RATUNKU :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-04, 13:45   #1
Lilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2

RATUNKU :-(


Mam ogromy problem a moim ... nosem [img]icons/icon22.gif[/img] jest garbaty , najpierw między oczami jest wielki spad, dołek a potem nagle pojawia sie garb [img]icons/icon9.gif[/img] nie wygląda to aż tak źle ale jednak [img]icons/icon22.gif[/img] nie moge patrzeć na swój profil !!! Chciałabym czesać włosy w kok, spinać, ale nie mogę [img]icons/icon9.gif[/img] nie wiem jak powinnam się czesać, malować [img]icons/icon22.gif[/img] To sprawia, że wciąż daję swe włosy na twarz, spuszczam głowe [img]icons/icon9.gif[/img] Może operacja??? Czy to jest szkodliwe??? Co robić??? Media pokazują kobiety o prostych i zadartych noskach, szukam podobnych do mnie ale nie ma [img]icons/icon22.gif[/img] Czy tylko ja sama mam taki problem??? Błagam co ja mam robić??? Mam 20 lat, czy wygląd mojego nosa może się jeszcze pogorszyć??? HELP [img]icons/icon22.gif[/img]
Lilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 14:02   #2
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: RATUNKU :-(

Pokochaj swój nosek Mój też jest niespecjalnie kształtny, czy zgrabny, pamiętam jak często słyszałam "ale nochal wielki" Cierpiało się, cierpiało. Ale pogodziłam się z nosem mam go po mamie (ma identyczny) i zaakceptowałam siebie. Choć podobno taka korekta operacyjna nosa nie jest aż tak droga, ale ja się strasznie boję zastrzyków, więc co dopiero operacji. Pozdrawiam.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 19:21   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: RATUNKU :-(

Witaj Lilia [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety bez zdjęcia trudno jest mi ocenić faktyczny jego wygląd. Jeśli chcesz to przyslij mi swoje zdjęcie na maila.
Może nie jest tak tragicznie jak opisujesz. Z doświadczenia wiem, że dziewczyny często przesadzają z krytyczną samooceną.

Generalnie przy dużych noskach faktycznie lepiej jest unikać gładkich, zaczesanych fryzur w koki. Lepsze są bujniejsze fryzurki, częściowo zakrywające twarz, tak, żeby odwracać uwagę od zbyt obfitych części twarzy.

Więcej może będę Ci mogła powiedzieć jak przyślesz mi wyraźne zdjęcie.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 14:37   #4
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: RATUNKU :-(

Uważam, że jeżeli naprawdę cierpisz z powodu swojego nosa i masz z tego powodu kupę kompleksów to powinnaś pomyśleć o operacji. Bo to jest tak....wszyscy w koło mogą mówić, "ach nie martw się, są inne problemy, znajdź sobie coś innego pięknego w sobie, nikt na to nie zwraca uwagi" itp.itd., ale najważniejsze jest nasze własne psychiczne samopoczucie. Dam ci porównanie...miałam na brodzie znamię z dzieciństwa wielkości monety (taką myszkę), niby nikt nie zwracał na to uwagi, każdy się przyzwyczaił, ale ja się nigdy nie przyzwyczaiłam i usunęłam to operacyjnie. Nie masz pojęcia jak odżyłam i ilu kompleksów się pozbyłam. Absolutnie nie namawiam Cię na operację. Ty musisz sama wiedzieć, czy da się z tym żyć czy nie.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 21:34   #5
Lilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2
Lilia

Może nie ma aż tak źle, to chyba bardziej kwestia psychiki:-( myślę tylko o tym. Do niczego innego nie mam już zasyrzeżeń, jest ok ale nos przyćmiewa całą resztę [img]icons/icon9.gif[/img] Marzę o ładnym prostym nosku [img]icons/icon9.gif[/img] Czuję się gorsza, że mój jest inny ... Dziękuję Ci Dorcia [img]icons/icon7.gif[/img] Podtrzymałaś mnie na duchu [img]icons/icon7.gif[/img] Ja po prostu mam wrażenie że on jest gorszy każdego dnia, kiedy spoglądam na innych to pierwsze oglądam ich nosy i porównuję z moim [img]icons/icon9.gif[/img] Nie wiem jak przestać o tym wreszcie myśleć [img]icons/icon9.gif[/img] Nie ma aż tak źle
z profilu wyglądam mniej więcej podobnie jak anna maria jopek na tych zdjęciach :
http://www.annamariajopek.pl/images/...amboree/13.jpg
http://www.annamariajopek.pl/images/...amboree/14.jpg
Dziwnie się czuję jakby cała ja to tylko ten nos [img]icons/icon9.gif[/img]
Za kilka lat będę się albo z siebie śmiała, że bylam taka głupia i wymyślałam sobie problemy, albo będę czekać w kolejce na zabieg....Wole to drugie
Lilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 23:19   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Lilia

Wiesz co? Mi się zawsze podobały garbate nosy - bo uważałam, że nadają charakteru twarzy. Nie jest tak "przeciętnie" ładna - to nie zwraca uwagi - ale właśnie charakterystyczna.

Podobno nos jest tą częścią twarzy, co do której ma się najczęśniej zastrzeżenia więc nie jesteś sama [img]icons/icon7.gif[/img] Ale co chciałam powiedzieć, ze z punktu widzenia psychologii i zdrowego rozsądku jeżeli naprawdę uważasz że jest to jedyna rzecz która Tobie bardzo przeszkadza - i usunięcie tego Ci pomoże (tzn nie zauważysz następnych "mankamentów" [img]icons/icon12.gif[/img] itd) to zastanowiabym się nad tą operacją o której pisałaś w poprzednim wątku.
Wszystko jest dla ludzi, ale jak wiadomo to nie jest jakaś tam wizyta u dentysty tylko operacja i wiąże się z nią ryzyko.

To tyle co chciałam powiedzieć na temat [img]icons/icon7.gif[/img] Trzymaj się dzielnie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]

PS czasami warto jest wyróżniać się z tłumu [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:53   #7
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Re: RATUNKU :-(

ja mam ten sam problem: oto mój nos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nos.jpg (31,2 KB, 98 załadowań)
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 20:56   #8
Faworyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 89
Dot.: Re: RATUNKU :-(

ja tez mam taki problem ...mam nadzieje ze przesadzam !!
Faworyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:56   #9
Faworyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 89
Dot.: Re: RATUNKU :-(

anja no ty napewno przesadzasz

Faworyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:58   #10
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Re: RATUNKU :-(

tak myślisz? ale... jakoś nie mogę go zaakceptowac
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:22   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Re: RATUNKU :-(

anja - napewno, napewno!!
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 21:26   #12
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Re: RATUNKU :-(

dzięki dziewczyny, ale itak nie wygląda to za fajnie moim zdaniem pozdrawiam
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:28   #13
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Re: RATUNKU :-(

Cytat:
Napisane przez anja234
ja mam ten sam problem: oto mój nos
ee tam on wcale nie jest garbaty przynajmniej dla mnie Taki normalny )) niektorzy maja garbaty ale nei ty
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.