Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-05, 12:21   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 256
Arrow

Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy


Zapraszam do kontynuowania kolejnej III czesci.

Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Rudow³ose - czê¶æ II - w±tek zbiorczy
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-03-05 o 12:24
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 16:00   #2
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 16:10   #3
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

viollett przykro mi, sprobuj jeszcze mieszanki ktora wyjasnia moje wpadki kolorystyczne- olej rycynowy, nafta, miod i pol cytryny pod czepek na kilka godzin, ekspress
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 16:26   #4
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Julianna dziekuje za przepis na powrot do wesolej rudosci,w tym obecnym kolorze wygladam +5lat wiecej.Jestem sama sobie winna,gdyby nie te moje eksperymenty......
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 16:39   #5
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Julianna dziekuje za przepis na powrot do wesolej rudosci,w tym obecnym kolorze wygladam +5lat wiecej.Jestem sama sobie winna,gdyby nie te moje eksperymenty......
mam tak samo, zdechly niewyrazny kolor i wygladam staro, dlatego tak mnie przerazaja popularne w pl "mysie kolory" . fakt, ze z natury mam wyrazny kolor tez, ale szaro-buro-brudne to zlooo
nie ma za co, mam nadzieje, ze pomoze a dodatkowo wzmocni wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 18:05   #6
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

W³a¶nie zalaminowa³am w³osy.. zobaczymy jaki kolor pozostanie na g³owie

jak wysusze i wyprostuje to dam zdjêcie
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 00:31   #7
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ale¿ ten w±tek szybko zasuwa
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 09:13   #8
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

bo rudy sta³ siê modny
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 11:23   #9
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Julianno dziekuje za zrozumienie.Mnie natura obdarzyla kolorem wlosow,w ktorym zle i staro wygladam,a szaro-bure kolory sprawiaja,ze twarz ma niezdrowy odcien.Zauwazylam,ze w rudosciach promiennieje,szk oda,ze nie odkrylam tych kolorow wczesniej
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 12:44   #10
sza1234
Przyczajenie
 
Avatar sza1234
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

drevnikocurek olena90 dziêkuje za rady, na innym forum poradzono mi ¶ci±gn±æ ca³kowicie kolor i na nowo na³o¿yæ farbê, czy to nie zniszczy mi za bardzo w³osy?
sza1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 15:45   #11
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez sza1234 Poka¿ wiadomo¶æ
drevnikocurek olena90 dziękuje za rady, na innym forum poradzono mi ściągnąć całkowicie kolor i na nowo nałożyć farbę, czy to nie zniszczy mi za bardzo włosy?
Sciagniecie koloru zniszczy Ci dodatkowo wlosy.. najlepiej zrobic odswiezenie koloru + pigmentacje czyli nalozenie samej farby

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:05   #12
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Julianno dziekuje za zrozumienie.Mnie natura obdarzyla kolorem wlosow,w ktorym zle i staro wygladam,a szaro-bure kolory sprawiaja,ze twarz ma niezdrowy odcien.Zauwazylam,ze w rudosciach promiennieje,szk oda,ze nie odkrylam tych kolorow wczesniej
grunt, ze wciaz jestes mloda. niemniej potwierdzasz w mojej opinii, ze namawianie KAZDEJ kobiety do naturalnego koloru to jeden z najglupszych pomyslow stylistow/fryzjerow. niestety to trend silnie dominujacy w pl i stad mimo wielu ladnych twarzy mamy mniej mega atrakcyjnychh kobiet niz niektore panstwa prawda jest taka, ze na swiecie dominuja typy mieszane i dlatego nieraz naturalne wlosy szpeca/dodaja lat itp. grunt to znalesc na wlasna reke wlasciwe barwy albo zaufanego narpawde koloryste z gustem dobranym do naszego bo to najwazaniejsze. sama wiem np. ze wole ostrzejszy styl i np. umalowana "wieczorowo" przez makijazystow chanel wygladalam nijako w mojej opinii ( innych tez ) , a w opinii tworcow looku "stylowo"
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 20:39   #13
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 580
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam meldujê siê w nowym w±tku

olena90 dziêkujê za podpowiedz w poprzedniej czê¶ci.. Dzi¶ w³asnie otrzyma³am paczuszkê z farb±, no i moje kolejne zak³opotanie wyda siê g³upie ale pierwszy raz bêdê robic profesjonalnymi farbami.. W mojej farbie nie by³o utleniacza, czy tak jest zawsze ?? muszê go dokupiæ, no i czy mo¿e byæ to zwyk³y z drogeryjnej farby??
__________________
Dbam o w³osy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 21:44   #14
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam melduję się w nowym wątku

olena90 dziękuję za podpowiedz w poprzedniej części.. Dziś własnie otrzymałam paczuszkę z farbą, no i moje kolejne zakłopotanie wyda się głupie ale pierwszy raz będę robic profesjonalnymi farbami.. W mojej farbie nie było utleniacza, czy tak jest zawsze ?? muszę go dokupić, no i czy może być to zwykły z drogeryjnej farby??
Bo tu nie daja najlepiej jakbys kupila taki profesjonalny ale zwykly z farby tez moze byc...

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 22:10   #15
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
.... niemniej potwierdzasz w mojej opinii, ze namawianie KAZDEJ kobiety do naturalnego koloru to jeden z najglupszych pomyslow stylistow/fryzjerow. niestety to trend silnie dominujacy w pl i stad mimo wielu ladnych twarzy mamy mniej mega atrakcyjnychh kobiet niz niektore panstwa..... prawda jest taka, ze na swiecie dominuja typy mieszane i dlatego nieraz naturalne wlosy szpeca/dodaja lat itp. grunt to znalesc na wlasna reke wlasciwe barwy albo zaufanego narpawde koloryste z gustem dobranym do naszego bo to najwazaniejsze. sama wiem np. ze wole ostrzejszy styl i np. umalowana "wieczorowo" przez makijazystow chanel wygladalam nijako w mojej opinii ( innych tez ) , a w opinii tworcow looku "stylowo"
Te¿ tak s±dzê. Spójrzcie na Christinê Hendricks która z natury jest mysi± blondynk± - w rudym wygl±da jak gwiazda. Albo Dita Von Teese - te¿ blondynka - w czarnym wygl±da super. Ja akurat na w³osy nie narzekam, mam z³oty br±z który pasuje do ciemnych oczu. Mo¿e i w nim m³odziej wygl±dam, ale jak mam rudy, to jako¶ tak bardziej z charakterem. Zupe³nie rozumiem, ¿e kto¶ kto ma myszowaty blond, chce to zmieniæ.
A- jak Julianna pisze - zgadzam siê ca³kowicie je¶li chodzi o makija¿. Mam jasn± piegowat± cerê i byle jakie rzêski br±zowego koloru i jak nie zrobiê oka na do¶æ ciemno, z eyelinerem, to jakby ich wcale nie by³o. Wygl±dam ca³a taka jaka¶ rozmyta.
Ale jak zrobiæ oko i usta i do tego rude w³osy, to od razu inaczej. Ja tam uwa¿am, ¿e jak mo¿na naturê ulepszyæ to czemu nie.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2013-03-06 o 22:11
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 22:19   #16
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak s±dzê. Spójrzcie na Christinê Hendricks która z natury jest mysi± blondynk± - w rudym wygl±da jak gwiazda. Albo Dita Von Teese - te¿ blondynka - w czarnym wygl±da super. Ja akurat na w³osy nie narzekam, mam z³oty br±z który pasuje do ciemnych oczu. Mo¿e i w nim m³odziej wygl±dam, ale jak mam rudy, to jako¶ tak bardziej z charakterem. Zupe³nie rozumiem, ¿e kto¶ kto ma myszowaty blond, chce to zmieniæ.
A- jak Julianna pisze - zgadzam siê ca³kowicie je¶li chodzi o makija¿. Mam jasn± piegowat± cerê i byle jakie rzêski br±zowego koloru i jak nie zrobiê oka na do¶æ ciemno, z eyelinerem, to jakby ich wcale nie by³o. Wygl±dam ca³a taka jaka¶ rozmyta.
Ale jak zrobiæ oko i usta i do tego rude w³osy, to od razu inaczej. Ja tam uwa¿am, ¿e jak mo¿na naturê ulepszyæ to czemu nie.
zgadzam sie w 100% , tylko do takiej postawy trzeba dojrzec. wiekszosc mlodych dziewczyn ma "wyprane " poglady przez pseudo- doradcow, ktorzy wzoruja sie chociazby na radach z usa/hiszpanii itd. gdzie typy urody sa tak wyraziste, ze faktycznie blyszczyk starczy...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 22:28   #17
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ja podobno jestem typem urody LATO, i jako dziecko mia³am w³osy ciemny blond, obecnie jestem szatynk±. Powinnam(teoretycznie) dobrze wygl±daæ we w³osach od ¶redniego br±zu do jasnego blondu z popielatymi refleksami. Mia³am ju¿ wszystko na g³owie i najbardziej rozmywam siê w naturalnych, ¶rednich odcieniach i nie jest to tylko moja opinia. Lepiej mi w nasyconych kolorach, z refleksami rudo/czerwonymi, czasem sie zastanawiam, czy ta analiza nie by³a ¼le przeprowadzona...
lulamanula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 06:43   #18
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam sie w 100% , tylko do takiej postawy trzeba dojrzec....
Dok³adnie. Trochê mi to zajê³o

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lulamanula Poka¿ wiadomo¶æ
Ja podobno jestem typem urody LATO, i jako dziecko mia³am w³osy ciemny blond, obecnie jestem szatynk±. Powinnam(teoretycznie) dobrze wygl±daæ we w³osach od ¶redniego br±zu do jasnego blondu z popielatymi refleksami. Mia³am ju¿ wszystko na g³owie i najbardziej rozmywam siê w naturalnych, ¶rednich odcieniach i nie jest to tylko moja opinia. Lepiej mi w nasyconych kolorach, z refleksami rudo/czerwonymi, czasem sie zastanawiam, czy ta analiza nie by³a ¼le przeprowadzona...
Mo¿e byæ, ¿e jeste¶ typem mieszanym.
Ja te¿ mia³am analizê profesjonaln±. Najwiêcej procentowo wysz³o mi na jesieñ, ale nie jest mi ³adnie we wszystkich jesiennych kolorach (oliwka i khaki to koszmar). Za to ³adnie wysz³o kilka br±zów z palety lata i kilka jasnych morelowych z wiosny. Z zimy pasuje mi tylko bardzo ciemny granat i czarny (ca³e szczê¶cie bo uwielbiam te kolory).
Pani wiza¿ystka powiedzia³a mi ¿e prawie wszyscy to mieszañcy.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 08:34   #19
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ju¿ 3 czê¶æ super...

cocopoznan

fajny kolor, i stonowany tez takiel lubie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 08:35   #20
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Mysle,ze wiele kobiet nawet chcialoby zmiany koloru ale boja sie radykalnej zmiany takiej na czerwien czy rudy,zwykle jest brana pod uwage paleta odcieni brazu i blondu.Ja od kiedy pamietam nie lubialam swojego zimnego ,szatynowego koloru wlosow,bo mi nie wspolgral z cieplymi barwami twarzy
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 08:43   #21
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

rudy jest piêkny ale musi byæ zadbany...ja co i raz widzê ,, rude koczkodany,,
np. dziewczyna która ma makabrycznie wyprane koñcówki ala ¶cierka do pod³ogi a od odrostu mega czerwieñ (no bo wiadomo na virgin hair - kolor trzyma siê lepiej), wygl±da brzydko i nieestetycznie. Moim zdanie aby rudy wygl±da³ ³adnie w³osy musz± byæ zdrowe, szczególnie te mega mocne ¿arówki z x.44 i x.66
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 08:52   #22
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

a propo dbania o kolor - u¿ywa³a która¶ z was Joanna Ultracolor do rudo¶ci i czerwieni? ja u¿ywam, ale nie wiem czy kolor siê trzyma przez szampon czy to tylko takie z³udzenie, bo ostatnie farbowanie to by³ niewypa³ i dopiero ta malina schodzi z moich w³osów.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 11:35   #23
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

siema rude wizazanki!
dolaczam do Was, jesli mozna )

Od razu podpisuje sie rekami i nogami pod postem kathy...
Na niektore rude glowki to az szkoda patrzec...(

Ja sie wzielam za swoje wlosy i zaczelam intensywnie o nie dbac, nie tylko kolor- pilnowanie aby zawsz ladnie wygladal, ale takze od wewnatrz, aby byly zdrowe i nawilzone.

Mieszkam w miejscu, gdzie rudy jest najmniej popularnym kolorem, doslownie w sklepach nie ma rudych farb ( mam na mysli rudych wpadajacych w czerwien/ pomarancz) jedynie jakies brazowo- rude. Ludzie czesto sie na mnie dziwnie patrza
Do tej pory przywozilam sobie z Polski Ferie L'oreala, po kilka opakowan na kilka miesiecy.
Tym razem cos mi odbilo i postanowilam nieco zaoszczedzic i kupic farbe fryzjerska ( takze ze wzgledow pielegnacyjnych: w takiej mozna dozowac ilosc utleniacza na odrosty i zmniejszyc ja sobie na reszte, co sprawia ze te koncowki nie beda tak wysuszone i zniszczone jak w przypadku traktowania wlosow farba o tej samej ilosci utleniacza na calosci wlosow).
I tak nieco z glupa kupilam farbe, ktora mi pani sprzedajaca polecila...i mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??


btw, ze tez nie widzialam Twojego bloga wczesniej Kathy!!! Super!!)
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:45
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 12:21   #24
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
siema rude wizazanki!
dolaczam do Was, jesli mozna )
witamy witamy


Cytat:
I tak nieco z glupa kupilam farbe, ktora mi pani sprzedajaca polecila...i mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??
jest znana... nie ka¿demu ³adnie pokrywa w³osy.. u mnie w salonie dziewczyna kiedy¶ na tym pracowa³a.. normalnie by³a masakra u niektórych jak przy zmywaniu farby wszystko sp³ywa³o..
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 12:26   #25
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka¿ wiadomo¶æ
witamy witamy




jest znana... nie ka¿demu ³adnie pokrywa w³osy.. u mnie w salonie dziewczyna kiedy¶ na tym pracowa³a.. normalnie by³a masakra u niektórych jak przy zmywaniu farby wszystko sp³ywa³o..
Dzieki Olena!
kurka, ale trafilam
czy jest jakas zaleznosc, na jakich wlosach mozna sie spodziewac, ze splynie..? Czy po prostu trzeba na wlasnej skorze ( haha wlosach raczej) sie przekonac?



aahh wlasnie siedze na all i poluje na Espresso.. aaahh bede piekna!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 12:36   #26
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Olena!
kurka, ale trafilam
czy jest jakas zaleznosc, na jakich wlosach mozna sie spodziewac, ze splynie..? Czy po prostu trzeba na wlasnej skorze ( haha wlosach raczej) sie przekonac?
nie ma ¿adnej.. kobitce która nigdy nie farbowa³a sp³ynê³o z jej naturalnego blondu.. a kobitka która mia³a najpierw rozja¶niane a pó¼niej mia³a na³o¿on± farbê idealnie siê trzyma³o...

takze poprostu musisz spróbowac.. ja osobiscie polecam farby CeCe...
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 13:52   #27
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lulamanula Poka¿ wiadomo¶æ
Ja podobno jestem typem urody LATO, i jako dziecko mia³am w³osy ciemny blond, obecnie jestem szatynk±. Powinnam(teoretycznie) dobrze wygl±daæ we w³osach od ¶redniego br±zu do jasnego blondu z popielatymi refleksami. Mia³am ju¿ wszystko na g³owie i najbardziej rozmywam siê w naturalnych, ¶rednich odcieniach i nie jest to tylko moja opinia. Lepiej mi w nasyconych kolorach, z refleksami rudo/czerwonymi, czasem sie zastanawiam, czy ta analiza nie by³a ¼le przeprowadzona...
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego
pamietam jak mnie rozbawilo jak kiedys ktos polecil mi srebrne dodatki i szary szale wygladalam jak z anemia i przebarwieniami

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie. Trochê mi to zajê³o

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------


Mo¿e byæ, ¿e jeste¶ typem mieszanym.
Ja te¿ mia³am analizê profesjonaln±. Najwiêcej procentowo wysz³o mi na jesieñ, ale nie jest mi ³adnie we wszystkich jesiennych kolorach (oliwka i khaki to koszmar). Za to ³adnie wysz³o kilka br±zów z palety lata i kilka jasnych morelowych z wiosny. Z zimy pasuje mi tylko bardzo ciemny granat i czarny (ca³e szczê¶cie bo uwielbiam te kolory).
Pani wiza¿ystka powiedzia³a mi ¿e prawie wszyscy to mieszañcy.
zdecydowanie popieram taka opinie, czyste typy to rzadkosc
no i moze troche takich osob to KAZDA POLKA przestanie byc latem

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle,ze wiele kobiet nawet chcialoby zmiany koloru ale boja sie radykalnej zmiany takiej na czerwien czy rudy,zwykle jest brana pod uwage paleta odcieni brazu i blondu.Ja od kiedy pamietam nie lubialam swojego zimnego ,szatynowego koloru wlosow,bo mi nie wspolgral z cieplymi barwami twarzy
a nie jestes ciemna jesienia??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 17:33   #28
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
siema rude wizazanki!
dolaczam do Was, jesli mozna )

Od razu podpisuje sie rekami i nogami pod postem kathy...
Na niektore rude glowki to az szkoda patrzec...(

Ja sie wzielam za swoje wlosy i zaczelam intensywnie o nie dbac, nie tylko kolor- pilnowanie aby zawsz ladnie wygladal, ale takze od wewnatrz, aby byly zdrowe i nawilzone.

Mieszkam w miejscu, gdzie rudy jest najmniej popularnym kolorem, doslownie w sklepach nie ma rudych farb ( mam na mysli rudych wpadajacych w czerwien/ pomarancz) jedynie jakies brazowo- rude. Ludzie czesto sie na mnie dziwnie patrza
Do tej pory przywozilam sobie z Polski Ferie L'oreala, po kilka opakowan na kilka miesiecy.
Tym razem cos mi odbilo i postanowilam nieco zaoszczedzic i kupic farbe fryzjerska ( takze ze wzgledow pielegnacyjnych: w takiej mozna dozowac ilosc utleniacza na odrosty i zmniejszyc ja sobie na reszte, co sprawia ze te koncowki nie beda tak wysuszone i zniszczone jak w przypadku traktowania wlosow farba o tej samej ilosci utleniacza na calosci wlosow).
I tak nieco z glupa kupilam farbe, ktora mi pani sprzedajaca polecila...i mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??


btw, ze tez nie widzialam Twojego bloga wczesniej Kathy!!! Super!!)
hej, ciesze siê ¿e mogê pomóc
to czy farba szybko sp³ynie czy te¿ nie zale¿y od porowato¶ci w³osów - im bardziej porowate tym wiêksze ryzyko, mo¿e spróbuj na kosmyku?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 18:42   #29
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ


Mo¿e byæ, ¿e jeste¶ typem mieszanym.
Ja te¿ mia³am analizê profesjonaln±. Najwiêcej procentowo wysz³o mi na jesieñ, ale nie jest mi ³adnie we wszystkich jesiennych kolorach (oliwka i khaki to koszmar). Za to ³adnie wysz³o kilka br±zów z palety lata i kilka jasnych morelowych z wiosny. Z zimy pasuje mi tylko bardzo ciemny granat i czarny (ca³e szczê¶cie bo uwielbiam te kolory).
Pani wiza¿ystka powiedzia³a mi ¿e prawie wszyscy to mieszañcy.
To ma sens, nawet fryzjerka ostatnio mi powiedzia³a, ¿e w tych rudych i cera lepiej wygl±da i oczy b³yszcz±, a kiedy¶ jaka¶ pani, która profesjonalnie okre¶la typy urody za niez³± kasê, powiedzia³a tajemniczo, ¿e nie mogê byæ lato, bo mam ciemnobr±zowe oczy, ale nie chcia³a oczywi¶cie powiedzieæ jakim typem wg niej jestem.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego
pamietam jak mnie rozbawilo jak kiedys ktos polecil mi srebrne dodatki i szary szale wygladalam jak z anemia i przebarwieniami
nie , robi³a mi znajoma, po jakim¶ drogim jak na tamte czasy kursie wiza¿u, analiza zajê³a jej kilka godzin
lulamanula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 19:01   #30
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, ciesze siê ¿e mogê pomóc
to czy farba szybko sp³ynie czy te¿ nie zale¿y od porowato¶ci w³osów - im bardziej porowate tym wiêksze ryzyko, mo¿e spróbuj na kosmyku?
mysle, ze jak juz kupilam to po prostu naloze ja i zobacze...najwyzej nastepnym razem jej juz nie kupie.

Hm..a od czego ta porowatosc zalezy? Czy jest to cos, na co mamy wplyw? Wyczytalam na Twoim blogu, ze pory sie zamyka splukujac na koniec wlosy zimna woda... Co jeszcze bedzie pomagac??
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.