Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-01, 06:53   #4501
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja waży ok 13.6-7, nie wiem ile ma wzrostu. gory nosi raczej 92 a spodnie jeszcze niektore 86 sa ok. w zasadzie ostatnio ta waga stoi w miejscu. ale dalej jest raczej z tych pulchnych z duzym brzuszkiem
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 12:09   #4502
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Oo wątek odżył? Super. Zazdroszczę tego mówienia, na pewno jest wesoło U nas mały zna dużo słów, mówi jakieś swoje i zaczął łączyć dwa wyrazy, czasem trzy. "Mama choć" "Tata stajaj" (stawaj) itd. Ostatnio załapał, że on to Ja a nie Ty
i jak się go pyta kto coś zrobił czy pokazuje się go na zdjęciu i pyta kto to to odpowiada "Ja". Około 20 się kąpie, później karmienie (na samoodstawienie na razie nie widzę szans) i zasypia najczęściej po 21. Co do nocnika to stoi i czeka aż do niego dojrzeje
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 00:19   #4503
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Hej dziewczyny co u was? Jak wasze maluchy? U mnie chyba nadszedł czas na odstawienie cyca , pierw chciałam odstawić pierś z nadzieją że jak odstawie to wkoncu będzie mi przesypiać noce ale powiem wam że mi robi takie akcje w nocy jak jej nie chce dać cyca że jej histerię słyszy na pewno cały blok , poprostu masakra jakaś. Znów z sikaniem gdy już myślę że się udało bo ładnie woła siku i kupkę to kolejnego dnia znów się zmoczy i tak to u nas wygląda . Czy wasze dzieci oglądają bajki ? Moje godzinę przed snem mają czas na bajkę i właśnie podczas tego oglądania popuści w majtki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Gdy myślałam że z każdym kolejnym dzieckiem wszystko będzie prostsze życie weryfikuje że jest na odwrót , myślałam że trzecie to raz dwa opieluchuje a trwa to najdłużej. Dziś miałam z mężem wyjazd , maluchy zostały z dziadkami i wyobraźcie sobie że moja mama nie mogła uśpić Oliwki , wołała cyca , wyła w niebo głosy , no moja mama była w szoku bo nie raz z nią była i nigdy nie było takiej sytuacji w ciągu dnia . Czy któraś już odstawiła od piersi ? Jak wam poszło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 06:47   #4504
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Justi fajnie ze sie odezwalas

ja tez jeszcze nie odstawilam, w dzien ma rano przed zlobkiem, i pozniej wieczorem do zasniecia i oczywiscie w nocy juz nie licze ile razy. jesli nie chodzi do zlobka to tez do drzemki w ciagu dnia. z tata na drzemke nie zasnie. przymierzam sie do odstawienia ale nie wiem jak sie do tego zabrac bo wiem ze nie obedzie sie bez dram

z sikaniem to w ogole jeszcze temat przed nami, tzn sika czasem do nocnika, zwlaszcza po nocy, ale bez pieluchy jeszcze nie bylo proby, czekam na cieplejsza pore roku. ma takie fazy ze np. przez tydzien ciagle wyciaga nocnik i chce siadac, a potem 2 tyg w ogole o nim nie mysli

bajki? hmmm, no coz z racji z tego ze jest ciagle chora i inhalatora prawie w ogole nie chowam, to niestety oglada,
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.