zdezorientowana wiosna albo lato? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-19, 14:08   #1
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Lightbulb

Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?


Zdecydowałam się prosić Was o pomoc, bo sama się gubię w tym co czuję, nie wiem czy jestem wiosną czy latem, co do mnie pasuje i jak dodać sobie uroku.
Na wszelkie zmiany jestem gotowa, łącznie z fryzurą, tylko z odchudzanie ciężko i ociosaniem kwadratowej twarzy, marzy mi sie nowoczesny styl, eksperymentuję , ale chyba w złym kierunku zmierzam.

Załączam zdjęcia. Problem polega na tym, ze ostatnie moje eksperymenty w doborze turkusowego koloru na oczy i paznokcie, nie wypadły rewelacyjnie, ale to dopiero okazuje się, gdy oceniam to na zdjęciach, bo mnie wydawało się, ze jest ok.
W koniakowym kolorze włosów nie czułam sie najlepiej, a tu na zdjęciach wychodzi lepiej od chłodnego. Jak mam sobie z tym poradzić?
Ciężko mi schudnąć, chciałam optycznie zgubić co nieco, na twarzy też, a tu fryzjer ręce opuścił i podciął mi tylko włosy, a ja bym kolor zmieniła, grzywkę zrobiła, wszystko bym zrobiła, by lepiej wyglądać! I co radzicie profesjonalistki szanowne?

Edytowane przez uwuwuw
Czas edycji: 2005-05-19 o 15:03 Powód: zmiana tytułu
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 15:13   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

sliczna z ciebie kobitka za malo napisalas o swoim wygladzie aby oceniac twoj typ(od podania pelnego spisu wymagan jast aga bl wiec poczekaj na nia albo zobacz o co pytano inne dziewczyny ktore nie znaly swojego typu i napisz) na pierwszy rzut oka dalabym lato bo taka chlodna urode raczej masz ale starsze kolezanki lepiej ci pomoga
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 15:36   #3
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

oj jak miło Sylwiu dostać taką odpowiedż, będę czekać na rady, bo nie wiem co ze sobą robić, myślałam, że eksperymenty mi pomogą , ale widzę, ze błądzę FACHOWCY POMOCY!!!!!!!!!!!!!
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 15:45   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

Pozwalam sobie wkleić te pytania, które zwykle wkleja Aga, mam nadzieje ze sie nie obrazi...

1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 15:54   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

A co do zmian - na Twoim miejscu nie robiłabym grzywki, bo z Twoimi wloskami byłby to koszmar (chodzi o jej układanie ), ścięłabym tak jak masz na trzecim zdjęciu, może troszke wycieniowała. Kiedy masz dłuższe włosy, to przy głowie nieładnie się prostują i ogólnie obciązają całą sylwetkę.

Jeśli chodzi o wyszczuplenie optyczne twarzy, to oczywiście róż sie do tego nadaje A jak to zrobić, pokazuje załączone zdjecie.

Z włoskami coś takiego może?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 16:25   #6
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

witam co prawda ja jestem podobno wiosna, ale tez mam kwadratowa twarz - tez podobno - to wszystko analiza znakomitych wizażanek
tez mam krecone wlosy i jakis czas temu prosilam o fryzury dla takich wlasnie wlosow i kwadratowej buzi...Pani Grazynka Fantastyczna zaproponowala duuuzo mozliwosci tak wiec zajrzyj pod link http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50778 ...moze znajdziesz cos dla siebie
pozdrawiam
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 18:11   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

witaj na forum
czekamy na odpowiedzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 08:56   #8
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

LEXIE ! dzięki za zainteresowanie, tą grzywkę, to sobie odpuszczę, bo masz rację z tym układaniem. Jej ale się ucieszyłam rano zobaczywszy Wasze odpowiedzi!!!!!!!!!!!! i podpowiedzi. Jak to dobrze, ze jesteście i człowiek nie jest sam z e swoimi wydawałoby się próżnymi problemami, ale wizerunek to chyba podstawa odbioru i komunikacji międzyludzkiej, bo bez niego mogłoby tej komunikacji nie być. Zaraz ochoczo odpowiadam na pytania, które mi przesłałaś, nadal potrzebuję Waszej pomocy!!!!!!!!!!!!
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:01   #9
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

Dzięki ANN_ANGEL, ZARAZ BĘDĘ SZUKAĆ CZEGOŚ DLA SIEBIE, A JAK TY ROZWIĄZAŁAŚ TEN PROBLEM NA SOBIE - JESTEM STRASZNIE CIEKAWA, CZY SOBIE Z TYM PORADZIŁAŚ I CO ROBISZ ZE SWOIMI WŁOSKAMI ?
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:04   #10
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

Aga Bj - Tak Czekam Na Twoje Sugestie!!!!! Miło , że Jesteś.....widziałam Twoje Stylizacje, Jesteś Ciekawym Typem Urody I Osobowości.....no I To Hobby, Ciekawa Jestem Czym Zajmujesz Się Na Codzień,.....ale Najpierw Proszę Cię O Pomoc ...udzielam Odpowiedzi Na Pytania Twojego Autorstwa , Które Dostałam Od Lexie...
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:22   #11
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

1 Opalam Sie Ciężko Najpierw Na Różowo, Potem Na Czerwono, Odcień Opalenizny Raczej Przykurzony
2 Jasny Kolor Oczu Z Ciemną Obwódką Brudny Zielony Kolor Obwódki, Szary Kolor Oczu A Przy Samej żrenicy Miodowy Kolor Też Prawie Obwódka, Zależnie Od Dnia Oczy Są Albo Szare, Albo Zielone Albo Niebieskie
Brwi I Rzęsy Widać, Ale Nie Są Zdecydownane , Mają Podobnie Jak Włosy Kolor Mysi (jak Pomyślę O Myszach To Pewnie Będą To Takie Bure Nieco Ciemniejsze Myszki Od Tych Białych Myszek)
3 Najgorzej Z Tymi Piegami Bo Mam I Jedne I Drugie
4 Cera Jasna Chłodna Wpadająca W Róż , Rómienie Się Na ? Chyba Na Różowo, Choć Czasem Wydaję Mi Się , Ze Ten Róż Jest Czerwony
5 Kolor Włosów Mysi, Trochę Ciemniejszy Niż Typowy Mysi (jaki To Popietaty? Taki Jak Popiół? Czyli Ciemniejszy Od Mysiego? Bo Jeśli Tak To Taki)
6 Mam Problem Z Ustaleniem Kolorów, W Których Czuję Się Dobrze I W Których Na Pewno Jest Mi Dobrze Dlatego Chodzę W Czarnym, Bo To W Czym Czuję Się Dobrze Wypada żle Na Zdjęciach Okazuje Się, Ze Chyba Lepiej Mi W Przydymionych Kolorach Niż W Ostrych A Ja Chciałabym Nosić Ostre, Sprawdza Się U Mnie W Makijażu Cytrynowy Kolor, A Myślałam, Ze Nie Lubię żółtego, W Białych Bluzkach Wyglądam Dobrze, Przydymiony Zielony Jest Ok, Ale Co Dziwne Brzoskwiniowy Błyszczyk Na Ustach Też Mi Sie Podoba Mam Problem Z Tym Makijażem I Doborem Ubrań Kolorystycznie I Fachowo, By Wyglądać Lepiej I Nie Trzymać Się Tak Czarnego Kolory, Bo Zauważyłam, Ze Staro W Nim Sie Prezentuję ........czekam Na Porady Z Utęsknienieniem!!!!!!
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 09:23   #12
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

pisałam z użyciem caps locka i takie rzeczy mi powychodziły
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:27   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

Cytat:
Napisane przez uwuwuw
pisałam z użyciem caps locka i takie rzeczy mi powychodziły
Fajne, prawda?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:45   #14
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: Do Pań Specjalistek prośba, wiosna albo lato?

Fajne? Witam, miło, ze jest ktoś, kto już nie śpi!!!!!!!! miłego dnia złośliwcze!!!!
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:51   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?



z odpowiedzi wynika lato i to bardzo jednoznacznie choć pewności nigdy się nie ma

Do lata pasują kolory własnie takie o jakich wspomniałaś,przykurzone i przydymione-chłodne: róż,fiolet,jasna zieleń,szarości,błękity.I lato źle wygląda w czerni-wiem to po sobie,dodaje lat,sprawia ,że cera robi się blada i zarazem ziemista,przemęczona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato3.jpg (15,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lato145.jpg (26,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg latoo.jpg (15,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg latoo2.jpg (10,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg latoooooo.JPG (40,9 KB, 24 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:56   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

co do kwadratowej buzi dziewczęta wkleiły w jaki sposób modelowac ją różem.
Możesz musnąć ciemniejszym pudrem linie żuchwy w miejscach najbardziej wystających oraz boki czoła i skronie.
Co do włosów-są piękne,ale dodają pełności twarzy,ktoś wkleił super fryzurkę z takich podcieniowanych loków -będzie akurat
jeszcze pomyślę -teraz biegnę poopalac się trochę
a tymczasem dziękuję za miłe słowa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:00   #17
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

Dzięki serdeczne za pomoc, a mam jeszcze pytanie, czy w takim przypadku powinnam zrezygnować z tych łososiowych i brzoskiniowych kolorów w makijazu ust, a co z pastelami? Mam prośbę o przejrzenie zdjęć i stwierdzenie co mi pasuje z tego co mam na zdjęciu a co nie - mogę prosić bardzo, bardzo , bardzo? A i jeszcze kolor włosów moim zdaniem lepiej wygląda ten ciepły rudawy , a chyba lepiej czułam się w tym chłodnym to co ja mam zrobić, mam ochotę zrobić sobie balejaż na te rudawe, które teraz mam, czy raczej koniakowe? jakich kolorów użyć do balejażu i czy warto rozjaśnić je, jeśli tak to jakim kolorem?
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:02   #18
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

AgaBJ Będę czekać i tęsknić za Twoimi radami, włosy już wczoraj podcięłam, ale za mała róznica, chyba muszę coś jeszcze wykombinować, róż od dawna nakładam , tak jak piszesz, ale nie widzę efektów, wiadomo, ze to nie operacja plastyczne. Czekam, czekam i będę czekać.
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:29   #19
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

jeszcze nie wyszłam,dlatego tak szybciutko napiszę.Nie trzymaj się kurczowo chłodnej palety-moim zdaniem niewiele jest takich czystych typów które wyglądają zawsze dobrze we wszystkich kolorach im przypisanych i temperaturze.Czasami warto ocieplić chłodny typ i na odwrót. Ja jestem chyba dobrym dowodem na to

Koło 17 napiszę więcej,teraz lecę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 10:45   #20
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Talking Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

jej!!!!!!dzięki, ze jeszcze nie uciekłaś, będę czekac na więcej Aga,.. Wspaniała Kobieto, dziękuję, ze znalazłaś czas dla mnie, Hej! (tak po góralsku to zabrzmiało, co?)
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:19   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

Moim zdaniem raczej niekorzystnie wyglądasz na dwóch pierwszych zdjęciach - na pierwszym wszystko, ubranie, makijaz, nawet tło sa ciepłe, to dlatego. Nadrugim przede wszystkim ten czarny strój nie pasuje i kolor włosków - ta czerwień nie za bardzo.
Za to ślicznie wyglądasz na trzecim zdjeciu - usta są chłodne - różowe, włosy tez nie mają takiego czerwonego połysku. Pięknie
Nie masz może zdjęc z całkim chłodnym kolorkiem włosów? Bo te, jak mi się zdaje, są z ciepłym, tylko na różnym etapie "wypierania"?
Jest bardzo możliwe, że nie musisz włosków mieć koniecznie chłodnych, la też lato jestem, a włoski mam lekko ciepłe (trudno znaleźć braz, który byłby chłodny i nie stawał się jednoczesnie czernią na głowie...), unikam czerwieni na włosach, ale takie lekko złociste refleksy pasują. Moze i Tobie byłoby dobrze w takich włoskach?
Zdecydowanie nie noś czarnych rzeczy, jesteś w nich blada i jakaś taka smutna. Ewentualnie mogą być czarne spodnie, ale wtedy do nich coś z palety lata.
Zdecydowanie nie dla Ciebie brudne brązy, pomarańcze, zgniłe zielenie.
W makijazu - na oczka jakieś pastele, róże przykurzone, jasna zieleń, fiolety. Usta najlepiej różowe. Wklejam pare zdjęć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:43   #22
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

Dzięki za tak konstruktywną opinię i rady, szkoda, ze człowiek sam nie widzi jakie błędy popełnia. Próbowałam już z różami i fioletami i one nie chcą do mnie przemówić, ale spróbuję jeszcze raz, gdyby te jasne kolory tak nie pogrubiały byłoby łatwiej się na nie zdecydownać. Chyba trzeba będzie pożegnać się z czarnym. ...a To trzecie zdjęcie to to gdzie jest zbliżenie twarzy? patrz, a ja myślałam, ze dobrze mi w tej bluzce w paski i spodniach zielonych - taka zgnita zieleń, to jednak dobrze, ze mi je ukradli! ach, chyba Was uwielbiam dziewczyny!!!!!! dzięki lexie, idę do dentysty, oby nie bolało, rodzenie dzieci jest znacznie przyjemniejsze, niedawno sie o tym przekonałam, choć zajęło mi to 24 godziny
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:08   #23
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

AgaBJ proszę napisz mi co myślisz o takim kolorze włosów dla mnie, chociaż jakaś chłodniejsza wersja takiego farbowania bardziej by mi odpowiadała, no i czy mozna coś podobnego zrobić na kręconych włosach, czy raczej będzie to groteska? wklejam link http://www.wella.pl/consumer/trendvi...ive/verena.jsp

Lexie, możesz sie wypowiedzieć także?
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:10   #24
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

Mnie podoba sie Jenny i Sofia a Wam?
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:18   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

myślę,że nieco rozjaśnić możesz i zrobić jaśniejsze pasemka-bardzo podobają mi się loczki z refleksami w kolorze orzecha laskowego czy miodu czy cieplejszego toffi.Myślę ,że jednolita barwa np .chłodny brąz przygasi Cię.A takie jaśniejsze przebłyski wyrzeźbią fryzurę,podkreślą loki i rozświetlą buzię.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:26   #26
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

a jeśli dodawać kolor jasniejszy to cieniutkie pasemka z ciemniejszymi czy grybsze, bo wiadomo, ze skręt włosów zrobi póżniej co chce z tymi kolorkami, Aga a mozesz jeszcze raz przyjrzeć się tym zdjęciom i powiedzieć mi które z ubrań do mnie nie pasują, bo o tym czarnym to już wiem, a reszta, ta bluzka w paski też nie taka? bo zawsze ją lubiłam?
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:28   #27
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

a jak poszło opalanie? bo mie wizyta u dentysty super, a teraz zamiast siedziec przy doktorcie to buszuję na wizażu a dziecko w żłobku, ale jestem niepoprawna
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:30   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

gdyby te paseczki były w pionie,byłoby lepiej
Generalnie dobieraj chłodne kolory ubrań-przygaszone pastele,nie za ciemne.
Co do pasemek,nie jestem zwolenniczką grubych i bardzo symetrycznych.Podobają mi się cienkie ,wyglądające naturalnie-jak refleksy od słoneczka.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:31   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

opalanie? Uff-gorąco.Po raz pierwszy od kilku miesięcy nie wyłączyłam lampy na buzię i jestem piegowata
A jak ząb? Bardzo bolało? chyba nie skoro buszujesz na wizażu Chyba że to terapia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:39   #30
uwuwuw
Raczkowanie
 
Avatar uwuwuw
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 84
Dot.: zdezorientowana wiosna albo lato?

No to teraz już wiem, powinnam Cię calowac po rękach, bo dzieki Tobie nie będę już błoądzić w dotychczasowych poszukiwaniach, ten toffi mi sie spodobał, ale jakoś nie moge sobie przypomnieć koloru orzecha laskowego zimniejszy i ciemniejszy niż toffi z jaśniejszą plamką na czubku (tak wylglada laskowy?) oj...u dentysty po raz pierwszy było szybko i miło! tak jak lubię!!!!! ze znieczuleniem oczywiście - następne spotkanie dopiero za pół roku może
BUZIAKIIIIIIIIII
uwuwuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.