Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 18:02   #31
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

LUBLIN
Salon L'oreala - G. Zagrodniczek


Nie słucha klientek, wygórowane ceny (za strzyżenie na prosto długich włosów płacilam 60 zł), mnie obcięła włosy ewidentnie krzywo i kompletnie się nie układają. Pani nie ma pojęcia o najnowszych trendach, zatrzymala się na roku 2000 :/
Salon-brak profesjonalnych kosmetyków, ogólny brud, wyliniały pedzelek, te ochronne fartuchy całe we włosach, wbijanie pazurów i szarpanie to dla tej pani norma.
reasumując- zdecydowanie NIE POLECAM!!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 23:21   #32
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Wrocław
zakład na ulicy stabłowickiej- tam dzieją sie prawdziwie dantejskie sceny- osttanio fryzjerka obciela mi brew usiłując ściąć grzywkę- straciłam brew i znaczna częśc włosów, takze tych których nie zakwalifikowałabym do grzywki, jednak się nia stały. wlaścicielka sale się spieszy, gdyz "ma dzieci" w wyniku czego zostawia klientki z farba na głowie i wychodzi reszte zaś zostawia swoim praktykantkom- jeśli chodzi o wspomniane praktykantki ejst ich mnówstwo a żadna z nich chyba nie bedzie odbra fryzjerką. farby sa tragiczne jakosciowo i zawsze mieszane na ziemi. odradzam p stokroć!!!
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:41   #33
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie jestem fryzjerem, nie oczerniam konkurencji, zapewniam

WARSZAWA

1. Jean Louis David, Carrefour Wileńska
Strzygła mnie jakaś w średnim wieku blondynka. Miałam ścinane włosy z takich za łopatki do brody oraz podcinaną grzywkę. To ostatnie zrobiła bardzo dobrze, jednak równe ścięcie reszty przerosła panią i zostawiła mi 2-3 dłuższe kosmyki.
Cena: 55 zł

2. Lovely Look, Carrefour Wileńska (mam blisko :P)
Ścinała mnie jakaś 20 letnia dziewczyna, miła, ładnie wycieniowała włosy, ale co z tego... skoro skośna grzywka wyglądała jak zrobiona DRŻĄCĄ ręką, idąca najpierw niemal równo i nagle nad drugą brwią spadająca gwałtownie w dół.
Cena: 45 zł (?)
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 23:16   #34
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez Killatha Pokaż wiadomość
ZABRZE
"Salon" sieci SOWEX1 na Dworcowej - jakie ceny taka usługa, niestety. Bardzo tanio - strzyżenie 9 zł. Przyjęto mnie z dużą łaską. Poprosiłam o strzyżenie "na pieczarkę". Wyszło jakieś dziwactwo, panienka (młoda bardzo) nie wie nic o strukturze włosa, o rodzajach skóry, o typach fryzur. Widać było zarówno brak umiejętności w posługiwaniu sie nożyczkami jak i braki wiedzy teoretycznej. Ja rozumiem, że te dziewczyny na czymś muszą się uczyć, ale wskazane by było żeby przed strzyżeniem przyjrzał się głowie i włosom wykwalifikowany fryzjer czy fryzjerka (nie czepiam sie płci), ostateczny kształt fryzurze również powinien nadać ktoś z dużo większymi umiejętnościami, a tu tego nie było. Włosy po strzyżeniu nie zostały dosuszone. Jakbym sie ostrzygła sama, byłabym bardziej zadowolona.

to i tak mozesz sie cieszyc.. w chorzowskim oddziale tej firmy fryzjerka ledwo stala na nogach bo codziennie byla pijana. ale coz sie dziwic ze oni sie tam tak zachowuja jesli zarabiaja 20% od utargu. hehehe
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:24   #35
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Tychy "Graża", najgorszy fryzjer z jakim miałam nieprzyjemność się spotkać. Fryzura była za krótka i źle dobrana. Odradzam wszystkim.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 00:13   #36
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KATOWICE

Mam bardzo wymagajace wlosy - proste, geste.
Przy dobrym obcieciu wystarcza mi grzebien i suszarka, przy zlym nic nie pomoze:/

Minusy mają u mnie 2 salony :
- "En Vogue" - byłam 2 razy - za 1 razem cięła mnie przysadzista blondynka (nie pamiętam imienia, ale podczas nastepnej wizyty po roku, czy 2 wciaz tam pracowala) i fryzura kompletnie nie chciała się układac-mialam siano na glowie ; za 2 razem - wlasciciel salonu - slyszalam, ze jest rewelacyjny, ale nic szczegolnego z moimi wlosami nie zrobil (zadnego cieniowania od gory, zeby nadac lekkosc fryzurze), po wyjsciu od fryzjera wygladalam tak jak i przed, moze grzywka byla krotsza:P
-"Avangarda" na Słowackiego, p. Ksenia - świetnie dobrała kolor farby i miałam db zafarbowane, ale obcięcie mnie rozczarowało : po 1 p. Ksenia nie zadała mi nawet 1 pytania, jak ma wygladac moja fryzura, tylko przylozyla nozyczki i bez pardonu obciela mi 10 cm na dlugosci (zeby bylo smieszniej, zapuszczalam wtedy wlosy). fryzura, ktora stworzyla byla fajna dla pani po 40,50, ale nie mlodej dziewczyny

A to nie na temat, ale zeby nie bylo, ze tylko krytykuje, to dorzuce moje pozytywne typy:
- Berendowicz i Kublin - p. Rafał - genialne 2 obciecia, 2 kolejne nieszczegolne (to chyba rutyna zadzialala:P) i p. Marcin - dokladnie pyta, co ma zrobic, doradzi, slucha i stara sie w miare mozliwosci realizowac moje zyczenia - bylam u Niego 4 razy i na razie jestem bardzo zadowolona
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:49   #37
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Dziewczyny odradzam salon , a raczej galerie urody-La Lumiere w Poznaniu. Przemysłowa 66
Poszłam tam skuszona reklamą-15%rabatu do końca sierpnia.
Wchodze.Salon super jeżeli chodzi o wystrój.Ale pustka totalna. I tu sie super kończy. Pani fryzjerka znudzona, niechlujnie ubrana(jak na taaaki salon)pelerynka smierdziała potem.
mam długie włosy z grzywka. Poprosiłam o podcięcie końcówek+ grzywa.
cała operacja trwała około 15minut!!! bez mycia. pani była wręcz zdziwiona ze pytam o mycie?!na szczotce było pełno blond kudłów-nie moich bo mam czarne
efekt obcięcia? nadal go nie widze. sama bym to lepiej zrobiła
a cena?! z rabatem-68 zł!!!!!!!!!!!
Jagoda1982 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 19:23   #38
sara80
Raczkowanie
 
Avatar sara80
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

ja nie polecam salonu na Stawki w Warszawie u pani Żanety, przedłużającej włosy.
Przedłużano mi tam włoski.Salon jest bardzo ładny,ale reszta nie bardzo tzn:włoski są przedłużane w dziwny sposób,pasemko na keratynę jest doklejane tuż przy skórze,parę razy poparzenie,a po paru dniach zapalenie mieszka włosowego,po wyjściu z salonu człowiek wygląda jak kosmita z mopem na głowie,odstawały pasma od głowy jeszcze 3 dni,3 noce nie spałam z bólu,a to co potem zaczęło dziać się z włosami to poezja.Po kilku dniach zaczęły się puszyć i dredować,gdy poszłam z reklamacją pani poinformowała że pewnie użyłam protein,a niestety ma takiej jakości włosy że trzeba uważać na wszystko czego się używa,ja natomiast dokładnie sprawdziłam czego używam-oczywiście bez protein,ale ci ludzie nie zgodzili się na zwrot pieniędzy.Poszłam je zdjąć do innego salonu z przedłużaniem a konkretnie do p.Gonery gdzie jak to zobaczyły jej pracownice to je zamurowało.Powiedziały,że to najtańsze chińskie a nie słowiańskie włosy,a że nigdy nikomu nie zakłada się tak blisko skóry,itd straciłam mase włosków bo ich keratyna nie chciała zejść,jestem załamana,pieniądze stracone-ale podobno ci Państwo mają masę reklamacji,jedna z ich klientek podała ich do sądu.Ja mówię bądżcie ostrożne drogie panie.
sara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:23   #39
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKóW
Salonik Moloko, Bogusławskiego

Nie polecam bo:
- fryzjerka nie słucha, czego się oczekuje
- żadnej inwencji i zaangażowanie, mimo prośby o doradzenie fryzury
- brak umiejętności doboru fryzury do kształtu twarzy, sylwetki; po wizycie wyglądałam na starszą o dobrych kilka lat
- i najważniejsze: niechlujne, niedokładne ścięcie, miałam pasma niedociętych włosów
- cena - nie współmierna do jakości, bardzo wysoka 190 zł za podcięcie i farbowanie odrostów (!)
- całość do poprawy, dlatego kilka dni po wizycie poszłam do innego fryzjera, bo czułam się naprawdę źle i niekomfortowo w "nowej" fryzurze
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 18:25   #40
Daling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW

Studio Pasja P. Urszula Machnik

Przedłużanie włosów. Droga sprawa - liczyłam się z tym.

Nie liczylam się jednak z tym że P. Urszula podwyższy mi cene na wyjście o 450 zł !! Mówimy tu o kwotach sporo wyzszych niz 1000 zł.

Jakbyscie sie przypadkiem tam umawiali, to poproscie o kartke, z podbita pieczatka zakladu na ktorej jest cena uslugi. Inaczej was oszuka jak mnie.



Nie wiem co robić - nadal jestem w szoku i czuję sie oszukana.
Pieniądze jej dałam, bo jestem uczciwa, mimo ze przy Wlascicielce salonu powiedziałam ze p. Urszula przy umawianiu się na przedłużanie podała mi cenę o 450 zł. niższą.

o co chodzi z tymi paragonami? Ja nic nie dostalam. Kazdy Salon ma wystawiac paragon fiskalny ?

Co byście zrobili na moim miejscu?

Edytowane przez Daling
Czas edycji: 2008-11-01 o 18:36
Daling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 16:42   #41
MniamNieczka
Raczkowanie
 
Avatar MniamNieczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Częstochowa / Poznań (?)
Wiadomości: 255
GG do MniamNieczka Wyślij wiadomość przez MSN do MniamNieczka Send a message via Skype™ to MniamNieczka
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Wczoraj byłam u fryzjera. Warunki w nim domowe z czego nie mają jakiejś nazwy, ani nie są z żadnej sieci salonów. Częstochowa, koło przychodni "Wrzosowiak" (Taki niebieski domek ), w tzw. "garażu".
Chodzi o panią szefową - Annę, która lubi sobie w czasie pracy co nieco wypić. Niestety wczoraj trafiło to na mnie, ale zdążyłam zareagować. Fryzjer męski jest Ok.
__________________
---------
„Nie możesz się poddać, musisz do przodu iść,
Pamiętaj te chwile, dla których warto żyć,
Bez tego nie masz nic, dlatego uwierz w te słowo,
By z każdej sytuacji wyjść z podniesioną głową!”
MniamNieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 19:49   #42
anastazja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Wrocław Laurent Świdnicka.

Pan Jarek miał dziwnie łuszczącą się skórę. na dłoniach. Myślałam, że to może łuszczyca. Okazało się, że grzyb. Zaraziłąm się i walczyłam z tym z 2 lata. Miałam to na głowie uszach i pomiędzy palacami na dłoniach.

Szkoda, że od razu nie poszłam do sanepidu. Zamkneli by ten lokal na 4 spusty.
anastazja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:14   #43
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Czesc ,
nie polecam salonu Las Palmas i pracujacego tam pana Arka (21 lat). Chlopak nie ma pojecia o niczym. Poszlam tam ze zdrowymi blyszczacymi wlosami a wyszlam z spalonymi i napuszonymi. Fryzjer sam sie mnie pytal ile trzymam zazwyczaj farbe na wlosach...zdziwilo mnie to troche bo nigdy w zadnym salonie nikt takich pytan mi nie zadawal. Jak juz skora glowy mnie zaczela piec po okolo 50 min zawolal mnie do mycia.Efekt jak wyzej pisalam zniszczone wlosy. Do tego sciecie makabryczne. Wyciecie wlosow po bokach . Doslownie wisza mi jakies 3 wloski. Jestem zalamana i po 3 miesiacach intensywnego odzywiania wlosow nadal nie ma efektow. Nadaja sie tylko do radykalnego sciecia. Za usluge tez sobie niezle policzyl bo 160 zl.Przestzegam wszystkich przed tym panem. Moze inni fryzjerzy tam pracujacy sa lepsi ale tego sie juz nie dowiem gdyz nigdy juz tam nie pojde.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:37   #44
animeq
Rozeznanie
 
Avatar animeq
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 582
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Wrocław - Kasprowicza - naprzeciwko delikatesów z bankomatem.

Chciałam tylko podciąć włosy i wycieniować delikatnie końce.
Za 30 złotych (fryzjer typu pani Krysia) otrzymałam okropne cieniowanie, które przy moich grubych i gęstych włosach wygląda tragicznie. Niestety nie wykorzystałam opcji przysługującej mi poprawki ze względu na obawy, co by się stało z moimi włosami...
animeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:04   #45
panna et
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Witam,
nie polecam salonu LAURENT we Wrocławiu a konkretnie pana Krystiana ( taki grubszy),
krzywo ściął mi włosy, zafarbował tylko część włosów ( tył zostawił chyba komuś innemu) a kolor - pożal się Panie Boże.
A właścicielka jeszcze miała pretensje, że wróciłam i poprosiłam o poprawienie. Skasowali za ten bubel niecałe 200 zł.
ODRADZAM STANOWCZO
panna et jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:44   #46
Krasnoludek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

1. Wrocław - salon przy ul.Więziennej

Nie polecam salonu, a szczególnie fryzjerki p.Magdy (dziewczyna przy ciałku, ciemne włosy).Pierwszy raz się spotkałam z fryzjerką, która nie szanuje swoich klientek - spóźnia się, odwołuje kilkakrotnie wizyty, podczas zabiegu rozmawia z koleżankami, które do niej przychodzą, ogląda ciuszki, wychodzi z salonu itd. Jestem w stanie "przymknąć oko" na pewne niedociągnięcia jeśli zdarzą się raz lub dwa,ale u niej to było notoryczne. Natychmiastową decyzję o zmianie salonu podjęłam w momencie gdy fryzjerka przypaliła mi ramię lokówką i nawet się tym nie przejęła.... Hardcore ! Ostatnio usłyszałam, że klientki których nie chce obsługiwać - skutecznie zniechęca.

2. Wrocław - salon przy ul. Partynickiej z kosmetykami firmy Goldwell

Byłam tylko raz. W sumie przypadkowo, potrzebowałam wymodelować sobie włosy.Nie pamiętam jak miała na imię fryzjerka - długie włosy, wyższa, słusznej postury. Podczas mycia, a potem suszenia na szczotkę nie była delikatna. W ogóle miałam wrażenie, że jest tam za karę.Najgorsze było jak w połowie zabiegu wyszła sobie na papieroska i potem obsługiwała mnie z roznoszącym się wokół niej zapachem dymu.... Awaria !
Krasnoludek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:43   #47
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW
Salon fryzjerki Maria przy ulicy bronowickiej!
Byłam tam tylko raz za namową znajomej! ścianała mnie starsza babeczka! pomino tego ze pokazywałam jej zdjęcie i dokladnie tlumaczylam to niestety efekt byl opłakany! prosilam o podciecie 7 cm tak abym miala z przodu pazurki a z tyłu dluższe! i wyszlam z bobem do ucha/sciela ok15/ mowiac ze byly zniszczone a tyl faktycznie byl dluzszy! tylko ze tylko taka cianiutka fieranka od samego spodo jakiej 4 cm dluzsze! horror!
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:41   #48
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Dąbrowa Górnicza EVOLUTION

Zdecydowanie nie polecam! Salon jest reklamowany jako salon welli a tak naprawdę korzystają z rozjaśniacza z londy Moje włosy przy skroniach zostały spalone. A chciałam coś zmienić i raczej panie nie wykazały żadnej inwencji.No i wciąż tylko opowiadają " to i tamto" o salonie obok...żenada
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:41   #49
izabelix
Raczkowanie
 
Avatar izabelix
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: cracovie
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Kraków "styl agaty" ul. Lea - p. Daniel.... odradzam....
p. daniel spoznil sie jednynie godzine mimo ze umawialam sie do niego tydzien wczesniej, nawet nie przeprosil....
z brazowych chcialam przejsc na miedziany.... paluchem pokazalam jaki, stwierdzil ze po sciagnieciu koloru bedzie miedziany....
mialam odrosty dosc duze ok 2,5 cm stary kolor sciagal przez nalozenie dekoloryzatora od razu na cala glowe.... efekt: wlosy biale przy glowie, reszta w buro rudym kolorze....
kolor jaki mi nalozyl nie da sie nazwac rudym miedzianym ani niczym co wymienialam opisujac i pokazujac.... zalaczam zdjecie zeby nikt nie mowil ze nazwa to kwestia umowna....
na glowie mialam swiecaca zarowke pomaranczowo zywo czerwona.... w lesie w kazdym razie nie dalo sie mnei zgubic....
po farbowaniu zostalam uprzejmie poinformowana ze kolor sie bedzie splukiwal bo pofarbowano mnie jakas farba bez amoniaku... szczescie w nieszczesciu?
po dwoch tyogodniach tam gdzie wczesniej bylo biale dalej pozotalo zarowkowo czerwone a z koncowek kolor splynal na matowo splowialo rudo bury... mialam popalone koncowki, siano na glowie takie ze ratowalam sie roznymi cudami zeby mi wlosy nie wypadly:/
do tego ciecie: z tylu wygolil mi wlosy przy nasadzie na wysokosc ok 5 cm od szyi zostawiaja cienka warstwe wlosow z gory glowy splywajacych na szyje....
jak poszlam do swojej fryzjerki zeby mnie ratowala to zapytala tylko: o jezu co pani zrobila fryzjerowi ze zrobil pani cos takiego???
p. daniel wyczyscil mi kieszen na ok 300 pln, efekt byl piorunujacy... jak zobaczylam sie w lustrze jeknelam tylko: o rany boskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (24,9 KB, 338 załadowań)
__________________
co masz zrobić dziś - zrób jutro, będziesz mieć dwa dni wolnego

4.03.2013 - 70,5


70 - 69 - 68 - 67 -66 -65 -64 -63
izabelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 10:53   #50
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW salon T&T ul. Kazimierza Wlk.

Cóż słów mało...

całość mycie strzyzenie plus modelowanie trwalo cale 30 minut, cena 73 zl. Cena bardzo nieadekwatna do uslugi a zwlaszcza jej jakosci....

Nie polecam
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:05   #51
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Tarnowskie Góry, salon Alicja. ul.Strzybnicka.
p.Katarzyna

Wybrałam się do fryzjera z czekoladowymi włosami do ok.łopatek.
Wyraźnie zaznaczyłam,że chcę podciąć jedynie końcówki,nie cieniować,gdyż na moich cienkich włosach cieniowanie zupełnie się nie sprawdza no i zrobić pasemka-kilka tonów jaśniejsze od mojej czekoladki.
Niestety,salon opuściłam z włosami kończącymi się na wysokości brody ( a to dlatego,że gdy zauważylam,ze fryzjerka zaczela mi wlosy cieniowac poprosiłam aby w takim razie LEKKO je podcięła-na prosto oczywiscie,na co pani odpowiedziała że teraz to ona musi obciąc na taką długość) i pasemkami w hm..kolorze..<mysli> platynowego blondu.
Pasemka,jak pasemka-dało się przeżyc bo pobiegłam do drogerii po farbe i sama zajęłam się kolorem..no ale ta długość.. płakałam,płakałam i do teraz płacze,bo zapuszczałam włosy od prawie roku.. eh.
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:32   #52
gosiunia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

LUBLIN
NIE POLECAM STUDIO FRYZUR ALEKSANDRA MALIK KACZENCOWA6 509592801 NA CZUBACH OS ŁEGI
poszlam podciac grzywke a pani wyciela mi z jednej strony tak ze nawet wlosy na skroniach skrocila takze wyglada jakby mi ktos maszynka przejechal i tylko z jednej str na szczescie tak zrobila bo grzywka miala byc na ukos, i tylko z tej strony a reszty nawet nic nie ruszyla. jak poszlam do innej znajomej fryzjerki to nie wiedzizla jak poprawic i tak wlasnie sie zalatwilam na 2mies przed wlasnym slubuem:/
gosiunia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 07:54   #53
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

POZNAŃ
Nie polecam Sebastiana z GAWW. Po ostatniej wizycie zamiast ciemnego blondu wyszłam z rudo-rdzawymi włosami. Masakra....
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:11   #54
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie polecam w ogóle fryzjerek z salonu fryzjerskiego przy ul. Bajana we Wrocławiu. Umawiają na godzinę, potem przychodzi się, a tam siedzi na krześle inna osoba i Pani informuje, że "proszę przyjść za 40 minut". Dwa razy mi się coś takiego tam zdarzyło, za drugim zrobiłam awanturę, było pełno klientów i co najważniejsze właścicielka. Spytałam się, po co umawiają klientki na konktretne godziny, skoro zawsze trzeba czekać (dobre min. 30 min) na swoją kolej mimo, iż umawiam się na konkretną godzinę i ostentacyjnie podziękowałam + trzasnęłam drzwiami.

Totalny brak elementarnego szacunku dla klientek!!!!!!
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:54   #55
majaa5
Przyczajenie
 
Avatar majaa5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

CZĘSTOCHOWA
Szerze polecam omijać wielkim łukiem salonik fryzjerski Małgorzaty Pytel na ul. łokietka.
Jeszcze do niedawna miałam zdrowe, błyszczące, gładziusieńkie włoski,a po wizycie u tej pani mam kompletnie spalone strzępy włosów. A byłam nałożyc tylko kolor!
Gdybym tylko była konsekwentna wysłałabym Pani Pytel formularz reklamacyjny z załączonymi rachunkami za wszystkie odżywki, którymi teraz usiłuję odratowwac moje włosy i zażądałabym zwrotu pieniedzy za nie i oczywiście za tą fuszerę!
Może to nauczyłoby ją szacunku do klienta i może w koncu przestałaby być tak zachłanna na pieniądze,że wysługując sie uczniami na ok 15 m powierzchni zakładu, jednoczesnie zajmuje się 5 klientkami!
majaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:25   #56
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WARSZAWA

Tomek z salonu Jagi hupało , który otworzyl swoj wlasny salon na saskiej kepie.

to jest fryzjer który strzyze głownie celebritow z tvn. Efekty widac na wizji , wiec zwiedziona jedynie efektem telewizyjnym wybralam sie na saska kepe.
Tomek nie slucha co sie do niego mowi, klient ostatecznie ma prawo do decyzji nie tylko z racji placenia rachunku w kwocie 350 PLN za wizyte, ale też codziennego patrzenia w lustro...
Ja nie spojrzę dopóki mi nie odrosną...

Nie chcialam ciemnego koloru o czym poinformowalam na poczatku, nawet zapytal jaki mi sie kolor podoba, pokazal palcem ktory chce miec ( na glowie w momencie przyjscia mialam ciemny blond) okay.

Nie mowie ze operacja trwala prawie 3 godziny !!!!!! kiedy normalnie trwa max.1.5 (mam krotkie wlosy) ale mysle sobie - przeciez fachura wie co robi.
Szok przezylam po umyciu wlosow- CIEMNE...ip ytam Tomka - DLACZEGO????? i po co mnie pytal skoro i tak zrobil po swojemu !
A on na to - przeciez nie mowilem ze taki zrobie !!!! No to juz jest szczyt arogancji !
Po kilku myciach okazalo sie ze kolor nie jest rowny. Mam plamy jasniejsze z tylu glowy.

Ale apogeum przyszlo po strzyzeniu...BEZNADZIEJA. ...katastrofa dramat do d***y

Po przyjsciu do domu wlosy umylam i sie rozplakalam, nic się nie da z tym zrobic dopoki nie odrosna, czyli okolo 2 miesiące, żeby spokojnie włosy ogarnąc.

Minelo 2 tygodnie - ja nadal krotkie wlosy molestuje zelazkiem , bo inaczej sie nie da!
Bez 1/4 opakowanie pasty albo czegokolwiek trzymajacego wlosy w jednej pozycji nie moge wyjsc z domu

Nie wiem moze Tomek przyklada sie jedynie do Celebritow . Nie chodzi mi o kase, - stac mnie moge zaplacic - ale powiem szczerze, lepiej ostrzygla mnie Pani w Arkadii za 80PLN.

Kolezanki z tvn ktore zobaczyly mnie 2 dni po wizycie - zapytaly tylko z litosci ;-(( kto mi zrobil ten helm na glowie. Kiedy powiedzilam ze Tomek..one ze nie wierza....a jednak...
Celebirty maja lepiej ;-((

Jesli jest uczniem Jagi Hupało- to chyba nie moge polecic. Moje znajome z tvn juz pewnie "z pewną dozą niesmiałości" teź nie pojdą.

Dodatkowo : niezbyt mila atmosferea w salonie. czlowiek czuje sie dziwnie, jakby zawrcal głowę słynnemu fryzjerowi,
zeby nie powiedziec jak u ginekologa.
Czajka strzyze lepiej -> i chyba to bedzie moj nastepny przystanek zeby naprawic błędy Tomka.

I tyle
M.

Edytowane przez Mergy1974
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:58
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:45   #57
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Szczerze NIE polecam salonu "Edyta" na ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Sygnują się firmą L'Oreal, na tychże kosmetykach pracują.
Poprosiłam dziś o rozjaśnienie odrostów i następnie wyrównanie koloru poprzez nałożenie farby. Zaznaczyłam, że bardzo proszę nie robić mi włosów a'la wielkanocny kurczak. Pani Paulina, bo tak nazywa się owa fryzjerka, zapewniła, że do tego nie dopuści.
Najpierw poszedł rozjaśniacz - efekt po suszeniu: piękna żółć :/
Pani wciąż zapewniała mnie, że farba wszystko przykryje i będzie pięknie.
Gdy zaczęła nakładać mi farbę, niemiłosiernie zaczęła piec mnie skóra głowy. Pieczenie po jakimś czasie przerodziło się w ból. Na moje skargi pani Paulina odrzekła, że taki to już jest efekt i że zaraz przestanie.
Nie przestało.
Nareszcie przyszedł czas mycia. Z przerażeniem popatrzyłam w lustro, gdy pani zdjęła mi z włosów papierowy ręcznik. Na głowie mam teraz wredny żółty, zamiast pięknego jasnego blondu :/
O skórze głowy nie wspomnę - rany i strupy, ciągle coś mi się sączy.

Najlepsze na koniec.

Po moich narzekaniach, że kolor okropny, że to jakaś fuszera i w dodatku mam spaloną skórę głowy, pani Paulina mnie podliczyła: 220 zł!!! Za co - pytam - do cholery???
Powiedziałam, że nie zapłacę takiej kwoty, bo efekt jest opłakany.
Właścicielka kłóciła się przez chwilę, po czym wyszłam płacąc 150 zł, co moim zdaniem i tak za dużo. Podejrzewam, że sama zrobiłabym sobie to lepiej.

Więcej moja noga tam nie postanie.
Teraz, nie dość, że muszę wydać dodatkowe pieniądze na ratowanie włosów, to w dodatku muszę wyleczyć skórę głowy.

SZCZERZE NIE POLECAM TEGO SALONU.
__________________
The sweet is never as sweet without the sour

Edytowane przez Ogryzia
Czas edycji: 2009-10-02 o 15:27
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:14   #58
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Ja jak najbardziej NIE polecam salonu "Ecri" w Warszawie, mieści się on na Bródnie koło parku bródnowskiego - ulicy dokładnie nie pamiętam,ale chyba wyszogrodzka - zaraz obok sklepu Absolut.
Liczą sobie nie wiele,ale jakość jest adekwatna do ceny.!
PRacuje tam młoda dziewczyna - czarne włosy kręcone - która chyba bardziej przejmuje się swoim wyglądem niż włosami klientów!
fatalnie tnie grzywke
długo czekałam aż moja tak odrośnie żeby można ją było ładnie ułożyć..
w ogóle dziewczyna kiepsko sobie radzi..jakaś taka fajtłapa z niej.. ledwo manewruje tą szczotką i suszarką.
na dodatek włosy nie wyglądają zachwycająco.. moje co prawd są suche i zniszczone,ale jakoś inni fryzjerzy potrafili wydobyć z nich piekno nawet bez prostownicy! a ta dziewczynka sprawiła,że wyglądy nie świezo i były przyklapnięte.,
absolutnie nie polecam tego salonu!!!
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:47   #59
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW ul. Słowieńska 31a

zdecydowanie ODRADZAM!!! szukałam dobrego fryzjera i skuszona pozytywnymi opiniami o tym salonie sie tam wybrałam, to co urządziła mi na głowie jakaś wstrętna baba to był koszmar kompletnie nie rozumiała co do niej mówie i robiła swoje, robiłam tam balejage, ja mówiłam zeby nakładała gęsto ona nakładała rzadko pasemka, w rezultacje czego mam na głowie moje wcześniejsze pasemka nakładane gesto i kilkucentymetrowy pasek nałorzorzy rzadko z widocznym przejsciem tych warstw, po prostu koszmar, niechlujstwo, partactwo i nieumiejetnosc słuchania to to czym przywitał mnie ten salon, jeszcze raz odradzam
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:27   #60
kochamtulipany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW/WISŁA

Salon MANIEWSKI, stylista Maciej Maniewski

Totalna porażka, to żaden stylista, raczej kiepski fryzjer...
Po wizycie w salonie jestem totalnie zawiedziona i niezadowolona. 90km drogi w jedną stronę do stylisty który miał zmienić mi fryzurę którą mam od lat a która mi już zbrzydła ( długie stopniowane włosy ) 230 zł za usługę strzyżenia i farbowania...!!!

Efekt?
Ten sam kolor włosów - dyskusja nad kolorem nie przesadzając 5 sekund bo pan raczej był zajęty bieganiem "w te i we fte" i to wcale nie z powodu nadmiaru pracy anizeli klientem

Strzyżenie - może z 5min nie więcej a było to raczej podcięcie końcówek
Efekt końcowy ? ta sama fyzura jaką miałam przyjeżdżając do pana Maniewskiego jedynie krótsza o jakieś 4 cm i to w dodatku w gorszym wydaniu aniżeli od zwykłego fryzjera z niewielkiej miejscowości...

Zero wysiłku i inwencji "stylisty"
kochamtulipany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 11:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.