Goldwell Elumen - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 23:34   #61
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: domowe farbowanie elumenem

sklepowymi nie farbuje, to cośtsam od fryzjera... tylko chcialam rude, wyszly za ciemne i mialam czyms delikatniejszym jakims rozjasniaczem potraktowane i na to rudy...wyszly bosko. potem poprawialam odzywka fryzjerskakoloryzaccyjną i jak juz odrost sie pojawil to po odzywce starczylo zrobic sam odrost (czym innym jakwczesniej dlatego tam cirmniej wyszlo) teraz kupilam juz na allegro dzis przyszly 2 topchicki z lotionem 6% i w czwartek mozna za mnie 3mac kciuki!! za jakis miech jak beda odrosty to naloze na nie topchic i cale przeciągne elumenem- chyba dobry pomysl co?? ps. sry za brak polskich liter w wiekszosci, pisze na komorce
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:44   #62
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Goldwell Elumen

hej Jestem bardzo zainteresowana ognistą czerwienią elumen (załącznik) jak nazywa się odcień któy jest niżej w tabelce? Bo np. sprzedawcy proponują kolor RR@all ale to jest rudy, mnie interesuje ten niżejw tabelce, jakie one mają nazwy?

Przy okazji załączam paletę "ciekawszych" kolorów dla zainteresowanych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goldwell-elumen-high-per_5121.jpg (37,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldwell-elumen-high-per_5122.jpg (34,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldwell-elumen-high-per_5121red.jpg (39,6 KB, 66 załadowań)
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 09:11   #63
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

z tego co wiem rudy to KK....

no i to na tych zdjęciach widać!!

chcę KK ale widzę że musi być trochę RR.... kurcze ja zbankrutuję!! ;/

a sama nie wiem czego chcę... siostra nałożyła mi rudą piankę i wyszły czerwone....też ładnie wyglądam hehehehe

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-03-24 o 09:19 Powód: bo nie chcę spamować!! ;>
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:31   #64
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: domowe farbowanie elumenem

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
sklepowymi nie farbuje, to cośtsam od fryzjera... tylko chcialam rude, wyszly za ciemne i mialam czyms delikatniejszym jakims rozjasniaczem potraktowane i na to rudy...wyszly bosko. potem poprawialam odzywka fryzjerskakoloryzaccyjną i jak juz odrost sie pojawil to po odzywce starczylo zrobic sam odrost (czym innym jakwczesniej dlatego tam cirmniej wyszlo) teraz kupilam juz na allegro dzis przyszly 2 topchicki z lotionem 6% i w czwartek mozna za mnie 3mac kciuki!! za jakis miech jak beda odrosty to naloze na nie topchic i cale przeciągne elumenem- chyba dobry pomysl co?? ps. sry za brak polskich liter w wiekszosci, pisze na komorce
Jak zrobisz -topchic- odrosty to wciągnij je w całość na 5 minut przed końcem,bo elumen nie złapie ci inaczej. To goldwell i to goldwell. Elumen jest dopracowany by współpracować tylko z goldwellem,więc nie kombinuj bo ci wyjdzie na głowie mix kolorów.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 08:27   #65
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

już zakombinowałam bo kupiłam tylko lotion 1000ml 6% - stwierdziłam że na odrosty 6 w proporcji 2 do 1 do farby i też resztę 6 tylko 1 do 1... no i lipa. siostra zrobiła po swojemu swoją 3 (fryzjerską ale nie od goldwella) i na całości tylko trochę pokryło...;/ lipa jednym słowem. na odrostach też wyszły za ciemne.
narazie popróbuję topchickiem - co mi szkodzi ^^ jak powiedziała moja dawna fryzjerka "włosy nie zęby- odrosną" hihi ^^
jednak trochę jestem niezadowolona bo na odrostach 6% woda + farby pół na pół 700 i 7kg to moim zdaniem powinny wyjść jaśniejsze. siostra też tak twierdzi.
niemniej rozjaśniacz bardzo ładnie "chwyta" na moich włosach, może farby niekoniecznie... nie znam się.
tyle dobrego że cokolwiek rudego czy czerwonego nie mam na łbie to i tak wyglądam dobrze ^^


nie no ale jestem głupia miałam zamówić 8kg a zamówiłam 7....i zdziwiona czemu tak ciemna....ale dekiel...;/

lissax, co dokładnie kupowałaś/kupujesz do farbowania elumenem?? locka zapewne ...ale jest coś takiego jak clear i prepare... to pierwsze po nazwie domniemam, że zmywanie jak łepetynę np albo ręce pomalujesz ale prepare do przygotowywania?? czego?? że to szampon?? doradź proszę ... fascynuje mnie elumen ale drogie to i chciałabym pierw się naprawdę rozeznać. stosowałaś to się znasz zapewne...

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-04-01 o 11:01 Powód: bo nie chcę spamować!!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:43   #66
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu byłam u fryzjerki na elumenie i jestem załamana. Wcześniej farbowałam włosy zwykłymi farbami i kolor mi odpowiadał, no może chciałam tylko, żeby był troszkę jaśniejszy pomarańczowy, natomiast największym problemem było szybkie wypłukiwanie się koloru i strasznie suche i matowe włosy. Elumen miał zdziałać cuda a teraz siedzę i ryczę bo moje włosy są czerwone! I nie wiem jak mam to ogarnąć żeby były takie jak chcę. Wstawiam zdjęcia przed i po. Dodam, że fryzjerka sprawiała wrażenie zaskoczonej tym co wyszło. Z tego co obserwowałam zabieg wyglądał następująco: rozjaśniacz na odrosty (mam naturalnie ciemne włosy), -> elumen prepare na całość -> elumen KK@all na całość -> lock -> odżywka. Efekt jest daleki od zamierzonego tym bardziej, że zaznaczałam, że absolutnie nie chcę mieć niczego z czerwienią. Pani powiedziała, że wyjdzie coś zbliżonego do mojego wypłukanego rudego. I teraz pytanie co muszę zrobić? Mam taki pomysł -> rozjaśniacz na odrosty, ew elumen return na całość żeby pozbyć się tego z włosów -> jakiś topchic albo colorance na całość i dopiero na to elumen. Pytanie czy między farbą a elumenem muszę używać elumen prepare żeby zakwasić włosy czy już sobie odpuścić? I jaki rozjaśniacz? Oczywiście wiem że musi być goldwell ale konkretnie który? I najważniejsze: czy po tym wszystkim będę miała jeszcze włosy?
http://tinypic.com/view.php?pic=2whdmwy&s=6 tak było
http://tinypic.com/view.php?pic=5ttkz9&s=6 a jest niestety tak.
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 23:01   #67
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Goldwell Elumen

Spokojnie. Jeśli Elumen był kładziony pierwszy raz to ta czerwień szybko się wypłucze do bardzo ładnego rudego. Nic nie rób drastycznego bo szkoda włosów i Elumenu. Następnym razem pomieszaj odcienie KK i GK pół na pół. Wtedy wychodzi idealnie
__________________
Niemożliwe jest możliwe

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2017-08-31 o 21:50
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 09:25   #68
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Thumbs up Dot.: Goldwell Elumen

dlatego właśnie ja farbuje topchickiem przed elumenem, żeby takich rewelacji nie było... niemniej jak koleżanka pierwsze farbowania są nietrwałe i nie martw się...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:41   #69
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Goldwell Elumen

Tą farbę kupujecie przez internet/sklep czy farbujecie włosy u fryzjera ?
Mam straszną chrapkę na nią, ale na moje długie kłaki u fryza to chyba wydałabym ze 300 zł
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:06   #70
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

Ja robiłam u fryzjera za 300 zł, ale mam wrażenie, że sama zrobiłabym to lepiej. Mam nierówno rozjaśnione włosy i nierówno nałożoną farbę. No i martwię się jednak bo wy mówicie, żeby myć przeciłupieżowym ale podobno najlepiej szamponem elumena i odżywką też... No i ma się wypłukać do ładnego rudego ale odrost też wyszedł wściekle czerwony, czy tak już będzie zawsze, że zaraz po farbowaniu będę mieć czerwone włosy? Nie no załamują mnie te moje włosy...

No i jeśli mam najpierw topchickiem to jaki kolor? I jak to zrobić? Jaki rozjaśniacz?

Edytowane przez olkamnyp
Czas edycji: 2013-04-18 o 11:08 Powód: takie takie
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:40   #71
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

ja ekspertem nie jestem niestety bo elumen walnę sobie dopiero za 2 miesiące czy później... dziwne, że fryzjerka farbująca elumenem....może niechcący zamiast kk wzięła rr czy jak się czerwień nazywa...
ja bym radziła poczekać może rzeczywiście się wypłucze....

gaga, też mam ochotę elumenować się..:P jeszcze nie wiem czy pójdę do fryzjera czy zamówię co trzeba sama (nawet przez internet zamawiając wszystko łącznie z clearem i lockiem wyjdzie taniej...). ponoć trzeba umieć nakładać farbę bo inna aplikacja, ale czy to aż tak skomplikowane to nie wiem....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 19:44   #72
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Goldwell Elumen

Ale KK zawsze wychodzi na początku pod czerwień. Dlatego najlepiej jest zmieszać z GK, jak napisałam już wcześniej. Szampony i odżywki do elumena to tylko jeśli chcesz ten kolor jak najdłużej zatrzymać w stanie pierwotnym.

Druga rzecz że odrost jeśli jest rozjaśniany to prawie zawsze przy farbowaniu aplikatorem do elumena chwyta jaśniejszy i bardziej żarówiasty,zresztą pędzelkiem też, dlatego lepiej przerzucić się na farbę przed.
__________________
Niemożliwe jest możliwe

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2017-08-31 o 21:51
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 00:01   #73
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Ale KK zawsze wychodzi na początku pod czerwień. Dlatego najlepiej jest zmieszać z GK, jak napisałam już wcześniej. A szamon przeciwłupieżowy to właśnie po to by się kolor wypłukał do jaśniejszego. Szampony i odżywki do elumena to tylko jeśli chcesz ten kolor jak najdłużej zatrzymać w stanie pierwotnym.

Druga rzecz że odrost jeśli jest rozjaśniany to prawie zawsze przy farbowaniu aplikatorem do elumena chwyta jaśniejszy i bardziej żarówiasty,zresztą pędzelkiem też, dlatego lepiej przerzucić się na farbę przed.
Niektóre farbowaly z rr i nie wychodził tak czerwony.... W sensie kk z rr... Tak tu czytałam. Ale zapoznam się z tematem o mieszaniu kk z gk w takim razie...

Jeśli jest włos rozjasniany to każda farba łapie intensywniej, wiem jak ja na rozjasnianych mam.

Ps. Dziwne ze ci rozjasniala fryzjerka- ja bym wolała mieć farbe przed elumenem- chyba, ze ciemne masz...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:13   #74
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
Niektóre farbowaly z rr i nie wychodził tak czerwony.... W sensie kk z rr... Tak tu czytałam. Ale zapoznam się z tematem o mieszaniu kk z gk w takim razie...

Jeśli jest włos rozjasniany to każda farba łapie intensywniej, wiem jak ja na rozjasnianych mam.

Ps. Dziwne ze ci rozjasniala fryzjerka- ja bym wolała mieć farbe przed elumenem- chyba, ze ciemne masz...
KK+RR w równych proporcjach daje na pewno czerwnień, z tym że RR solo wpada w róż a mieszane z KK w pomarańcz.

Farba przed Elumenem, jeśli chce się mieć bardziej naturalny efekt. Jeśli chce ktoś czyste, żywe kolory z serii Pure, to zawsze na rozjaśnione włosy.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:37   #75
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
KK+RR w równych proporcjach daje na pewno czerwnień, z tym że RR solo wpada w róż a mieszane z KK w pomarańcz.

Farba przed Elumenem, jeśli chce się mieć bardziej naturalny efekt. Jeśli chce ktoś czyste, żywe kolory z serii Pure, to zawsze na rozjaśnione włosy.
Widziałam pannę która miała sam kk i był pomarancz z odcieniem czerwonego!, Ślicznie wyszło miodowo!! W każdym razie tez tak chce! I teraz nie mam pojęcia co na czerep nałożyć bo każdy inaczej pisze... Tu ze kk, tam ze zmieszać z czymś z g w oznaczeniu....omggggg

Zawsze każdą farbe nie tylko elumen jak chce się mieć bardziej żywy odcień trzeba rozjasnic włosy. Chyba ze się ma jasne...;P logiczne... Tylko pytanie czy warto... Mi topchic rozjasnil ładnie a uzylam wody 6 tylko więc... Mi się nie opłaca ^^

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-04-22 o 07:45 Powód: Bo....Tak!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:10   #76
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Goldwell Elumen

Witajcie dziewczyny-ale dyskusja się rozwinęła Problem z doborem koloru jest taki,że kazda z nas ma inne ph włosa i inaczej wchłania farbę. Wiadomo,że na rozjasnione włosy farba chwyta intensywniej. To zalezy jaki kto ma kolor naturalny. Spójrzcie sobie na paletę kolorów jaką mają bazę i ich dalsze odcienie z tej samej farby. To trochę skomplikowane. Ale faktem,że dziewczyna,która farbowała włosy u fryzjera (kolor genialny!) jest niezadowolona,ponieważ kompetencja fryzjerki daje wiele do życzenia. Ja również doświadczyłam tego niesmaku-ale nie ze względu na kolor włosa-no może odrobinę też, ale na jakość wykonania-nie dokładnie mi pokryła odrosty. Ale poszłam tylko dlatego,żeby zobaczyć JAK TO SIĘ ROBI. I od tamtej pory sama sobie radzę,i wychodzi to najlepiej. GOLDWELL PREPARE używa się do włosów rozjaśnionych i farbowanych na blond lub zakwasza się słabe włosy. Ja mam słabe i dlatego używam. Rozjaśniacza używają dziewczyny,które mają ciemny kolor włosa,ale można rozjaśnić też delikatnie-bez przesady. A normalnie farbę używa się na odrosty bo elumen ich nie chwyta. Ja zrobiłam kiedyś takiego boba,że o tym zapomniałam i pomalowałam sobie włosy a odrosty siwe zostały hehe. Matko-jak to wyglądało Dziewczyny-musicie same dojść do tego jaki kolor chcecie uzyskać różnymi próbami. Spójrzcie w paletę,zobaczcie jaki macie naturalny kolor i jaki chcecie uzyskać. Wystarczy troche pogłówkować JAK to zrobić-przecież chodziłyście do fryzjera wcześniej lub poprostu idźcie do salonu się podpytać udając głupie i że się boicie i niech Wam babka wszystko wytłumaczy-jaki kolor z czym zamieszać i jaki kolor powinien wyjść,a najlepiej mieć fotkę z kolorem jaki chcecie uzyskać. Dziewczyny-czarujecie facetów to i zaczarujecie panie fryzjerki W profesjonalnym salonie nie powinno być problemu z uzyskaniem info. I dopasujcie pod siebie. Farba droga,ale nie jest tak,że ją wyrzucicie,bo kolorki fajnie mozna mieszać i się nimi bawić. Skoro uwielbiacie takie kolory to lubicie być oryginalne i macie to coś. Więc do dzieła i próbujcie mieszać. To jest fajne,po prostu fajne.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

DO "sheisnot" Kupuję w sklepie internetowym szmapon,odżywkę - 1 litr (68zł i 89zł) bo sie opłaca,ale jest problem z przemieszczaniem się,dlatego też jak się wyjezdża warto mieć jakieś małe buteleczki żeby można było przelać. Lock (32Zł)oczywiście dla utrwalenia koloru i prepare(29),oczywiscie Elumen (79) i farba topchic (23). W hurtowni powinnyście się zamknąć na raz w 320 zł. po rabacie Ja kupowałam cały pakiet odrazu bo super rabat mozna było dostać i przesyłkę gratis. Taki szampon i odzywka starczają na ponad pół roku,zależy jak często myjesz włosy-ja co dwa dni.
Znalazłam w necie cos takiego:
GOLDWELL KOREKTOR STURKTURY WŁOSA EQUALIZER 150ML

Jak dla mnie to bezsensowny wydatek-niby wygładza strukture włosa i pozwala na równomierne wchłanianie kolory by nie było różnych odcieni,ale lepiej pomalować dwa razy i masz wyrównane - bo wiadomo,że na poczatku włos musi się przyzwyczaić,więc kolejne farbowania -tak do trzech-i jest wszystko ładnie i pieknie połozone bez prześwitów. Zresztą,jak dobrze połozycie na włosy i dokładnie to nie powinno byc problemu. Za pierwszym razem nie bądźcie skąpe,włos musi wchłonąć DUŻO farby,inaczej wyjdzie kolor dziwny i "niedorobiony".
POZDR

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez olkamnyp Pokaż wiadomość
Dzisiaj po raz pierwszy w życiu byłam u fryzjerki na elumenie i jestem załamana. Wcześniej farbowałam włosy zwykłymi farbami i kolor mi odpowiadał, no może chciałam tylko, żeby był troszkę jaśniejszy pomarańczowy, natomiast największym problemem było szybkie wypłukiwanie się koloru i strasznie suche i matowe włosy. Elumen miał zdziałać cuda a teraz siedzę i ryczę bo moje włosy są czerwone! I nie wiem jak mam to ogarnąć żeby były takie jak chcę. Wstawiam zdjęcia przed i po. Dodam, że fryzjerka sprawiała wrażenie zaskoczonej tym co wyszło. Z tego co obserwowałam zabieg wyglądał następująco: rozjaśniacz na odrosty (mam naturalnie ciemne włosy), -> elumen prepare na całość -> elumen KK@all na całość -> lock -> odżywka. Efekt jest daleki od zamierzonego tym bardziej, że zaznaczałam, że absolutnie nie chcę mieć niczego z czerwienią. Pani powiedziała, że wyjdzie coś zbliżonego do mojego wypłukanego rudego. I teraz pytanie co muszę zrobić? Mam taki pomysł -> rozjaśniacz na odrosty, ew elumen return na całość żeby pozbyć się tego z włosów -> jakiś topchic albo colorance na całość i dopiero na to elumen. Pytanie czy między farbą a elumenem muszę używać elumen prepare żeby zakwasić włosy czy już sobie odpuścić? I jaki rozjaśniacz? Oczywiście wiem że musi być goldwell ale konkretnie który? I najważniejsze: czy po tym wszystkim będę miała jeszcze włosy?
http://tinypic.com/view.php?pic=2whdmwy&s=6 tak było
http://tinypic.com/view.php?pic=5ttkz9&s=6 a jest niestety tak.
Powinna Ci pomieszać GK z odrobiną KK,żeby dodać pikanterii kolorowi i żeby nie wyszły żółte. Schrzaniła robotę-bo kolor nie zamierzony choć piekny - musisz poczekać az się spłucze-nie kombinuj. I nie żadne szampony przeciw łupieżowe,to nie jest farba na karoserii samochodu tylko włosy. Oszczędzaj je i nie niszcz,bo każde kolejne farbowanie nie będą tak ładnie łykać farby. Zwykły szampon do włosów wystarczy,po dwóch tygodniach będziesz miała i tak okropne.Zresztą masz prawo do reklamacji-jeżeli nie jestes zadowolona ze swojego koloru powinnaś iśc na poprawkę-masz do tego prawo. Przecież zapłaciłaś nie mało...
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:29   #77
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość

Rozjaśniacza używają dziewczyny,które mają ciemny kolor włosa,ale można rozjaśnić też delikatnie-bez przesady. Dziewczyny-musicie same dojść do tego jaki kolor chcecie uzyskać różnymi próbami. Spójrzcie w paletę,zobaczcie jaki macie naturalny kolor i jaki chcecie uzyskać.

Wystarczy troche pogłówkować JAK to zrobić-przecież chodziłyście do fryzjera wcześniej lub poprostu idźcie do salonu się podpytać udając głupie i że się boicie i niech Wam babka wszystko wytłumaczy-jaki kolor z czym zamieszać i jaki kolor powinien wyjść,a najlepiej mieć fotkę z kolorem jaki chcecie uzyskać. Dziewczyny-czarujecie facetów to i zaczarujecie panie fryzjerki W profesjonalnym salonie nie powinno być problemu z uzyskaniem info.

bo wiadomo,że na poczatku włos musi się przyzwyczaić,więc kolejne farbowania -tak do trzech-i jest wszystko ładnie i pieknie połozone bez prześwitów. Zresztą,jak dobrze połozycie na włosy i dokładnie to nie powinno byc problemu. Za pierwszym razem nie bądźcie skąpe,włos musi wchłonąć DUŻO farby,inaczej wyjdzie kolor dziwny i "niedorobiony".


Powinna Ci pomieszać GK z odrobiną KK,żeby dodać pikanterii kolorowi i żeby nie wyszły żółte. Schrzaniła robotę-bo kolor nie zamierzony choć piekny - musisz poczekać az się spłucze-nie kombinuj. I nie żadne szampony przeciw łupieżowe,to nie jest farba na karoserii samochodu tylko włosy. Oszczędzaj je i nie niszcz,bo każde kolejne farbowanie nie będą tak ładnie łykać farby. Zwykły szampon do włosów wystarczy,po dwóch tygodniach będziesz miała i tak okropne.

Zresztą masz prawo do reklamacji-jeżeli nie jestes zadowolona ze swojego koloru powinnaś iśc na poprawkę-masz do tego prawo. Przecież zapłaciłaś nie mało...
Rozjaśniacza używa się nie tylko przy ciemnych kolorach włosów ale również jeśli chcemy czyste kolory z serii pure- nawet na dosyć jasnych włosach. Ponieważ rozjaśniając na bardzo słabej wodzie w krótkim czasie wybijamy eumelaninę odpowiedzialną za kolory szaro-brunatne przez co kolor Elumenu na włosie jest czysty (czerwony to czerwony, a nie bordo, a pomarańcz to pomarańcz a nie rudobrąz).

Pomimo tłumaczenia nie każdy jest w stanie zrozumieć jak z czym zmieszać by uzyskać dany kolor, gdyby tak było to fryzjerzy już by dawno poszli z torbami.

Druga sprawa, że wcale nie tak łatwo wypytać fryzjera przeszkolonego w stosowaniu Elumenu co z czym zmieszać itp. My jesteśmy uczeni na szkoleniach by takiej wiedzy nie udostępniać. Dlaczego płacąc niemałe pieniądze za szkolenie dotyczące tej farby czy jakiejkolwiek innej, miałby ktoś oddać tą wiedzę za darmo i tym samym zmniejszać sobie przychód? Przecież fryzjer od razu się zorientuje o co chodzi.

Kolejna rzecz, że drażni mnie niekompetencja takich "kolorystów" jak osoba która farbowała olkamnyp, która bardzo nieumiejętnie rozjaśniła odrost a resztę włosów pozostawiła jak była, przez co od góry kolor jest żarówiasto czerwony a poniżej bardziej stonowany. Nie mówiąc już o tym że pewnie oszczędzała na farbie skoro są zacieki i niedobarwione miejsca. Tak jak mówisz, przy pierwszych farbowaniach schodzi bardzo dużo farby bo włosy ją o wiele bardziej chłoną.

Nie bardzo rozumiem Twojego odradzania szamponu przeciwłupieżowego. Dobry szampon przeciwłupieżowy nie robi aż takiego spustoszenia na głowie do jakiego go przyrównujesz. (ba, ja teraz non stop używam go zamiast elumenowego bo przy kwaśnym środowisku w jakim się myje włosy szamponem i odżywką do elumenu skóra mi się buntuje i co jakiś czas pojawia się łupież. Z tym że mi nie rusza koloru wcale, bo używam tej farby od prawie 3 lat)

Dziewczyna chciała to w miarę szybko wypłukać dlatego myślała nawet o położeniu rozjaśniacza a nie zawsze zwykłym szamponem tak szybko kolor się wypłucze. A szampon przeciwłupieżowy to w tej sytuacji mniejsze zło. U niej też nie ma szans teraz oszczędzenia włosów, bo farbując kolejny raz będzie trzeba najpierw kolor wyrównać na całej długości zwykłą farbą a dopiero potem Elumen, więc tak jaby wszystko zaczynała od początku a kolor dopiero po dwóch- trzech razach trzyma się jak powinien

I też zgadzam się ze ma prawo do reklamacji. To nie jest tania usługa i ma być zrobiona dobrze a nie byle jak.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:35   #78
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Thumbs up Dot.: Goldwell Elumen

dz lissax zamowie co trzeba

tak myslalam, ze ty nerla jestes fryzjerką ;> i tak sama pofarbuje, szkoda mi kasy na to...;> a i jak sie pojdzie do fryzjera nie ma zadnych gwarancji ze ta, co jak co niemala kasa nie pojdzie w bloto....ja czerwieni tez bym nie chciala, ale nie bylby t dramat jakby wyszlo tak...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:57   #79
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Niestety, jak z wszystkimi fachowcami z fryzjerem nie ma gwarancji że trafisz na tego dobrego, nawet za taką kasę. Ja sama nie lubię czerwieni w mojej pomarańczy na głowie, także ten temat mam rozwałkowany dosyć mocno
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 13:50   #80
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

Dobra, mam teraz taki plan, że zrobię wszystko sama. A w kwestii fryzjerki to oczywiście fakt, że kolor nie wyszedł taki jaki wyjść powinien jest tylko jedną z wielu moich bolączek. Pkt 1 pani zaczęła mi kłaść rozjaśniacz od przodu (a zawsze myślałam, że najpierw nakłada się tył) po czym stwierdziła ze zdziwieniem, że mi dziwnie łapie rozjaśniacz bo zawsze szybciej łapie tył a dopiero później przód (tym bardziej nie rozumiem logiki nakładania rozjaśniacza odwrotnie) ale że nie można go trzymać zbyt długo, więc w niektórych miejscach mam ciemniejsze, prawie nie rozjaśnione odrosty. Pkt 2 mega niedokładnie położyła farbę bo (niestety głównie z przodu) mam miejsca gdzie włosy są rozjaśnione ale nie pokryte farbą. Foty wstawię później. W kwestii wypłukiwania koloru, jednak odpuściłam szampon przeciwłupieżowy i myję je szamponem elumena, ale i tak woda wciąż jest krwistoczerwona chociaż ostatnio z tendencją do lekkiego różu. Kolor nie wypłukał się póki co prawie wcale, poza miejscami niegdyś mocno rozjaśnionymi ale o zgrozo również tam zamiast pięknego pomarańczu zaczyna pojawiać się coś pomiędzy czerwienią a różem. I tylko jedno pytanie. Czy mam ściągnąć ten ostatni elumen przed położeniem nowego? Bo jak tak dalej pójdzie to nie ma opcji żeby gk+kk pokrył mi to czerwone kk które mam teraz.
A właśnie kwestia nakładania elumena, że to niby takie trudne i skomplikowane to o kant dupy potłuc bo babka nakładała mi ją normalnie z miseczki a nie tą końcówką z grzebieniem także żadna filozofia. Ona mogła więc ja też dam radę, i zrobię to 15 razy dokładniej.

Edytowane przez olkamnyp
Czas edycji: 2013-04-26 o 13:54 Powód: Takie takie
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:16   #81
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

No i tak mamy fotę nierówno rozjaśnionego odrostu, nierównego pokrycia rozjaśnionych włosów farbą i całość. W sumie jak patrzę na ten kolor w świetle dziennym to jakby trochę się spłukał i chyba jest lepszy, ale widać, że spód i tył są jaśniejsze niż góra. eeeh
Jakość zdjęć musicie wybaczyć ale popsuł mi się aparat w telefonie, a innym nie dysponuję, minę również;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotunia081.jpg (134,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotunia082.jpg (93,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotunia085.jpg (60,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotunia084.jpg (64,3 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez olkamnyp
Czas edycji: 2013-04-26 o 14:18
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:26   #82
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość
Powinna Ci pomieszać GK z odrobiną KK,żeby dodać pikanterii kolorowi i żeby nie wyszły żółte. Schrzaniła robotę-bo kolor nie zamierzony choć piekny - musisz poczekać az się spłucze-nie kombinuj. I nie żadne szampony przeciw łupieżowe,to nie jest farba na karoserii samochodu tylko włosy. Oszczędzaj je i nie niszcz,bo każde kolejne farbowanie nie będą tak ładnie łykać farby. Zwykły szampon do włosów wystarczy,po dwóch tygodniach będziesz miała i tak okropne.Zresztą masz prawo do reklamacji-jeżeli nie jestes zadowolona ze swojego koloru powinnaś iśc na poprawkę-masz do tego prawo. Przecież zapłaciłaś nie mało...
Sama sobie pomieszam, bo do tej pani to już chyba bym się nie odważyła;-D
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 00:24   #83
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez olkamnyp Pokaż wiadomość
Sama sobie pomieszam, bo do tej pani to już chyba bym się nie odważyła;-D
ja miałam to samo z dentystą- też mogłam reklamować, ale wolę iśc do innej niż znów do tej pożal się boże dentystki...

nie masz czxystej czerwieni, wpada w pomarańcz....ale rzeczywiście, sry za szczerość, dziwny kolor...


ale ps. dziewuchy piszą że zawsze pierwsze 2 czy 3 razy będzie i tak się wypłukiwał dość dziwnie i nierówno także myślę, że no stress - elumenuj się dalej...:P

ps2. ja mam koszmarne odrosty więc mam gorzej ;>

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-04-27 o 00:27
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:12   #84
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez olkamnyp Pokaż wiadomość
Dobra, mam teraz taki plan, że zrobię wszystko sama. A w kwestii fryzjerki to oczywiście fakt, że kolor nie wyszedł taki jaki wyjść powinien jest tylko jedną z wielu moich bolączek. Pkt 1 pani zaczęła mi kłaść rozjaśniacz od przodu (a zawsze myślałam, że najpierw nakłada się tył) po czym stwierdziła ze zdziwieniem, że mi dziwnie łapie rozjaśniacz bo zawsze szybciej łapie tył a dopiero później przód (tym bardziej nie rozumiem logiki nakładania rozjaśniacza odwrotnie) ale że nie można go trzymać zbyt długo, więc w niektórych miejscach mam ciemniejsze, prawie nie rozjaśnione odrosty. Pkt 2 mega niedokładnie położyła farbę bo (niestety głównie z przodu) mam miejsca gdzie włosy są rozjaśnione ale nie pokryte farbą. Foty wstawię później. W kwestii wypłukiwania koloru, jednak odpuściłam szampon przeciwłupieżowy i myję je szamponem elumena, ale i tak woda wciąż jest krwistoczerwona chociaż ostatnio z tendencją do lekkiego różu. Kolor nie wypłukał się póki co prawie wcale, poza miejscami niegdyś mocno rozjaśnionymi ale o zgrozo również tam zamiast pięknego pomarańczu zaczyna pojawiać się coś pomiędzy czerwienią a różem. I tylko jedno pytanie. Czy mam ściągnąć ten ostatni elumen przed położeniem nowego? Bo jak tak dalej pójdzie to nie ma opcji żeby gk+kk pokrył mi to czerwone kk które mam teraz.
A właśnie kwestia nakładania elumena, że to niby takie trudne i skomplikowane to o kant dupy potłuc bo babka nakładała mi ją normalnie z miseczki a nie tą końcówką z grzebieniem także żadna filozofia. Ona mogła więc ja też dam radę, i zrobię to 15 razy dokładniej.
Wypłukuje się na różowo a nie pomarańczowo? A widziałaś jak wlewała tą farbę do miseczki? Na różowo wypłukuje się RR także wychodziłoby na to że nie położyła Ci samego KK.Ta kobieta co Ci to robiła nie ma raczej pojęcia jak postępować z tą farbą.Więc na jej farbowaniu się raczej nie wzoruj, bo tu w wątku jest to o wiele lepiej opisane jak to robić A co do farbowania, to jeśliby robiła tak jak trzeba to by było więcej etapów tego procesu a nie nakładanie jak zwykłą farbę. Przecież jest jeszcze chociażby prepare i lock. No i aplikator. Przy tej długości dla mnie nieodzowny, pędzelkiem to można jedynie odrost poprawić gdzie aplikator kiepsko pokrywa.

Jak na to teraz położysz GK i KK to Ci nie wyjdzie, całość musi sporo pojaśnieć. Jak będziesz myła szamponem do elumenu (który jest po to by podtrzymać kolor) to to dłużej potrwa.. Pomyśl o preparacie Return przed ponownym położeniem koloru jak Ci się nie będzie chciał wypłukać.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 07:49   #85
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Mówiłam ze może się ☠☠☠** i wzięła rr... Bo niemożliwe żeby aż tak... Prześle potem zdjęcia tego jak moje włosy wyglądają a jaki kolor bym chciała...doradzisz coś nerla!!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 10:56   #86
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Rozjaśniacza używa się nie tylko przy ciemnych kolorach włosów ale również jeśli chcemy czyste kolory z serii pure- nawet na dosyć jasnych włosach. Ponieważ rozjaśniając na bardzo słabej wodzie w krótkim czasie wybijamy eumelaninę odpowiedzialną za kolory szaro-brunatne przez co kolor Elumenu na włosie jest czysty (czerwony to czerwony, a nie bordo, a pomarańcz to pomarańcz a nie rudobrąz).

Pomimo tłumaczenia nie każdy jest w stanie zrozumieć jak z czym zmieszać by uzyskać dany kolor, gdyby tak było to fryzjerzy już by dawno poszli z torbami.

Druga sprawa, że wcale nie tak łatwo wypytać fryzjera przeszkolonego w stosowaniu Elumenu co z czym zmieszać itp. My jesteśmy uczeni na szkoleniach by takiej wiedzy nie udostępniać. Dlaczego płacąc niemałe pieniądze za szkolenie dotyczące tej farby czy jakiejkolwiek innej, miałby ktoś oddać tą wiedzę za darmo i tym samym zmniejszać sobie przychód? Przecież fryzjer od razu się zorientuje o co chodzi.

Kolejna rzecz, że drażni mnie niekompetencja takich "kolorystów" jak osoba która farbowała olkamnyp, która bardzo nieumiejętnie rozjaśniła odrost a resztę włosów pozostawiła jak była, przez co od góry kolor jest żarówiasto czerwony a poniżej bardziej stonowany. Nie mówiąc już o tym że pewnie oszczędzała na farbie skoro są zacieki i niedobarwione miejsca. Tak jak mówisz, przy pierwszych farbowaniach schodzi bardzo dużo farby bo włosy ją o wiele bardziej chłoną.

Nie bardzo rozumiem Twojego odradzania szamponu przeciwłupieżowego. Dobry szampon przeciwłupieżowy nie robi aż takiego spustoszenia na głowie do jakiego go przyrównujesz. (ba, ja teraz non stop używam go zamiast elumenowego bo przy kwaśnym środowisku w jakim się myje włosy szamponem i odżywką do elumenu skóra mi się buntuje i co jakiś czas pojawia się łupież. Z tym że mi nie rusza koloru wcale, bo używam tej farby od prawie 3 lat)

Dziewczyna chciała to w miarę szybko wypłukać dlatego myślała nawet o położeniu rozjaśniacza a nie zawsze zwykłym szamponem tak szybko kolor się wypłucze. A szampon przeciwłupieżowy to w tej sytuacji mniejsze zło. U niej też nie ma szans teraz oszczędzenia włosów, bo farbując kolejny raz będzie trzeba najpierw kolor wyrównać na całej długości zwykłą farbą a dopiero potem Elumen, więc tak jaby wszystko zaczynała od początku a kolor dopiero po dwóch- trzech razach trzyma się jak powinien

I też zgadzam się ze ma prawo do reklamacji. To nie jest tania usługa i ma być zrobiona dobrze a nie byle jak.
Widzisz,z szamponem przeciwłupierzowym jest tak,że nie każdy może go stosować i pani fryzjerka powinna o tym wiedzieć. Ja np.nie mogę. Użyłam kiedyś szampon Syos i po dwóch tygodniach miałam zmatowiale i okropnie suche włosy. Byłam wściekła,że mój dostawca się spóźnia z elumenem w paczce. Dlatego ten produkt polecam na zmycie niepożądanego koloru. Natomiast elumenem się smaruję odkąd pokazał się u nas na rynku. Dlatego trochę z nim przeszłam i doszłam do tego czego chciałam. I wiele dziewczyn jest tutaj,bo chcą ten produkt poznać oszczędzając pieniądze na lotto fryzjerze - czego doświadczyła koleżanka a kiedyś i ja. To,że się tak kryjecie z informacjami to jest Wasz wybór. Ale każdy klient powinien poznać produkt,który będzie miał na głowie by móc podjąć decyzje. Bo jakby nie patrzeć włosy są wizytówką kobiety. To tak jak przyjdzie klient do biura podróży i dostaje gratis informacje. To co,mam mu o wszystkim opowiedzieć gdy już podpisze umowę? Nie,musi się z tym przespać. Zresztą wystarczy odpalić google i tam jest pokazane krok po kroku jak to się robi (youtube),poczytać na stronie goldwella co do czego jest i włala. Wystarczy poszperać i się znajdzie. Nie ma gotowych receptur,bo u kazdego cały proces farbowania wygląda inaczej. Ale dla chcącego nic trudnego.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 15:01   #87
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Wypłukuje się na różowo a nie pomarańczowo? A widziałaś jak wlewała tą farbę do miseczki? Na różowo wypłukuje się RR także wychodziłoby na to że nie położyła Ci samego KK.Ta kobieta co Ci to robiła nie ma raczej pojęcia jak postępować z tą farbą.Więc na jej farbowaniu się raczej nie wzoruj, bo tu w wątku jest to o wiele lepiej opisane jak to robić A co do farbowania, to jeśliby robiła tak jak trzeba to by było więcej etapów tego procesu a nie nakładanie jak zwykłą farbę. Przecież jest jeszcze chociażby prepare i lock. No i aplikator. Przy tej długości dla mnie nieodzowny, pędzelkiem to można jedynie odrost poprawić gdzie aplikator kiepsko pokrywa.

Jak na to teraz położysz GK i KK to Ci nie wyjdzie, całość musi sporo pojaśnieć. Jak będziesz myła szamponem do elumenu (który jest po to by podtrzymać kolor) to to dłużej potrwa.. Pomyśl o preparacie Return przed ponownym położeniem koloru jak Ci się nie będzie chciał wypłukać.
Ale przecież pisałam, że ta babka mimo całej swojej niekompetencji użyła wszystkich potrzebnych preparatów (prapare, lock) a że ogólnie z fryzjerstwem ma niewiele wspólnego to już inna para kaloszy.
A elumen nakładała z miseczki - co akurat uważam za słuszne bo moje włosy są tak zniszczone że gdyby nałożyła je aplikatorem to miałabym ich o połowę mniej bo rozczesanie ich na mokro graniczy z cudem.

Będę próbować sama za jakiś tydzień, może 1,5 tyg i wtedy wstawię foty jak to wyszło. Trzymajcie kciuki;-)

Plan jest taki:
- return żeby pozbyć się tej czerwieni
- rozjaśniacz na odrosty (pytanie jaki?) chyba z wodą 6%
może ten http://wszystkodowlosow.pl/index.php...dust-free-500g
- odrosty KK mix+ 8KG z wodą 3%, na parę minut położę też na całość
- prepare
- elumen KK mix, ew wymieszany z GK (czy po farbie goldwella już nie ma konieczności mieszania?)
- lock

Jak to się nie uda to już nie wiem jak to zrobić. Zbankrutuję przez te włosy...

Edytowane przez olkamnyp
Czas edycji: 2013-04-29 o 15:43
olkamnyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:35   #88
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Rozjasniacz goldwella musi być ityle^ ps. Mam podobny plan ... Tylko wprowadze go w życie nieco pózniej...a może nie?!

Tylko ja mam szczęście ze nic ściągać nie muszę...


Dz lissax, szukam teraz strony gdzie sprzedają elumen w pakiecie...pamietam ty podawalas jakieś strony, z których zamawiasz, ale nie istniały, więc jeśli jeszcze elumenujesz się- ładnie proszę.... sama wiesz....))

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Szukam szukam i porównując twoje ceny a te które znajduje to jestem w szoku....;/ nieprzyjemnym ofc...;/

Kilka sklepów znalazłam ale np. prepare w znacznie wyższej cenie... Ehhh poczekam na twoja radę...

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-04-29 o 23:07
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:07   #89
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Chciałabym coś takiego:
https://www.google.pl/search?q=rudy&...0J6Xe6QX7-M%3A
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 09:24   #90
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

a dzis jest tak:
http://w201.wrzuta.pl/obraz/92ZMi5Nfstz/image
http://w201.wrzuta.pl/obraz/3bJlUOqQT85/image
http://w201.wrzuta.pl/obraz/ayGsLL51EGt/image

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

ale poltora miecha temu bylo tak:
http://w201.wrzuta.pl/obraz/8RznOsxrErL/image
i zaczyna mnie kusic niezbyt rudy...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-12 18:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.