ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-10, 11:47   #31
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Dzięki kulikuli że podzieliłaś się opinią bo czekałam na wiadomość od Ciebie, ale się nie doczekałam życzę wszystkiego dobrego w tak ważnym dniu dla Ciebie? Kiedy ślubujesz? pzd[COLOR="Silver"]
Spoko, nie ma sprawy
Ślub mam już za sobą, odbył się teraz 7.07 - cała rodzina już wczoraj wyjechała więc mam czas tylko dla siebie i mężusia hehe
Piękny dzień, czułam się wyjątkowo, usłyszałam mnóstwo komplementów, bawiliśmy się do białego rana - wszystko było idealnie teraz powoli pakujemy torby na podróż poślubną.....myślimy już o dzidziusiu ..... może wrócę w dwupaku hehe....ale szczerze z jednej strony pragnę zostać mamą....a z drugiej mam takie ciałko którego nigdy nie miałam że boje się go stracić wiadomo ciąża zrobi swoje.....napiszecie coś w tym temacie? duże zmiany zaszły w waszym ciele po ciąży? czy efekty które uzyskałam sprawią że np.szybciej dojdę do siebie? dzięki za rady pozdrawiam
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 11:07   #32
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Spoko, nie ma sprawy
Ślub mam już za sobą, odbył się teraz 7.07 - cała rodzina już wczoraj wyjechała więc mam czas tylko dla siebie i mężusia hehe
Piękny dzień, czułam się wyjątkowo, usłyszałam mnóstwo komplementów, bawiliśmy się do białego rana - wszystko było idealnie teraz powoli pakujemy torby na podróż poślubną.....myślimy już o dzidziusiu ..... może wrócę w dwupaku hehe....ale szczerze z jednej strony pragnę zostać mamą....a z drugiej mam takie ciałko którego nigdy nie miałam że boje się go stracić wiadomo ciąża zrobi swoje.....napiszecie coś w tym temacie? duże zmiany zaszły w waszym ciele po ciąży? czy efekty które uzyskałam sprawią że np.szybciej dojdę do siebie? dzięki za rady pozdrawiam

No to gratulacje Co do ciąży to wszystko zależy od tego ile przytyjesz. Wśród moich koleżanek rekordzistka przytyła w ciąży 36kg - dziecko ma już 6 lat , a ona nadal nie doszła do siebie No ale dużo było w tym jej winy, miała straszny apetyt na słodkie więc jadła tonami, a do tego mimo,że nie miała przeciwskazań do ruchu to wyszła z założenia,że ciąża to choroba i ona musi odpoczywać. Tak więc 9-m-cy leżała i jadła słodkie i takie są tego efekty. Ogólnie jest to do ogarnięcia - byle by lejce nie puściły Ja przytyłam w ciąży 13 kg z czego po tygodniu w szpitalu po porodzie byłam na plusie już tylko 4 kg. Bardzo dużo dało to, że całą ciążę - nawet jak jeszcze brzucha nie było widać to smarowałam się specyfikami na rozstępy. Dzień w dzień , nie ma zmiłuj. Dzięki temu nie mam nawet śladu na brzuchu po ciąży jeśli chodzi o rozstępy, a do tego skóra była na tyle elastyczna,że bardzo ładnie się sama "wciągnęła" i łatwiej było mi gubić te resztki po ciąży. Na słodkie miałam apetyt ale się pilnowałam i zamiast słodkiego piłam soki i jadłam owoce - to mi zaspokajało głód na słodkie. Do tego ruch - oczywiście jeśli nie ma przeciwskazań od lekarza. Wiadomo,że nie siłownia ale spacery, delikatne ćwiczenia dla kobiet w ciąży itp. Super sprawa dla mamy i dla dziecka - mój lekarz powiedział,że synek był bardzo dotleniony i ruchliwy, nawet ruchów nie musiałam liczyć i to pewnie zasługa spacerów i aktywnego trybu życia w ciąży. Tak więc takie moje rady dla Ciebie Generalnie do ogarnięcia figura po ciąży ale w ciąży trzeba o to zadbać, nie jest łatwo bo czasem się baaardzo zmuszałam do tego żeby się poruszać albo kiedy wpół śpiąca smarowałam ten brzuch i kiedy odmawiałam sobie słodkiego ze łzami w oczach ale warto na prawdę, potem sobie podziękujesz Powodzenia!
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 18:14   #33
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Przyznam się bez bicia,że i ja musiałam się wspomóc tego typu zabiegami. Oczywiście ciężko było mi samej cos wybrać bo wiedziałam jedynie tyle,że zależy mi na nieinwazyjnej metodzie pozbycia się cellulitu i tłuszczyku zalegającego na udach. Niestety ćwiczenia, masażery itd nie pomogły :/ Ale wracając do tematu- skorzystałam z oferty salonu <ciach> gdzie polecono mi <ciach>. Zabieg całkiem całkiem choć po pierwszym czułam się przewałkowana równo Zabiegów wykupiłam 10 i chodziłam sobie na nie 2 razy w tygodniu. Po pierwszych 3 zabiegach obwód w udach już był mniejszy a cellulit mniej widoczny co było dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem. A po całej serii zabiegów już wogóle jestem mega zachwycona moimi udami Zgrabniejsze, bez pomarańczowej skórki, skóra ujędrniona. Zdecydowałam się nawet na pozbycie stroju kąpielowego ze spodenkami na trochę skąpsze bikini

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 19:09
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 21:01   #34
tinka2222
Raczkowanie
 
Avatar tinka2222
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 180
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Osobiście uważam, że warto również skorzystałam z zabiegu endermologii aby usunąć cellulit bo co z tego, że schudłam, ćwiczę i jestem na diecie skoro cellulit jeszcze był widoczny. i tak udałam się na ulicę dobrego pasterza w Krakowie do kliniki vesuna. tam zaproponowano mi właśnie ten zabieg. i czego się dowiedziałam, że cellulit ma rodzaje! wcześniej nie wiedziałam, że jest cellulit wodny i tłuszczowy. dla mnie cellulit to cellulit, a jak się okazało ma on swoje odmiany. cellulit wodny jest dużo prostszy do usunięcia od tłuszczowego. aby sprawdzić jaki ma się rodzaj wystarczy złapać fałd skóry i nacisnąć. jeżeli boli to znaczy, że macie cellulit tłuszczowy.
tinka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 22:49   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez tinka2222 Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że warto również skorzystałam z zabiegu endermologii aby usunąć cellulit bo co z tego, że schudłam, ćwiczę i jestem na diecie skoro cellulit jeszcze był widoczny. i tak udałam się na ulicę dobrego pasterza w Krakowie do kliniki vesuna. tam zaproponowano mi właśnie ten zabieg. i czego się dowiedziałam, że cellulit ma rodzaje! wcześniej nie wiedziałam, że jest cellulit wodny i tłuszczowy. dla mnie cellulit to cellulit, a jak się okazało ma on swoje odmiany. cellulit wodny jest dużo prostszy do usunięcia od tłuszczowego. aby sprawdzić jaki ma się rodzaj wystarczy złapać fałd skóry i nacisnąć. jeżeli boli to znaczy, że macie cellulit tłuszczowy.
o!polecasz vesune? czy jeden zabieg to calosciowy masaz czy tylko np jedna czesc np nogi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 09:39   #36
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Dostałam pakiet endermologii w gratisie do lipo lasera. Jestem po 3 zabiegach. Moim zdaniem masaż jest skuteczny: działa na obrzęki i cellulit, ale jest bardzo bolesny. Na całych nogach mam siniaki. Jestem dość szczupła, sporo ćwiczę. W miejscach gdzie mam więcej tkanki tłuszczowej jest ok. Maszyna ma co złapać. Natomiast tam gdzie nie mam zbyt wiele jest bardzo bolesna i tworzą się siniaki. Muszę jakoś przeżyć kolejne 2 zabiegi
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 09:41   #37
niezapominaczka
Raczkowanie
 
Avatar niezapominaczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Byłam ostatnio u kosmetyczki i został mi wykonany zabieg endermologii skóry twarzy. Z pewnością moja skóra jest odświeżona po tym zabiegu ale zastanawiam się nad wykupieniem pakietu takich zabiegów.
Czy któraś z Pan jest po takiej serii?
__________________

niezapominaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-04 18:45:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.