ja juz tak nie chce;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 16:16   #1
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Unhappy

ja juz tak nie chce;(


Hej! Mam pewien problem i mam nadzieje ze dacie mi jakies pomysly jak moglabym go pokonac :/
A mianowicie chodzi o to, ze jak jest cieplo, demerwuje sie lub jak (pomalu!) ide sobie chodnikiem lub po prostu stoje w kolejce w banku czy w sklepie, to jestem cala czerwona na twarzy i cala sie swiece (nawet jak mam podklad ;( ) i cala sie poce! To okropne uczucie A jeszcze gorsze jest to jak ludzie na mnie patrza wtedy... az mi glupio sie robi, ale nic na to nie poradze ;( Czytalam juz watki o poceniu sie, ale tam nic nie pisalo o twarzy (tzn co zrobic jesli jest sie cala czerwona:/) Lykam codziennie po ok 200 mg wit. C ale nic nie pomaga;( Prosze o pomoc!
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:29   #2
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: ja juz tak nie chce;(

Mam taki sam problem i robię tak:Przed wyjściem z domu używam pianki do mycia twarzy z AVON Solutions (taka zielona) , a potem nakładam podkład matujący w musie też z AVONU.Bardzo dobrze matuje.

Niestety wszystko tez zależy od tego czy masz ciemną czy jasna karnację.Przy opalonej skórze tak bardzo nie widać czerwonej twarzy.Ja mam jasną,alę juz się ładnie opaliłam na buzi i to zupełnie inaczej wygląda,a przede wszystkim nie widac czerwonych plam.Radze ci się jak najszybciej opalić,a jesli chcesz zachowac jasną karnację,to zastosować tą piankę i podkład w musie z AVONU.

Pozdrawiam
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:51   #3
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: ja juz tak nie chce;(

Dziekuje Ci bardzo za pomoc! Zobaczymy czy Avon mi pomoze
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.