuję potrzeby krycia się. Jeśli mam jakieś uciążliwe krostki to próbuję coś robić z nimi punktowo. Albo stwierdzam, że no trudno, wiecznie tam nie będą, wygoi się. Może kiedyś mi się odmieni i przerzucę się na częste podkłady, nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 09:40   #44
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Ja jestem blada i nie mam idealnej cery. Ogólnie mało kto ma. Nie przepadam za sytuacjami, kiedy "muszę" się umalować, bo ja nic nie muszę. Chcę wyglądać dobrze naturalnie.

A dla autorki wątki- olśniło mnie- może przyłbica?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 12:43   #45
Angelika9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 9
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja jestem blada i nie mam idealnej cery. Ogólnie mało kto ma. Nie przepadam za sytuacjami, kiedy "muszę" się umalować, bo ja nic nie muszę. Chcę wyglądać dobrze naturalnie.

A dla autorki wątki- olśniło mnie- może przyłbica?
Nie jestem pewna czy można po ulicy nosić przyłbicę. Ale odnosząc się do cery też jestem blada i mam mocno prześwitujące żyłki pod oczami. Nie wygląda to nawet w miarę w makijażu a co dopiero bez. Też wolałabym tylko pomalować oczy a resztę mieć gdzieś i się nie przejmować.
Angelika9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 12:49   #46
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeśli się ma mankamenty skórne, to co innego.

Swoją opinię opieram na tym, że wielokrotnie spotykam się z narzekaniem bladolicych o pięknej skórze na swój "mankament". I często mam wrażenie, że to niezadowolenie z wyglądu bierze się zwyczajnie z nacisków społeczeństwa. Nie macie takiego wrażenia?
Że powinno się opalać, bo tak się zdrowiej wygląda (a jest dokładnie odwrotnie jeśli chodzi o korzyści dla skóry), bo opalenizna to must-have po urlopie, bo blada to pewnie nie wychodzi wcale z domu czyli no-life itd.
O tak, do tej pory ludzie po urlopach porównują opaleniznę, tak jakby to było wyznacznikiem udanego urlopu. W czasach wiedzy o nowotworach skóry i dostępnych niemal w każdym sklepie spf 50 to jest dla mnie mega dziwne...
Ja lubię skórę lekko opaloną, złotą, ale nie brązową. Latem smaruję się na początku spf 30, na dłuższe wycieczki piesze albo rowerowe zawsze 50, później 20. Po lecie jestem leciutko opalona, ale już dawno nie byłam brązową i już dawno nie zdarzyło mi się poparzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 12:56   #47
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez Angelika9696 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy można po ulicy nosić przyłbicę. Ale odnosząc się do cery też jestem blada i mam mocno prześwitujące żyłki pod oczami. Nie wygląda to nawet w miarę w makijażu a co dopiero bez. Też wolałabym tylko pomalować oczy a resztę mieć gdzieś i się nie przejmować.
Ja mam takie na całym ciele i o wiele lepiej wyglądałoby to, jakby moja skóra opalała się na ładny złoty kolor, jakbym nie miała skłonności do fotodermatoz i wiedzy na temat szkodliwego wpływu UV na zarówno urodę jak i zdrowie. Ale kompleksów z tego powodu nie mam, nie narzekam na moją bladość, ale nie widzę też powodu, żeby być dumną z jej powodu. Ot, cecha jak wiele innych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 14:30   #48
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Angelika9696 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy można po ulicy nosić przyłbicę. Ale odnosząc się do cery też jestem blada i mam mocno prześwitujące żyłki pod oczami. Nie wygląda to nawet w miarę w makijażu a co dopiero bez. Też wolałabym tylko pomalować oczy a resztę mieć gdzieś i się nie przejmować.
Można, widuję tak dużo ludzi Mnie się przez te maseczki odechciało w ogóle malować, ale ja przez rok przymusowego braku makijażu wyleczyłam się z kompleksów i konieczności codziennego makijażu.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 14:59   #49
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Można, widuję tak dużo ludzi Mnie się przez te maseczki odechciało w ogóle malować, ale ja przez rok przymusowego braku makijażu wyleczyłam się z kompleksów i konieczności codziennego makijażu.
Spotkałam się z opinią, ze przyłbice nie chronią tak jak maseczki, bo nie przylegają szczelnie do twarzy, więc to zabezpieczenie problematyczne, ale...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-30, 15:09   #50
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:10   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Noszenie maseczek, a makijaż

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Spotkałam się z opinią, ze przyłbice nie chronią tak jak maseczki, bo nie przylegają szczelnie do twarzy, więc to zabezpieczenie problematyczne, ale...
No bo tak jest, to dodatek do maseczki, który dodatkowo zmniejsza ryzyko zarażenia się, ale z jakiegoś powodu w niektórych miejsach uważa się inaczej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:26   #52
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Przecież bladość jest piękna!
Według mnie o wiele lepsza od opalonej skóry.
I chyba całkiem sporo dziewczyn też tak myśli - wątek na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348364
Watek od 2009 roku naliczyl sobie 53 posty i 7 lat temu umarl smiercia naturalna

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No nie każda, tak samo jak nie każda opalenizna jest ładna. O wiele większe znaczenie ma jednolity koloryt skóry, brak prześwitywania naczyń krwionośnych, brak przebarwień czy nierówności. Dlatego sama będąc nigdy nie opalającym się bladziochem nie rozumiem tej gloryfikacji bladości.
Ja rowniez, jeszcze twarz - spoko, ale moje nogi sa tak biale, ze wyglada to az niezdrowo.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Spotkałam się z opinią, ze przyłbice nie chronią tak jak maseczki, bo nie przylegają szczelnie do twarzy, więc to zabezpieczenie problematyczne, ale...
Tez uzywalabym przylbicy razem z maseczka, jako takiej kompleksowej ochrony.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:36   #53
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Ja nie wierzę i w maseczki, więc wiecie... Może się zamknę
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:43   #54
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja rowniez, jeszcze twarz - spoko, ale moje nogi sa tak biale, ze wyglada to az niezdrowo.
Moje niestety też plus ta siatka z żył. Niestety nie wygląda to dobrze i jak uwielbiam długość mini, tak noszę ją głównie jesienią i zimą z kryjącymi rajstopami, a latem sobie jednak daruję, bo to zwyczajnie dla mnie samej nie wygląda zbyt apetycznie.
Rajstopy w sprayu czy samoopalacz stworzyłyby kontrast z bladą górą ciała i mi się w ogóle taka łaciata opalenizna nie podoba, więc po prostu olewam temat i zostaję przy tym, jak jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 22:51   #55
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Ja nie jestem biała i mam wrażenie, że gdy nie jestem opalona to najbardziej wybijają się w mojej karnacji żółte tony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 00:57   #56
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moje niestety też plus ta siatka z żył. Niestety nie wygląda to dobrze i jak uwielbiam długość mini, tak noszę ją głównie jesienią i zimą z kryjącymi rajstopami, a latem sobie jednak daruję, bo to zwyczajnie dla mnie samej nie wygląda zbyt apetycznie.
Rajstopy w sprayu czy samoopalacz stworzyłyby kontrast z bladą górą ciała i mi się w ogóle taka łaciata opalenizna nie podoba, więc po prostu olewam temat i zostaję przy tym, jak jest.
Rajstopy w sprayu w najjasniejszym kolorze sa u mnie nawet spoko, ale chcialabym, zeby moje nogi normalnie tak wygladaly bez kosmetycznego wspomagania
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 12:00   #57
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Był wątek dla bladolicych, który doczekał się chyba z 10 części, ale nie znajdę go teraz przez aplikację.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 16:04   #58
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja nie jestem biała i mam wrażenie, że gdy nie jestem opalona to najbardziej wybijają się w mojej karnacji żółte tony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja wyglądam jak wyblakła Azjatka. Pomijając włosy w odcieniu popielatego blondu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 17:20   #59
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Noszenie maseczek a makijaż

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

Ja wyglądam jak wyblakła Azjatka. Pomijając włosy w odcieniu popielatego blondu.
U mnie może nie aż tak, ale pamiętam kiedyś jak jako nastolatka w jakimś świetle spojrzałam na swoje ręce i pomyślałam "OMG, jestem żółta!".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-02 18:20:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.