Drogeria Hebe - część III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-12, 19:17   #961
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Hebe to rozpatrzy... Zależało mi na serum, bo była konkretna promocja na pielęgnację i stąd to moje zamówienie na szybciocha złożone w niedzielę. Wolałabym, żeby mi dosłali je faktycznie. Dziękuję za odpowiedź! Czyli nie jestem jakimś jedynym pechowcem.
Nieee, takie rzeczy się zdarzają
daj znać jak to załatwili
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 10:17   #962
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Nieee, takie rzeczy się zdarzają
daj znać jak to załatwili
Odpisali mi, że mam wypełnić, zeskanować i wysłać formularz z paragonem i przyślą kuriera po odbiór tego produktu lub zanieść to wszystko do sklepu. Po czym mam czekać 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Jak miło kupić sobie coś z zamiarem używania, po czym czekać tydzień na dostarczenie, a potem kolejne 3 na rozpatrzenie reklamacji. Myślę, że więcej nic online z Hebe nie zamówię... Pierwsze moje zamówienie i od razu taka niespodzianka.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 10:37   #963
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mam wypełnić, zeskanować i wysłać formularz z paragonem i przyślą kuriera po odbiór tego produktu lub zanieść to wszystko do sklepu. Po czym mam czekać 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Jak miło kupić sobie coś z zamiarem używania, po czym czekać tydzień na dostarczenie, a potem kolejne 3 na rozpatrzenie reklamacji. Myślę, że więcej nic online z Hebe nie zamówię... Pierwsze moje zamówienie i od razu taka niespodzianka.
Faktycznie nieprzyjemnie, choć nie skreślałabym tu zakupów online bo skoro mówisz, że było w kartoniku to nawet w sklepie byś tego nie odkryła niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 12:03   #964
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mam wypełnić, zeskanować i wysłać formularz z paragonem i przyślą kuriera po odbiór tego produktu lub zanieść to wszystko do sklepu. Po czym mam czekać 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Jak miło kupić sobie coś z zamiarem używania, po czym czekać tydzień na dostarczenie, a potem kolejne 3 na rozpatrzenie reklamacji. Myślę, że więcej nic online z Hebe nie zamówię... Pierwsze moje zamówienie i od razu taka niespodzianka.
Ale przecież to nie wina hebe tylko błąd w produkcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:03   #965
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mam wypełnić, zeskanować i wysłać formularz z paragonem i przyślą kuriera po odbiór tego produktu lub zanieść to wszystko do sklepu. Po czym mam czekać 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Jak miło kupić sobie coś z zamiarem używania, po czym czekać tydzień na dostarczenie, a potem kolejne 3 na rozpatrzenie reklamacji. Myślę, że więcej nic online z Hebe nie zamówię... Pierwsze moje zamówienie i od razu taka niespodzianka.


Pewnie musza sprawdzić czy faktycznie było puste (winna jest wtedy firma) czy nie odlalas sobie.
Oni pewnie tez beda reklamować do producenta.

Wiec mnie nie dziwi czas.

To nie wina sklepu. Dziwne myślenie...
przecież mogłabyś kupić stacjonarnie tak samo...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 16:52   #966
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Drogeria Hebe - część III

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87656482]Pewnie musza sprawdzić czy faktycznie było puste (winna jest wtedy firma) czy nie odlalas sobie.
Oni pewnie tez beda reklamować do producenta.

Wiec mnie nie dziwi czas.

To nie wina sklepu. Dziwne myślenie...
przecież mogłabyś kupić stacjonarnie tak samo...[/QUOTE]

No właśnie, to się zdarza- na szczęście rzadko więc nie ma się co oburzać
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 20:31   #967
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Dziewczyny może podpowiecie.

Zrobiłam 2 dni temu zamówienie online, tylko, że nie zakładałam konta. Zatem nie z loginu/maila, a jako gość. Z odbiorem stacjonarnie w drogerii. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na telefon, jakiegoś powiadomienia sms o statusie że zamówienie rozpoczęte np.

Da się sprawdzić status? Mam z potwierdzenia płatności tytuł transakcji.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-13, 21:57   #968
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Mi zawsze SMS przychodzi że zamówienie gotowe do odbioru ale dostawa do sklepu u mnie zawsze ok 4,5 dni trwa. W międzyczasie dostaje 2 maile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 07:27   #969
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Co za atak... Nie napisałam nigdzie, że winię Hebe o tę sytuację ani że jestem "oburzona". Jestem zdenerwowana, bo zostałam z ręką w nocniku, bez produktu, którego używam i który mi służy (tak, ja wiem, że mogę iść kupić nowy, ale nie mam ochoty się włóczyć po sklepach w tej chwili, kiedy mamy taką a nie inną sytuację w kraju). Po prostu więcej online nie zamówię, ponieważ opakowanie kartonikowe miało małe okienko, przez które można po dokładnym przyjrzeniu się ocenić, czy coś tam w ogóle jest. Na zakupach stacjonarnych będę sobie baczniej oglądać te buteleczki przez okienka. I już. Toć ja wiem, że to błąd produkcji i o tym już w pierwszym poście wspomniałam.

Edytowane przez Catoline
Czas edycji: 2020-03-15 o 08:01
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 08:50   #970
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mam wypełnić, zeskanować i wysłać formularz z paragonem i przyślą kuriera po odbiór tego produktu lub zanieść to wszystko do sklepu. Po czym mam czekać 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Jak miło kupić sobie coś z zamiarem używania, po czym czekać tydzień na dostarczenie, a potem kolejne 3 na rozpatrzenie reklamacji. Myślę, że więcej nic online z Hebe nie zamówię... Pierwsze moje zamówienie i od razu taka niespodzianka.
Niestety zwrócą Ci pieniądze. Sama przez to przeszłam z tym że mój produkt był rozlany w paczce. Musiałam odesłać puste opakowanie i mimo, że napisałam że chce nowy produkt to po jakieś 3 tygodniach dostałam zwrot pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 09:39   #971
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Niestety zwrócą Ci pieniądze. Sama przez to przeszłam z tym że mój produkt był rozlany w paczce. Musiałam odesłać puste opakowanie i mimo, że napisałam że chce nowy produkt to po jakieś 3 tygodniach dostałam zwrot pieniędzy.
Dziękuję za rzeczową wypowiedź. Cóż... Pozostaje mi czekać co postanowią, moje zamówienie odbierałam w sklepie i może jednak wyślą nowy produkt na sklep (od bidy nawet z półki by mogli mi go dać, bo serum jest dostępne stacjonarnie u mnie bez problemu, ale wiem, że tak nie zrobią, no i i tak przyjdzie mi czekać te 3 tygodnie). Zamówiłam, bo była niezła cena i ostatni dzień promocji, a akurat tego nigdzie poza Hebe nie ma, znalazłam jedną sztukę na Allegro i już mniej fajna cena. Może zrobiłam błąd i mogłam reklamować bezpośrednio u producenta, teraz już po ptokach.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-15, 10:57   #972
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
ponieważ opakowanie kartonikowe miało małe okienko, przez które można po dokładnym przyjrzeniu się ocenić,
nie sądze żeby pracownik który pakuje miał jeszcze na uwadze dokładne sprawdzanie każdego opakowania i podglądania zawartości przez jakieś mini okienka i inne pod naklejką czy wszystko jest ok.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:07   #973
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie sądze żeby pracownik który pakuje miał jeszcze na uwadze dokładne sprawdzanie każdego opakowania i podglądania zawartości przez jakieś mini okienka i inne pod naklejką czy wszystko jest ok.
Dlaczego wyrywasz fragment mojej wypowiedzi z kontekstu?

Napisałam, że nauczona doświadczeniem przez to okienko bez problemu sobie sama zajrzę, czy produkt jest pełnowartościowy, nie że pakujący miał zaglądać.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:17   #974
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Jesteś przewrażliwiona. Niepotrzebnie się zrażasz do online, dostałaś coś z wadą fabryczną, kupowałaś na ostatnią chwilę, procedura reklamacyjna jakiegoś czasu też potrzebuje. Kiedyś musiałam się wykłócić w sklepie z agd bo zauważyłam wadę produktu chwilę po skasowaniu, nie odeszłam nawet od lady, i chciałam wymienić na inny to panie chciały robić 2-tygodniową reklamację.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:31   #975
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Niepotrzebnie? Każdy ma prawo kupować jak chce, ja mam 3 Hebe w mieście i kupiłam na ostatnią chwilę tylko dlatego, że to była niedziela niehandlowa. Nie rozumiem dlaczego tu wszyscy usilnie mi chcą wmówić, że lepiej jest zamówić online... Osobiście wolę kupować stacjonarnie, nie lubię produkować do tego nadmiaru śmieci (karton i jego wypełnienie). Pewnie gdyby nie ta sytuacja, to bym nie zwracała aż takiej uwagi na te pudełeczka. Teraz będę. Bo jestem przewrażliwiona po tym zakupie i nie widzę w tym nic dziwnego.

Kiedy mam możliwość, wolę kupić stacjonarnie. I tyle.

Edytowane przez Catoline
Czas edycji: 2020-03-15 o 11:45
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:40   #976
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Drogeria Hebe - część III

O matko to nie kupuj online jak nie chcesz. Ja wolałam zrobić zamówienie online niż bujać się do drogerii bez pewności czy konkretny produkt w ogóle jest na stanie. I kupowanie na ostatnią chwilę oznacza że nie musiałaś z tym czekać do akurat ''niehandlowej niedzieli''.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:41   #977
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 16:42   #978
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Co za atak... Nie napisałam nigdzie, że winię Hebe o tę sytuację ani że jestem "oburzona". Jestem zdenerwowana, bo zostałam z ręką w nocniku, bez produktu, którego używam i który mi służy (tak, ja wiem, że mogę iść kupić nowy, ale nie mam ochoty się włóczyć po sklepach w tej chwili, kiedy mamy taką a nie inną sytuację w kraju). Po prostu więcej online nie zamówię, ponieważ opakowanie kartonikowe miało małe okienko, przez które można po dokładnym przyjrzeniu się ocenić, czy coś tam w ogóle jest. Na zakupach stacjonarnych będę sobie baczniej oglądać te buteleczki przez okienka. I już. Toć ja wiem, że to błąd produkcji i o tym już w pierwszym poście wspomniałam.
Atak?? To chyba część postów mi się nie wyświetla, bo nigdzie nic takiego nie widzę
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 07:08   #979
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie? Każdy ma prawo kupować jak chce, ja mam 3 Hebe w mieście i kupiłam na ostatnią chwilę tylko dlatego, że to była niedziela niehandlowa. Nie rozumiem dlaczego tu wszyscy usilnie mi chcą wmówić, że lepiej jest zamówić online... Osobiście wolę kupować stacjonarnie, nie lubię produkować do tego nadmiaru śmieci (karton i jego wypełnienie). Pewnie gdyby nie ta sytuacja, to bym nie zwracała aż takiej uwagi na te pudełeczka. Teraz będę. Bo jestem przewrażliwiona po tym zakupie i nie widzę w tym nic dziwnego.

Kiedy mam możliwość, wolę kupić stacjonarnie. I tyle.
Nikt Cię nie atakuje ani nie zmusza do kupowania online. Chcemy tylko zwrócić Twoja uwagę na fakt, że to nie jest bezpośrednio wina zakupów online, bo jak sama napisałaś przed tą sytuacją kupując stacjonarnie też byś pewnie nie zwróciła uwagi czy w buteleczce jest produkt. Poza tym moim zdaniem to Twoje wypowiedzi są najbardziej "zjadliwe" (np. podkreślenie, że dziękujesz za rzeczową wypowiedź)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-01, 15:44   #980
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Kurde, w piątek robiłam zamówienie i wtedy było, że 5 dni roboczych. Wczoraj dostałam smsa, że 7, a dzisiaj na stronie już widzę, że może być 7-10 dni. Wkurzające to jest.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 09:14   #981
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Mi paczka szła 8 dni razem licząc, niestety muszę się z tym pogodzić ze nie wyrabiaja się z zamówieniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 20:53   #982
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Można anulować zamówienie w Hebe? Nie chce mi się dłużej czekać, bo mnie po prostu szlag trafi.

Edit. Właśnie koresponduję sobie z panią z Hebe - zamówienie robiłam 27-go i wciąż jest na etapie przekazania do magazynu, czyli nawet niespakowane.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2020-04-02 o 21:06
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 12:24   #983
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Zrobiłam 3 zamówienia w Hebe, na każde czekałam ok 1,5 tygodnia...

Tydzień temu też coś tam kliknęłam w Naturze, nawet nie ma statusu"przygotowywane" na razie tylko przyjęta wpłata
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 12:26   #984
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Sorry, ale ja naprawdę wolę iść do drogerii i kupić to co mi potrzebne na już, niż czekać 2 tygodnie na zamówienie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 13:25   #985
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Jeśli masz potrzebę na już np podpaski to idź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:06   #986
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Widziałam ostatnio henne naturalna w promocji ale kurcze ciemny brąz niedostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 22:50   #987
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Czy w Hebe są jeszcze te koreańskie kosmetyki I Want, a dokładnie krem BB? To był mój ulubiony kosmetyk na lato i ostatnio go nie widuję wydaje mi się, że niestety wycofali.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 07:58   #988
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Czy w Hebe są jeszcze te koreańskie kosmetyki I Want, a dokładnie krem BB? To był mój ulubiony kosmetyk na lato i ostatnio go nie widuję wydaje mi się, że niestety wycofali.
Chyba nie ma. Wyprzedawali go w zeszłym roku za 20 zł (miał żółtą, wyprzedażową cenę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 21:55   #989
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chyba nie ma. Wyprzedawali go w zeszłym roku za 20 zł (miał żółtą, wyprzedażową cenę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za informację
Od dłuższego czasu rzadko bywam w Hebe i przegapiłam
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 06:17   #990
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Jest nowa wersja aplikacji Hebe. Fajna, czytelna, można złożyć w niej zamówienie, warto się zalogować, jeśli ma się kartę Hebe. Do wykorzystania jest bon 10 zł przy zakupach za minimum 50 zł w sklepie stacjonarnym lub w aplikacji. W prawym górnym rogu jest też ikonka karty, po kliknięciu pojawia się kod do zeskanowania w sklepie i napisane jest, że po zeskanowaniu pojawi się zniżka dla posiadaczy karty Hebe. Ciekawe co to zniżka? Dajcie znać, jeśli ktoś skorzysta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 08:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.