Studniówka - prośba o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 14:21   #1
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257

Studniówka - prośba o pomoc!


Kupiłam taką oto sukienkę. Oczywiście w rzeczywistości wygląda dużo ładniej - dół i kokarda na górze są z szyfonu - nadają sukience lekkości. Mam tylko jeden problem - chciałabym pozbyć się tego paska z góry - po pierwsze średnio mi się podoba, po drugie będzie mnie obcierał, po trzecie zaburza mi sylwetkę (a przynajmniej tak mi się wydaje). Byłam u krawcowej, niestety powiedziała, że jak się go odpruje, to sukienka się zdefasonuje. Macie jakiś pomysł na poprawkę? (ponuro nie będzie, mam zamówioną biżuterię i wymyślony makijaż - więc błagam nie piszcie, że wyglądam jakbym szła na pogrzeb - bo tak nie będzie)

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

A jak ktoś ocenia, to niech napisze z jakiego powodu tak, a nie inaczej...

Edytowane przez Ettelie
Czas edycji: 2013-01-06 o 14:24 Powód: Dopisanie brakującej treści
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:29   #2
Nornona
Raczkowanie
 
Avatar Nornona
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pszczyna, Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

oj, ja bym chyba zrezygnowała z niej, wyglada tak poważnie i ciężko
Nornona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:38   #3
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Mi się wydaje trochę za krótka. I rzeczywiście bez tych zakładek lepiej .
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:41   #4
inna902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 86
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Wg mnie również jest za krótka, trochę dziwnie to wygląda. No i lepiej bez tych zakładek, ale jakoś tak smutno...
inna902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:49   #5
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

zmien krawcową
jaki wpływ na fason ma kawałek materiału wszyty u góry? Kobiecie się nie chciało za to brać bo pewnie miałaby trochę pracy z wypruwaniem tego paska.
moim zdaniem podniesiony do góry ( z tymi błyskotkami) wygląda fatalnie... Kiedy pasek jest opuszczony to nawet spoko- wygląda jakby się miał komponować z kokardą- można tak zostawić. Ja bym natomiast pomyślała nad długością- skrociłabym albo na krótko przed kolano albo na styl lat 60-tych, tak nieco za kolano ew. do połowy łydki i założyła buty na wysokim obcasie. Można też wtedy zaszaleć i pomyśleć nad tiulową szeroką halką żeby dodać jakiegoś mocniejszego charakteru tej sukience..
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:51   #6
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Nie rozumiem, czemu miałoby być smutno.
Z tymi zakładkami wygląda źle, ale sukienkę podniosłabym jeszcze nieco do góry (stanik widać) i chyba to też zaburza proporcje. Długość teraz jest nijaka, skróciłabym trochę.
Na Twoim miejscu poszłabym do innej krawcowej. Mi też jedna powiedziała, że coś jest"niemożliwe", kolejna zrobiła.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:58   #7
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
zmien krawcową
jaki wpływ na fason ma kawałek materiału wszyty u góry? Kobiecie się nie chciało za to brać bo pewnie miałaby trochę pracy z wypruwaniem tego paska.
Chodzi o to, że ta góra usztywnia ten dół. Nie znam się totalnie na szyciu, ale to akurat potwierdzam - reszta sukienki oprócz tego paska jest bardzo delikatna i myślę, że może mieć rację. Myślałam raczej nad wszyciem jakiegoś usztywniacza (a do krawcowej jeszcze innej i tak pójdę :P)

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
Ja bym natomiast pomyślała nad długością- skrociłabym albo na krótko przed kolano albo na styl lat 60-tych, tak nieco za kolano ew. do połowy łydki i założyła buty na wysokim obcasie. Można też wtedy zaszaleć i pomyśleć nad tiulową szeroką halką żeby dodać jakiegoś mocniejszego charakteru tej sukience..
Długość jest teoretycznie 3/4 i chcę taką zostawić - chciałam długą, ale nie znalazłam, a poza tym może to i lepiej; przynajmniej się nie zabiję tańcząc. W zestawieniu z obcasami wygląda naprawdę ok. A charakter chcę zrobić bardziej dodatkami niż samą sukienką (którą chciałabym jeszcze później wykorzystać np. na koncerty, dlatego wolałabym ją zostawić taką spokojną)
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 15:16   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

baaardzo smutno to wygląda... zupełnie nie pasuje do Ciebie ta sukienka...
musiałabyś mocno z dodatkami poszaleć np. czerwonymi, żeby ją ożywić, ale i tak tego nie widzę...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:19   #9
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Brzydka, ponura i w ogóle tanio wygląda.

Edytowane przez Helianka
Czas edycji: 2013-01-06 o 15:20 Powód: zle wstawiona minka
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:10   #10
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Okropność to juz druga Twoja sukienka i jedna brzydsza od drugiej. Długość babcina ni to dlugie ni to krotkie. W życiu bym tego nie założyła, nawet do sprzątania. Teraz za grosze można kupić ładną sukienkę.

Wlasnie widzialam Twoje wieszaki, jestes ladna dziewczyna a tak sie szpecisz dziwnymi kieckami, masz ladne nogi, a chcesz je schowac, mam wrazenie ze chcesz sie ubrac tak, aby Cie bron Boze nikt nei zauwazyl
__________________
M. : *

Edytowane przez JustShe
Czas edycji: 2013-01-06 o 16:15
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:29   #11
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Nornona Pokaż wiadomość
oj, ja bym chyba zrezygnowała z niej, wyglada tak poważnie i ciężko
Dokładnie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 16:32   #12
Jolcia_888
Zadomowienie
 
Avatar Jolcia_888
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 049
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Mnie się niestety nie podoba...
Jolcia_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:44   #13
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Zgadzam się z JustShe, jesteś młoda, ładna, zgrabna, dlaczego szpecisz się takimi sukienkami? Są takie "babcine", niemodne, nie obraź się ale lekko tandetne. Co do tej sukienki- jest za krótka, fatalnie to wygląda. Jakby po prostu była za mała. Długa suknia powinna być do ziemi, innej opcji nie ma. Ale jeśli już koniecznie musi być ta sukienka... Moje propozycje są takie:
- oczywiście rzecz jasna ten pasek odpruć
- skrócić sukienkę- tak do kolan chociaż, obowiązkowo
- postawić na mocne, wyraziste dodatki, np. coś błyszczącego, bogata biżuteria, możesz zaszaleć z jakimś kolorem.
Samo odprucie paska nie wystarczy, sukienka nadal będzie się prezentować tragicznie przez długość.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:47   #14
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Cytat:
Napisane przez JustShe Pokaż wiadomość
Okropność to juz druga Twoja sukienka i jedna brzydsza od drugiej. Długość babcina ni to dlugie ni to krotkie. W życiu bym tego nie założyła, nawet do sprzątania. Teraz za grosze można kupić ładną sukienkę.

Wlasnie widzialam Twoje wieszaki, jestes ladna dziewczyna a tak sie szpecisz dziwnymi kieckami, masz ladne nogi, a chcesz je schowac, mam wrazenie ze chcesz sie ubrac tak, aby Cie bron Boze nikt nei zauwazyl
Prosiłam o konsultacje w sprawie przeróbek krawieckich, a nie podsumowywanie moich wieszaków. Owszem - masz prawo je komentować... A ja mam prawo zakładać co mi się podoba i "szpecić się". Co do tegorocznej poprzedniej sukienki, faktycznie się nie nadawała, ale ją zmieniłam. A z resztą sukienek nie wiem o co chodzi, bo wszystkie osoby które mnie widziały w rzeczywistości twierdziły, że b. dobrze wyglądam. (weźcie poprawkę na to, że to są zdjęcia...)
Nóg nie lubię eksponować, bo wcale nie uważam, że są ładne.


Jeśli ktoś ma zamiar dodać jeszcze jakiś komentarz w stylu "nie, jest okropna, wyglądasz w niej jak babcia" to niech nie zużywa sobie klawiatury, bo i tak tej sukienki nie zmienię (chociażby dlatego, że mi się podoba) i uważam, że wyglądam w niej nieźle.
Czekam na jakieś pomysły w sprawie przeróbki i bardzo dziękuję za pomoc .
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:01   #15
Dynm_93
Raczkowanie
 
Avatar Dynm_93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 61
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

A gdybyś to tak miała zagięte jak na trzecim zdjęciu i przypięła czymś? Idź jeszcze do innej krawcowej zobaczysz co powie.
__________________
“Słońce smutku wypali ziemię, mróz w lód przemieni nocy łzy, księżyc roziskrzy śniegowy puch, w końcu wiosna wróci, ale nie ty.”



Dynm_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:10   #16
megane9111
Zadomowienie
 
Avatar megane9111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 823
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
zmien krawcową
jaki wpływ na fason ma kawałek materiału wszyty u góry? Kobiecie się nie chciało za to brać bo pewnie miałaby trochę pracy z wypruwaniem tego paska.
moim zdaniem podniesiony do góry ( z tymi błyskotkami) wygląda fatalnie... Kiedy pasek jest opuszczony to nawet spoko- wygląda jakby się miał komponować z kokardą- można tak zostawić. Ja bym natomiast pomyślała nad długością- skrociłabym albo na krótko przed kolano albo na styl lat 60-tych, tak nieco za kolano ew. do połowy łydki i założyła buty na wysokim obcasie. Można też wtedy zaszaleć i pomyśleć nad tiulową szeroką halką żeby dodać jakiegoś mocniejszego charakteru tej sukience..
dokładnie. Obecna długość jest na prawdę fatalna.
megane9111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:24   #17
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Ettelie Pokaż wiadomość
Prosiłam o konsultacje w sprawie przeróbek krawieckich, a nie podsumowywanie moich wieszaków. Owszem - masz prawo je komentować... A ja mam prawo zakładać co mi się podoba i "szpecić się". Co do tegorocznej poprzedniej sukienki, faktycznie się nie nadawała, ale ją zmieniłam. A z resztą sukienek nie wiem o co chodzi, bo wszystkie osoby które mnie widziały w rzeczywistości twierdziły, że b. dobrze wyglądam. (weźcie poprawkę na to, że to są zdjęcia...)
Nóg nie lubię eksponować, bo wcale nie uważam, że są ładne.


Jeśli ktoś ma zamiar dodać jeszcze jakiś komentarz w stylu "nie, jest okropna, wyglądasz w niej jak babcia" to niech nie zużywa sobie klawiatury, bo i tak tej sukienki nie zmienię (chociażby dlatego, że mi się podoba) i uważam, że wyglądam w niej nieźle.
Czekam na jakieś pomysły w sprawie przeróbki i bardzo dziękuję za pomoc .
nie napisalas ze tylko krawcowe moga sie wypowiadac dalas zdjecie, prosilas o opinie to musisz sie z nimi pogodzic kazda z nas chce ci dobrze doradzic a ty sie burzysz
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:30   #18
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Ładna z Ciebie dziewczyna, ale styl masz jak 50-letnia kobieta. Masz dwa wyjścia- albo pozostać taką,jeśli dobrze Ci z tym, albo wywalić wszystko do kosza i zbudować szafę od nowa- niestety bez pomocy się nie obędzie.
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:48   #19
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Nie znam się bardzo dobrze na szyciu, ale powinno się dać to odpruć, zapytaj inną krawcową Nie jest trochę za luźna? Można by ją również nieco zwęzić, wyglądałaby na bardziej dopasowaną...
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 18:33   #20
Glisten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 317
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Kolejna paskudna sukienka-niestety.Moim zdaniem musiałabyś ją totalnie przerobić, żeby "jako tako" to wyglądało-tylko nie rozumiem jaki jest sens kupowania sukienki i przerabiania jej u krawcowej (dodatkowe koszty itd.)-nie lepiej kupić od razu jakąś fajną kieckę???-tylko proszę nie mów mi, że nie mogłaś znaleźć, bo w okresie karnawałowo-studniówkowym wszędzie jest pełno różnych sukienek, za nieduże pieniądze też-chociażby na allegro.
Glisten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:40   #21
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Dziękuję wszystkim, którzy po trzech wieszakach na krzyż wiedzą lepiej niż ja co mam w szafie...
Dziękuję też za konstruktywną krytykę i za wyrażenie własnych opinii na temat sukienki.

Według niektórych paskudna, a mi (bez tego paska na górze) się podoba. Ot, co. A znaleźć mi sukienkę wcale nie jest łatwo. Jakieś 99% opina mi się na biodrach lub jest za duża w biuście. A to, że w sklepach jest czegoś pełno, to jeszcze nie znaczy, że jest coś pasującego na kogoś...

Myślę, że czas zakończyć tę dyskusję, bo i tak nie wniesie ona prawdopodobnie nic.
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:46   #22
sennaa
Przyczajenie
 
Avatar sennaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!


Ta sukienka robi Ci krzywdę...

Nie wiem gdzie wygląda gorzej - z paskiem czy bez.
Piszesz, że zaburza sylwetkę i mi się wydaję, że winna jest temu kokarda, powinna być wyżej.
Bez paska strasznie Cię skraca, bo na górze dużo odkryte a na dole wygląda jakby za krótko. Dodatkowo spłaszcza i wygląda jakby zaraz miała spaść gdyby nie ramiączka.

Ja bym oddała jak najszybciej i znalazła coś fajnego
A jeżeli chcesz się z nią bawić to przede wszystkim skrócić i podnieść górę. Można też pomyśleć o jakimś suwaku z tyłu lub takich gumkach. Żeby usztywnić pod kokardę może wszyć miseczki?
sennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:31   #23
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Po zdjęciach widac głównie ciemną plamę ale sukienka nie wydaje sie ładna .Ja bym nie kombinowala z przeróbką tylko poszukała innej.
Cytat:
Napisane przez Ettelie Pokaż wiadomość
A znaleźć mi sukienkę wcale nie jest łatwo. Jakieś 99% opina mi się na biodrach lub jest za duża w biuście. A to, że w sklepach jest czegoś pełno, to jeszcze nie znaczy, że jest coś pasującego na kogoś...
.
Nie wyglądasz na osobę o nietypowych wymiarach , myśle że jakbyś troche poszukła to byś znalazła wystarczy poszukac sukienki luźniej w biodrach np rozkloszowanej , w litere A, tulipanowej i dopasowywać tylko pod biust .Zresztą jak krój jest odpowiedni to obie szerokości można przeszyć. .Poza tym wszystko zależy od kroju materiału , firmy ,modelu Nie wierze że 99% sukienek na ciebie nie pasuje.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 21:22   #24
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Sukienka naprawdę sie na Tobie dobrze nie prezentuje
Ale widać się uparłaś że musisz w niej iść i jeśli nawet dziewczyny będą Ci ją odradzały to pewno i tak w niej pójdziesz...
no cóż....ładna nie jest...ale jak chcesz tak pójść Twój wybór..
wiec może posłuchaj rad przynajmniej co do zmian..przeróbek.
Ta góra wygląda fatalnie, jakbyś była w jakimś za dużym pancerzu.
Znajdź dobrą krawcową która górę przerobi, odpruje te śmieszne wstawki i skróci odpowiednio długość.

Jeszcze jedno...piszesz, że to wina zdjęcia a w realu kiecka lepiej wygląda ? no ale na zdjęciach będzie się właśnie tak prezentować jak ją widać.....
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 21:46   #25
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Jest okropna. Nie wierzę, że nie znajdziesz czegoś bardziej sensownego.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 12:20   #26
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Mnie tez sie ta sukienka nie podoba. Idz do krawcowej , niech zrobi jakies poprawki..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 12:57   #27
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Moim zdaniem ta sukienka w ogóle nie pasuje do Twojej figury. No i te paski na górze są okropne. Jesteś szczupła z tego co widzę a wszystkie swoje dzięki zakrywasz, przepraszam, pogrzebowym workiem. To jest studniówka, nie kolacja żałobna... Pomyśl o innej sukience. Albo skróć tę np. przed kolano z przodu i trochę dłuższy tiul z tyłu. I pozbądź się tego paska.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:17   #28
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

niestety podzielę zdanie dziewczyn.
Sukienka jest okropna. 100razy lepsza jet ta, którą miałaś rok tmu na studniówce.

Ta czarna sukienka deformuje Twoją figure, ten pasek u góry to koszmar. Długość również niekorzystnie wygląda.
nIE sadzę, zeby dało się te sukienkę jakkolwiek sensownie przerobić.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:10   #29
twiggy89
Raczkowanie
 
Avatar twiggy89
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 173
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Jak się zdefasonuje, to nawet lepiej Uwierz - w tym fasonie nie wyglądasz korzystnie. Jeżeli chodzi o ten pasek u góry, to zdecydowanie odpruj. Może pokombinuj i doszyj tam jakąś szerszą wstążkę w jaśniejszym kolorze żeby ślady po odpruciu nie były widoczne? Radziłabym też zmienić długość tej sukienki. Obecna jest nijaka - sięga ci przed kostki i dziwnie zaburza proporcje. O wiele lepiej wyglądałabyś w długości do kolan lub nieco za (tuż przed połowę łydki).
twiggy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 00:24   #30
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Studniówka - prośba o pomoc!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.