Sprzedaż ubrań jako megapaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 17:27   #1
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947

Sprzedaż ubrań jako megapaka


Mam sporo ciuchów, które chciałabym sprzedać. Wszystkie są markowe, w bardzo dobrym stanie i naprawdę ładne, niestety chciałabym zmniejszyć ilość posiadanych ubrań i szybko je sprzedać. Udaje mi się je sprzedawać pojedynczo, ale niestety nie mam czasu jeździć ciągle na pocztę, wysyłać te ubrania po jednej sztuce, trzymać te potwierdzenia... Dlatego wpadłam na pomysł, że może wystawię ubrania razem jako tzw. megapaka. Co o tym myślicie? Widziałam takie już na allegro, niestety często są to ubrania strasznej jakości. Ja sprzedawałabym same (uważam ) fajne ciuchy. Jak sądzicie - ile sztuk to optymalna ilość przy takiej sprzedaży? 10? 15? No i jak w ogóle zaopatrujecie się na tego typu megapaki? Zysk z pojedynczej rzeczy nie jest może szałowy, ale widziałam aukcje dochodzące do 300 zł za jakieś 12 rzeczy, a to już spory zysk i przynajmniej jednorazowa wysyłka plus szybkie pozbycie się sporej ilości na raz.

Będę wdzięczna za wszelkie opinie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 12:41   #2
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: Sprzedaż ubrań jako megapaka

Hey, szczerze mówiąc nie jestem fanką tych megapak. Osobiście ignoruje tego typu aukcje, bo już raz się sparzyłam (ciuchy przyszły w kiepskim stanie, a na zdjęciach wyglądały bardzo ładnie), poza tym nie znam osoby która by takie paczki kupowała, bo jak sama zauważyłaś zwykle ciuchy z tych paczek nie są najlepsze. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby wystawienie każdej rzeczy osobno na licytacje za drobną kwotę. Jeśli skończą się w jednym czasie to wpłaty powinnaś uzyskać w przeciągu tygodnia (musisz wyznaczyć dobrą datę zakończenia, jakoś po wypłacie (: ). W szybkiej sprzedaży najważniejsze żeby zaoferować dobrą cenę za wysyłkę, często widzę odstraszające kwoty typu 8zł za cienką bluzeczkę, a można to wysłać za 4zł inpostem, a nawet poczta dostarczyłaby to za 5,50zł.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 13:41:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.