Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 12:33   #61
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Warszawianki, mnie niestety dziś nie będzie - jestem zawalona pracą, a po południu wypadły mi jeszcze korki ;(

Bawcie się dobrze
Szkoda

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja nadal nie wiem o takim "bziku" mojego, ukrywa go przede mną czy po prostu nie ma:mysli:


Mi pasuje bardziej 17-17:30, najbardziej zt, napiszcie, jak ustalicie, to najwyżej się trochę spóźnię
Mój ma "bzika" na niejednym punkcie, ale na razie nie czuję zagrożenia

No to w takim razie będziemy tylko we 3?Nina?
To czekamy na Lizjak jej pasuje, bo mnie i 17 i 17.30,nawet 17.30 bardziej
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:37   #62
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Staram się
Leżę z panem kotem w ciepłym łóżku; jezu jak dobrze, że jestem chora i nie muszę nigdzie iść, jakaś masakra za oknem
oj tak, taka pogoda za dobrze nie wpływa na zdrowie
ja jeszcze daję radę z kapturem, ale czuję, że lada dzień czapka mnie dopadnie
Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Dolaczam do watku
aha
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Warszawianki, mnie niestety dziś nie będzie - jestem zawalona pracą, a po południu wypadły mi jeszcze korki ;(

Bawcie się dobrze
ja też nie dam rady.. wpadłam do domu coś zjeść, bo mam dłuższe okienko, a za chwilę znów na uczelnię
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:49   #63
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Sęk w tym że u mnie nie ma pracy, trochę staram sie orientować w ofertach ale jedynie branża handlowa wchodzi w grę [markety na kasie itd.]
Ja też się rozglądam od jakiegoś czasu za nową pracą, ale nie wysyłam CV, bo nie wiem do kiedy będę pracować tutaj. Umowa kończy mi się za 2 tygodnie, ale jeszcze w listopadzie będziemy przychodzić z tym, że nie wiem czy to potrwa kilka dni czy cały miesiąc Najbardziej się boję, że nie znajdę już tak fajnej pracy z takimi ludźmi, równie blisko domu i równie dobrze płatnej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:18   #64
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mój ma "bzika" na niejednym punkcie, ale na razie nie czuję zagrożenia
Takich małych bzików to też znam kilka
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też się rozglądam od jakiegoś czasu za nową pracą, ale nie wysyłam CV, bo nie wiem do kiedy będę pracować tutaj. Umowa kończy mi się za 2 tygodnie, ale jeszcze w listopadzie będziemy przychodzić z tym, że nie wiem czy to potrwa kilka dni czy cały miesiąc Najbardziej się boję, że nie znajdę już tak fajnej pracy z takimi ludźmi, równie blisko domu i równie dobrze płatnej
Wydaje mi się, że wykorzystują Cię jeśli chodzi o pracę w listopadzie, nie wiem, czy sama bym była tak lojalna jak Ty Ale nie martw się, na pewno masz teraz większe szanse na dobrą pracę niż przed tą teraźniejszą
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:25   #65
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też nie dam rady.. wpadłam do domu coś zjeść, bo mam dłuższe okienko, a za chwilę znów na uczelnię
szkoda.

Aaa jeszcze Nosek z moimi balsamami Zaraz napiszę smsa do Noska i do Liz
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:25   #66
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

kochanie, akurat za listopad dostaniemy kasę, więc to nie będzie praca za nic Ale już bez umowy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:41   #67
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
kochanie, akurat za listopad dostaniemy kasę, więc to nie będzie praca za nic Ale już bez umowy.
Nie no domyśliłam się, że nie będziesz tam pracować za darmo! Tylko chodzi mi wlasnie o tę niewiadomą kiedy skończysz - od kiedy jesteś "wolna" - czy w pierwszym tygodniu listopada czy do grudnia musisz tam pracować... trochę nie fair z ich strony moim zdaniem. Ale w sumie dopóki nie znajdziesz nowej pracy to pieniądze się przydadzą

Ja już się zbieram, mam do oddania książki, muszę pozałatwiać kilka spraw, więc jeśli coś się będzie zmieniać, to proszę o smsa Miłego popołudnia życzę wszystkim:papa:
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 13:47   #68
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie no domyśliłam się, że nie będziesz tam pracować za darmo! Tylko chodzi mi wlasnie o tę niewiadomą kiedy skończysz - od kiedy jesteś "wolna" - czy w pierwszym tygodniu listopada czy do grudnia musisz tam pracować... trochę nie fair z ich strony moim zdaniem. Ale w sumie dopóki nie znajdziesz nowej pracy to pieniądze się przydadzą

Ja już się zbieram, mam do oddania książki, muszę pozałatwiać kilka spraw, więc jeśli coś się będzie zmieniać, to proszę o smsa Miłego popołudnia życzę wszystkim:papa:
Ja bym tu chciała zostać jak najdłużej i wcale mi się nie uśmiecha szukanie nowej pracy, znów wysyłanie CV, rozmowy kwalifikacyjne a jak dostanę pracę uczenie się na nowo wszystkiego, wdrożenie się w działanie firmy itp. No, ale będzie dobrze jeśli znajdę w ogóle jakąś pracę w miarę szybko.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:47   #69
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Jednak zmusiłam się do wyjścia z domu - byłam w Naturze.

Efekt:
- lakier Rimmel Velvet Rose
- lakier Rimmel Urban Purple
- kredkę z nowej kolekcji Sensique - oliwkową
- kredkę z nowej kolekcji Sensique - fioletową
- odżywke do brwi i rzęs My Secret - to jedyny konieczny i potrzebny zakup

Te kredki tak ładnie opalizują Myśle, że bedę zadowolona, zwłaszcza, że lubię grubsze kredki do robienia szybkiego makijażu.

Oparłam się (miałam już w koszyku ale odłożyłam na półke):
- lakier z nowej kolekcji Sensique - brązowy (te różowe drobinki niezbyt mnie przekonały)
- cień z nowej kolekcji Sensique - morski (gdyby był ciemniejszy to bym wzięła )
- tusz Essence - wahałam się między trzema, poczytam jeszcze KWC


Kupiłam też szaliczek Tym razem brązowo-beżowy, cieniowany (ale inny model niż te które kupiłam ostatnio). Miałam w koszyku jeszcze cieniowany czerwono-czarny, ale jednak odłożyłam

Zaraz uciekam na piwko ze znajomymi z byłej pracy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 14:04   #70
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja bym tu chciała zostać jak najdłużej i wcale mi się nie uśmiecha szukanie nowej pracy, znów wysyłanie CV, rozmowy kwalifikacyjne a jak dostanę pracę uczenie się na nowo wszystkiego, wdrożenie się w działanie firmy itp. No, ale będzie dobrze jeśli znajdę w ogóle jakąś pracę w miarę szybko.
No rozumiem. Ja jestem w trakcie wysyłania cv. Dobrze wiem, co to znaczy brak odpowiedzi Ale nie martw się na zapas, na pewno z doświadczeniem z tej pracy będzie Ci łatwiej
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jednak zmusiłam się do wyjścia z domu - byłam w Naturze.

Efekt:
- lakier Rimmel Velvet Rose
- lakier Rimmel Urban Purple
A ja już tyyyle czasu nie kupiłam nowego lakieru Chyba w końcu przejdę się do natury zobaczyć zielony sensique... tylko te lakiery pewnie nawet pół dnia by nie wytrzymały na moich pazurach

Udanego piwka
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 14:41   #71
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ma może któraś z Was kod do Rossmanna na wkładki higieniczne facelle (z dn. 5.10) i balsam masło kakaowe Ziaja ( z dn. 13.10)? Zagapiłam się i nie spisałam sobie.
Facelle: 2981417256748

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja nie mam czasu na szukanie nowych butów... w dodatku mi wszystkie bez paseczka spadają z pięt
Mam niestety to samo, całe życie się z tym męczę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aha


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Te kredki tak ładnie opalizują Myśle, że bedę zadowolona, zwłaszcza, że lubię grubsze kredki do robienia szybkiego makijażu.
Koniecznie daj znać jak się sprawują, jak już je potestujesz.

A ja ostatnio zacięłam się maszynką w paznokieć. I teraz muszę czekać aż mi odrośnie, żeby wypróbować nowe lakiery z limitowanki Essence.

Siedzę na uczelni, bo puścili nas z ćwiczeń wcześniej a następny wykład dopiero o 16.30. Przyjechałam 3h przed zajęciami, obleciałam paru wykładowców, wystałam się w kolejce do dziekanatu, złożyłam podanie wreeeeeszcie (teraz tylko czekać na decyzję), przepisałam się na jedne ćwiczenia do grupy TŻ (bo mieliśmy tak, że najpierw ja mam ćwiczenia a on okienko, a tuż potem na odwrót) i okazało się, że będziemy pracować w parach w terenie, więc bardzo się cieszę, że akurat tak się złożyło bo generalnie nie lubię pracy grupowej, a co dopiero łażenia z kimś po mieście. A na wspólnym okienku, które załatwiliśmy poszliśmy do 'naszej' knajpki koło uczelni, bo dziś mija nam nieoficjalne pół roku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2009-10-15 o 14:42
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 15:45   #72
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Em, moje gratulacje.

Mnie dziś dzień upływa na siedzeniu w domu (wypadły mi 3 ćwiczenia, aż sama się dziwię że to możliwe ) i nadrabianiu zaległości w spaniu. Przy okazji zrobiłam też pranie jesienno-zimowych ciuchów.
Chyba skoczę dziś po ten kalendarzyk z TS, wygląda całkiem fajnie, a ja lubię taką formę kalendarza (chyba 2 razy miałam z TS i sobie chwaliłam).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 16:20   #73
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No rozumiem. Ja jestem w trakcie wysyłania cv. Dobrze wiem, co to znaczy brak odpowiedzi Ale nie martw się na zapas, na pewno z doświadczeniem z tej pracy będzie Ci łatwiej
Oby

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A na wspólnym okienku, które załatwiliśmy poszliśmy do 'naszej' knajpki koło uczelni, bo dziś mija nam nieoficjalne pół roku.
Gratulacje

Kusicie kalendarzykiem z TS, widziałam go wczoraj w sklepie i spodobał mi się, choć ja prawie w ogóle nie korzystam z tego typu notatników.

A wczoraj dostałam bon urodzinowy z Orsaya na -20 zł przy dowolnym zakupie. Mam jeszcze jeden, który dostałam przy ostatnich zakupach (też na -20 zł) i oba są ważne do końca października. Wybrałabym się chętnie na zakupy, ale w tą zimnicę mi się nie chce. Ewentualnie w przyszły weekend pojadę. Po urodzinach pewnie trochę kasy mi wpadnie od rodzinki, więc chcę kupić jeszcze te kozaczki Cindy Crawford, o których ostatnio pisałam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 16:36   #74
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kusicie kalendarzykiem z TS, widziałam go wczoraj w sklepie i spodobał mi się, choć ja prawie w ogóle nie korzystam z tego typu notatników.

A wczoraj dostałam bon urodzinowy z Orsaya na -20 zł przy dowolnym zakupie. Mam jeszcze jeden, który dostałam przy ostatnich zakupach (też na -20 zł) i oba są ważne do końca października. Wybrałabym się chętnie na zakupy, ale w tą zimnicę mi się nie chce. Ewentualnie w przyszły weekend pojadę. Po urodzinach pewnie trochę kasy mi wpadnie od rodzinki, więc chcę kupić jeszcze te kozaczki Cindy Crawford, o których ostatnio pisałam.
Wysłałam tatę po TS z fioletowym kalendarzem i nie było - a był w 2 sklepach, no ale to u mnie na wsi, więc może już zeszły. Jutro przed zajęciami podjadę do Empiku, tam pewnie jeszcze będą.

O, tutaj są zdjęcia fioletowego.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1006

Też miałam ochotę na zakupy, nawet wczoraj miałam chwilę żeby zajrzeć do kilku sklepów, ale była taka wichura i deszcz ze śniegiem, że marzyłam o tym żeby jak najszybciej znaleźć się w samochodzie. Z zakupów nic nie wyszło.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:51   #75
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Em, moje gratulacje.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gratulacje


Co do kalendarzyków, to u mnie w tym roku rozdawali uczelniane. Fajne są, wszystkie sesje, wolne itp. wpisane już automatycznie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:56   #76
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

hihi czy te szminki byly z color trend z avonu? bo przegladalam ostatnio na watku Avonu nowy katalog i widzialam tam kredki z color trend w ksztalcie gwiazdki. Nie wiem na pewno czy to te same kolory co mialy kiedys serduszka ale mysle ze warto sprawdzic

isa666 ja mam tak samo z tymi kalendarzami a najgorsze jest to ze sie zapalm ze bede w nich notowac a potem leza...

Ja w koncu dotarlam do domu jakies 2 godzinki temu i grzeje sie bo pogoda cos sie nie polepsza
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:30   #77
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czasem to mi naprawdę odbija.
E tam, od razu odbija. Ja to bym mojego nie dobudziła, jak już zaśnie to jak kamień
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Po gorącym moczeniu się wcale nie było tak zimno Po wyjściu było mi goraco, a jak ubrałam gruby szlafrok to jakby mnie parzył
Brrr, ale ciekawe czy bym dała radę po gorącej kąpieli wcześniej Moej nastawienei do wody oi tak uległo zmianie podczas wakacji na Mazurach kiedy naszą wielką łódką nie dało się przybić do brzegu tak, żeby wyjśc suchą nogą na ląd. Najgorzej było przy porannych wycieczkach na siku kieyd woda miała temperaturę lodówkową
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Polnie poszukuję czerwonej pomadki. Niby banalnie proste, ale... chodzi mi o to, żeby ona była lekko transparentna i nie miała żadnych drobinek... miałam kiedyś taką z AVONu, limitowaną jakąś edycję, co to wkład szminki miał kształt serduszka, ale zostawiłam w hotelu i nie mogę od półtora roku znaleźć drugiej takiej... pomożecie...
Może wśród nowych Maybelline Color Sensational (czy jakoś tak) bedzie odpowiedni odcień?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co do kalendarzyków, to u mnie w tym roku rozdawali uczelniane. Fajne są, wszystkie sesje, wolne itp. wpisane już automatycznie.
Ooo, fajny pomysł, chociaż ja wolę niespodziewane rektorskie od odgórnie ustalonego planu dni wolnych

Załatwiłam prawo "na lewo" teraz jeszcze jutro genetykę kliniczna uzgodnię z prowadzącym i jak tez się zgodzi to będzie git
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:47   #78
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Nabyłam TS z kalendarzem
Już siedzę z maseczką Sorayi która była dołączona jakopróbka.

Jeszcze tylko jutro i weekend
Zamierzam się wyspać, jestem naprawdę przemęczona ostatnio, zrobie sobie weekend dla cielska i pokupuję sobie rózne maseczki saszetkowe jutro
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:56   #79
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

i zużyłam rano kolejna saszetkę, tym razem YR matujący- roluje się pod podkładem :/

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Nabyłam TS z kalendarzem
Już siedzę z maseczką Sorayi która była dołączona jakopróbka.

Jeszcze tylko jutro i weekend
Zamierzam się wyspać, jestem naprawdę przemęczona ostatnio, zrobie sobie weekend dla cielska i pokupuję sobie rózne maseczki saszetkowe jutro
Jaki kolor wybrałaś?

Potrzebuję kolorowych rajstop grubych, w Gatcie nie ma żywszych kolorów, gdzie je kupić stacjonarnie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 20:00   #80
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dobry wieczór
Jestem zachwycona 3 krokami cliniqa


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Nabyłam TS z kalendarzem
Już siedzę z maseczką Sorayi która była dołączona jakopróbka.

Jeszcze tylko jutro i weekend
Zamierzam się wyspać, jestem naprawdę przemęczona ostatnio, zrobie sobie weekend dla cielska i pokupuję sobie rózne maseczki saszetkowe jutro
Należy się Tobie


MagJa Jak tak zachwalasz te YR zele to czuje się pokuszona(mam połowe żelu wiec moge) dosyć że od dawna mam zamiar dokupić maseczke ta winogronowato żel jakiś kupie pzy okazji.

Rzyrafka popatrzw h&m ale tam drogie są chyba ale kolory fajne

Edytowane przez xxxDAGMARAxxx
Czas edycji: 2009-10-15 o 20:04
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:08   #81
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, fajny pomysł, chociaż ja wolę niespodziewane rektorskie od odgórnie ustalonego planu dni wolnych
Rektorskich nie ma wpisanych, też lubię takie niespodzianki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:17   #82
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Załatwiłam prawo "na lewo" teraz jeszcze jutro genetykę kliniczna uzgodnię z prowadzącym i jak tez się zgodzi to będzie git
Super, że udało Ci się załatwić prawo. Trzymam kciuki za resztę.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko jutro i weekend
Zamierzam się wyspać, jestem naprawdę przemęczona ostatnio, zrobie sobie weekend dla cielska i pokupuję sobie rózne maseczki saszetkowe jutro
O tak, zrelaksuj się, odpocznij i zregeneruj siły, bo często ostatnio piszesz, że jesteś zmęczona pracą..

Jutro muszę pojechać tylko na jeden wykład, a tak mi się nie chce.. Dobrze, że przyszły piątek będzie wolny. Potem jeszcze odebrać książki z ksero, wizyta w PZU i wieczorem randkowanie z TŻem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:22   #83
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
MagJa Jak tak zachwalasz te YR zele to czuje się pokuszona(mam połowe żelu wiec moge) dosyć że od dawna mam zamiar dokupić maseczke ta winogronowato żel jakiś kupie pzy okazji.
Ja lubię pomarańczowy kawa też jest niezła.

A ja siedzę z maseczką Erisu under 20
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:34   #84
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona 3 krokami cliniqa

Rzyrafka popatrzw h&m ale tam drogie są chyba ale kolory fajne
mam saszetki z 3 krokami do wypróbowania też

o hm nie myślałam, dzięki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rektorskich nie ma wpisanych, też lubię takie niespodzianki.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Super, że udało Ci się załatwić prawo. Trzymam kciuki za resztę.
No, dziekan nie dał sobei wytłumaczyć, że ot tylko 2 dodatkowe godziny w tygodniu więc będe na to chodzić nielegalnie bo uważam, że dam radę, zwłaszcza że nie ma z tego egzaminów tylko zaliczenia

Tymczasem znikam, jutro miałam iść na zaliczenie do tego egzaminu ostatniego który ma być w poniedziałek, ale kiepsko to widzę, może uda mi się zaliczyć w pon z rana?
wiem wiem, kombinuję jak koń i nalezy mi się lańsko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:08   #85
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
I jak zapach?
Prosto z opakowania jest bardzo intensywny, przypomina mi cukierek czekoladowy z alkoholowym nadzieniem. Ale po rozsmarowaniu na ciele łagodnieje i jest bardziej słodki, długo się utrzymuje. Mniam, aż chce się polizać po ręce.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość

Sleepy konieczni daj znać jak się spisuje masełko Farmony. Strasznie mnie kusi zamówienie go na Inermisie i kilku innych drobiazgów, ale na razie się powstrzymuje i grzecznie zużywam.
Wygląda jak budyń, konsystencja podobna do masła kakaowego Ziaji. Tłuste nie jest ale zostawia lekko satynowy błysk na skórze. O nawilżeniu na razie za dużo nie powiem, poużywam dłużej i wtedy wystawię mu porządną recenzję.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aha
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Miałam taką samą reakcje do komentarza Organzzy
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Potrzebuję kolorowych rajstop grubych, w Gatcie nie ma żywszych kolorów, gdzie je kupić stacjonarnie?
Calzedonia. Mam kilka grubych par w różnych kolorach, także z wzorami itp
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2009-10-15 o 21:54
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:48   #86
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Dziś przybyło mi z wymiany 25ml Sweet Darling Kylie Minogue, a rodzice przywieźli mi z Włoch 2 lakiery po paznokci Catherine Arley- brzoskwiniowo-złoty oraz bezbarwny z kolorowym brokatem
Kupiłam też Twój styl z fioletowym kalendarzem, ale jakos nie mam próbki maseczki sorai Był tylko Lenor i Lirene.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zacięłam się maszynką w paznokieć. I teraz muszę czekać aż mi odrośnie, żeby wypróbować nowe lakiery z limitowanki Essence.

A na wspólnym okienku, które załatwiliśmy poszliśmy do 'naszej' knajpki koło uczelni, bo dziś mija nam nieoficjalne pół roku.
Też mi się często zdarza zaciąć maszynką paznokieć
Gratuluję jubileuszu!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:50   #87
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Wróciłam ze spotkania z Dziewczynami bogatsza o balsam migdałowy Farmony i masełko pomarańczowe Ziaji (Nosku) i miziam się teraz moimi pędzelkami z EDMu(Izka).

Dawno się tak nie śmiałam jak dziś przy opowieściach Noska
A właśnie Nosku piszę PW, tak jak myślałam nie mam tu swojej karty do płacenia na Truskawie i potrzebuję pomocy

Poza tym kupiłam TS z fioletowym kalendarzem

A teraz lecę pod prysznic a potem będę testować masełko albo balsam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:18   #88
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czasem to mi naprawdę odbija. Położyłam się wczoraj spać, zasnęłam, przebudziłam się koło 1.30 i poczułam, że MUSZĘ, no po prostu muszę wyjść z domu. Zadzwoniłam do TŻa, który też już oczywiście spał. Ubrał się i przyjechał po mnie, pojechaliśmy do McDonalda na frytki, posiedzieliśmy trochę i odwiózł mnie do domu. Byłam w łóżku o 4.30, teraz już musiałam wstać i zbierać się na uczelnię.
Ano czasem Ci odbija Ale fajne są takie spontany

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Po gorącym moczeniu się wcale nie było tak zimno Po wyjściu było mi goraco, a jak ubrałam gruby szlafrok to jakby mnie parzył
I tak sobie tego nie wyobrażam i ani mi się śni testować na sobie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
U mnie za to z kredkami ciężko, bo rzadko używam, chyba muszę to nadrobić rzeczywiście błyszczyki, tusze i podkłady schodzą rewelacyjnie. Gorzej z resztą kolorówki. Mam nadzieję, że uda mi się zużyć sypki puder Clinique do końca roku.
Kredek używam zawsze ilekroć używam cieni. W lecie ten zwyczaj porzuciłam i sam tusz mi starczał, ale teraz wróciłam do mocniejszego podkreślania oka. Noo, chyba, że zaśpię, tak jak dziś, to sam tusz musi wystarczyć Ale nad błyszczykami faktycznie pracuję, minerały same się kończą albo kolor przestaje mi pasować, więc siłą rzeczy idzie w odstawkę, a cała reszta - cienie, róże, rozświetlacze i brązery - wygląda jakby się miała nigdy nie skończyć... Niemniej jednak trochę ostatnio ten zbiór okroiłam, a nowości przybywają sporadycznie, więc może jednak kiedyś mi się uda coś z tego zużyć.
Póki co zamówiłam kolejną porcję minerałów z Lauress, bo poprzednio wtopiłam z kolorem i wzięłam o wiele za jasny. Teraz postawiłam na 2 kolory i któryś musi pasować No i do tego primer, finisher i na osłodę 2 próbki sypkich linerów.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja dostałam antybiotyk i sinupret, a jakby bardzo bolały zatoki to ibuprom zatoki (chyba jest najlepszy z takich zwykłych leków). Poprzednio miałam podobną mieszankę. Ciekawe co tym razem na rentgenie po leczeniu wyjdzie.
A jaki antybiotyk bierzesz? Może przy okazji zasugeruję swojej ogólnej lekarce takowy i zobaczę czy mi coś da. Oczywiście i sinupret sobie zapodam. Bo do tej szanownej pani laryngolog już się nie wybieram

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A może przesadzasz z oceną zachowań TŻ-ta? Może tylko Ci się wydaje że coś jest ważniejsze...
Niestety nie wydaje mi się. Coś mu się poprzewracało w głowie i tyle. Ale może w końcu zrozumie, że tak być nie może. Oby

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No i raczej nie kupię zimowych kosmetyków bo się wczoraj spłukałam. Trafiłam na wyprzedaż w Naturze i hamulce puściły. No ale jak zobaczyłam masło lawendowe Starej Mydlarni za 5,99 i peeling malinowy za 9,99 to nie mogłam odpuścić. A do tego dołożyłam jeszcze inne rzeczy żeby im smutno nie było.
Komuś się tu należy

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A NT miałam zamiar sobie oba kupić, pamiętam ciągle, jak ostatnio je polecałaś Tylko czekam na odpowiedź w sprawie pracy lub jak się mgr sama napisze
Rozumiem. Mam nadzieję, że jak już kupisz, to będziesz równie zadowolona jak ja.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Sęk w tym że u mnie nie ma pracy, trochę staram sie orientować w ofertach ale jedynie branża handlowa wchodzi w grę [markety na kasie itd.]
Witaj w klubie. Też bym chciała zmienić pracę, ale na razie nic lepszego na horyzoncie nie widać, więc cicho siedzę i czekam na poprawę sytuacji.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Siedzę na uczelni, bo puścili nas z ćwiczeń wcześniej a następny wykład dopiero o 16.30. Przyjechałam 3h przed zajęciami, obleciałam paru wykładowców, wystałam się w kolejce do dziekanatu, złożyłam podanie wreeeeeszcie (teraz tylko czekać na decyzję), przepisałam się na jedne ćwiczenia do grupy TŻ (bo mieliśmy tak, że najpierw ja mam ćwiczenia a on okienko, a tuż potem na odwrót) i okazało się, że będziemy pracować w parach w terenie, więc bardzo się cieszę, że akurat tak się złożyło bo generalnie nie lubię pracy grupowej, a co dopiero łażenia z kimś po mieście. A na wspólnym okienku, które załatwiliśmy poszliśmy do 'naszej' knajpki koło uczelni, bo dziś mija nam nieoficjalne pół roku.
No to super Wam się złożyło
Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Twojego ITSu

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
isa666 ja mam tak samo z tymi kalendarzami a najgorsze jest to ze sie zapalm ze bede w nich notowac a potem leza...
Nie jesteście w tym odosobnione

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
MagJa Jak tak zachwalasz te YR zele to czuje się pokuszona(mam połowe żelu wiec moge) dosyć że od dawna mam zamiar dokupić maseczke ta winogronowato żel jakiś kupie pzy okazji.
Kup, kup, naprawdę warto. Sama anyż, kakao i teraz kawę kupuję na promocji 2w1 jak tylko są. Zapas zawsze być musi. Aktualnie zaczęłam jedną kawkę, a druga stoi razem z anyżkiem w zapasach.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja lubię pomarańczowy kawa też jest niezła.
Pomarańczę miałam i niezła jak na pomarańczę, ale ja ogólnie za tym owocem nie przepadam pod żadną postacią. Niemniej jednak zużyłam z przyjemnością
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 07:13   #89
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej
Dzis moj dzien zapowiada sie cuuudownie bo nie musze nigdzie wychodzic cieszy mnie to ogromnie bo nadal widze snieg za oknem chociaz niebo mamy dzis niebieskie wiec chyba snieżycy nie bedzie

luskap
uwielbiam kylie minogue sweet darling kiedys uzywalam ich ciagle ale teraz mam do zuzycia: Ck Euphorie, Oriflame Enigma, Lacoste Touch of pink, Oriflme Volare, Escade Pacific paradise. No i resztke wspomnianej Kylie wiecej grzechów nie pamietam ale mam chyba jeszcze jakies gdzies porzucone jednak jestem rozgrzeszona bo 50% z moich prefumiarskich zapasow to prezenty

MagJa tylko w tym roku uzbieralam 3 kalendarzo-notatniki ale jeden z nich to byl prezent z yves rocher wiec sie nie liczy dawali to wzielam

Dziewczyny mam pytanie, czy uzywacie moze np na jakies wieksze wyjscia sztuczne rzesy? bo zastanawiam sie czy sobie nie kupic i miec w pogotowiu na jakies wielkie wyjscia Martwi mnie tylko to ich przyklejanie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 07:42   #90
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć dziewczyny, ale się fatalnie czuję Wczoraj się dobrze czułam, ale jak wysiadłam z busa to szłam do domu z gołą głową, bo po co przecież ubierać czapkę na 2 minuty? No i chyba przyziębiłam zatoki, bo cała lewa strona głowy mnie boli.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja siedzę z maseczką Erisu under 20

A ja lubię te maseczki
Zwłaszcza tą nawilżającą.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.