Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 12:25   #61
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

a powiedzcie mi jak to jest z ta licencja tez musze zalatwic :P
co dalej przychodze do parafii swojej i jak dalej sprawa wyglada
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:45   #62
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

u mnie wyglada to tak idziesz to kancelarii parafialnej mowisz ze slub w innej parafi i ksiadz ci taje takie zezwolenie ja tez wyciagałam akt chrztu pozniej do kosciola w ktorym slub bierzecie spisac protokol i tam ksiadz da wam karteczne na zapowiedzi i z za kartka spowrotem do swojej parafii
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:06   #63
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

a ile dałaś za taka licencje jeśli mogę spytać :P
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:15   #64
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

u mnie akurat za zezwolenie nie wzial nic dopiero jak z kartka z zapowiedziami przyjde to mnie skasuje ale ile to nie wiem
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:19   #65
zamona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Też uważam że nie należy przejmować się ludzkim gadaniem a mnie też to czeka... zaraz się zaczną domysły że dlatego tak szybko ślub bo w ciąży jestem - a to w moim przypadku bzdura. Bierzemy ślub bo się kochamy i tego chcemy
Wielkie dzięki za rady Wolałabym mieć więcej czau na wszystko, ale... mój M się uparł i wyszło jak wyszło Pieniędzy za dużo też nie mamy, ale rodzice pomagają jak mogą
Z suknią nie będę mieć problemów bo szyje ją solidna firma i będę ją mieć na czas. Już zajeliśmy się formalnościami, i musimy trochę poczekać na akt urodzenia mojego M ale góra tydzień bo opłata już zrobiona... Ślub na pewno odbędzie się 7 sierpnia, udało się zaklepać termin... Teraz szukamy zespołu lub dj... Kwiaty sobie na razie odpuszczę...
zamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:24   #66
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Witam serdecznie! Nie mialam okazji sie udzielac, ale za to jestem juz w kalendarzu....jak milo... Dzieki Chilanes
Z checia przylacze sie do watku, zeby wspolnie z wami oczekiwac tego jedynego, wspanialego sierpniowego dnia. Na watku PM2011 tempo jest zawrotne, wiec moze tutaj uda mi sie byc na biezaco
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:38   #67
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Zasatnawiam sie cały czas nad wiązanka do mojej sukni.
wybrałam taka ja w załączniku bo pasuję do kwiatów na aucie, ale niewiem czy bedzie trwały ten kwiat, nie chce żeby zwiędł,
Nie wiecie jak z jego trwałością może jest??

jak myślicie??\ten zestaw do siebie pasuje?
oczywiscie kolory będą jednakowe
podoba mi się fryzurka

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
pominę milczeniem fakt, że prosiłam o psianie do mnie na PW, że ktoś chce się dopisać ;/
dziękuję za dopisanie.
Pisałam Do Ciebie jakiś czas temu prv, ale nie miałam kiedy pisać na wątku, więc teraz o ro poprosiłam na wątku

Cytat:
Napisane przez kasiella7 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Sierpniowe Panny Młode
Martusiaaa21
Ja również posiałam sobie słonecznikiOstatnio byłam na ogródku i moje słoneczniki sobie Ładnie rosnąDo sierpnia akurat.Posiałam kilka rodzai słoneczników.Będę nimi ozdabiała Stół wiejski,i stoły.Resztę kwiatków będę kupowała sama w Tesco albo Realu
A ja wczoraj dostałam od G piękny słonecznik

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Kurcze podziwiam osoby, które potrafią wszystko zorganizować w krótkim czasie!Ja salę i zespoł mam od lutego 2009.I gdyby nie mój Tż, który ze wszystkim zdąży to najchętniej już bym miała wszystko przygotowane w domku łacznie z fryzurą i bukietem:PPanikara ze mnie straszna.
Nie wiem czemu, ale najbardziej boje się co ludzie powiedzą. Zdaję sobie sprawę z tego, że zawsze znajdzie się jakiś krytykant, ale ja jestem z tych co znoszą i to w bólach tylko krytykę konstruktywną:P
Chyba każdy facet ma na wszystko czas hehe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 14:38   #68
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
chilanes dzięki za listę dostępnych sierpniowych kwiatów, a także pozostałym wizażankom za pomysły.
Ja również ubolewam nad brakiem tulipanów w sierpniu (podobno można sprowadzić z Holandii, ale cena KOSMOS).



Ja to tej listy dodałbym jeszcze:
- dekoratorka sali (jeżeli ktoś się na taką decyduje)
- suknia (w niektórych salonach czeka się na sprowadzenie modelu nawet do kilkunastu tygodni)
- rezerwacja fryzjerki, wizażystki, kosmetyczki (soboty są z reguły bardzo oblegane)
Tak, ale ona ma suknię zamówioną i fryzjera też, napisałam następne ważne wg mnie do załatwienia rzeczy skoro chce mieć ślub na 2 m-ce
Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
chilanesw kalendarzu jestem dwa razy , możesz mnie skasować z 27 sierpnia.
Uff dziewczyny muszę się wam pochwalić, wczoraj zakończyliśmy nareszcie poradnię , w tym tygodniu idziemy załatwiać z księdzem licencję, bo ślub bierzemy w całkiem innym kościele, ani nie w moim ani Tżta.
Aaa i zamówiłam zaproszenia, nareszcie bo okropnie dużo problemów z nimi miałam, mam nadzieje że w rzeczywistości będą wyglądać jak na zdjęciu.
Jeszcze 87 dni do tego wielkiego dnia

Załącznik 3139642
Załącznik 3139643
skasowałam
macie już protokół, ze bierzecie licencję, czy bedziecie spisywać tam. gdzie ślub?
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jak to jest z ta licencja tez musze zalatwic :P
co dalej przychodze do parafii swojej i jak dalej sprawa wyglada
My byliśmy najpierw zapytać, czy się zgodzi mój ksiądz. Teraz to wyglada tak, że my protokół i całą dokumentację załatwiać bedziemy w mojej parafii, a w tej obcej odbędzie się tylko ślub i obca zajmie się aktami małżeństwa.

Wszystko zależy od tego gdzie protokół będziecie spisywać: czy w waszej parafii czy w tej obcej gdzie będzie slub.
Jak w waszej to tu przynosicie wszystkei dokumenty, spisujecie protokół i dostajecie licencję na ślub
Jeśli w obcej spisujecie protokół to idziecie do swojej parafii i dostajecie pozwolenie na ślub, zanosicie je do obcej parafii ze wszystkimi dokumentami , wypisujecie protokół i gotowe

My dokumentacje załatwiać będziemy po długim czerwcowym weekendzie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:51   #69
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ale stres jest stres.Dziewczyny ile rosną te słoneczniki i jakie macie odmiany?Ja marzyłam o sesji zdjęciowej w polu słoneczników ale Moj Tż delikatnie dał mi do zrozumienia, że to szopka (ten to dopiero sie przejmuje co ludzie powiedzą).A ja chyba pogadam z teściową, która o dziwo we wszystkim mnie wspiera i jest zapalonym ogrodnikiem i ona posieje.Tak tak właśnie zrobię!Aha byłam u księdza a dziś mama brała mi z USC akt urodzenia.Więc za tydzień spisujemy protokół.I do grawera oddajemy obraczki napis "pierwsza litera imienia i data ślubu"

Tak szczerze to nie wiem w jakim czasie urosną, ale na opakowaniu pisało, że kwitną od lipca do października chyba, więc sierpień jest idealny
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:59   #70
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

My w koncu musimy wybrac sie do koscioła, ale samej nie bardzo mi sie chce, bo Tz nie zdarzy wrócic z pracy by isc do kancelarii:/
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:08   #71
mfedorska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja tez sie dopisuje. termin sierpien dzien jeszcze do dogadania 2 czerwca idziemy do urzedu i dopisuje dokladna date slubu
__________________
Kobieta wierzy, że 2+2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.

mfedorska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 19:17   #72
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:54
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:29   #73
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez mfedorska Pokaż wiadomość
ja tez sie dopisuje. termin sierpien dzien jeszcze do dogadania 2 czerwca idziemy do urzedu i dopisuje dokladna date slubu
Witaj na forum
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:36   #74
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

chilanes dziękuje za skasowanie
Właśnie byłam po południu w mojej parafii pytać o tą licencję, i ksiądz powiedział że zgodnie z prawem (jakimś tam kościelnym) badanie kanoniczne musi być przeprowadzone w parafii Pani lub Pana młodego, na początku byłam zła, bo chciałam w tej parafii gdzie bierzemy ślub . Ale jak powiedział że do wydania licencji potrzebne są tylko: dowód osobisty i zaświadczenie o chrzcie, to się ucieszyłam bo myślałam że trzeba jeszcze ostatnie świadectwo z oceną z religii, a mój Tż miał w LO jakieś spięcia z księdzem i nie chodził, mam nadzieje że nie będzie już ono potrzebne nigdzie.
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:44   #75
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
chilanes dziękuje za skasowanie
Właśnie byłam po południu w mojej parafii pytać o tą licencję, i ksiądz powiedział że zgodnie z prawem (jakimś tam kościelnym) badanie kanoniczne musi być przeprowadzone w parafii Pani lub Pana młodego, na początku byłam zła, bo chciałam w tej parafii gdzie bierzemy ślub . Ale jak powiedział że do wydania licencji potrzebne są tylko: dowód osobisty i zaświadczenie o chrzcie, to się ucieszyłam bo myślałam że trzeba jeszcze ostatnie świadectwo z oceną z religii, a mój Tż miał w LO jakieś spięcia z księdzem i nie chodził, mam nadzieje że nie będzie już ono potrzebne nigdzie.
u nas niestety przy spisywaniu protokołu trzeba się okazać ostatnim świadectwem ze szkoły średniej
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:48   #76
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziewczyny, ale się rozpisałyście, za dużo informacji jak na jeden wieczór . Słoneczniki albo hortensje hmm czemu nie, zawsze będzie taniej - dziękuje ślicznie za przydatną radę No i co wracam do pracy
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:50   #77
zdzislawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Witam w nowym wątku!

Cytat:
Napisane przez zyrafia_mama Pokaż wiadomość
Witam i ja skromnie

Czy macie dziewczyny jakies namiary może na sklepy obuwnicze, internetowe, stacjonarne, jakiekolwiek ?

Mam ogromny problem ze znalezieniem w miarę niskich i zgrabnych butów w kolorze ecru.

Pomocy! Liczy się każda podpowiedź.


Wielkie dzięki


Ja też długo szukałam butów. W końcu udało mi się kupić tutaj: http://www.butyslubne.com.pl/ Mają siedzibę w Krakowie i sklep w Katowicach. Upatrzyłam sobie w internecie, pojechałam przymierzyć do Katowic, bo mam blisko i od razu kupiłam. Są lekko ciasnawe, ale mam nadzieję, że je rozchodzę. Już mi się po przymiarkach sukni trochę rozeszły. Po za tym są bardzo wygodne. Ja mam dosyć wysoki obcas, ale w ogóle tego nie czuję. Mam nadzieję, że wytrzymam całą noc. Ale mam zamiar kupić awaryjnie jakieś wygodne, jasne sandałki. Chyba zdecyduję się na różowe albo fiołkowe (pod kolor bukietu), żeby potem je wykorzystać.
zdzislawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:04   #78
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

chilanes a wiesz może jak to spisywanie tego protokołu wygląda? pewnie w każdym kościele jest trochę inaczej, boje się że oprócz jakiś tam podstawowych pytań ksiądz zacznie nas pytać jakiś przykazań itd
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:08   #79
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

wszystko zalezy od księdza, nasz podobno zadaje 1 pytanie z nauk które prowadził
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 20:12   #80
zdzislawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja już spisywałam protokół i nie było żadnych niewygodny pytań ani tym bardziej nie pytali o przykazania. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a nie w szkole na lekcji religii. Ale kto wie na jakiego księdza można trafić. Myśmy mieli pytania tylko z formularza, a tam nic strasznego nie było. A co już wasz ksiądz wymyśli to inna sprawa. U nas było bardzo sympatycznie. Trwało to ok. godzinki.
zdzislawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:19   #81
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:54
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:48   #82
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Chilanes- dzięki za wytłumaczenie z tymi licencjami itd Bo już zaczęłam się gubić.
U nas było tak, że Tż poszedł po "pozwolenie na ślub" do mojej parafii- najpierw ksiądz się nagadał, że to niezgodne z prawem jakimś tam i coś tam, bo właśnie powinno się spisywać protokół i bleble, ale w końcu wziął kartkę i wystawił zezwolenie Mam nadzieję, że w pon uda nam się pójść spisać protokół. ( bo niestety kancelaria w godzinach pracy otwarta :/ )

A tak poza tym. Dziś odebraliśmy obrączki są śliiiczneeee. i kupiłam biżuterię do sukni ślubnej :P i nie mogę się na nią napatrzeć :P i dostaliśmy od "Kruka" upominek, na którym pisało, żeby otworzyć dzień po ślubie, ale ciekawość wzięła górę :P hehe...

Aaaa i pani z salonu zadzwoniła, że przyszła dziś moja suknia ślubna już nie mogę się doczekać przymiarki, ale buty wyślą mi dopiero 8 czerwca (czas realizacji zamówienia), więc muszę jeszcze trochę wytrzymać.

Się nagadałam, ale jakoś dziś się uzbierało
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 00:08   #83
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Hejka wszystkim, melduję się i ja na nowym wątku

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Zamona gratulacje!! I życzę wytrwałości w załatwianiu tego wszystkiego, a sporo masz jeszcze tego

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

[QUOTE=zdzislawa;19601394]Witam w nowym wątku!


Ja też długo szukałam butów. W końcu udało mi się kupić tutaj: http://www.butyslubne.com.pl/
Zdzisława dzięki za tego linka, już sobie upatrzyłam tutaj butki dla mnie a Ty które wybrałaś??
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 06:40   #84
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
My byliśmy najpierw zapytać, czy się zgodzi mój ksiądz. Teraz to wyglada tak, że my protokół i całą dokumentację załatwiać bedziemy w mojej parafii, a w tej obcej odbędzie się tylko ślub i obca zajmie się aktami małżeństwa.

Wszystko zależy od tego gdzie protokół będziecie spisywać: czy w waszej parafii czy w tej obcej gdzie będzie slub.
Jak w waszej to tu przynosicie wszystkei dokumenty, spisujecie protokół i dostajecie licencję na ślub
Jeśli w obcej spisujecie protokół to idziecie do swojej parafii i dostajecie pozwolenie na ślub, zanosicie je do obcej parafii ze wszystkimi dokumentami , wypisujecie protokół i gotowe

My dokumentacje załatwiać będziemy po długim czerwcowym weekendzie
Ja zapytalam ksiedza na koledzie w styczniu i powiedzial tak ze on osobiscie nie jest za wystawianiem licencji ale i tak to proboszcz podpisuje i sie zgadza takze ona nie ma nic do gadania no ale zgadzaja sie na branie slub w innej parafii i to jest najwazniejsze dziekuje chilanes za szczegolowe wyjasnienie sprawy
kwiatuszek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od księdza, nasz podobno zadaje 1 pytanie z nauk które prowadził
u nas na szczecie takiego czegos nie ma

ale jestem dzis padnieta na szczescie juz jest czwartek
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:13   #85
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
no ale zgadzaja sie na branie slub w innej parafii i to jest najwazniejsze
Ja się pytałam jednego ksiedza, czy jest w ogole opcja, by się jakis ksiadz-proboszcz nie zgodzil na slub w innej parafii. I dostałam odpowiedz, że nie ma takiej opcji. Jeśli młodzi proszą o pozwolenie, to muszą je dostać.
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:14   #86
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ja się pytałam jednego ksiedza, czy jest w ogole opcja, by się jakis ksiadz-proboszcz nie zgodzil na slub w innej parafii. I dostałam odpowiedz, że nie ma takiej opcji. Jeśli młodzi proszą o pozwolenie, to muszą je dostać.
wytłumacz to niektórym nawiedzonym księdzom
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:23   #87
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja wczoraj cały dzien spędziałma na zakupach.Mój Tz kupił sobie wcześniej gajer w Sunset i wczoraj szukaliśmy kamizelki.Były w innych sklepach,ale on powiedziała,że jak w sunset kupił gajer to i tam musi kupic kamizelkęFaceci.
Poza tym odwiedziliśmy Makro...masa zakupów.Rozglądamy się za wódką.Niby promocje,ale nie jest jeszcze tak tanio.W piątek ruszamy do hurtowni.Awy macie już dziewczyny alkohol??My musimy kupić 350 butelek o,5
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:36   #88
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
.Awy macie już dziewczyny alkohol??My musimy kupić 350 butelek o,5
Degustowaliśmy od jakiegoś czasu różne wina i znaleźliśmy odpowiednie. Napisaliśmy do hurtowni i zamawiamy tam winko- jest o 1zł taniej niż w sklepie-jak się doda to spora oszczędność.
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:39   #89
Aciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja również melduję się na nowym wątku.

My jesteśmy niestety trochę w tyle, ponieważ nie możemy zdecydować się na żadne zaproszenia. A więc nikogo jeszcze oficjalnie nie zaprosiliśmy, a czas ucieka...
Zaczynam się trochę denerwować:-(

Edytowane przez Aciia
Czas edycji: 2010-05-27 o 08:45
Aciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:56   #90
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Ja wczoraj cały dzien spędziałma na zakupach.Mój Tz kupił sobie wcześniej gajer w Sunset i wczoraj szukaliśmy kamizelki.Były w innych sklepach,ale on powiedziała,że jak w sunset kupił gajer to i tam musi kupic kamizelkęFaceci.
Poza tym odwiedziliśmy Makro...masa zakupów.Rozglądamy się za wódką.Niby promocje,ale nie jest jeszcze tak tanio.W piątek ruszamy do hurtowni.Awy macie już dziewczyny alkohol??My musimy kupić 350 butelek o,5
matko 350 butelek my kupowalismy 120 i dla mnie to straszna ilosc jak patrzalam na kartony a gdzie tam jeszcze 230 A u nas w makro wychodzil alkohol nawet drozej jak w sklepach i dlatego zakupilsmy alkohol w hurtowni

Cytat:
Napisane przez Aciia Pokaż wiadomość
Ja również melduję się na nowym wątku.

My jesteśmy niestety trochę w tyle, ponieważ nie możemy zdecydować się na żadne zaproszenia. A więc nikogo jeszcze oficjalnie nie zaprosiliśmy, a czas ucieka...
Zaczynam się trochę denerwować:-(
jesli planujecie slub w 2010 roku to czasu ci praktycznie malutensko zostalo na zaproszenia prawie wcale :P takze zakasac rekawy i szybko sie za to musisz zabrac bo goscie tez chca byc pewnie poinformowani wczesniej
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.