Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 20:44   #1411
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jestem ciemną blondynką i o ile wąsika nad górną wargą nie widać, to obok ust (tak to wygląda) mam trochę ciemniejszych włosków, w słońcu stają się blond. I teraz nie wiem- wyrywać, czy nie wyrywać? W sztucznym świetle szczególnie je widać, ale nikt ich jeszcze nie zauważył. Mam zamiar je rozjaśnić wodą utlenioną, ale zastanawiam się też nad wyrwaniem tych kilku ciemniejszych włosków pęsetą, tylko czy nie odrosną grubsze? Czytałam też, że na początku odrastają grubsze i ciemniejsze, ale później słabną.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:59   #1412
aaMarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Hej, witajcie
Zamówiłam sobie w końcu to cudo SpringIt, Jestem bardzo zadowolona, jeśli zastanawiacie się nad zakupem to gorąco wam polecam. Miałam możliwość zamówić 3 szt, więc 2 mam na sprzedaż.
Mam problem z "meszkiem" na twarzy, niestety wosk działał na mnie zbyt mocno, zawsze przeżywałam po nim dramat przez tydzień, teraz nareszcie odetchnęłam i co ważne - mam w końcu gładkie policzki, na których nie osadza się paskudnie puder:/.

*link do aukcji*

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2015-02-15 o 08:13
aaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 07:15   #1413
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez aaMarta Pokaż wiadomość
Hej, witajcie
Zamówiłam sobie w końcu to cudo SpringIt, Jestem bardzo zadowolona, jeśli zastanawiacie się nad zakupem to gorąco wam polecam. Miałam możliwość zamówić 3 szt, więc 2 mam na sprzedaż.
Mam problem z "meszkiem" na twarzy, niestety wosk działał na mnie zbyt mocno, zawsze przeżywałam po nim dramat przez tydzień, teraz nareszcie odetchnęłam i co ważne - mam w końcu gładkie policzki, na których nie osadza się paskudnie puder:/.

*link do aukcji*
Też mam, tylko że za 3zł kupiłam a nie 59zl Według mnie penseta i wosk lepszy.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2015-02-15 o 08:16
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:46   #1414
sylwia4501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Co do wąsika, polecam jednak wosk u kosmetyczki, włoski odrastają potem jaśniejsze i delikatniejsze, a zabieg wystarczy robić raz na miesiąc.

Co do powiększenia ust, można je delikatnie powiększyć używając jaśniejszej konturówki. Należy obrysować nią usta na "zewnętrznej" granicy warg. Potem całość pomalować kryjącą pomadką. Dodam, że jasne kolory pomadek optycznie powiększają usta, a ciemniejsze barwy je optycznie zmniejszają.
sylwia4501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 07:44   #1415
sylwia4501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Niestety laserowa depilacja nie jest "raz na zawsze." Mało kto o tym mówi, ale w czasie ciąży problem powraca. Mieszki włosowe się wtedy reaktywują i włoski zaczynają od nowa rosnąć. Depilacja laserowa podziała też jedynie na ciemne i grube włoski, a meszku nie usunie.
sylwia4501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 04:05   #1416
kocia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mam 15 lat. wczoraj usunelam wasik pensea duzo tego bylo ale pol godziny zajelo i teraz tak ladnie to wyglada. ale co potenm boje sie ze zrobilam blad ale nwm .. beda te wloski potem taki ostre i wogole ? ciemne i grube ?
kocia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:41   #1417
Aarktica
Raczkowanie
 
Avatar Aarktica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 70
GG do Aarktica
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Włosy usunąć się na całe życie da, taka historia była o mojej babci, która w dawnych czasach używała dezodorantu, po którym wypadały jej włosy pod pachami i już nie odrosły :P Nie mam zielonego pojęcia, jak to się stało, tym bardziej, że szczególnie jej to nie podrażniło i nie miała problemów z tej okazji.
To tak w ramach anegdoty, ale prawda jest taka, że nikt nam nie da trwałego sposobu, bo to się firmom zwyczajnie nie opłaca. Pytanie moje, czy znacie jakieś babcine, ale skuteczne sposoby? Wiem, że jest laser i chyba się na niego wreszcie skuszę, ale nie na każdego on działa i ostatecznie kiedyś ten wąs mi i tak odrośnie, ale może mogłabym coś wcierać?

Ja ze swoim wąsikiem nie nadążam, 20 minut temu byłam w łazience i ręce mi już opadają. Od dziecka rośnie mi pokaźny WĄS (jestem śniadą brunetką) i od 7 roku życia zwyczajnie go co rano goliłam podkradaną siostrze golarką, żeby dzieciaki się ze mnie nie śmiały, ale niestety i tak był lekko widoczny - taka zielonkawa skóra i z bliska widoczne mikroskopijne kropeczki, końcówki włosków prześwitujące pod naskórkiem, więc zamalowywałam dodatkowo korektorem. Kilkanaście lat później, już byłam po dwudziestce, tak sobie podrażniłam tym wszystkim skórę, że już nie byłam w stanie nic zrobić, pękała mi do krwi. Przy czym dodam, że stan samych włosków był dokładnie taki sam przez lata, nie były ani grubsze, ani gęstsze, ani nie odrastały szybciej.
Przerzuciłam więc na pensetę, skóra mi się zagoiła i od kilku lat codziennie z precyzją zegarmistrza wyrywam każdy włosek, zapalam sobie dodatkowo mocną lampkę, żeby to wszystko widzieć. Matka nie chciała mi wierzyć, że mam taki problem, ale wyrwałam jej kilka takich półmilimetrowych włosków na białą kartkę, zobaczyła wtedy czarne, grube włoseczki. Ostatnio jednak już nie daję sobie z tym rady, odrastają mi coraz szybciej i powinnam się depilować co 12 godzin. Woski, pasty i inne cuda nie chwycą takiej drobnicy, po za tym zrywałabym sobie codziennie naskórek. Ktoś może powiedzieć, że skoro wosk nie chwyci, to znaczy, że pewnie są tak krótkie te włoski, że i tak nie widać. Niestety, widać.
Martwi mnie to, moje kroczoczarne brwi od skubania przestały mi rosnąć jak krzaki, co mnie cieszy, raz na dwa miesiące coś tam skubnę, jak mi się przypomni. Myślałam, że z wąsikiem w końcu będzie to samo, ale jednak nie. Dramat. Nie wiem co robić, nie wyobrażam sobie zapuścić tego wąsa, nie widziałam go w pełnej krasie nigdy, ale wiem, że będę wyglądać jak Heniek hydraulik, podczas, gdy wszyscy mi opowiadają, jaką mam śliczną buzię. Mam czasami ochotę zapłakać, bo nie wiedzą, jak wyglądałabym po dwóch, trzech dniach. Kiedyś nawet wstydziłam się patrzeć na ludzi, kiedy z nimi rozmawiam, bo miałam wrażenie, że widzą te włoski.
Problemem są wyjazdy, albo kiedy nie mam dobrego światła. A jak pojadę gdzieś, gdzie nie będzie akurat lustra, albo zwyczajnie zgubię bagaż i pensetę? A co będzie w przyszłości, ja na starość pogorszy mi się wzrok? Dodam, że wyniki badań krwi i hormony mam w normie.

Edytowane przez Aarktica
Czas edycji: 2015-06-17 o 22:44
Aarktica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 10:58   #1418
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Widzę, że większość poleca depilację woskiem. Jednak jeżeli chodzi o tak delikatne miejsce jak wąsik jak polecam depilację pastą cukrową, w dodatku nie podgrzewaną tylko taką na zimno, którą zrywa się paskami fliselinowymi. Wykonuję na codzień depilację moim klientkom i zapewniam, że po takiej depilacji podrażnienie utrzymuje się dosłownie klika minut. Po depilacji nakładam jeszcze specjalny balsam łagodzący. Włoski po depilacji pastą cukrową odrastają zdecydowanie słabsze i mniej widoczne. Depilacja wystarcza na 1-1,5 miesiąca
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 16:32   #1419
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez IzaBeauty Pokaż wiadomość
Widzę, że większość poleca depilację woskiem. Jednak jeżeli chodzi o tak delikatne miejsce jak wąsik jak polecam depilację pastą cukrową, w dodatku nie podgrzewaną tylko taką na zimno, którą zrywa się paskami fliselinowymi. Wykonuję na codzień depilację moim klientkom i zapewniam, że po takiej depilacji podrażnienie utrzymuje się dosłownie klika minut. Po depilacji nakładam jeszcze specjalny balsam łagodzący. Włoski po depilacji pastą cukrową odrastają zdecydowanie słabsze i mniej widoczne. Depilacja wystarcza na 1-1,5 miesiąca
Używam pasty od 2 miesięcy. Mam tylko jeden zarzut - nigdy nie wydepiluje dokładnie, nawet nakładana kilka razy. Zawsze muszę poprawiać kremem do depilacji
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:25   #1420
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja kupiłam na All taką sprężynke do depilacji zobaczymy czy się sprawdzi xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:35   #1421
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na All taką sprężynke do depilacji zobaczymy czy się sprawdzi xd
Mam ją. Boli podczas używania, a włosy wrastaja bardziej niż przy pascie cukrowej
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 13:21   #1422
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Mam ją. Boli podczas używania, a włosy wrastaja bardziej niż przy pascie cukrowej
Nawet nie mów...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 07:07   #1423
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja teraz zapuszczam wąsy i idę na depilację pastą cukrową pierwszy raz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 17:31   #1424
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Robiłam kilka razy wosk, ale za każdym razem miałam potem krostki nad gorną wargą
kilka razy wyrywałam pęsetą, bo dużo nie mam, ale bolało i odrastały ciemniejsze,
zdarzyło mi się też rozjaśniać wodą utlenioną, ale całą skórę dookoła miałam jasniejszą. tak źle i tak niedobrze
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:24   #1425
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny, uzywalyscie Sally Hansen ten rozjasniacz do wasika m.in.? Gdzie dostane go stacjonarnie (w jakiejs sieciowce)? Albo czy polecacie jakiegos konkretnie allegrowicza, ktory sprzedaje, zeby nie wywalic kasy w bloto?
__________________
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 08:50   #1426
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

zawsze miałamn "wąsa" ale jasne włosy, ostatnio to już jest ich pełno, dalej jasne wieć laser chyba odpada.

boje się wosku i w ogole usunięcia tego że odrosnie jak u faceta ? ale wstydze się tego już tak bardzo że szok nie wiem co robić

jak to jest,, depilacja osłabi czy wzmocni włos? jakie jest wasze odczucie po depilacji tej części ciała? robić czy sobie podarować.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.