Levres Scintillantes czy Juicy Tubes? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 23:08   #1
aire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 35

Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?


No właśnie, kolejny mój dylemat. Czym te błyszczyki różnią się od siebie oprócz tego że jeden ma aplikator a drugi nakłada się prosto z tubki? Nie miałam jeszcze okazji przetestować, bo nie lubię paćkać się testerami w sklepie, a w recenzjach widzę prawie same zachwyty. Który wolicie?
aire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:00   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Wszystko zależy od tego co lubisz. Oba błyszczyki są gęste, przy czym nieco bardziej gęsty jest JT. JT daje transparentne wykończenie, nierzadko ma drobinki brokatu, zaś sporadycznie intensywniejszą barwę. LS można traktować jak płynną pomadkę, nadaje głęboki kolor, który możesz stopniować kolejnymi warstwami. Poza tym podczas gdy JT jest klejący, LS nie.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:09   #3
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Dla mnie oba się kleją, po pomalowaniu nie można łączyć ze sobą warg, każde zaciśnięcie ust kończy się katastrofą, tym bardziej w wypadku LS, bo to jest kryjąca szminka i powychodzi wtedy poza kontury. Lubię JT pomimo ich wad, kleistości, trudnego nakładania. Ale z LS nie mogłam wytrzymać, wymieniłam, był za ciężki, za gęsty, trudny do rozprowadzenia, zbyt kryjący, mało błyszczał. To takie moje wrażenia.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:59   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Zdecydowanie wolę Juicy Tubes. Używałam i LS i JT, skończyło się na tym, że LS pozbywałam się z radością. Poza tym, że jak pisały dziewczyny, LS to prawie szminka a nie błyszczyk, to mogę dodać, że ma masakrycznie niewygodny gąbkowy aplikator, co przy tym nasyceniu koloru sprawia, że jest nie lada wyczynem równo go nałożyć. Poza tym JT mają według mnie lepsze właściwości pielegnacyjne, nić LS. Następnie - JT mają bardzo przyjemne zapach i dużo szerszą paletę odcieni. A w końcu - JT mają 3 razy większą pojemność, niż LS - moim zdaniem wszystko przemawia na ich korzyść
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:23   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Nie demonizowałabym tak LS, bo też nie jest taka całkiem zła Acz, sama rzeczywistość przemawia za JT, mam 5x 6 ml. i dwie 'piętnastki'
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:55   #6
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Nie demonizowałabym tak LS, bo też nie jest taka całkiem zła Acz, sama rzeczywistość przemawia za JT, mam 5x 6 ml. i dwie 'piętnastki'
Anasthasio, nie demonizuję - po prostu bardzo nie przypadły mi do gustu. Swojego czasu miałam 3, jeden poszedł na wymianę, drugi zużyłam z czystego poczucia obowiązku, a trzeci jeszcze męczę. Najbardziej natomiast irytuający był nr 40, bo ktoś sobie wymyślił, żeby do w miarę przezroczystej masy dodać... brkat. Widać go nie było, za to dawał potworne wręcz wrażenie piasku na ustach. A JT miewał brokat mniejszy, większy, ale takiej wpadki nie zaliczył
Nie ukrywam też, że JT uwielbiam pasjami, mam w tej chwili chyba ze 13, choć dawno nie liczyłam, a ostatnio przy okazji sprzątania przed remontem znalazłam jeszcze 3 sztuki, o których już dawno zapomniałam...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 09:43   #7
aire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 35
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, niestety nie zdążyłam przeczytać wszystkich przed zakupami. Wybrałam jednak Levres, choć widzę że większość z was stawia na Juicy Tubes. Mam kolor Sesame, który wydawał mi się najbardziej uniwersalny. Jestem w sumie zadowolona, bardzo ładnie wyglądaja te drobinki na ustach, usta wydają się większe, niestety kolor jest dla mnie jednak ciut za jasny. Myślałam że ten odcień będzie bardziej transparentny, a tu okazuje się że jednak nie i mam blado różowe usta. Następnym razem będzie Juicy Tubes!
aire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 10:13   #8
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

Ja mam LS i jestem bardzo zadowolona. Malo sie klei, daje piekny i trwaly kolor a do tego pielegnuje usta. Ja jak tylko czuje zimowe spierzchniecie od razu sobie aplikuje LS ktory bardzo lagodzi sprawe.

JT jeszcze nie mialam.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 12:40   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Levres Scintillantes czy Juicy Tubes?

LS próbowałam w sklepie. Hmm ciężko ocenić po jednym teście czy jest to dobry/zły błyszczyk?
JT miałam w sumie ponad 10 tubek, obecnie w mojej kolekcji jest ich bodaj 8 szt. Ja jestem zadowolona. NIe znalazłam błyszczyka, który by wyglądał tak ładnie na ustach, a przy tym się trzymał dłużej, niż 15 minut.
Fakt, że klei usta, niektórzy moga mieć problem z aplikacją i czepiają się go włosy, zwłaszcza jak masz długie, ale mNIe odpowiada...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.