Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-27, 11:15   #121
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Matko jak mnie smiesza tacy ludzie a potem wszyscy sie dziwia ze spoleczenstwo ma beke z madek i bombelkow skoro faktycznie sie zachowuja jakby rozum postradaly.
MlodaMamo naprawde nie masz sie czym zajmowac tylko zakladac bezcelowe watki na forum? nie powinnas czasami zajmowac sie swoim malenstwem? zeby znowu nie zaczelo kwilic (tudziez drzec japy) Po co roztrzasasz cala te sytuacje tutaj, co Ci to daje? Jakas chora satysfakcje czy sie nudzisz czy co?
No i czemu próbujesz być nie miła i specjalnie piszesz takie teksty możesz mi wyjaśnić???
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:15   #122
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Przecież to nic nie zmienia że jest nieświadome.Przykro mi ale nie jestem histeryczką, histeryczki inaczej postępują.
dla mnie to jest histeryzowanie i takie nawiedzone madki omijam szerokim lukiem
napewno nie moglybysmy zostac kolezankami z takim twoim podejsciem do sprawy
nie wiem ja nie mam problemu ani z rozwydrzonym bachorem ani malym smrodem ani z niczym takim jak gadam z kumpelami nie obrazam sie z powodu takich glupot a juz napewno nie uwazalabym ze ktos obraza moje nieswiadome niczego dziecko dla mnie to jest poprostu smieszne az parsknelam
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:17   #123
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Pisałam już wyżej że nie przeszkadza mi że nie lubi dzieci i nie chce ich mieć co nie znacza że musi się do nich tak odnosić to chyba spora różnica coś mi się wydaje.
Ona się tak nie odnosi do Twojego dziecka. Ba, nawet przy Tobie tak nie mówi. Ta rozmowa nie była przeznaczona dla Twoich uszu. Ty się bardziej zastanów nad tym, kto Ci te rewelacje przyniósł.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:18   #124
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jak to po co? Żeby wszyscy pogłaskali ją po główce i powiedzieli, że jest dzielną, waleczną lwica, która broni swego dziecka przed obelgami ze strony upiornej chamskiej wiedźmy zywiacej się dzieciaczkami.
Matko jak mnie smiesza tacy ludzie a potem wszyscy sie dziwia ze spoleczenstwo ma beke z madek i bombelkow skoro faktycznie sie zachowuja jakby rozum postradaly.
MlodaMamo naprawde nie masz sie czym zajmowac tylko zakladac bezcelowe watki na forum? nie powinnas czasami zajmowac sie swoim malenstwem? zeby znowu nie zaczelo kwilic (tudziez drzec japy) Po co roztrzasasz cala te sytuacje tutaj, co Ci to daje? Jakas chora satysfakcje czy sie nudzisz czy co?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:20   #125
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ona się tak nie odnosi do Twojego dziecka. Ba, nawet przy Tobie tak nie mówi. Ta rozmowa nie była przeznaczona dla Twoich uszu. Ty się bardziej zastanów nad tym, kto Ci te rewelacje przyniósł.
dokladnie
jakies dwie kumpele pewnie jej dupe obrabialy jedna sie przerazila ze do niej to dotrze to wyprzedzila ta druga i na nia doniosla
tragiczny typ gorszy niz ta ktora stwierdzila ze dzieciar darl kopare
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:20   #126
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ja to nie udzielam się w tym wątku bo jak widzę te oburzone towarzystwo to chyba byście mnie wysłali do psychiatry.
s
Jak dla mnie autorko jeśli powiedziałaś że jest chamska i tylko to łagodnie ją potraktowałaś. Ale to ja pewnie jestem wcieleniem złe najgorszego.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:22   #127
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Pisałam już wyżej że nie przeszkadza mi że nie lubi dzieci i nie chce ich mieć co nie znacza że musi się do nich tak odnosić to chyba spora różnica coś mi się wydaje.
Ale ona się tak do nich nie odnosi. Nie stanęła nad łóżeczkiem Twojego dziecka i nie nawrzucała mu od drących japę bachorów, tylko powiedziała to innej osobie. Też mi się zdarza tak czasem powiedzieć o moich siostrzeńcach. Oczywiście za ich plecami . Osobom, które nie dostaną piany na ustach, kiedy to usłyszą. I to wcale nie oznacza, że ich nie lubię, wręcz przeciwnie i z wzajemnością. Tylko czasami wkurzają mnie jak drą japy i zamieniają się w nieznośne bachory.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 11:24   #128
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ale ona się tak do nich nie odnosi. Nie stanęła nad łóżeczkiem Twojego dziecka i nie nawrzucała mu od drących japę bachorów, tylko powiedziała to innej osobie. Też mi się zdarza tak czasem powiedzieć o moich siostrzeńcach. Oczywiście za ich plecami . Osobom, które nie dostaną piany na ustach, kiedy to usłyszą. I to wcale nie oznacza, że ich nie lubię, wręcz przeciwnie i z wzajemnością. Tylko czasami wkurzają mnie jak drą japy i zamieniają się w nieznośne bachory.
Haha, w punkt . A nikt kto mnie zna by mi nie zarzucił, że tych dzieci nie kocham, po wszystkim co dla nich zrobiłam. A że czasem mówiłam na nie bachory to ojtam ojtam
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:24   #129
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87697210]dla mnie to jest histeryzowanie i takie nawiedzone madki omijam szerokim lukiem
napewno nie moglybysmy zostac kolezankami z takim twoim podejsciem do sprawy
nie wiem ja nie mam problemu ani z rozwydrzonym bachorem ani malym smrodem ani z niczym takim jak gadam z kumpelami nie obrazam sie z powodu takich glupot a juz napewno nie uwazalabym ze ktos obraza moje nieswiadome niczego dziecko dla mnie to jest poprostu smieszne az parsknelam[/QUOTE]


A ja uważam że jak ktoś uważa takie słowa za głupoty to coś z nim jest nie tak.Jeśli bym słyszała taką rozmowę w kawiarni przykładowo to nie uznałabym to za normalne.Jak ktoś używa świadomie obraźliwych słów względem innych to nie może być to neutralne.

Więc tak jak ty śmiejesz się z mojej postawy tak ja uważam za coś śmiesznego w negatywnym tego słowa znaczeniu jeśli u ciebie się tak używa słów na porządku dziennym.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:25   #130
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
A ja uważam że jak ktoś uważa takie słowa za głupoty to coś z nim jest nie tak.Jeśli bym słyszała taką rozmowę w kawiarni przykładowo to nie uznałabym to za normalne.Jak ktoś używa świadomie obraźliwych słów względem innych to nie może być to neutralne.

Więc tak jak ty śmiejesz się z mojej postawy tak ja uważam za coś śmiesznego w negatywnym tego słowa znaczeniu jeśli u ciebie się tak używa słów na porządku dziennym.
Nigdy nie użyłaś negatywnego słowa w rozmowie o kimś?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:27   #131
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nigdy nie użyłaś negatywnego słowa w rozmowie o kimś?
Jęśli ten ktoś świadomie moim zdaniem robił źle.Tylko zauważ że to jest dziecko niczemu nie winne i porównywanie tego jak mega słabe.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 11:30   #132
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jęśli ten ktoś świadomie moim zdaniem robił źle.Tylko zauważ że to jest dziecko niczemu nie winne i porównywanie tego jak mega słabe.
Ale obiektywnie to dzieciaki nie są winne, tylko rodzice są winni, jak dziecko się źle zachowuje. Nie mówię teraz o niemowlętach, bo ich zachowanie w ogóle nie kwalifikuje się na zachowanie dobre czy zle. To, że moje siostrzenice zachowywały się jak rozwydrzone bachory, to była wina ich rodziców, no ale wtedy nie mówi się "te dzieci nieumiejącej wychowywać parki" tylko "rozwydrzone bachory". No nie wiem, tak już jest.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:33   #133
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No i czemu próbujesz być nie miła i specjalnie piszesz takie teksty możesz mi wyjaśnić???
Bo chce sie po prostu dowiedziec co Toba kieruje w tym watku? Czego Ty tutaj od nas oczekujesz? To pytanie zostalo zadane juz tysiac razy a Ty dalej swoje, oburzona, zbulwersowana, niczyje argumenty do Ciebie nie trafiaja. No to sie zastanawiam po co tracisz czas na wypisywanie postow na tym forum skoro to i tak nic nie zmieni? Jestes w stanie odpowiedziec nam i sobie na pytanie PO CO?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:38   #134
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ale obiektywnie to dzieciaki nie są winne, tylko rodzice są winni, jak dziecko się źle zachowuje. Nie mówię teraz o niemowlętach, bo ich zachowanie w ogóle nie kwalifikuje się na zachowanie dobre czy zle. To, że moje siostrzenice zachowywały się jak rozwydrzone bachory, to była wina ich rodziców, no ale wtedy nie mówi się "te dzieci nieumiejącej wychowywać parki" tylko "rozwydrzone bachory". No nie wiem, tak już jest.
Tak powiedzenie o kilkuletnich dzieciach co się drą, krzyczą, piszczą i bóg jeden wie co robią "bachory" nie niczym nadzwyczajnym.Natomiast o niemowlęciu już jest to inna bajka, chyba to logiczne tak?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:40   #135
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Bo chce sie po prostu dowiedziec co Toba kieruje w tym watku? Czego Ty tutaj od nas oczekujesz? To pytanie zostalo zadane juz tysiac razy a Ty dalej swoje, oburzona, zbulwersowana, niczyje argumenty do Ciebie nie trafiaja. No to sie zastanawiam po co tracisz czas na wypisywanie postow na tym forum skoro to i tak nic nie zmieni? Jestes w stanie odpowiedziec nam i sobie na pytanie PO CO?
Od ciebie niczego już z 10razy dałaś do zrozumienia że moja koleżanka wcale nie jest niekulturalna a ja owszem.Dziękuje za info.Skoro tak uważasz nic na to nie poradzę ale zgadzać się nie muszę z tobą.

Tylko zasada jest taka albo obydwie jesteśmy albo w ogóle bo te słowa mają złe znaczenie i się wyrażaja ni miło o kimś innym.Moje i jej słowa.Nie przyjmuje do wiadomości że cham do dorosłej oosby jest czymś gorszym niż bachor do niemowlęcia co to to nie.Przykro mi.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-27 o 11:43
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:52   #136
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Od ciebie niczego już z 10razy dałaś do zrozumienia że moja koleżanka wcale nie jest niekulturalna a ja owszem.Dziękuje za info.Skoro tak uważasz nic na to nie poradzę ale zgadzać się nie muszę z tobą.

Tylko zasada jest taka albo obydwie jesteśmy albo w ogóle bo te słowa mają złe znaczenie i się wyrażaja ni miło o kimś innym.Moje i jej słowa.Nie przyjmuje do wiadomości że cham do dorosłej oosby jest czymś gorszym niż bachor do niemowlęcia co to to nie.Przykro mi.
Co to za zasada? Kto ja ustanowil? Czy to jest jako prawnie uregulowana, jakas ustawa jest o tym?
Dramat kobieto, dorosnij sie i pogodz z tym ze nie wszyscy musza sie z Toba zgadzac.
No i odpowiedz w koncu na moje pytanie, po co zalozylas ten watek i czego teraz oczekujesz (nie ode mnie tylko ogolnie od tego watku)?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:54   #137
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Tak powiedzenie o kilkuletnich dzieciach co się drą, krzyczą, piszczą i bóg jeden wie co robią "bachory" nie niczym nadzwyczajnym.Natomiast o niemowlęciu już jest to inna bajka, chyba to logiczne tak?
jezu co za dramaturgia zachowujesz sie jakby twoje dziecko zostalo skrzywdzone tym komentarzem i bedzie teraz wymagalo terapi przez reszte zycia u psychoterapeuty
czego oczekujesz po tym watku?
ze napisze list do twojego dziecka w ktorym go przeprosi i pojdzie na kolanach do czestochowy ?
wez sie opanuj dziewczyno bo sie normalnie osmieszasz naprawde
zapytalas swoje dziecko co o tym wszystkim sadzi ?;-)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-27 o 12:15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:56   #138
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87697337]
zapytalas swoje dziecko co o tym wszystkim sadzi ?;-)[/QUOTE]
Dokladnie to samo przyszlo mi do glowy moze dziecko nie czuje sie az tak bardzo urazone
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:00   #139
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-27 o 12:01
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 12:03   #140
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Tak powiedzenie o kilkuletnich dzieciach co się drą, krzyczą, piszczą i bóg jeden wie co robią "bachory" nie niczym nadzwyczajnym.Natomiast o niemowlęciu już jest to inna bajka, chyba to logiczne tak?
Nie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:14   #141
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Tak powiedzenie o kilkuletnich dzieciach co się drą, krzyczą, piszczą i bóg jeden wie co robią "bachory" nie niczym nadzwyczajnym.Natomiast o niemowlęciu już jest to inna bajka, chyba to logiczne tak?
A do jakiego dokładnie wieku dziecko jest tak niewinne, że w bardzo złym tonie jest o nim mówić bachor? Dotyczy to tylko niemowlaków czy również pięciolatek, którego roznosi energia, musi się wybawić, wybiegać, podrzeć japę w trakcie dobrej zabawy? Ośmiolatek już powinien umieć się zachować i bawić się cichutko w kąciku? Od kiedy na legalu można wyzywać dzieci od bachorów żeby mnie nikt od chamów nie wyzwał?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:14   #142
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie.


Ta MlodaMama to musi dopiero piany dostawac jak czyta takie rzeczy
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:25   #143
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 091
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

A ktoś w ogóle wziął pod uwagę, że to zasłyszane od osoby trzeciej i wcale nie musiało być tak powiedziane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Chyba subiektywnie twoim zdaniem ponieważ te słowa są obraźliwe i mają wydźwięk negatywny i nie trzeba do tego profesora Miodka.
Nie obiektywnie nie zrobiła nic złego, bo nie zrobiła ani tobie ani dziecku żadnej krzywdy.

To twoje subiektywne odczucia sprawiają, że czujesz się skrzywdzona. I masz do nich prawo. Ale obiektywnie to nic się nie stało żadnemu z was od komentarza koleżanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:29   #144
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Jak koleżanka zareagowała jak zadzwoniłaś do niej jej nawrzucać?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:30   #145
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Nie obiektywnie nie zrobiła nic złego, bo nie zrobiła ani tobie ani dziecku żadnej krzywdy.

To twoje subiektywne odczucia sprawiają, że czujesz się skrzywdzona. I masz do nich prawo. Ale obiektywnie to nic się nie stało żadnemu z was od komentarza koleżanki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie da sie juz tego jasniej wytlumaczyc
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:34   #146
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 091
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jak bym była np w przychodni i jaka kobieta dzwoniła do ojca i mówiła " Ale dzisiaj nasz bachor drze japę" pierwsze co bym pomyślała rodzina patologiczna.

Moi rodzice tak do mnie mówili.

I wyrosłam normalnie. I w patologii się nie wychowałam.

Może to kwestia właśnie wychowania, ale dla mnie bachor to zwykłe słowo. O zabarwieniu lekko poirytowanym, mające na celu pokazanie, że właśnie "bachor czegoś chce", "drze japę".

I u mnie się tak o dzieciach po prostu mówi. I może koleżanka ma podobnie. Co byś wiedziała, gdybyś z nią porozmawiała.

Ja widzę siebie w takiej sytuacji. I są dwie opcje:
1. Koleżanka dzwoni i drze japę - koniec znajomości.
2. Koleżanką dzwoni i pyta mnie, czy to prawda i mówi, że poczuła się skrzywdzona. Ja jej mówię, że to nie miało na celu obrażenia ich, tylko taki mam styl wypowiedzi. I wtedy dochodzimy do porozumienia, że albo ja tak nie mówię, bo koleżanka z tym żyć nie może, albo rozumiejąc, że nie mówię tego żeby kogoś obrazić, koleżanka przymyka na to oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:38   #147
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Więc sprawa wygląda tak z tego wątku.

Moje koleżanka wyraziła się o moim dziecku w nie przyjemny sposób ja oddzwoniłam i też się zachowałam nie miło.Teraz waszym zdaniem to tylko jak jestem ta zła i to tylko ja kogoś obrażam.

a)albo obydwie jesteśmy prostackie
b)albo obydwie posługujemy się językiem normalnym nikogo nie obrażającym.

Możecie mi wyjaśnić czemu to ja jestem ta gorsza skoro to ja nie ropoczełam bo ja tego nie potrafię pojąć serio.

Jak by ktoś na forum coś nieprzyjemnego napisał i odpisałybyście tym samym a potem to ta pierwsze osoba została usprawiedliwiona to byście uznały że to ok??

Niestety tak to wygląda "moja koleżanka jest w 100% nie winna za to ja histeryczka wulgarna"

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87697337]jezu co za dramaturgia zachowujesz sie jakby twoje dziecko zostalo skrzywdzone tym komentarzem i bedzie teraz wymagalo terapi przez reszte zycia u psychoterapeuty
czego oczekujesz po tym watku?
ze napisze list do twojego dziecka w ktorym go przeprosi i pojdzie na kolanach do czestochowy ?
wez sie opanuj dziewczyno bo sie normalnie osmieszasz naprawde
zapytalas swoje dziecko co o tym wszystkim sadzi ?;-)[/QUOTE]

Ośmieszają się te osoby co twierdzą że to ja jestem ta zła w tym wszystkim.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:44   #148
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 091
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Pisałam już wyżej że nie przeszkadza mi że nie lubi dzieci i nie chce ich mieć co nie znacza że musi się do nich tak odnosić to chyba spora różnica coś mi się wydaje.
Nie do nich. Tylko o nich osobie trzeciej, kiedy ani Ty, ani dziecko nie słyszy.

PS. A czemu ten bojownik o honor Twojego małego szkraba nie powiedział od razu tej koleżance, że ten tekst mu nie pasuje, tylko poleciał poskarżyć się tobie? Trochę słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:45   #149
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Moi rodzice tak do mnie mówili.

I wyrosłam normalnie. I w patologii się nie wychowałam.

Może to kwestia właśnie wychowania, ale dla mnie bachor to zwykłe słowo. O zabarwieniu lekko poirytowanym, mające na celu pokazanie, że właśnie "bachor czegoś chce", "drze japę".

I u mnie się tak o dzieciach po prostu mówi. I może koleżanka ma podobnie. Co byś wiedziała, gdybyś z nią porozmawiała.

Ja widzę siebie w takiej sytuacji. I są dwie opcje:
1. Koleżanka dzwoni i drze japę - koniec znajomości.
2. Koleżanką dzwoni i pyta mnie, czy to prawda i mówi, że poczuła się skrzywdzona. Ja jej mówię, że to nie miało na celu obrażenia ich, tylko taki mam styl wypowiedzi. I wtedy dochodzimy do porozumienia, że albo ja tak nie mówię, bo koleżanka z tym żyć nie może, albo rozumiejąc, że nie mówię tego żeby kogoś obrazić, koleżanka przymyka na to oko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja też mogę powiedzieć przez tel że moje słowo " chamska" nie miało na celu jej obrazić i po sprawie.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:46   #150
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.