Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 15:47   #61
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Tak miałam, czasami coś mi wyskoczyło a tu.. Co się zaleczy to już w innym miejscu jest i tak w kółko..
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:11   #62
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

A moja genialna Pani doktor też mi zaproponowała zamiennik Yasminelli i przepisała mi Asubtela... z ciekawości popatrzyłam w neta i jest to zamiennik Yasminu ... i teraz nie wiem czy się wracać żeby mi przepisała Noraye czy kupić Asubtele w końcu różnica w składzie jest niewielka bo mają więcej tylko (a może aż) 0,01 mg etynyloestradiolu.
I nie wiem co robić, a nie po drodze mi do gina...
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:46   #63
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez skorpionica3 Pokaż wiadomość
A moja genialna Pani doktor też mi zaproponowała zamiennik Yasminelli i przepisała mi Asubtela... z ciekawości popatrzyłam w neta i jest to zamiennik Yasminu ... i teraz nie wiem czy się wracać żeby mi przepisała Noraye czy kupić Asubtele w końcu różnica w składzie jest niewielka bo mają więcej tylko (a może aż) 0,01 mg etynyloestradiolu.
I nie wiem co robić, a nie po drodze mi do gina...
To jest bardzo duża różnica. Idź niech Ci wymieni receptę. Ona przepisała Ci zupełnie inne pigułki. Może się wydawać, że to "tylko" 0,01 mg, jednak to jest AŻ 0,01 mg. Yasmin to o wiele mocniejsze pigułki niż Yasminelle.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:11   #64
avis1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

witam mam takie pytanie, moze to zaarzmi jakbm byla niedoksztalcona ale wole sie upewnic. jestem w trakcie przerwy po opakowaniami Yasminelle(przyjmowałam je przez prawie 1,5 roku) obecnie lekarz zaproponował mi Naraye ze wzgledu na identyczny skład i niższą cenę. Powiedzcie mi czy juz w trakcie trwania przerwy mam wziąć pierwszą tabletkę czy tak jakbym to normalnie zrobila przy kontynuacji Yasminelle, czyli na 8 dzien?
avis1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:48   #65
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Nie wiem, jak to jest, ale jest na 100% napisane to w ulotce.
i coś mi się wydaje, że nie powinnaś robić przerwy tylko od razu zacząć nowe opakowanie Narayi
ale pewna nie jestem.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:11   #66
avis1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

piszac przerwa masz na mysli ta normalna tygodniowa przerwe miedzy kolejnymi opakowaniami?...kurde...j utro dopiero mialam kupic tabsy zeby w sobote zaczac nowy blister...
avis1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:19   #67
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

czekaj, zaraz zerknę w ulotkę

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Jest napisane:
Kiedy można rozpocząć pierwsze opakowanie:
- zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego:
Przyjmowanie leku naraya należy rozpocząć następnego dnia po zakończeniu się okresu bez tabletek poprzedniego leku anty. lub po ostatniej tabletce poprzedniego leku antykoncepcyjnego.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 13:54   #68
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Arrow Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Kontynuacja wątku o tabletkach antykoncepcyjnych Yasminelle.

Część I - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=173227
Część II - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276712

Przydatna strona: www.yasminelle.pl - wirtualna ulotka, znajduje się tam odpowiedź na większość pytań.

Najczęściej zadawane pytania.
1. Pominęłam tabletkę, co zrobić?
Odp: Najpierw zajrzeć do ulotki - wszystko zależy od tego, którą tabletkę pominęłaś. W niej jest dokładnie wyjaśnione co zrobić.
Załącznik 3470021

2. Czy wszystkie tabletki mają ten sam skład?
Odp: Tak, Yasminelle to tabletki jednofazowe, dwuskładnikowe i nie ma różnic w składzie.

3. Kiedy wziąć pierwszą tabletkę? Od kiedy mam zabezpieczenie?
Odp: Przyjmowanie Yasminelle należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu (to znaczy w pierwszym dniu menstruacji). Jeżeli pacjentka zacznie przyjmować Yasminelle w pierwszym dniu menstruacji, jest natychmiast chroniona przed ciążą. Można też rozpocząć w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki ochronne (na przykład prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni.
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:48
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:05   #69
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

subskrybuje
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:08   #70
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Jeśli ktoś ma sugestie co powinno znaleźć się jeszcze w pierwszym poście - proszę pisać. Na szybko tak dodałam to co wydaje mi się przydatne.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:20   #71
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

A ja mam plamienia podczas brania yasminelle(1,5roku brania), gin się tym nie przejął... a ja się zastanwiam czy mogę współżyć podczas tego krawienia i brania tabsów? A propo przytycia, zdarza się, ja zaczęłam stosować Diete Ducana i elegancko nadwyżkę zrzuciłam , z tym że odradzam długoterminowej tej diety (nerki, bóle brzucha,itp)
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 14:43   #72
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez avis1988 Pokaż wiadomość
witam mam takie pytanie, moze to zaarzmi jakbm byla niedoksztalcona ale wole sie upewnic. jestem w trakcie przerwy po opakowaniami Yasminelle(przyjmowałam je przez prawie 1,5 roku) obecnie lekarz zaproponował mi Naraye ze wzgledu na identyczny skład i niższą cenę. Powiedzcie mi czy juz w trakcie trwania przerwy mam wziąć pierwszą tabletkę czy tak jakbym to normalnie zrobila przy kontynuacji Yasminelle, czyli na 8 dzien?
Skoro Naraya jest zamiennikiem Yasminelle, to znaczy, że ma TAKI SAM SKŁAD jak Yasminelle.

Dlaczego więc masz brać pigułkę w trakcie trwania przerwy? Bierzesz normalnie po jej zakończeniu.

Dziewczyny, trochę logiki
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:27   #73
avis1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

tak sądziłam, ale z racji że nie jestem specem w tej materii wolałam się upewnić, żeby nie namotać :P dziekuje za utwierdzenie mnie w przekonaniu

Edeldredzia- wielkie dzięki

Edytowane przez avis1988
Czas edycji: 2010-10-14 o 15:29
avis1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:42   #74
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
A ja mam plamienia podczas brania yasminelle(1,5roku brania), gin się tym nie przejął... a ja się zastanwiam czy mogę współżyć podczas tego krawienia i brania tabsów? A propo przytycia, zdarza się, ja zaczęłam stosować Diete Ducana i elegancko nadwyżkę zrzuciłam , z tym że odradzam długoterminowej tej diety (nerki, bóle brzucha,itp)
Możesz współżyć ale jeśli drugi raz Ci się tak trafi to zaproponuj ginekologowi zmianę bo to już znaczy,że te tabletki nie są dla Ciebie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:32   #75
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cześć dziewczyny

w niedzielę kończę drugie opakowanie Yasminelle. Dodam, że jest to moja pierwsza w życiu antykoncepcja hormonalna. I zaczęły się schody.
Ginekolog mi je przepisał właśnie że są to moje pierwsze tabletki i że "jesteś młodziutka i szczuplutka". Tylko że ja ciągle czuję się ciężka, mam brzuch jak balon. Mam problemy z cerą i myślałam że stan mojej cery chociaż trochę się poprawi. Nawet dermatolog była zdziwiona że skoro biore tabletki to nic się na mojej twarzy nie poprawia.

Ogólnie nic poza tą ciężkością i przytyciem (4 kg) nic mi nie dolega. Na początku bolały mnie piersi ale to już przeszło i czuję się dobrze.

Czy ta ociężałość przejdzie ? Czytałam gdzieś że organizm potrzebuje od 3 miesięcy żeby się przyzwyczaić do tabletek i żeby przestał szaleć..
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:37   #76
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez wiertarka89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

w niedzielę kończę drugie opakowanie Yasminelle. Dodam, że jest to moja pierwsza w życiu antykoncepcja hormonalna. I zaczęły się schody.
Ginekolog mi je przepisał właśnie że są to moje pierwsze tabletki i że "jesteś młodziutka i szczuplutka". Tylko że ja ciągle czuję się ciężka, mam brzuch jak balon. Mam problemy z cerą i myślałam że stan mojej cery chociaż trochę się poprawi. Nawet dermatolog była zdziwiona że skoro biore tabletki to nic się na mojej twarzy nie poprawia.

Ogólnie nic poza tą ciężkością i przytyciem (4 kg) nic mi nie dolega. Na początku bolały mnie piersi ale to już przeszło i czuję się dobrze.

Czy ta ociężałość przejdzie ? Czytałam gdzieś że organizm potrzebuje od 3 miesięcy żeby się przyzwyczaić do tabletek i żeby przestał szaleć..
Dobrze czytałaś. Jeśli po 3.opakowaniu nie przejdzie zgłoś się do lekarza.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 06:39   #77
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Ja w związku z tym zaczęłam jeść produkty z diety Ducana i jest super...
A powiem,że to już moje drugie plamienie od sierpnia tego roku. We wrześniu zrobiłam przerwę a teraz znowu plamy... współżyć czy nie? Facet mnie udusi,że znowu coś nie gra, a planujemy już od roku te chwile... buuu

Cytat:
Napisane przez wiertarka89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

w niedzielę kończę drugie opakowanie Yasminelle. Dodam, że jest to moja pierwsza w życiu antykoncepcja hormonalna. I zaczęły się schody.
Ginekolog mi je przepisał właśnie że są to moje pierwsze tabletki i że "jesteś młodziutka i szczuplutka". Tylko że ja ciągle czuję się ciężka, mam brzuch jak balon. Mam problemy z cerą i myślałam że stan mojej cery chociaż trochę się poprawi. Nawet dermatolog była zdziwiona że skoro biore tabletki to nic się na mojej twarzy nie poprawia.

Ogólnie nic poza tą ciężkością i przytyciem (4 kg) nic mi nie dolega. Na początku bolały mnie piersi ale to już przeszło i czuję się dobrze.

Czy ta ociężałość przejdzie ? Czytałam gdzieś że organizm potrzebuje od 3 miesięcy żeby się przyzwyczaić do tabletek i żeby przestał szaleć..

Edytowane przez adela50
Czas edycji: 2010-10-15 o 06:41 Powód: dopisanie
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:24   #78
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

dziewczyny a ile kosztuja te tabletki? Mialam najpierw zapisane novynette i poszlam do gina zmienic bo drogie... ale ta mi zapisala Naraya i kurna roznica chyba niewielka...
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:28   #79
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

ja płaciłam chyba 28 zł.
Nie jestem pewna, bo miałam sprowadzane z innej apteki i mama mi je odbierała.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 13:27   #80
bombelek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Witam Dziewczyny,
Mam do Was wieelką prośbę. Kupiłam tabletki naraya ale zgubiłam gdzieś ulotkę...jeżeli któraś z Was byłaby tak miła i zrobiła skan lub zdjęcie tej ulotki i przesłała mi na adres e-mail byłabym bardzo wdzięczna. Kupiłabym kolejne opakowanie ale obecnie jestem za granicą i nie mam takiej możliwości Proszę o pomoc
Moj adres e-mail : joannaer88@wp.pl
bombelek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:11   #81
madzia madzia
Raczkowanie
 
Avatar madzia madzia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 168
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

adela50,wiem,ze to nie w temacie,ale możesz mi napisać jakie produkty szczególnie jadłas z tej diety?tylko najlepiej takim prostym słownictwem,bo wiele o tej diecie czytałam,ale nie moge sie za to zabrać,jakoś brzmi mi to wszystko tak książkowo
__________________
"Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru"
"Poznasz głupiego po czynach jego"
Mówi się WZIĄĆ, a nie WZIĄŚĆ!!!
madzia madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:52   #82
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile kosztuja te tabletki? Mialam najpierw zapisane novynette i poszlam do gina zmienic bo drogie... ale ta mi zapisala Naraya i kurna roznica chyba niewielka...
Naraya jest w cenie 28-32 złote, więc jest droższa niż Novynette, bo one kosztują w granicach 22-27 złotych.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:27   #83
malinka1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

dziewczyny, tez dostałam od mojego gin Naraye zamiast Jasminelli i kupiłam za 24 zł w wawie. czuje sie tak samo, wiec tym bardziej jestem happy ze zaoszczędzilam Aha, apt. na świętokrzyskiej, chyba numerek 32
malinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:56   #84
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Ja niestety nie mam już ulotki, bo wyrzuciłam ostatnio, bo zalałam herbatą;(
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 06:34   #85
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Już wszystko mówię:
- piekę sobie na dwa trzy dni ćwiartki z kurczaka z dodatkiem na Winiar ,,Pomaysł na kurczaka''
- rano jem np. nikotłuszczowe płatki (kupuje w Tesco opakowanie 250g za 1,99zł) z melkiem, które zawiera max.1,5%
- w pracy zjadam np. danio serek homogenizowany w tym żółtym opakowaniu z otrębami + 3 jogurty max. 1,5% tłuszczu
- po pracy ćwiartka wraz z danio ;lub jogurt duży 1,5% tłuszczu z otrębami
-dużo pić
a w weekendy jem normalnie i elegancko utrzymuję wagę, choć do 49kg trudno mi dojechać, ale nie jest żle
Co do tabsów jestem zmarteiona, chcica duża, a plamienie będzie i będzie czy to będe brała czy będę miała 7przerwę.
Plamienie i codziena zmiana wkładek (3sztuki dzienne, bo plamienie jest za skąpe na normalnie plamienie i na podpaskę), niestey Tż będe musiała zmusić do tego ,żeby gumke założył, bo nie podobają mi się plamienia, a mi się chce. Pewnie mu się to nie spodoba,ale co mam zrobić. Muszę znowu na kosztowną wizytę do mojego gina sie zapisać i w końcu mu powiedzieć,że z tymi tabletkami koniec...
Cytat:
Napisane przez madzia madzia Pokaż wiadomość
adela50,wiem,ze to nie w temacie,ale możesz mi napisać jakie produkty szczególnie jadłas z tej diety?tylko najlepiej takim prostym słownictwem,bo wiele o tej diecie czytałam,ale nie moge sie za to zabrać,jakoś brzmi mi to wszystko tak książkowo
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:36   #86
mira_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Witam Was serdecznie,

pare dni temu dostalam do ginekologa wlasnie Naraye. Czekam teraz az bede mogla zaczac brac tabletki. Mam jednak pewien probelm - moj narzeczony uwaza ze uprawianie seksu srednio raz na 3tygodnie to stanowczo za malo. Czesto probuje cos zaczac, ja jednak poprostu niemam ochoty na seks:/wogole niemam potrzeby kontaktu fizycznego z nim, co troche mnie zaczyna martwic...stad moje pytanie-czy przez Naraye zwiekszy mi sie libido i bd miala wieksza ochote? Wiem ze to glupio brzmi ale pomozcie

Pozdrawiam
mira_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:38   #87
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

to kwestia indywidualna
Jednym się zwiększa, innym zmniejsza
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:50   #88
malinka1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

nie są to tabletki o działaniu viagry jednak, więc nie oczekiwałabym po niech jakiegoś wielkiego bum w "tych" sprawach. niektórym kobietom podobno libido się zwiększa, jak będzie w Twoim przypadku trudno określić. może to bardziej kwestia psychiki, skoro nie chcesz żeby dochodziło do zbliżenia
malinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 18:09   #89
avis1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

ja we wrocku kupilam naraye za 25.50zł na joannitów

Edytowane przez avis1988
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:11
avis1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:56   #90
XxWerkAxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Cześć dziewczyny!

Dopiero zaczynam brać tabletki i dostałam właśnie Naraye. Ginekolog kazał wziac tabletkę w 5 dniu cyklu jednek ulotka dopuszcza pierwszy albo piaty... Z tego co wiem roznica zawiera sie w szybkosc iochrony (w wypadku pierwszeg odnia od razu, w wypadku piatego po tygodniu).

Czy myslicie ze jak lykne pierwsza tabletke w pierwszym dniu cyklu(anie tak jak zalecił mi gin) to cos sie stanie? :P

Akurat dzis mam pierwszy dzien cyklu i akurat poniedziałek to nie bede miała zamieszania na blistrze
XxWerkAxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.